Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Valaki nézi a meccset?
Buffalo Bill
Próbálok nem megőrülni közben
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Valaki nézi a meccset?
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
A fanatics europe-ot most nem ajánlom, az usa-ból előbb megkapod a csomagot, mint uk-ből
r.baggio
Nfl EU shopról is hallottam olyat hogy két hónap volt míg megérkezett valami, de ez az elsődleges hely ahonnan akarok rendelni majd, mar csak az lesz a kérdés kinek a neve lesz rajta
ThySoul
fanatics europe szeptemberben 3 hét volt, most rendeltem onnan megint 10-én és 24.-ére írja az érkezést.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
Köszönöm, karácsonyra gondoltam magamnak egy mezt, meg most láttam egy salute to service sapkát facebookon, ha lesz véletlen még akkor egy olyan is beugrana 😀
ThySoul
Adok egy replika McCoy meg TT mezt, ha gondolod, nekem csak a helyet foglalja.

Amúgy meg, ne vegyél ilyen szarokat, hanem csináltass egyedi relikviát, ezzel is támogatva a hazai kisvállakozásokat!

Itt az enyém:


Muffalo_Bafia
Hátha majd februárban egy gyűrűt kell gyártani majd a fiúk teljesítménye miatt 😊
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
Köszönöm, karácsonyra gondoltam magamnak egy mezt, meg most láttam egy salute to service sapkát facebookon, ha lesz véletlen még akkor egy olyan is beugrana 😀
ThySoul
Adok egy replika McCoy meg TT mezt, ha gondolod, nekem csak a helyet foglalja.

Amúgy meg, ne vegyél ilyen szarokat, hanem csináltass egyedi relikviát, ezzel is támogatva a hazai kisvállakozásokat!

Itt az enyém:


"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
A fanatics europe-ot most nem ajánlom, az usa-ból előbb megkapod a csomagot, mint uk-ből
r.baggio
Nfl EU shopról is hallottam olyat hogy két hónap volt míg megérkezett valami, de ez az elsődleges hely ahonnan akarok rendelni majd, mar csak az lesz a kérdés kinek a neve lesz rajta
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
Köszönöm, karácsonyra gondoltam magamnak egy mezt, meg most láttam egy salute to service sapkát facebookon, ha lesz véletlen még akkor egy olyan is beugrana 😀
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!
BillsFan
A fanatics europe-ot most nem ajánlom, az usa-ból előbb megkapod a csomagot, mint uk-ből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
ThySoul
nfl shop europe , fanatics europe , kb 2 hét alatt megjön és 10euro alatt van a szállítás!

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Valaki rendelt már Bills cuccot valahonnan? Honnan érdemes? Van olyan hely ahol véletlen nem 3 hónap a kiszállitási idő?
több mint 3 éve
Cooper Buffalo Bills 4
Kis érdekesség

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/125344294_193721765663699_2917393928640892532_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=kh_zLlKDzAMQ7kNvgH5Use3&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAOM0Rd_LqO8eTVy--Fg_MsVCiTcRq6LO0O11sZ3YkblA&oe=66697F20
Bills Mafia Hungary
Gondoltam hozok nektek egy kis beharangozót a holnapi meccsre. Előzetesen a Chiefs elleni TNF-et és ezt a Cards meccset vártam a legjobban. Kilenc hét alatt megerősített mindkét csapat abban, hogy ez...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
A védelmünk kezd magára találni, a támadó egységünk volt most jó. A fal rendesen védte Allent, sokáig tudta dédelgetni a labdát (szokása szerint). Szerintem ne feledkezzünk meg az edzői gárdáról sem, alaposan felkészültünk Seahawks-ból.
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Plusz még egy (szomorú) adalék, ami teljesen új megvilágításba helyezi a QB1 teljesítményét:

több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Kleint csak cseszegetni kellett az előző posztomban, aztán most meg tolt egy ilyen meccset. 😊 Az a baj, hogy a mai meccset illetően nem lehet senkit se keresztre feszíteni, mert valamilyen szinten mindenki hozzátette azt a kis pluszt, ami ehhez a győzelemhez kellett.

Azt hiszem, végérvényesen kijelenthető, hogy van frencsájz irányítónk, úgyhogy most már végérvényesen divatok lehetünk! 😊 Innentől csak vigyázni kell rá, meg leginkább neki saját magára. Ilyen szedett-vetett fal mögött is képes volt karrierje eddigi legjobb meccsét lehoznia, és óriási skalpot sikerült begyűjteni!

Ezt a meccset annak is köszönhetően sikerült megnyerni, hogy a miénk volt a kevésbé szar védelem. 😊 Egyébként látszik némi javulás, de még így is szívtunk be nagyon csúnya playeket.

Talán a playoff innentől nem forog veszélyben. 😊
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Allen >Wilson, end of discussion, Helmut!!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Pff...Divatok vagytok. Ha megszorzom a különbséget 10-zel, egyből kiderül milyen sima meccs volt. Seahawks ellen még a pályára sem lépett a csapat, de már 50% az esély a győzelemre. Divatok!!!!
Muffalo_Bafia
Köszi a múlt heti segítséget! Ma is keresni fogom, hogy hol lesz nézhető a meccs, de ha van egy működő címed, ismét megköszönöm.
Buffalo Bill
A maihoz szerintem lesz youtube stream, eredménykövetőben megosztom

Arena4 amúgy tv-ben, telekomosoknak ebben a hónapban kódolatlan csatorna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
Egy kis esély latolgatás? Picike beharangozó? Valaki?
Buffalo Bill
Van esély ha az offense mindenestül olyan lesz mint az első négy héten, vagy ha Wilson rosszabb napot fog ki. Mivel múltkor a Cards ellen gyengébb volt, utóbbira sok esély nincs, szóval a támadókon a világ szeme
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Pff...Divatok vagytok. Ha megszorzom a különbséget 10-zel, egyből kiderül milyen sima meccs volt. Seahawks ellen még a pályára sem lépett a csapat, de már 50% az esély a győzelemre. Divatok!!!!
Muffalo_Bafia
Köszi a múlt heti segítséget! Ma is keresni fogom, hogy hol lesz nézhető a meccs, de ha van egy működő címed, ismét megköszönöm.
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Egy kis esély latolgatás? Picike beharangozó? Valaki?
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Pff...Divatok vagytok. Ha megszorzom a különbséget 10-zel, egyből kiderül milyen sima meccs volt. Seahawks ellen még a pályára sem lépett a csapat, de már 50% az esély a győzelemre. Divatok!!!!

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Ez is infarktus-közeli meccs volt... A védelem kicsit jobban muzsikált, bár a kedvencem, Milano, többször is (szó szerint) árnyékra vetődött. Idegesítettek a szerelésre képtelen védőink, akikről lepattant az ellenfél. Allen interseption-je érthetetlen volt, viszont számos visszajátszáson látszott, hogy üres embereket nem játszik meg. Igaz, nagy szél volt, talán ezért sem erőltették a passz játékot. Ahogy előttem mondták: csúnya win is win...
több mint 3 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Ez nagyon csúny vót. Lehetet volna fordítva is.
Most egy ilyen is kellett.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Csúnya win is win...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Felfedeztétek a nem megnyugtató győzelem fogalmát 😊. Gratulálok !(márhogy a győzelemhez of course)

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.