Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
csak az összefoglalót láttam. miért nem rúghatott a csapat újra FG-t Sherman akciója után?
winston
Rúghatott, de kimaradt...
Ott a zebrán sem álltak a helyzet magaslatán... Csak az offsideot fújták le szükségtelen durvaságot nem így + az FG team csinált egy delay of gamet amiért 54 yardról kellett rúgniuk. Ha a zebrák nem vakok akkor 34 yardos FG-nek kellett volna jönnie

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csak az összefoglalót láttam. miért nem rúghatott a csapat újra FG-t Sherman akciója után?
winston
mert ápolták a kickert, és azután le kell mennie.
igy spykoltak egyet, és az utána lévő playben már jött a FG, ami kimaradt


Shermnare annyit, h minden FGnál meg szélen blokkolni, most ez így sikerült, nem így akarta, aki dirtynek nevezi v szidja emiatt az nem ismeri.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
csak az összefoglalót láttam. miért nem rúghatott a csapat újra FG-t Sherman akciója után?
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Egy nagyon élvezhető meccsen ismételten a szimpatikus vesztes szerepében tetszelegtünk. Sajnos hiába bírózunk, a mérleg negatív, és 4-5-el mehetünk pihenni.

Kár ezért a meccsért, mert a szezon elején mindenki buktát várt Seattle-ben, a Miami elleni vereséget helyre lehetett volna hozni. Sajnos ezt most a sors, és a zebrák nem így akarták.

Ettől függetlenül le a kalappal az egész csapat előtt, két földöntúli Graham-elkapás, meg a sporik a Seattle javára billentették a meccset. TT szerintem a legjobb meccsét játszotta eddig Bills-mezben.

Jó kis csapat ez, a labda mindkét oldalán. Maradjon is így, és akkor előbb-utóbb csak jönnek a győzelmek is. 😊
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Végre újabb MNF!

Remélhetőleg megérte kivenni holnapra kivenni egy szabadnapot, és fényes győzelmet láthatunk majd hajnalban! 😊

Let's go Buffalo!
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Percy Harvin visszatért a visszavonulásból, gyün hozzátok megmenteni a szezont 😊
peterk2005
A fejfájást meg meghagyta a tényleges nyugger évekre

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
L.Alexander 9 sacknél tart idén, minden meccsen csinált min 0.5 sacket, az előző 9 szezonjában meg összesen csinált 9 darabot. Hogyan lesz egy 33éves, 10. szezonjá csapató STemből sack leader?
braxa88
PED?😊
Pari
MOPED 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Percy Harvin visszatért a visszavonulásból, gyün hozzátok megmenteni a szezont 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Ha a négy vereséget nézem, azok közül csak egy ördögtől való: a delfineket el kellett volna verni, ha komolyan gondoljuk a PO-t. A többi belefér A' propos: hol tudjátok nézni a meccseket?
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
L.Alexander 9 sacknél tart idén, minden meccsen csinált min 0.5 sacket, az előző 9 szezonjában meg összesen csinált 9 darabot. Hogyan lesz egy 33éves, 10. szezonjá csapató STemből sack leader?
braxa88
PED?😊
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
L.Alexander 9 sacknél tart idén, minden meccsen csinált min 0.5 sacket, az előző 9 szezonjában meg összesen csinált 9 darabot. Hogyan lesz egy 33éves, 10. szezonjá csapató STemből sack leader?
braxa88
ez a maddenbug tipikus esete

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
L.Alexander 9 sacknél tart idén, minden meccsen csinált min 0.5 sacket, az előző 9 szezonjában meg összesen csinált 9 darabot. Hogyan lesz egy 33éves, 10. szezonjá csapató STemből sack leader?
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Williamsről nincsenek jó hírek.... Egyik kedvenc kis játékosom.
Landry emberül bocsánatot kért, látszik a bocsánatkérésén, hogy rohadtul megbánta...de akkor is kurvára nem árt néha gondolkozni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Sajna ez van, ha Shady nem 100%-os. 😕 TT-ra nem lehet felépíteni egy gameplant.

Hozni kellett volna ezt a meccset, mert most jön csak a feketeleves. 😕
Hungarian Bill
Ez igaz, de TT arról nem tehet, hogy a védelem belseje ekkorát betlizett, arról sem tehet, hogy kapott hány zacsit is?
Frontok Qrva gyengék voltak- szerintem.
Pont, ahogy Gabo írta, ha működött volna a többi egység, akkor TT lett volna a legkisebb bajunk. Nem állítom, hogy top irányító (közel sem), de egy megbízható srác, aki tisztességesen megcsinálja a házit, és meccsről meccsre teljesít.
Tudom, hogy nem varrtad a nyakába, szóval nincs félreértés, csak azt akartam hangsúlyozni, hogy a frontok megkotlottak, sajnos 😕
TGA
Szóról-szóra egyetértek, csak én ezt game-manager QB-nak hívom. Nem véletlen az, hogy hátrányból, amikor nagyon kell valamit villantani, nem tudja hozni a kulcsfontosságú játékokat a levegőben. Meg kell kövessem ugyanakkor, hogy nincs egy jó possession-receiverünk sem, aki pedig volt (Woods), az kidőlt.

Ez van, még semmi sincs veszve, borzasztó hullámzó az AFC idén, de piszok nehéz lesz az elkövetkezendő két meccs.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sajna ez van, ha Shady nem 100%-os. 😕 TT-ra nem lehet felépíteni egy gameplant.

Hozni kellett volna ezt a meccset, mert most jön csak a feketeleves. 😕
Hungarian Bill
Ez igaz, de TT arról nem tehet, hogy a védelem belseje ekkorát betlizett, arról sem tehet, hogy kapott hány zacsit is?
Frontok Qrva gyengék voltak- szerintem.
Pont, ahogy Gabo írta, ha működött volna a többi egység, akkor TT lett volna a legkisebb bajunk. Nem állítom, hogy top irányító (közel sem), de egy megbízható srác, aki tisztességesen megcsinálja a házit, és meccsről meccsre teljesít.
Tudom, hogy nem varrtad a nyakába, szóval nincs félreértés, csak azt akartam hangsúlyozni, hogy a frontok megkotlottak, sajnos 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Sajna ez van, ha Shady nem 100%-os. 😕 TT-ra nem lehet felépíteni egy gameplant.

Hozni kellett volna ezt a meccset, mert most jön csak a feketeleves. 😕
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
 twitter.com/caplannfl/status/790208452958232576


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Shady tegnap edzett, questionable, game time decision
Dareus,Woods doubtful
Henderson -out

Shaq activated!!!

ez a mai állapot...

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nem Bills fan vagyok, ezért nem tudtam 😊 Bocsi és köszi 😛
Buresz
Semmi baj, mi itt mindig örvendünk mindenkinek.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Buresz New England Patriots 5
Nem Bills fan vagyok, ezért nem tudtam 😊 Bocsi és köszi 😛
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hali,

McCoy-ról tudtok valamit? Elvileg nem edzett, játékára mennyi esély van?
Buresz
Ő a Shady, aki Out 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Buresz New England Patriots 5
Hali,

McCoy-ról tudtok valamit? Elvileg nem edzett, játékára mennyi esély van?
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szopó! 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Shady out

giliszta time?

több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Ragland is lesz még idén?
proki
nem valószínű...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊