Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom.
A QB sok mindent meghatároz.
Teljesen más a játékhívás, fel tudja húzni a többiek teljesítményét, szar edzőkből normálisakat csinál.
Mindenesetre Watsonért nem adnám oda a jövőt, úgy, hogy lóg a levegőben a zaklatásos ügye.
Ellenben Rodgersert minden gondolkodás nélkül, vele gond nélkül 6-1 lenne a mérlegünk a legrosszabb esetben is.
gabokocka
Staffordért kellett volna picit többet ajánlanotok még szerintem.
Bazzani
LA-be akart menni.
Sztem az 1/8 már magában jobb offer volt, mint amit a Rams adott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom.
A QB sok mindent meghatároz.
Teljesen más a játékhívás, fel tudja húzni a többiek teljesítményét, szar edzőkből normálisakat csinál.
Mindenesetre Watsonért nem adnám oda a jövőt, úgy, hogy lóg a levegőben a zaklatásos ügye.
Ellenben Rodgersert minden gondolkodás nélkül, vele gond nélkül 6-1 lenne a mérlegünk a legrosszabb esetben is.
gabokocka
Staffordért kellett volna picit többet ajánlanotok még szerintem.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom.
A QB sok mindent meghatároz.
Teljesen más a játékhívás, fel tudja húzni a többiek teljesítményét, szar edzőkből normálisakat csinál.
Mindenesetre Watsonért nem adnám oda a jövőt, úgy, hogy lóg a levegőben a zaklatásos ügye.
Ellenben Rodgersert minden gondolkodás nélkül, vele gond nélkül 6-1 lenne a mérlegünk a legrosszabb esetben is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem hiszem hogy QB meg egy jó OT megoldana mindent. Chistensen vállalható volt az első meccsén LT ként.
Nem lett jól összerakva a stáb az Olineba a jobb játékosokkal se tudunk mit kezdeni, a gameplan nem elég kreatív a legjobb elkapók is nehezen szakadnak el. A szar meccseket képtelenek feldolgozni az emberek egy vállalható verség a Dallas ellen aztán meccsről meccsre fogy el az önbizalom.

Itt egy Herberttel meg egy Watsonnal is nagyon hasonló történne. Kevesek vagyunk ehhez, 2-3 jó meccset tudunk összerakni, hozzá téve hogy az első 3 győzelem se volt szép csak az ellen rosszabb volt még nálunk is.

Szerintem Rhule elfogadható szinten fogja össze a bandát, nincsenek (még) berögzött faszságai nem lázad fel az öltöző stb. De a munkatársai láthatóan nem elég jók, a játékosokat nem tudják elég kemény munkára bírni.
több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Vajon, ha 2éve ha az azonos mérlegű Chargers előtt húzúnk, akkor lenne most 1 Herbetünk? És nincs ez a balf*sz Teddy + a dellája? Folyton ezen kattogok, mondjuk lehet ink azért mert Herbit nagyon csípem.

Az is eléggé idegesít, hogy az elmúlt 2 évben ha nem is QBt, de hozhattunk volna vagy egy Wirfset vagy idén egy Slatert, de még csak az se 😕 jó nyilván utólag mindenki okos, meg HORN extra lesz csak hát.....

Jelenre nézve, nem gondoltam volna, hogy a Houston meccs lesz az utolsó, amit idén megnyerünk 😀 de elnézve a sorsolást... top5-be húzúnk. Csak hát 2. kör kapásból nincs.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az most még finom volna ha odaadnánk mindent Watsonért akit aztán eltiltanak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
3 és fél meccsig teljesen legitim NFL csapatnak tűntünk.

Az azt követő 3 és fél meccsen pedig úgy néz ki a csapat, mintha az utcáról összetereltünk volna 11 ember es felzavartuk volna a pályára focizni őket.

Jó volna tudni kinek mi a felelőssége a csapatépítésben illetve a tehetséggondozasban.

Ki találta ki, hogy Teddy és Sam majd jó lesz. Kinek az ötlete volt, hogy szar veterán kezdőkkel próbálkozzunk relatíve drágán már az FA első napján.

Kétszer húztunk a top10-ben franchise QB nélkül mégse gondoltuk azt, hogy valakit bepróbáljunk.

Tepper nyilván tudja ezekre a választ...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Anderson konkrétan szarbabul kap el a fórum átlagnál. Itt valami nagyot szét hullott az alapoknál.
TSzabi
Full egyetértek mindennel, de most Andersont bevédem egy kicsit (annyira nem érdemli meg a védelmet, de Darnold sajnos megérdemli azt, hogy pluszba én is belerúgjak). Szóval most két olyan jelenet is van előttem, mikor üresre játssza magát és Darnod idióta időzítése miatt nem volt sima elkapás, és vagy drop lett belőle mivel egy védő ezerrel ment rá, és kiütötte a kezéből a labdát, vagy egy sack lett, mert Darnold még futni akart a labdával 2-3 (k)m-t, hogy biztosan oda tudja dobni az üresen álló wr-nek... Borzasztó volt nézni ismét.
hrubi
Ez csapat munka egymást húzzák le.
7 drop 2 meccs alatt mindenkibe kételyt szül oda dobjam-e ő is arra gondol stb. Ez coaching ha ezt nem tudják a csapatba rendbe tenni bizonytalankodnak bénáznak olyanoknál amit megtudnak csinálni.
Felnőtt emberek nem u14 es focisták rendbe kéne tudni ezt rakni de szétcsúszott mindenkinél.

Nem kell megvédeni senkit szar munkát végez az Offense, ki felel érte? Brady. Neki kell látnia és megoldani a szart, ha nem tudja ő a szar.

3 pont bassza meg.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Darnold tegnap alulmúlta önmagát, teljesen elbizonytalanodott, rengeteget hezitált, egyszerűen félve játszott, ezért írtam az eredménykövetőben is, hogy clauseni mélységekbe süllyedt, ilyen szempontból bőven ez volt a legszarabb meccse, pedig "csak" egy labdát adott el.

Bradyt én idén nem rúgnám ki, bebizonyíthatja, hogy fel tud a nulláról építeni egy O-t legalább középszar szintre (és nem úgy, hogy ha majd visszajön CMC, akkor neki lesz 30 labdaérintése), ha nem sikerül, akkor jövőre jöhet más.

Perception is reality.
több mint 2 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Anderson konkrétan szarbabul kap el a fórum átlagnál. Itt valami nagyot szét hullott az alapoknál.
TSzabi
Full egyetértek mindennel, de most Andersont bevédem egy kicsit (annyira nem érdemli meg a védelmet, de Darnold sajnos megérdemli azt, hogy pluszba én is belerúgjak). Szóval most két olyan jelenet is van előttem, mikor üresre játssza magát és Darnod idióta időzítése miatt nem volt sima elkapás, és vagy drop lett belőle mivel egy védő ezerrel ment rá, és kiütötte a kezéből a labdát, vagy egy sack lett, mert Darnold még futni akart a labdával 2-3 (k)m-t, hogy biztosan oda tudja dobni az üresen álló wr-nek... Borzasztó volt nézni ismét.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hàt hoztak egy szar döntést aztán borult minden. Ez azért egy újonc HC nàl nem akkora meglepi.
Nem így csináltam volna az egészet.
Camet dobták az oké, érhető volt.
Teddy teljesen felesleges volt, aztán mikor rájöttek megint nem tudtak kicsit lenyugodni a picsába megint kellet egy első körös bust.

Szerintem semmi baj nem lenne még ezzel az összképpel ha ilyen minimum fizukat szórnánk a QB posztra és tele lennénk pickkel.

Mert egy fiatal csapat egész pofás védelemmel. Ha most nyernénk 5-6 meccseket egy Kyle Alennel mindenki hihetne ebben a projektben, edzők, FA-t, a jelen játékosok. De így az van hogy befürdés Teddyvel, befürdés Darnolddal, a Zseni OC-k nem tud felrajzolni 4 működő playt egy meccsre.

Ki a fasz nem teszi fel a kérdést hogy értik-e a dolgukat.
Paradis a liga legjobb cenetere volt nem oly rég, most alig akad play amit nem a seggén fejez be.
Anderson konkrétan szarbabul kap el a fórum átlagnál. Itt valami nagyot szét hullott az alapoknál.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondanám hogy megnézném ezt a stábot egy rendes QB-val, de választatottak már két szart, lehet hagynék másnak is lehetőséget bénázni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jó lenne ha ez csak egy sima QB gond lenne de ez a Brady lufi kipukkadt szerintem.

Kár lenne ha menne mindenki a kukába én ennyi CB még sose láttam pl és Snow továbbra is jó munkát végez ahogy a csapat építése is rendben halad. Csak pontot szerezni nem tudunk meg haladni a pályán, apróság.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Yahú liga Darnold a csere QB na hozz kb 5 pontot már seggem a földhöz verem....erre........

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem is kell semmit mondani 3 gecis pont.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Leigazoljuk Camet

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Pont be akartam írni, hogy majd PJ Walkerrel megtáltosodik a csapat, erre tessék:

"Matt Rhule says Sam Darnold will start next week and going forward."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom mikor volt ilyen, a harmadik negyed végén kinyomtam és elkezdtem F1et nézni.

Sztem szezon végén Rhule ki lesz baszva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na hát akkor elkezdhetjük kibaszkodni a kisebb edzőket QB coach, WR coach mehet a faszba.
OL coach követi őket majd, aztán Brady. Idénre ennyi
TSzabi
Nem lesz kibaszva senki, ne is reménykedj.
gabokocka
Hadd reménykedjen már, nincs más 😊

Perception is reality.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Na hát akkor elkezdhetjük kibaszkodni a kisebb edzőket QB coach, WR coach mehet a faszba.
OL coach követi őket majd, aztán Brady. Idénre ennyi
TSzabi
Nem lesz kibaszva senki, ne is reménykedj.
gabokocka
De
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Na hát akkor elkezdhetjük kibaszkodni a kisebb edzőket QB coach, WR coach mehet a faszba.
OL coach követi őket majd, aztán Brady. Idénre ennyi
TSzabi
Nem lesz kibaszva senki, ne is reménykedj.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Na hát akkor elkezdhetjük kibaszkodni a kisebb edzőket QB coach, WR coach mehet a faszba.
OL coach követi őket majd, aztán Brady. Idénre ennyi
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Gilmore nem lesz még, Hartsfield viszont visszajöhet IR-ről. Annyi CB lesz mar itt, hogy Dunát lehet velük rekeszteni.
Valaki nem tud esetleg guardot játszani?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Erving nem utazik, hurrá 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Lett egy Ameer Abdullah-unk.
onDier
Nem jártatok rosszul vele.