Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Ja és ilyen, amikor jól játszunk, mi lesz majd, ha kifogunk egy gyenge napot?Jakehomer
kevésbé idegesítő vereség

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ja és ilyen, amikor jól játszunk, mi lesz majd, ha kifogunk egy gyenge napot?

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ezt mondjuk én sem értem, nem láttam a meccset, de vakon azért Cam annyival nem rosszabb QB, mint Wilson, sőt. A coachingot meg simán elhiszem.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Mindezt úgy, hogy az OL kimondottan jó volt, hatalmas réseket nyitottak DeAngelónak egész meccsen. Uraltuk a LoS-t mindkét oldalon, na, így kikapni, ez a valódi bravúr.Jakehomer
coachok és a QBk közti különbség is benne volt a seahawks győzelembenbraxa88
QB-k közti különbség gigalol. Wilson többször is fölbaszta a levegő és imádkozott, hogy jó kezekben landoljon a labda. Jól játszott amúgy, de ugyanannyi TD mellett Cam nem adta el a labdát és az elkapói is többet droppoltak. Most az, hogy a playhívás milyen volt, nem az ő hibája. Szerinted nem tudott volna 120 yardnál többet passzolni, ha kap lehetőséget? Nem tudnék most egy playt mondani, amit Cam baszott volna el.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Newtonnak nem nagyon volt rossz passza
Az hogy nem hívnak normális playt, arról a legkevésbé ő tehet.
Botrány hogy így eltékozoljuk a tehetségeink legjobb éveit....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Hol volt a pass Ginnnek és LaFellnek 1 TE volt csak célpont.Hátul borzalmasan védekeztünk, ez már nem a pre itt oda kéne tenni ami van, vagy lehet épp ez a probléma ennyi van? Szar playhívás.Cam higgadtsága viszont jó volt, ennyi.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mindezt úgy, hogy az OL kimondottan jó volt, hatalmas réseket nyitottak DeAngelónak egész meccsen. Uraltuk a LoS-t mindkét oldalon, na, így kikapni, ez a valódi bravúr.Jakehomer
coachok és a QBk közti különbség is benne volt a seahawks győzelemben
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Mindezt úgy, hogy az OL kimondottan jó volt, hatalmas réseket nyitottak DeAngelónak egész meccsen. Uraltuk a LoS-t mindkét oldalon, na, így kikapni, ez a valódi bravúr.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Shulánk mi a qrva isten volt a terve a meccsel? 70 ember áll a boxban futunk bele? Ginn mire van, dobjuk el messzire, legalább hitessük el, hogy passzolni akarunk. ÁÁÁÁÁÁ szánalom

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Egész meccsen egy kibaszott mély passzt nem próbáltunk meg, masszívan ráültünk az egy TD-s előnyre. A Hawks győztes drive-jában kb az összes passz Thomasra ment, változtattunk valamit? Haha persze. DWill meg feltette a pontot az i-re a clutch fumblijával.

Perception is reality.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Áhhh én erre már nem mondok semmit

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
kiváncsi vagyok gettleman mikor unja meg ezt a fost

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
nagyon kemény ez a panthers front 7, simán működik a 4 emberes nyomás + futást is keményen fogják
Lotulelei és Short is fantasztikus választásnak tűnik
végre látszik mit tud Riverasapka
Ja, látszott 😊 Az eddig is tudtuk, hogy a D-hez ért.

Amúgy meg same ol' same ol'

Perception is reality.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
nagyon kemény ez a panthers front 7, simán működik a 4 emberes nyomás + futást is keményen fogják
Lotulelei és Short is fantasztikus választásnak tűnik
végre látszik mit tud Rivera

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
GAMEDAY!!!!

De baszott rég vártunk erre 😊
Csak pár dolog: 2008-ban nyertünk utoljára szezonnyitót, a Chargers ellen idegenben, az elég emlékezetes volt, PO-ba is mentünk utána. Ráadásul azóta nem álltunk a következő négy szezon során pozitív mérleggel. Nem egy szép sorozat.

Azt már ezerszer átrágtuk, minek kéne működnie, hogy nyerjük, a Seahawks futását fogni, Wilsont passzra kényszeríteni, a zsebben tartani, lehetőleg belül rányomni a falat, mert akkor nem lát ki rendesen. A támadásban elkerülni, hogy Camnek kelljen csinálni mindent, működjön a futás (aha...), Olsent sokat keresni, playactionöket erőltetni (ehhez megint kéne a működő futás). Kell a jó ST (bár ez szépen működött az előszezonban, picit még mindig összeszorul a gyomrom, amikor erre a csapatrészre gondolok), Ginntől egy két fasza return.

Nem kivitelezhetetlen de nem is egyszerű. Labdára vigyázni mint a hímes tojásra, ne verjük meg magunkat, ha egy mód van rá. Illetve a védelemtől kellenek a nagy playek, ahogy azt láttuk az előszezonban, csak ezt most át kell ültetni élesbe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
A Seahawksnál Avril doubtful, Browner questinable, ráadásul Clemos és Irvin alapból nincs.
Korán játszunk, ők jövő héten a Friscóval meccselnek otthon, ezek mind kedveznek nekünk.
Már csak nem kéne gyökérkedni, de ez kb. lehetetlen Riverával az oldalvonal mellett 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Én úgy számolom, hogy a kérdésesek játszani fognak.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Edwars kéne sztem nagyon a rotációba, nélküle csak a két újonc van és Cole, egy igen sokat futó csapat ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Barner kellett volna, az ő sebességére szüksége van az O-nak. Nagyon várom már a meccset, szerintem a Hawks túl van értékelve, de attól még egy erős, kiegyensúlyozott csapat, mindhárom csapatrészük nagyon rendben van, biztos jól is fognak játszani. Nekünk kell átlépnünk a saját árnyékunkat, bebizonyítani, hogy nemcsak akkor tudunk nyerni, amikor már elment a szezon. Az O-n fog múlni, nem vitás, nemcsak a ponttermés miatt, a field position battle, labdabirtoklás, turnoverek ugyanilyen fontosak, ezekből kell legalább közepesen kijönni, akkor nyerhetünk.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Mitchell vszínű nem játszik vádlisérülés miatt, így Mikell egyből kezdeni fog. Itt vannak a sérülteink:

Kenjon Barner, James Dockery OUT
Mike Mitchell DOUBTFUL
Amini Silatolu, Dwan Edwards, Domenik Hixon QUESTIONABLE
Jon Beason, Mike Tolbert, Ben Hartsock PROBABLE

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2013/09/05/4290133/cam-newton-was-among-the-six-players.html

Egy jó cikk a kapitányok megválasztásáról. Smitty itt sem hazudtolja meg önmagát.
A hajnali meccset nézve érdekes picit furcsa volt Foxot újra látni, pedig már ugye a harmadik szezon hogy nem ő az edzőnk. Valahogy Riverával kapcsolatban olyan hiányérzetem van, hogy nem marad meg az emberben, egy tök jelentéktelen fiugrának tűnik az oldalvonal mellett. Remélem idén rám cáfol és emlékezetessé teszi a szezont...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
DWillnek is volt pár keresetlen szava Chudról. Tőle érthetőbb egyébként, de nem tetszik, nem túl classy dolog ez.

Perception is reality.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Gyurma: alig várom h ryan mvp sb győztes legyen.... már csak azért is.... 😉 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A rosterelcserélést meg azért írtam igazából, mert fiatal top prospectből/sztárból mi állunk a legjobban.Jakehomer
Ebben egyetértünk.

Paytonnak meg 8 misinél többet kell fizetni és jön 😛 (nem hiszem, hogy lesz még edző a Saintsen kívül valahol)

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Tényleg jó ez a keret, főleg a D, főleg a front 7. Viszont ebből a falból még Payton O zsenije sem tudna túl sokat kihozni. És ettől az egész O gyenge. Hiába van ott Cam (aki szerintem nagyobb QB lesz, mint Ryan valaha, de ez személyes vélemény), hiába van két elit RB-tek (najó Stew elit lenne, ha lenne egészséges szalagja), ez a fal nem elég. Smith zsenije (aki én nagyon sokszor, sok helyen dicsértem, sőt írtam olyat is HoF esélyes) pedig nem teszi az egész elkapó sort elitté.Gyurma Pappa
Ugyanez a fal, sőt, ugyanez a fal mínusz Kalil, aki talán a legjobb falemberünk, volt a pályán, amikor szezon végén elkezdtük a meccseket nyerni. Oké, hogy egyenként mindegyik meccsről el lehet mondani, hogy miért volt mákunk meg gyenge ellenfél meg motiválatlan ellenfél stb. de a győzelmet nem kell megmagyarázni. Szóval abszolút nem hiszek abban, hogy ezzel a fallal nem lehet nyerni.

Nem mondom, hogy nagyon jó az OL, mert nem az, de ez csapatmunka és itt van a nagy gond. Ez részben coaching, részben Cam, részben a skill játékosok felelőssége, hogy sokszor a fal rosszabbnak látszik, mint amilyen. Nem akarom megint előkaparni a statot, de Camnek volt az egyik legtöbb ideje tavaly a zsebben, nyilvánvalóan ezért is próbálkozhatott ő a legtöbb mély passzal. Aztán olyan meccseken, ahol a protection tényleg szar volt, lásd Denver (és ott is legalább annyira coaching problémák voltak, mint a falemberek bénázásai), le is aláztak minket.

Még egyszer, nem azt vitatom, hogy ez az O valami különösebben erős lenne, sőt, hát egész augusztusban arról beszéltünk itt gabóval, hogy fosunk az O-tól, de például ha már felhoztad, megnézném, hogy Payton mit hozna ki a keretből. Gyanítom, többet, Shula... Jöhetne OC-nek 😊

A rosterelcserélést meg azért írtam igazából, mert fiatal top prospectből/sztárból mi állunk a legjobban.

Perception is reality.