Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Meccselemzés:

L

Köszönöm a figyelmet.
Muffalo_Bafia
Konkrét mint mindig. 😉
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Meccselemzés:

L

Köszönöm a figyelmet.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Allen egyébként miért edz visorban?
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Bell nem jött össze. Chiefssel szeretne gyűrűt nyerni idén.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
McD megerősítette hogy erdeklodunk Bell iránt.
Bazsinho
Én örülnék neki, ha nem fizetjük agyon, de szerintem nem a futók miatt nem megy a futás idén, inkább a fal miatt.
ThySoul
Szerintem sem amiatt, de egy ilyen kaliberu futó csak szelesitheti a repertoárt.

De egyébként a védelemben kellene rendet rakni.
Eddig úgy tűnik hogy csak hiányzik onnan Alexander, Shaq Lawson, és Phillips is.
több mint 3 éve
Mizo Buffalo Bills 49
S a D is összekaphatna magát...
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 444
McD megerősítette hogy erdeklodunk Bell iránt.
Bazsinho
Én örülnék neki, ha nem fizetjük agyon, de szerintem nem a futók miatt nem megy a futás idén, inkább a fal miatt.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
McD megerősítette hogy erdeklodunk Bell iránt.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
White nem volt, rá is léptek a védelem nyakára. Remélhetőleg jövőhéten lesz újra.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Kíváncsi vagyok, hogy Frazier mikortól megy a Bafia által emlegetett csehóba összeszedni magát, mert a defense tegnapi játéka egyszerűen köpedelem volt. Az nagyon jó, hogy az offense jelentős fejlődésen ment keresztül - még ha ez tegnap nem is annyira látszott -, de a védelem meg sorra nyeli a yardokat. Valami itt nem kóser, remélem, nem törték fel McDermott rendszerét, mert akkor még a playoff miatt is rághatjuk a körmünket.

Ez a meccs olyan volt, mintha mi nem edzettünk volna majdnem két héten keresztül. Talán a KC elleni meccs gameplanjét vettük elő? Mondjuk az se jó, mert ezzel a játékkal még ennél is csúnyábban mélytorkoztatva leszünk.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 444
Én hasonló mérleget képzeltem el a sorsolást látva idáig (csak a Rams ellen gondoltam vereségre), szóval a vereség miatt annyira csalódott nem vagyok, a játék miatt inkább.
A támadók a tavalyi idényt idézték, Allen nem volt annyira jó mint idén eddig (cserébe a második intet leszámítva jobb volt mint tavaly) az elkapók droppoltak folyamat, csak Diggs felé ment labda, a futás meg egyáltalán nem működött. A nagyobb gond a defense, idén egyedül a Jets ellen ment jól az egység egy félidőt, meg a Raiders ellen a meccs végén. Egyáltalán nem annyira dominánsak mint tavaly, de szeritnem egy közepest se tudnak nyújtani jelenleg, már pedig az offense nem fog minden meccsen 30+ pontot felpakolni ahogy most is láthattuk.
A Chiefs ellen az első négy heti támadó gépezet kell, és egy jobb defense mint ami eddig idén van, mert Mahomest csak úgy lehet megverni ha egy ideig leveszed a pályáról.
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
De jó hogy nem néztem!
Ez mi volt?
Kiestek a meccsritmusból a covidosok miatt? Az ellenfél elvileg 2 hete nem edzett rendesen.
Tavaly mitől működött a Def , idén bottom 10

Szerkesztette: Bazsinho
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Újabb pozitív Covid-teszt a Titansnél, egy stábtagnál mutatták ki. Lehet, ebből szerda hajnalban sem lesz meccs...
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Fasza. Akkor vagy nem alszok, és úgy megyek be másnap dolgozni, vagy meg se nézem a meccset. Ha egyáltalán lesz ,mert addig még lehet pozitív eset.

De még mindig nem edzenek?
Bazsinho
Hivatalosan nem.
De múlt hét szerdán stikában voltak kint durván 15-en egy edzőpályán. Ebből van most a balhé.
Nandito
Erről van már valami hír, hogy milyen büntire lehet számítani?
ThySoul
Konkrétumot vagy "bennfentes infót" még nem láttam. Csak a találgatás megy, hogy mi lesz az a beígért történelmi büntetés.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 444
Fasza. Akkor vagy nem alszok, és úgy megyek be másnap dolgozni, vagy meg se nézem a meccset. Ha egyáltalán lesz ,mert addig még lehet pozitív eset.

De még mindig nem edzenek?
Bazsinho
Hivatalosan nem.
De múlt hét szerdán stikában voltak kint durván 15-en egy edzőpályán. Ebből van most a balhé.
Nandito
Erről van már valami hír, hogy milyen büntire lehet számítani?
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Fasza. Akkor vagy nem alszok, és úgy megyek be másnap dolgozni, vagy meg se nézem a meccset. Ha egyáltalán lesz ,mert addig még lehet pozitív eset.

De még mindig nem edzenek?
Bazsinho
Hivatalosan nem.
De múlt hét szerdán stikában voltak kint durván 15-en egy edzőpályán. Ebből van most a balhé.

Music City Miracle
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Fasza. Akkor vagy nem alszok, és úgy megyek be másnap dolgozni, vagy meg se nézem a meccset. Ha egyáltalán lesz ,mert addig még lehet pozitív eset.

De még mindig nem edzenek?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 142 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
KEDDEN lesz a Bills- Titans, ha lesz és a TNF csütörtökről vasárnapra megy utána, ha lesz meccs kedden. Minden világos? 😊
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 444
Újabb két pozitív teszt a Titansnél, veszélyben van a vasárnapi meccs megrendezése.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 444
 twitter.com/MadGlab/status/1313214630299275265
Milano week-to-week 😥

Szerkesztette: ThySoul
több mint 3 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Ennyi😊
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Meccselemzés:

W

Köszönöm a figyelmet.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Kellett a defense ébredése, mert necces lehetett volna a vége. Kissé olyan érzésem volt, mint a Raiders-fanoknak a mi támadósorunkkal kapcsolatban; bármikor, kisebb ellenállással végig tudnak menni a pályán, igaz, jóval hosszabb idő alatt.

Norman jól tért vissza, remélhetőleg ez a séma ízleni fog neki, és akkor White mellett lesz egy megközelítőleg hasonló képességi cornerback is. Arról nem is beszélve, hogy kap a védelem egy igazi vezért is, ami picit mintha hiányozna ebből az egységből jelenleg.

A támadók előtt le a kalappal, és most a második félidőben is tudtunk haladni egy-két rövidzárlatot eltekintve. Diggs-szel megkaptuk végre azt az igazi strici elkapót, akivel bárhol, bármikor borsot tudunk törni az ellenfelek orra alá. És akkor ismételten nem beszéltünk a Beasley-Brown-Davis trióról, akiket így egy az egyben nincs csapat, aki le tudna védekezni.

Már csak azért is jó az offense, mert mezőnygólt alig-alig kellett eddig rúgni a szezonban. Bass megint "villantott" a kihagyott extra ponttal, valahogy nem bízom benne továbbra sem.

Folyt. köv. a Tennessee ellen, már ha egyáltalán lesz meccs...

4-0, ilyen jó csapatot rég láttunk már, ebben alighanem mindannyian egyetérthetünk! Amilyen szerencsés ez a franchise, hamarosan félbeszakítják a szezont, és soha a büdös életben nem tudjuk meg, mire lehettünk volna képesek idén. 😊
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 444
Egyszer éljem meg, hogy meccs végén nagyobb előnyben lezárják a találkozót, és nem hozzák vissza az ellenfelet. Valamiért nagyon konzervatív lesz a játék ha picit jobban vezetünk, úgy mennek fel hogy "ne kapjunk ki" ahelyett hogy úgy mennének hogy "na nyerjük meg".