NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam SchefterHitelesített felhasználó‏@AdamSchefter
Bills' Tyrod Taylor, who has $27.5M option bonus due March 11, has been medically cleared from last month’s groin surgery, per team source.
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
 www.youtube.com/watch?v=Xjk1RneaJA4

Azért ezt megmosolyogtam 😊 Remélem, marad jövőre is Renzo!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nézzük a jó oldalát, legalább ismeri 😊
Bosszankodni sincs értelme már, csak csendben várom mi lesz ebből... Sok volt az utóbbi 25 év 😕
BillsFan
Mennyünkráromóra!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Nézzük a jó oldalát, legalább ismeri 😊
Bosszankodni sincs értelme már, csak csendben várom mi lesz ebből... Sok volt az utóbbi 25 év 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most, hogy mindenki megszakértette.
Taylor nem rossz kis irányító, de nem fog vele sokra jutni ez a csapat. Ha azért hoztak akárkit is ide, hogy megbékéljen az gombhoz a kabát.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Rick Dennison lett az új OC. Meglepő. Lásd Broncos O# elmúlt 2évét.
xrace77
Taylor QB edzője volt a Ravensnél, talán ez nyomhatott sokat a latba.
Egy laikus azt is mondhatná h az O#ek, amiket eddig edzett azok azért jellemzően pofásak néztek ki -kivéve az elmútkét-, de látni kell azt is h jellemzően Kubes libringje volt, (még a playeket sem ő hívta) | ezért én egy pozíciós edzői feladatnál többet tuti h nem mertem volna neki adni, de így legalább kiderül h mit tud Kubes nélkül |
Általános Doktor
Egyértelműen annak szólt Dennison kinevezése, hogy Taylor megbékéljen a Bills-szel, állítólag eléggé berágott a franchise-ra, mert az utolsó meccsen nem játszatták azért, mert valszeg úgy meg lett volna neki vmi teljesítménybónusz.
empty taxi
Nem arról volt szó, hogy volt valami sérülése, amire ha jobban rásérül, és így IR-en kezdi a szezont, kötelezően meg kellett volna neki adni a következő évi fizuját, ami most még talán csapatopciós?
taxilovearsenal
Való igaz, én emlékeztem rosszul.
Abban az esetben is garantálttá válik 30.75 millió dollár a jövő évi szezonra a szerződésében, ha nem megy át a fizikai teszten.
A sérülésről meg annyit h ugyanezzel a sérüléssel előtte 4 meccset játszott, azóta egyébként kiderült h a műtéte után 6 hetes lesz a rehab.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Rick Dennison lett az új OC. Meglepő. Lásd Broncos O# elmúlt 2évét.
xrace77
Taylor QB edzője volt a Ravensnél, talán ez nyomhatott sokat a latba.
Egy laikus azt is mondhatná h az O#ek, amiket eddig edzett azok azért jellemzően pofásak néztek ki -kivéve az elmútkét-, de látni kell azt is h jellemzően Kubes libringje volt, (még a playeket sem ő hívta) | ezért én egy pozíciós edzői feladatnál többet tuti h nem mertem volna neki adni, de így legalább kiderül h mit tud Kubes nélkül |
Általános Doktor
Egyértelműen annak szólt Dennison kinevezése, hogy Taylor megbékéljen a Bills-szel, állítólag eléggé berágott a franchise-ra, mert az utolsó meccsen nem játszatták azért, mert valszeg úgy meg lett volna neki vmi teljesítménybónusz.
empty taxi
Nem arról volt szó, hogy volt valami sérülése, amire ha jobban rásérül, és így IR-en kezdi a szezont, kötelezően meg kellett volna neki adni a következő évi fizuját, ami most még talán csapatopciós?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Rick Dennison lett az új OC. Meglepő. Lásd Broncos O# elmúlt 2évét.
xrace77
Taylor QB edzője volt a Ravensnél, talán ez nyomhatott sokat a latba.
Egy laikus azt is mondhatná h az O#ek, amiket eddig edzett azok azért jellemzően pofásak néztek ki -kivéve az elmútkét-, de látni kell azt is h jellemzően Kubes libringje volt, (még a playeket sem ő hívta) | ezért én egy pozíciós edzői feladatnál többet tuti h nem mertem volna neki adni, de így legalább kiderül h mit tud Kubes nélkül |
Általános Doktor
Egyértelműen annak szólt Dennison kinevezése, hogy Taylor megbékéljen a Bills-szel, állítólag eléggé berágott a franchise-ra, mert az utolsó meccsen nem játszatták azért, mert valszeg úgy meg lett volna neki vmi teljesítménybónusz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Rick Dennison lett az új OC. Meglepő. Lásd Broncos O# elmúlt 2évét.
xrace77
Taylor QB edzője volt a Ravensnél, talán ez nyomhatott sokat a latba.
Egy laikus azt is mondhatná h az O#ek, amiket eddig edzett azok azért jellemzően pofásak néztek ki -kivéve az elmútkét-, de látni kell azt is h jellemzően Kubes libringje volt, (még a playeket sem ő hívta) | ezért én egy pozíciós edzői feladatnál többet tuti h nem mertem volna neki adni, de így legalább kiderül h mit tud Kubes nélkül |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Rick Dennison lett az új OC. Meglepő. Lásd Broncos O# elmúlt 2évét.
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Alex van Pelt volt már nálunk OC, még mikor Jauron kirúgta 2008 nyarán Schonertet, ő vette át a helyét. Akkor nyilván egy más emberanyaggal dolgozott a támadóoldalon, de nem hinném, hogy vissza kéne hozni egy olyan embert, aki korábban már leszerepelt itt.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Új hír, hogy Alex Van Pelt az új kiszemelt az OC posztra. Ő jelenleg a Packers QB edzője és már tavaly is érdeklődtek iránta. Rá nagyon kíváncsi lennék, hogy mit tudna kezdeni egy egész támadóegységgel, nagyon megnézném azt a Billst, persze már így is kíváncsi leszek rájuk, mert McDermott szerintem nagyon jó választás volt. Remélem megtaláljátok a megfelelő irányítót.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 624 — Raiders fan
Korrekt kis stábot rakosgat össze McDermott, Mike Waufle érkezik DL-edzőnek.
empty taxi
Hát a támadó oldal eddig sokmindennek tűnik, de korrektnek sajnos nem...legalábbis nekem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Korrekt kis stábot rakosgat össze McDermott, Mike Waufle érkezik DL-edzőnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 624 — Raiders fan
Report: Brad Childress, Greg Olson offensive coordinator candidates in Buffalo  t.co/nA2dVBP8qK

😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leslie Frazier lett hivatalosan is az új DC, Bob Babich (linebackers coach) és Juan Castillo (offensive line/run game coordinator) is csatlakozott McDermott stábjához.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Én szurkolok McDermottnak meg a Billsnek is, tehát ilyen szempontból jó a párosítás, de nehezen hiszem, hogy ő rántja ki az évtizedes gödörből a csapatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Lynn Chargers HC lett, sok sikert neki! Szerintem jól döntöttek, és jól is járnak vele.

Frazier pedig alighanem McDermott elképzeléseit fogja keresztülvinni, szerintem jobb így, mint egy pozíciós edzőt DC-nek kinevezni. Meglátjuk, a támadókoordinátorra jobban kíváncsi vagyok.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/819687743404077056


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
De Haslam III-nak már nem 😊
Lynn valszeg az AFC Westben köt ki. Sajnálni fogom, hosszú ideje az első volt, akinek volt kivitelezhető elképzelése a támadójátékról. (Gaileynek is volt, más kérdés, hogy Fitzpatrick erre nem alkalmas).
TGA
Helmut,
hogy állunk most Pegula asszonnyal? Két-három hete volt egy nagy cikk róla az nfl.comon. Olvastad? Mennyire stimmel az a kép, amit ott lefestettek róla?
tomi-tomi
Nem ismerem sem őt, sem a férjét. Az egész NHL-ről nem tudok semmit 10 éve. Nem tudom, hogy mit értek el. Azt láttam, hogy a diplomája.. hmmm, de ezzel nincs egyedül, van még egy pár ilyen tulajdonos, Allen 2 év után dobbantott a WSU-ról. Nem ettől függ.

Terry self-made, csak ahogy a PS and E Kimé. Amúgy a rust- belt reinventing the steel programot elnézve, a fölgáz üzlet aranybánya lesz, vagy mély verem. Szerintem TP nem a focival fog foglalkozni.

Kim nem self made. De nem self-made Jed sem, Woodynak is csak megszületni volt nehéz, Haslam III, mindegy is.
Allen pl. az, Kraft az, Jerry báttyó az... azért van korreláció. Bár ellenpélda is van szóval ez sem biztos.

Khan pl. teljes mértékben self made, és idén eljutottunk oda, hogy egyszerre két tudományos nobelre is jelölhetik, hiszen egyszerre:

1. cáfolta Heracleitost és az ő világ változásáról szóló hasonlatát, mert igenis többször lehet lépni ugyanabba a folyóba.- Ezzel a dialektika alapköveit mozgatja

2 igazolta Einstein kvantumpredesztinációról szóló elméletét, és ezzel cáfolta John Bell, és Bohr kvantumpárokkal kapcsolatos, már kísérletileg bizonyított feltevését (indulásnak EPR paradoxon kulcsszó)
Khan bizonyította, hogy egy sikeres, és intelligens embert is eltipor a predesztináció. Nem ő változtatta meg a Jagst, hanem ő is össze-jaguarozódott. A szopás tehát eleve elrendeltetett.
Kálvinnak igaza volt.

A Bills, a Browns szopása elrendeltetett, mit változtat ezen egy Kim Pegula?
Naugye! Ráadásul a kritikus T.S.I (magyarul T.M.I) indexe 0

Komolyra fordítva a szót:
Az hogy Whaleyi maradt számomra semmi jót nem ígér.
Elnézést a sexizmusomért, és minden másért is.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De Haslam III-nak már nem 😊
Lynn valszeg az AFC Westben köt ki. Sajnálni fogom, hosszú ideje az első volt, akinek volt kivitelezhető elképzelése a támadójátékról. (Gaileynek is volt, más kérdés, hogy Fitzpatrick erre nem alkalmas).
TGA
Helmut,
hogy állunk most Pegula asszonnyal? Két-három hete volt egy nagy cikk róla az nfl.comon. Olvastad? Mennyire stimmel az a kép, amit ott lefestettek róla?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Bocsánat, kicsit lemaradtam, de Lynn mikor került ki a képből, mint lehetséges HC? Nem ő volt az elsőszámú jelölt?
taxilovearsenal
De, így volt, viszont most csak spekulálni tudunk!

Az volt a mondás, hogy a Jets elleni meccsen megnézik mennyire válik be Lynn, mint HC.
Erre a meccsre konkrétan megmondta neki Whaley, hogy Manuel kezd.
Lynn lenyilatkozta, hogy QB cserét parancsba kapta, nem az ő döntése... miután nem kevés melót tett Taylorba. Nem is volt igazán lelkes. Ráadásul a csapat két oszlopa (érted oszlopa 😊 ) a két Ryan kiesett.
A meccs fertelmes volt... és jöttek a nevek. Richard megmondta, hogy köszi de most a rájátszásra koncentrál.Beki pedig megírta, hogy McDermedt lesz az edző.

Én hoznék az NFL helyében egy szabályt, hogy 5 egymást követő vesztes szezon, vagy 10 év alatt 7 vesztes szezon után köteles a tulajdonos megvételre felajánlani a csapatot.
TGA
Köszi!

Ezek megvoltak, csak azt a pillanatot nem éreztem, amikor Lynn buffaloi karrierjének vége lett. Viszont a szabélyod alapján Pegulának még van pár éve 😊
taxilovearsenal
De Haslam III-nak már nem 😊
Lynn valszeg az AFC Westben köt ki. Sajnálni fogom, hosszú ideje az első volt, akinek volt kivitelezhető elképzelése a támadójátékról. (Gaileynek is volt, más kérdés, hogy Fitzpatrick erre nem alkalmas).

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Bocsánat, kicsit lemaradtam, de Lynn mikor került ki a képből, mint lehetséges HC? Nem ő volt az elsőszámú jelölt?
taxilovearsenal
De, így volt, viszont most csak spekulálni tudunk!

Az volt a mondás, hogy a Jets elleni meccsen megnézik mennyire válik be Lynn, mint HC.
Erre a meccsre konkrétan megmondta neki Whaley, hogy Manuel kezd.
Lynn lenyilatkozta, hogy QB cserét parancsba kapta, nem az ő döntése... miután nem kevés melót tett Taylorba. Nem is volt igazán lelkes. Ráadásul a csapat két oszlopa (érted oszlopa 😊 ) a két Ryan kiesett.
A meccs fertelmes volt... és jöttek a nevek. Richard megmondta, hogy köszi de most a rájátszásra koncentrál.Beki pedig megírta, hogy McDermedt lesz az edző.

Én hoznék az NFL helyében egy szabályt, hogy 5 egymást követő vesztes szezon, vagy 10 év alatt 7 vesztes szezon után köteles a tulajdonos megvételre felajánlani a csapatot.
TGA
Köszi!

Ezek megvoltak, csak azt a pillanatot nem éreztem, amikor Lynn buffaloi karrierjének vége lett. Viszont a szabélyod alapján Pegulának még van pár éve 😊
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Tegnap győztünk, aztán senki sincs sehol. Pedig izgalmas meccs lehetett.
Buffalo Bill
Igazából nem volt az, jó meg semmiképpen sem. (Kinek mi a jó?!)
Ên évekig próbálkoztam írni ide, jól eldumáltam magammal, mémi túlzással. Nem igazán van kedvem vitatkozni arról, hogy miért húzza vissza Kyle Williams Tyrodot, hogy utóbbi Superbowl MVP legyen.

Csodálkozni nem kell az érdeklődés hiányán. Ez még Rex csapata, sajnos a foci új nagyasszonya Kim Pegula még nem érkezett meg látványosan. A jó hír viszont az, hogy a hatalmat átvette az FO felett.

Kevesen tudják, hogy a nagy Lemieux féle bajnok Penguins mögött ugyanaz a Denise DeBartolo volt a vaslédy, aki most borús tekintetű anyukaként nézi, ahogy erősen undergraduate fiacskája éppen lebontja a nagyapai örökséget, ami nem kevesebb, mint a San Francisco 49-ers. Szóval azért én szkeptikus vagyok a hokiban sikeres nagyasszonyokkal, de Pegulánétől mégis sokat várok.

Amúgy Rexet divat szídni. Én most nem tenném, mert végre látok tüzet a csapatban. Hozzáteszem két hete nem tudom mikor éreztem legkellemetlenebbül magam. Amikor Sherman félremagyarázott( lófaszt, engedve antiszociális démonainak manipulálni próbált) egy szabályt, vagy amikor Rex leseggezte, nem a legsajnálatra méltóbb mégis Carpenterné volt. A kedvencem azonban mégiscsak az a pillanat volt, amikor az edzőzseni, aki saját szobrának köszön a Colliseumnál, és a Century linken is azt kérte Rextől, hogy inkább foglalkozzon a saját csapatával.
Nehéz volt ezt kiheverni, nade tekintetünk a horizonton legyen.
TGA
mivan K.Will-lel????
sutianap
Szőlős Rulez! Mindenekelőtt!

Figyelj, napnál világosabb, hogy nem a támadósoron múlik, főleg nem Tyrodon a PO. Ennél tovább megyek, megvertük a New Englandet náluk, itthon kikaptunk, de Tyrod egyedül nem tudja megverni a Pats védelmet.
Nekem a seattlei meccs is X szagú volt. Ez a Bills nem hogy PO képes, de SB képes főleg, ha Watkins is visszatér, és Shady nem törik össze.
A baj csak az, hogy a védelem középszerű, és olyan játékosok, mint Kyle Williams sem képesek kiemelkedőt nyújtani, ezért nem hogy SB nem lesz, de PO sem. Ennyi röviden.
TGA
Hogy ezzel tényleg nem sikerült felcukkolnom senkit (a komment szinte minden mondata kifordítja az igazságot), az is azt jelenti, hogy a Bills szurkolók elfogytak. 😊

Innentől már mindegy, hogy a bútort, vagy a lányokat cserélné a madame, mert ..a kuplerájt kell!

Gondoltam csinálok egy virtuális sírkövet és ráírok olyan neveket, akiknek a karrierjét ez a franchise nem hagyta kiteljesedni az utóbbi 10 évben.
Mondjuk az első név: Aaron Schobel...

Az még megvan, hogy:
- 4. kört fizetett a Seattle Lynchért?! -és abban az évben meg is született "Beastmode"
- Jason Peterssel 1. tisztességes évében annyi pénzért lehetett volna hosszabbítani amennyiért sztár Tackle nem kelt volna ki az ágyból?
- Aaron Maybin 6 sackkel fejezte be a pályáját?
- Withner 3x lett Pro Bowler miután lelépett?

Tényleg, melyik volt az utóbbi 10-12 év legsötétebb faszsága?
TGA
Manuel, bárcsakneláttamvóna


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Bocsánat, kicsit lemaradtam, de Lynn mikor került ki a képből, mint lehetséges HC? Nem ő volt az elsőszámú jelölt?
taxilovearsenal
De, így volt, viszont most csak spekulálni tudunk!

Az volt a mondás, hogy a Jets elleni meccsen megnézik mennyire válik be Lynn, mint HC.
Erre a meccsre konkrétan megmondta neki Whaley, hogy Manuel kezd.
Lynn lenyilatkozta, hogy QB cserét parancsba kapta, nem az ő döntése... miután nem kevés melót tett Taylorba. Nem is volt igazán lelkes. Ráadásul a csapat két oszlopa (érted oszlopa 😊 ) a két Ryan kiesett.
A meccs fertelmes volt... és jöttek a nevek. Richard megmondta, hogy köszi de most a rájátszásra koncentrál.Beki pedig megírta, hogy McDermedt lesz az edző.

Én hoznék az NFL helyében egy szabályt, hogy 5 egymást követő vesztes szezon, vagy 10 év alatt 7 vesztes szezon után köteles a tulajdonos megvételre felajánlani a csapatot.

Sending out an S.O.S