Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
3 hét tape elég volt Darnoldból új mezben is a legtöbb DC-nek úgy tűnik.
empty taxi
Avagy amig nincs rajta teher, jol jatszik. Mert eleinte nem vartak semmit tole, csak "meglassuk" alapon jatszott. (Mint a Jetsben. Nagyon sokan dicsertek eleinte, aki emlekszik.) De azert egy ido utan teljesiteni kell folyamatosan, akkor szethullik mint a bohoc biciklije.
ulpianus
Legitim álláspont, én azért tartanék ki a sajátom mellett, mert talán nem lett volna ennyire hirtelen a visszaesés ha csak mentális dolgok vannak a háttérben.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
3 hét tape elég volt Darnoldból új mezben is a legtöbb DC-nek úgy tűnik.
empty taxi
Avagy amig nincs rajta teher, jol jatszik. Mert eleinte nem vartak semmit tole, csak "meglassuk" alapon jatszott. (Mint a Jetsben. Nagyon sokan dicsertek eleinte, aki emlekszik.) De azert egy ido utan teljesiteni kell folyamatosan, akkor szethullik mint a bohoc biciklije.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
3 hét tape elég volt Darnoldból új mezben is a legtöbb DC-nek úgy tűnik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát sztem két igazán komoly probléma van, a QB és a fal.

Nyilván az elkapók szar teljesítményt nyújtanak, de a talent ott sztem megvan, véleményem szerint azért őket az sem segíti, hogy nem jó passzok jönnek, rossz ütemben érkeznek a labdák, ha jönnek sem pontosan oda ahova kéne, ez pedig oda vezet ahol most tartunk.

Nézd meg a Packerst, kiesett Adams és Lazard, Rodgers megoldotta. Nyilván Darnoldtól nem ez az elvárható, hanem csak az, amit az első három héten csinált. De az is eltűnt. Szóval ha a következő két-három meccsen nem kerül ki ebből a negatív spirálból, akkor Tepper presszionálni fogja Rhule-ékat, hogy vmi legyen, különben őket bassza ki.
gabokocka
Csak hát 3 hét múlva mit tudnak tenni? Padra teszik és PJ Walker kezd, kb ennyit, nem?
Beki
Pont erre irtam, hogy játsszon James Morgan.
Aztánaz offseasonban megint keresünk egy QB-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hát sztem két igazán komoly probléma van, a QB és a fal.

Nyilván az elkapók szar teljesítményt nyújtanak, de a talent ott sztem megvan, véleményem szerint azért őket az sem segíti, hogy nem jó passzok jönnek, rossz ütemben érkeznek a labdák, ha jönnek sem pontosan oda ahova kéne, ez pedig oda vezet ahol most tartunk.

Nézd meg a Packerst, kiesett Adams és Lazard, Rodgers megoldotta. Nyilván Darnoldtól nem ez az elvárható, hanem csak az, amit az első három héten csinált. De az is eltűnt. Szóval ha a következő két-három meccsen nem kerül ki ebből a negatív spirálból, akkor Tepper presszionálni fogja Rhule-ékat, hogy vmi legyen, különben őket bassza ki.
gabokocka
Csak hát 3 hét múlva mit tudnak tenni? Padra teszik és PJ Walker kezd, kb ennyit, nem?
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát sztem két igazán komoly probléma van, a QB és a fal.

Nyilván az elkapók szar teljesítményt nyújtanak, de a talent ott sztem megvan, véleményem szerint azért őket az sem segíti, hogy nem jó passzok jönnek, rossz ütemben érkeznek a labdák, ha jönnek sem pontosan oda ahova kéne, ez pedig oda vezet ahol most tartunk.

Nézd meg a Packerst, kiesett Adams és Lazard, Rodgers megoldotta. Nyilván Darnoldtól nem ez az elvárható, hanem csak az, amit az első három héten csinált. De az is eltűnt. Szóval ha a következő két-három meccsen nem kerül ki ebből a negatív spirálból, akkor Tepper presszionálni fogja Rhule-ékat, hogy vmi legyen, különben őket bassza ki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Azon gondolkoztam még, ha kikapunk vagy háromszor, és a szezon kuka, be lehetne rakni James Morgant, annyo kedveltem mint prospectet, tetszett a játéka az FIU-n és szarabbak nem lehetünk vele. PJ-t játszatni meg teljesen felesleges, róla tudjuk mit tud...
gabokocka
Nem lesz ilyen pörög a Darnold projekt, igaz már csak mélyebbre ássa magát a homokba.
Annyi lyuk lett 1-2 re az O ban hogy nem nagyon tudsz semmit tesztelni mert egy másik egység lehúzza.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Azon gondolkoztam még, ha kikapunk vagy háromszor, és a szezon kuka, be lehetne rakni James Morgant, annyo kedveltem mint prospectet, tetszett a játéka az FIU-n és szarabbak nem lehetünk vele. PJ-t játszatni meg teljesen felesleges, róla tudjuk mit tud...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
DJ-t el kell adni, kb soha nem volt olyan magas az értéke, mint most, és kurva drága lenne visszaigazolni, amit szerintem nem ér meg, pláne hogy a legmélyebb posztunk a corner

Perception is reality.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Horn, Gilmore, Jackson, Henderson, Bouye, Hartsfield, Taylor, Thomas-Oliver.

Ez 8 CB ha egyszer mindenki egészséges lesz. Nyilván utóbbi kettő inkább depth, bar Taylor tényleg mutatott jó dolgokat.

Szóval tényleg el kéne passzolni vkit, mert híján vagyunk a draftcetlinek pedig kelleni fog a falra/QB-ra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Közeleg a trade deadline, vkiből picket kéne csinálni, mert elosztogattunk mindent azt QB nincs...

Donte lehetne erre ideális jelölt, esetleg Bouye vmi late rounderért, az nyilván álom hogy Robbyert kapjunk vmit az idei teljesítménye után. Zseniális hosszabbítás volt.
gabokocka
Akár mind2en mehetnek.
Keith Taylorba Akkor is bele tenném a bizalmat ha nem lenne Gilmore és Henderson.
Azt se felejtsük egy hogy Hartsfield nyerte a nickel posztott mielőtt lesérült.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Közeleg a trade deadline, vkiből picket kéne csinálni, mert elosztogattunk mindent azt QB nincs...

Donte lehetne erre ideális jelölt, esetleg Bouye vmi late rounderért, az nyilván álom hogy Robbyert kapjunk vmit az idei teljesítménye után. Zseniális hosszabbítás volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 003
Snead érkezett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ha minden igaz Watsont megúsztuk/nem menti meg Rhule-ék seggét.

Majd elválik melyik tagmondat helyes.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Miller IR.
Faszság lenne Brownt berakni.
Nyomassuk a már 4x halott Daley projektet!!
TSzabi
Brown is IR-en van 🤣
gabokocka
Dzsiz
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Miller IR.
Faszság lenne Brownt berakni.
Nyomassuk a már 4x halott Daley projektet!!
TSzabi
Brown is IR-en van 🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Miller IR.
Faszság lenne Brownt berakni.
Nyomassuk a már 4x halott Daley projektet!!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kenny Robinson játszott 13 snapet a védelemben, hátha elkezdjük használni, bár ha minden igaz Burris talán visszatérhet a héten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jövő kedd a trade deadline.
Teppert ismerne nem lepne meg, ha jönne Watson.
Állítólag vagy a Dolphins vagy mi leszünk a célállomás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom.
A QB sok mindent meghatároz.
Teljesen más a játékhívás, fel tudja húzni a többiek teljesítményét, szar edzőkből normálisakat csinál.
Mindenesetre Watsonért nem adnám oda a jövőt, úgy, hogy lóg a levegőben a zaklatásos ügye.
Ellenben Rodgersert minden gondolkodás nélkül, vele gond nélkül 6-1 lenne a mérlegünk a legrosszabb esetben is.
gabokocka
Staffordért kellett volna picit többet ajánlanotok még szerintem.
Bazzani
LA-be akart menni.
Sztem az 1/8 már magában jobb offer volt, mint amit a Rams adott.
gabokocka
Lehet, hogy jobb volt de Holmes-ék Goffot pozitív értékként számolták a trade-be.
Oda kellett volna mellé tenni a 2022/1-et is (max visszakérni valamit). Azért ez a csapat + Stafford fix PO lett volna. Úgy meg nem annyira fájt volna az a +1.kör.
Bazzani
Nálam Goff netto kibaszás volt abban a trade-ben 🤣🤣🤣
De én úgy tudom, a Lions a mi ajánlatunkat fogadta el, Stafford döntött a Rams mellett, és nem akartátok oda küldeni ahova nem akar menni.
Aztán lehet hogy nem ez volt az igazság, de nekem vmi ilyesmi rémlik.
gabokocka
Azért megnéztem volna ezt ha valaki beajánl 4 első kört.

több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Christensen sztem se volt rossz, egy nagyon elbaszott playre emlékszem, azon kívül telkesen korrektül dolgozott a harmadik negyed végéig amíg ki nem kapcsoltam a gecibe.

Mondom, egy QB úgy felhúzná ezt a rostert hogy az nem igaz, csak azt nem tudom, hogy az edzői stáb alkalmas lenne e nagy dolgokra.

Igazából az offseasonban be kell jelentkezni Rodgersért úgy, hogy megmondhatja ki legyen az edző.
gabokocka
Ja egy másik Brady kellet volna adni neki egy cetlit írjon rá 20 nevet azt hadd szóljon. De az már mindegy
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Rhule szerint Christensen szenvedett...
Biztos a rookie LT-t kell a busz alá dobni egy ilyen meccs után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom.
A QB sok mindent meghatároz.
Teljesen más a játékhívás, fel tudja húzni a többiek teljesítményét, szar edzőkből normálisakat csinál.
Mindenesetre Watsonért nem adnám oda a jövőt, úgy, hogy lóg a levegőben a zaklatásos ügye.
Ellenben Rodgersert minden gondolkodás nélkül, vele gond nélkül 6-1 lenne a mérlegünk a legrosszabb esetben is.
gabokocka
Staffordért kellett volna picit többet ajánlanotok még szerintem.
Bazzani
LA-be akart menni.
Sztem az 1/8 már magában jobb offer volt, mint amit a Rams adott.
gabokocka
Lehet, hogy jobb volt de Holmes-ék Goffot pozitív értékként számolták a trade-be.
Oda kellett volna mellé tenni a 2022/1-et is (max visszakérni valamit). Azért ez a csapat + Stafford fix PO lett volna. Úgy meg nem annyira fájt volna az a +1.kör.
Bazzani
Nálam Goff netto kibaszás volt abban a trade-ben 🤣🤣🤣
De én úgy tudom, a Lions a mi ajánlatunkat fogadta el, Stafford döntött a Rams mellett, és nem akartátok oda küldeni ahova nem akar menni.
Aztán lehet hogy nem ez volt az igazság, de nekem vmi ilyesmi rémlik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom.
A QB sok mindent meghatároz.
Teljesen más a játékhívás, fel tudja húzni a többiek teljesítményét, szar edzőkből normálisakat csinál.
Mindenesetre Watsonért nem adnám oda a jövőt, úgy, hogy lóg a levegőben a zaklatásos ügye.
Ellenben Rodgersert minden gondolkodás nélkül, vele gond nélkül 6-1 lenne a mérlegünk a legrosszabb esetben is.
gabokocka
Staffordért kellett volna picit többet ajánlanotok még szerintem.
Bazzani
LA-be akart menni.
Sztem az 1/8 már magában jobb offer volt, mint amit a Rams adott.
gabokocka
Lehet, hogy jobb volt de Holmes-ék Goffot pozitív értékként számolták a trade-be.
Oda kellett volna mellé tenni a 2022/1-et is (max visszakérni valamit). Azért ez a csapat + Stafford fix PO lett volna. Úgy meg nem annyira fájt volna az a +1.kör.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Christensen sztem se volt rossz, egy nagyon elbaszott playre emlékszem, azon kívül telkesen korrektül dolgozott a harmadik negyed végéig amíg ki nem kapcsoltam a gecibe.

Mondom, egy QB úgy felhúzná ezt a rostert hogy az nem igaz, csak azt nem tudom, hogy az edzői stáb alkalmas lenne e nagy dolgokra.

Igazából az offseasonban be kell jelentkezni Rodgersért úgy, hogy megmondhatja ki legyen az edző.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.