Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a rövid XFL szezon talán legjobb WR-je, Cam Philips. A Houston Roughneckben az a PJ Walker dobált neki, aki szintén megtalálható a Panthers keretén.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Mondjuk az sztem könnyen megállapítható, hogy mekkora szerepe volt Bradynek Burrow évében. Meg kell nézni az eggyel korábbi szezonját.
gabokocka
A támadó fal is klasszisokkal jobban nézett ki, viszont nem nagyon kapkodtak a tagjaiért a drafton. Az is beszédes
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk az sztem könnyen megállapítható, hogy mekkora szerepe volt Bradynek Burrow évében. Meg kell nézni az eggyel korábbi szezonját.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Carolina offseason értékelő Höritől
 www.youtube.com/watch?v=mvyJkfpsyVI
iktriad
Hát nem tudom, szerintem a Panthers kapcsán a magyar platformokon rengeteg helytelen állítás, következtetés jelenik meg.

Persze franc se várja el attól a 3 embertől aki ért hozzá az országban és vlogol, hogy mind a 32 csapattal képbe legyen.

Viszont az a szintű csiraság amit pl egy Raiders, Josh Allen vagy az összes csapat ellen elkövetnek aki nem 45-37 re nyer az zavaró.

Ezért nem gondolom, hogy annyira belegabalyodna valaki itthon a Panthers elemzésbe, hogy jobban lássa a helyzetet mint egy mezei Panthers szurkoló
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Carolina offseason értékelő Höritől
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Momdjuk azt nem hiszem el hogy Mike Davisnek 3misit fogunk fizetni hogy melegítse a padot....
gabokocka
Szerintem lényeges terhet fog le venni CMC ről az eddigiekhez képest. Más kérdés hogy erre bőven elégnek érzem arra a 100 snapre az Armah Bonnafon 2öst
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Momdjuk azt nem hiszem el hogy Mike Davisnek 3misit fogunk fizetni hogy melegítse a padot....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jordan Scarlett repült.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Julian Stanford is itt kötött ki, újabb Lb Taylor után. Ez szerencsére azt mutatja hogy nem vagyunk elégedettek a helyzettel.
Mondjuk Shaq után elv bármi lehet.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Közben Cam erőből viszi a kezdőt Bostonban, nem mintha komoly ellenfelei lettek volna. Ez lendületet adhat neki, hogy újra kezdte 0-ról és a leghitelesebb ember bízik benne.

Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ott, ahogy a Rivera féle Washingtonra is. Azért ha ők valami említésre méltót alkotnak akkor azért remélem Hurney nyugdíjba vonul.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen, elvileg jók az esélyei, hajrá...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
😕Ron Rivera told his team tonight that he had cancer.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1296612997524344837?s=09
Gorro
Szerencsére korai stádium és nem a leggennyóbb fajta. Szorítok érte!
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
😕Ron Rivera told his team tonight that he had cancer.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1296612997524344837?s=09

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A sohát kétségbe vonnám, idén nem.
De jövőre egy rendes QB-val már akár kopogtathatunk a PO ajtaján.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hát szerintem semmi nem fog működni. Ez nem lesz csapat soha.

A D lineba van talent papíron, a back7be papírod sincs. Aztán eléggé össze kéne szokni meg elvégezni a feladatot. Szerintem iszonyú fejetlenség lesz a D-ben, szarrá fognak futni aztán néha megkínánják Djaxéket egy 80 yardos TD-vel. Totális összeomlást várok mert nincs vezér nem fogják tudni hova tenni az egészet.

Az O ban hasonló fog lejátszódni. Ott van egy CMC egy Moore akik éppen elegek lettek volna építkezni. Most van egy fél QB akit nehéz komolyam venni, meg egy rakás speedster akik mindenegyes alkalommal fel lesznek háborodva hogy még a Checkdown ment CMC-nek mikor lerázták az emberük 40 yardra. Aztán ezeket se fogja senki helyre igazítani.

Szerintem nem fog működni ez az O és az elképzelés se.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Tavaly Kyle Allennel mentünk, annyit szerintem Teddy is tud. Engem inkább a két koordinátor érdekel, kíváncsi leszek Brady mit tud majd kihozni a játékosokból, Moore meg CMC ilyen dink&dunk szarból is hozhat 10+ jardokat elkapás után, lehetőleg lassan haladva, minél kevesebbet legyen a D a pályán, ja, meg ne legyenek ilyen előnyben vagyunk, úgyhogy "Shulásan" CMC-t basszuk bele háromszor a falba összesen 4 jardért aztán punt. Phil Snowtól meg fogalmam sincs mit várjak, érdekes lesz az első pár meccs. Ha nem fogjuk úgy nyelni a futást mint tavaly, meg harmadik és hosszúra nem fogunk pont egy jarddal többet engedni mint kéne, akkor már boldog leszek. Ha KK meg Brown Bradyt, Breest és Ryant párszor legyalulja, akkor meg én elkönyvelem ezt egy sikeres szezonnak 😀
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igazábol az a vicces, hogy az O az tök fasza lehetne ha Bridgewater nem torpedózná meg az egészet, a Moore, Anderson Samuel, CMC, Thomas ötös Brady vezénylése mellett baszott izginek hangzik, a fal már nem annyira szexuális, de nem is menthetetlen, a QB az ami lehúzza a retyón az egészet.

A védelembe a fal kezdője lehet jó, ha a fiatalok beváltják a hozzájuk fűzött reményeket, depth nincs, a LB sor nulla, ha Shaq nem lép szintet (benne van a pakliban, hogy akkor is, mert Whitehead borzasztó) a secondary meg nagy talány, lehet sokat fejlődni a játékperceknek köszönhetően aztán jövőre el lehet dönteni kit akarunk használni és kit nem.

Amúgy meg tank 4 Lawrence/Fields.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy jó ötlet ezt a szezont megrendezni, de hát a mi kis újraépülő csapatunknak kell a tapasztalat. Kár, hogy qb-nk nincs, de a védelem alakulása érdekes lesz, ott van potenciál.

Perception is reality.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 446
Vlsz nálunk is simán kezdő lenne 😊))))
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cowboysnál Everson Griffen miatt kirakott pass rusher Jalen Jelks lett claimelve általatok waiverről.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Biztos volt más offense is aki 32. volt RZ hatékonyságban de 1. YAC-ben.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Zseniális húzásnak tűnik a Saintsből kikukázott WR-ek begyűjtése, mondjuk együtt ültek a padon Teddyvel, vannak közös élmények.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új arcok akcióban.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Fasza lesz ha adtunk érte egy normális Guardot, meg csak a D be draftoltunk.