Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TT tegnap kétszer előrekurta a labdát, és össszességében egy 0 volt. leglalább 4-5 olyan alkalom volt mikor a WR comeback routeot futott, TT meg kidobta a labdát szélesre és a WRnek esélyese volt. Watkins tehetségű WRből kevés mozog a ligában, de egyszerűen nem tudja kihasználni (OC hiba is). Tavaly is leginkább csak a fade routeokat futatták vele, TT emg dobálta fel neki.
braxa88
Tyrodnak ez a játéka. Ad hoc jellegűnek tűnik, hogy sok labdát előrebasz, de ha pár beleakad az ember kezébe, már jó. Tavaly is rengeteg ilyen meccsük volt, amikor 10 complete passzból csinált 250 yardot.
Nyilván ha ezt elveszik tőle, akkor kikapnak.
Meg a time managementet se segíti.
Meg futás támogatás nélkül bajban van.
Nyilván nem Super Bowl-kaliber taktika, de ez van, nincs a világon 32 potens QB és valakit mégis oda kell állítani.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Sztem sem Taylor a főgond, hanem hogy a 2 Ryan sikeresen lezüllesztette ezt a védelmet. Futásnál várható volt, hogy McCoy előbb-utóbb elfogy, úgy látszik ez ink előbb lesz. Csak 8. éve van már a ligában és már túl van a 2000. labdaérintésen is a profik között.
empty taxi
Rob is csak azért van még az NFL-ben, mert Rex megmentette a hátsóját testvéri alapon, de RR is csak max DC állást kap a jövőben és sztem mást nem is szabad rábízni.
Beki
Amellett h igazad van, miután eljött New Yorkból közölte, hogy ha nem lehet HC akkor ink elmegy szakkommentátornak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ahogy igy olvasgatok, a meccset nem sok kedvem tamadt letolteni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Sztem sem Taylor a főgond, hanem hogy a 2 Ryan sikeresen lezüllesztette ezt a védelmet. Futásnál várható volt, hogy McCoy előbb-utóbb elfogy, úgy látszik ez ink előbb lesz. Csak 8. éve van már a ligában és már túl van a 2000. labdaérintésen is a profik között.
empty taxi
Rob is csak azért van még az NFL-ben, mert Rex megmentette a hátsóját testvéri alapon, de RR is csak max DC állást kap a jövőben és sztem mást nem is szabad rábízni.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Sztem sem Taylor a főgond, hanem hogy a 2 Ryan sikeresen lezüllesztette ezt a védelmet. Futásnál várható volt, hogy McCoy előbb-utóbb elfogy, úgy látszik ez ink előbb lesz. Csak 8. éve van már a ligában és már túl van a 2000. labdaérintésen is a profik között.
empty taxi
szerintem se ő a fő gond, csak kijelentettem h ő se jó 😊
braxa88
Nyilván nem egy All-Pro, de azért nem is az a szint, aki a kerékkötője lenne a csapatának. Utóbbi pedig azért jópár franchise-ban kezdőhelyet ér, így itt is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Elkezdték összerakni / vásárolni az Offense-t végre van valami fény az alagút végén, erre a DEF-et tönkrevágják 😕 Ez az ami bosszant de nagyon!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sztem sem Taylor a főgond, hanem hogy a 2 Ryan sikeresen lezüllesztette ezt a védelmet. Futásnál várható volt, hogy McCoy előbb-utóbb elfogy, úgy látszik ez ink előbb lesz. Csak 8. éve van már a ligában és már túl van a 2000. labdaérintésen is a profik között.
empty taxi
szerintem se ő a fő gond, csak kijelentettem h ő se jó 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Sztem sem Taylor a főgond, hanem hogy a 2 Ryan sikeresen lezüllesztette ezt a védelmet. Futásnál várható volt, hogy McCoy előbb-utóbb elfogy, úgy látszik ez ink előbb lesz. Csak 8. éve van már a ligában és már túl van a 2000. labdaérintésen is a profik között.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sztem Taylor volna a legkisebb gond, ha működne a futás meg a védelem. De hát egyik sem....
gabokocka
ezek mellett azért majdnem minden QB jónak tűnik. És leginkább az teszi jóvá egy QBt ha ezek nélkül is tud nyerni, vagy jól játszani.
TT tegnap kétszer előrekurta a labdát, és össszességében egy 0 volt. leglalább 4-5 olyan alkalom volt mikor a WR comeback routeot futott, TT meg kidobta a labdát szélesre és a WRnek esélyese volt. Watkins tehetségű WRből kevés mozog a ligában, de egyszerűen nem tudja kihasználni (OC hiba is). Tavaly is leginkább csak a fade routeokat futatták vele, TT emg dobálta fel neki.

Az más kérdés h ilyen emberanyagbol h lehet ennyire szar védelmet kihozni.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Taylor nem kezdő szint? Akkor elég jól eladja magát, 😊 bár kevés meccsét láttam az tény, de akkor jól dolgozott, pláne hogy milyen katyvaz van körülötte.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Sztem Taylor volna a legkisebb gond, ha működne a futás meg a védelem. De hát egyik sem....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Háát sok QB játszik a ligában aki kezdő, de nem az a szint 😉

Fitz sem az.. NO OFFENSE 😊
BillsFan
Köztudott h Gailey rendszere segít neki h jónak tűnjön, plusz h akad pár WR-je is. 😀
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Háát sok QB játszik a ligában aki kezdő, de nem az a szint 😉

Fitz sem az.. NO OFFENSE 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Azért az érdekes hogy onnantól hogy Rexy a HC ,teljesen meghalt a topik...

A játékosállomány képes lenne a playoff elérésére, máshol van a baj!
Igaz,nem láttam egyik meccset sem , de jobb ha meg sem nézem inkább.

0-2 és a kövi két meccs után simán lehet 0-4 is, asszem edző buktató év elé nézünk..
BillsFan
Ryan tesók lerombolnak mindent ami bíztató volt. nem nagyon látom h mivel tudna a Bills 3-4 meccsnéál többet nyerni.
Tyrod Taylor nem jó QB, nagyon nem.
braxa88
Sajnos teljes mértékben egyet kell, hogy értsek. Szerintem a gondokat tovább növelte mikor kedves bratyóját idehozta, év végén mindketten kereshetnek új állást, Taylor pedig nem kezdő QB szint.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért az érdekes hogy onnantól hogy Rexy a HC ,teljesen meghalt a topik...

A játékosállomány képes lenne a playoff elérésére, máshol van a baj!
Igaz,nem láttam egyik meccset sem , de jobb ha meg sem nézem inkább.

0-2 és a kövi két meccs után simán lehet 0-4 is, asszem edző buktató év elé nézünk..
BillsFan
Ryan tesók lerombolnak mindent ami bíztató volt. nem nagyon látom h mivel tudna a Bills 3-4 meccsnéál többet nyerni.
Tyrod Taylor nem jó QB, nagyon nem.
több mint 7 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Azért az érdekes hogy onnantól hogy Rexy a HC ,teljesen meghalt a topik...

A játékosállomány képes lenne a playoff elérésére, máshol van a baj!
Igaz,nem láttam egyik meccset sem , de jobb ha meg sem nézem inkább.

0-2 és a kövi két meccs után simán lehet 0-4 is, asszem edző buktató év elé nézünk..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
 twitter.com/RapSheet/status/775347754931458048


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Tudom, egy meccs alapján nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, meg a mezőny fele hasonló mérleggel áll, mint mi, és a Jets is kikapott, de a mai nap látottak alapján idén se várok többet egy 8-8-as szezontól. 😕
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
 twitter.com/PFWeekly/status/773212320877187072


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt már olyan, hogy csak néger legyen QB poszton egy nfl csapat keretében?
Amadeus91
Seahawks évek óta Wilsonnal és Tarvarissal, idén Boykinnal.
mustaine
A Jaguars a 2000-es évek közepén: Leftwichcsel, Garrarddal és Quinn Grayjel. Ők 3 évig voltak együtt az 53-ban.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Volt már olyan, hogy csak néger legyen QB poszton egy nfl csapat keretében?
Amadeus91
Seahawks évek óta Wilsonnal és Tarvarissal, idén Boykinnal.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Volt már olyan, hogy csak néger legyen QB poszton egy nfl csapat keretében?
Amadeus91
Asking the right questiions

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Volt már olyan, hogy csak néger legyen QB poszton egy nfl csapat keretében?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 53-as keret

Offense

Quarterback: Tyrod Taylor, EJ Manuel, Cardale Jones

Running Back: LeSean McCoy, Reggie Bush, Mike Gillislee, Jonathan Williams, Glenn Gronkowski

Wide Receiver: Sammy Watkins, Robert Woods, Greg Salas, Walt Powell, Marquise Goodwin

Tight End: Charles Clay, Jim Dray, Nick O’Leary

Offensive Linemen: Cordy Glenn, Richie Incognito, Eric Wood, John Miller, Jordan Mills, Seantrel Henderson, Cyrus Kouandjio, Ryan Groy, Patrick Lewis

Defense

Defensive Linemen: Kyle Williams, Corbin Bryant, Adolphus Washington, Jerel Worthy, Leger Douzable

Linebacker: Jerry Hughes, Preston Brown, Zach Brown, Lorenzo Alexander, Brandon Spikes, Jamari Lattimore, Bryson Albright, Ramon Humber, Lerentee McCray

Cornerback: Stephon Gilmore, Ronald Darby, Nickell Robey-Coleman, Corey White, Kevon Seymour

Safety: Corey Graham, Aaron Williams, Robert Blanton, Duke Williams, Colt Anderson, Jonathan Meeks

Kicker/Punter/Long Snapper: Dan Carpenter, Colton Schmidt, Garrison Sanborn

Akinek menniük kellett:
TE Blake Annen
WR Jarrett Boykin
WR Kain Colter
FB Jerome Felton
RB Boom Herron
WR Dez Lewis
G Cyril Richardson
C Fernando Velasco
RB James Wilder Jr.
LB Kroy Biermann
CB Mario Butler
DT Brandon Deaderick
DE Lavar Edwards
LB Randell Johnson
LB Manny Lawson
T Marquis Lucas
T Chris Martin
CB Sterling Moore
CB Sammy Seamster
DE Max Valles
DT Casey Walker
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
előre a 6-10-ért!
Löfli
Egy kicsit meglepett ez a lépés, Rex 3 hete még azt nyilatkozta, hogy nem adják fel a Williams-projektet...
Gyulus
ott van még Jonathan, Kyle, Aaron, meg Duke 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!