Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Cam, Smitty, Gross, Kalil, Luke és TD a hat kapitány, fura hogy a ST-ből nincs senki, de Camre végre odakerült a C betű, hátha segít neki abban, hogy végre teljesen beérjen, igazi vezér legyen. Ha sikerülne a határ a már sokszor említett csillagos ég.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Az a helyzet, hogy a tavalyi meccsek alapján játékerőben semmivel nem volt jobb a Falcons, pláne a Saints. Az más kérdés, hogy Rivera nem tud meccselni, nem tud nyerni, de hogy nem cserélném el egyik NFCS keretre sem a mi rosterünket, az tuti.

Jé, a Football outsiders hiperszuper csilivili statjai minket tartanak a legjobb NFCS csapatnak 😊
 www.footballoutsiders.com/dvoa-ratings/2013/2013-dvoa-projectionsJakehomer
És a Saintset oda-vissza vertétek is, egyébként (más kérdés, hogy Paytonnal a kispadon ez nem így lett volna). 😊

Tényleg jó ez a keret, főleg a D, főleg a front 7. Viszont ebből a falból még Payton O zsenije sem tudna túl sokat kihozni. És ettől az egész O gyenge. Hiába van ott Cam (aki szerintem nagyobb QB lesz, mint Ryan valaha, de ez személyes vélemény), hiába van két elit RB-tek (najó Stew elit lenne, ha lenne egészséges szalagja), ez a fal nem elég. Smith zsenije (aki én nagyon sokszor, sok helyen dicsértem, sőt írtam olyat is HoF esélyes) pedig nem teszi az egész elkapó sort elitté.

Megmerem kockáztatni, hogy a csoport legjobb védelme jelenleg a tiétek (a Tampa sec. nagyon jó, sőt, de szerintem itt jobban egyben van az egész védelem), viszont a O sor közel sem az, sőt. A football outsiders statjaiból is az látszik, amit mondok, egyébként. Oké odáig, hogy a D nyeri a bajnokságot, de az egyes meccseket az O-nak kell megnyernie. És ha közepesnél jobb védelmek ellen nem megy, akkor azért nehéz lesz. És hogy ez a kereten múlik, vagy az edzőkön, azt nem fogjuk tudni igazán eldönteni, mert edző csere nem lesz idény közben 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Annyit erről, hogy képzeljük el csapatok egymás elleni meccseit felcserélt edzőkkel. Na jó nem baszom el a kedvem így csütörtök délután...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Mondjuk ez a keret alapján simán PO ebben a csoportban kicsit erős.... A tampa is legalább két csapatot megfog csapni idén a divìzióban, mi meg a saints erősebbek vagyunk nálatok szvsz. Szóval csoporton belül lehet oda-vissza püfölni egymást, de divìzión kìvül gyengébbek lesztek sztem...peach
Kiemeltem a mondandót lényegét 😛
Az a helyzet, hogy a tavalyi meccsek alapján játékerőben semmivel nem volt jobb a Falcons, pláne a Saints. Az más kérdés, hogy Rivera nem tud meccselni, nem tud nyerni, de hogy nem cserélném el egyik NFCS keretre sem a mi rosterünket, az tuti.

Jé, a Football outsiders hiperszuper csilivili statjai minket tartanak a legjobb NFCS csapatnak 😊
 www.footballoutsiders.com/dvoa-ratings/2013/2013-dvoa-projections

Perception is reality.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Mondjuk ez a keret alapján simán PO ebben a csoportban kicsit erős.... A tampa is legalább két csapatot megfog csapni idén a divìzióban, mi meg a saints erősebbek vagyunk nálatok szvsz. Szóval csoporton belül lehet oda-vissza püfölni egymást, de divìzión kìvül gyengébbek lesztek sztem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Egyébként ha már a két TE szóba került, abban is látom az offense visszaesésének az okát tavaly, hogy nem tudtuk Shockeyt megfelelően pótolni. És ez idén sem sikerült.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Azért azt se feledjük Chud előtt milyen offense-ünk volt, illetve majd akkor ekézzük nagyon, ha idén is top10 körül leszünk (hát nem nagyon hiszem). Szóval tény, hogy voltak baromságok, de az első évben sztem totál kihozta ami a keretben volt egy újonc QB-val. A tavalyi szezon elejét elbaszta, ezzel nehéz vitatkozni, de nem csak azon (és nem elsősorban) múlt hogy szarul szerepeltünk, ebben sokkal nagyobb szerepe volt Riverának. Nagyon kíváncsi leszek nagyon Weedenre, sztem sokakat meg fog lepni a Browns offense.

Mondjuk Smitty az Smitty, alig várom az első playt, futás középre 1 yardért ő meg összeverekszik az oldalvonal mellett Shermannel.gabokocka
Chud egy jó offensive elme, de azért nem lehet emberanyagban összehasonlítani a 2010-es és a 2011-es O-t, még ha alapvetően nagy is az átfedés, Cam egy olyan fegyver, amit illik tudni használni. Jimmyvel ő se tudott volna csodát tenni (plusz a két nagyon jó TE is komoly erősítés volt). Szerintem is életképes lesz egyébként a Browns O idén, de Chuddal mindig az volt a gond, hogy nem tudta fenntartani az egyszer elért szintet.

Más kérdés, hogy bizony benne van a paklban, hogy Shula nem tud felnőni a feladathoz, nincs sok bizalmam benne, ahogy Riverában is kevés. Pedig a keret alapján idén playoffba kéne jutni. Mondhatni simán.

Perception is reality.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondjuk Smitty az Smitty, alig várom az első playt, futás középre 1 yardért ő meg összeverekszik az oldalvonal mellett Shermannel.gabokocka
hatalmas bunyók lesznek 😀 de akkor is ha Browner ellen áll fel
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nagyon kíváncsi leszek nagyon Weedenre, sztem sokakat meg fog lepni a Browns offense.
gabokocka
Dettó, bár sztem abban Norv Turnernek legalább akkora szerepe lesz, mint Chudnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Nakamurát végül elküldtük.
Beason és Barner nem edzett tegnap, Beast gondolom elővigyázatosság, Barner bokája meg a Ravens meccs óta szar, úgy néz ki ő nem lesz bevethető vasárnap.
Amúgy Ginn kickreturnerként is szerepel a DC-n, kíváncsi vagyok rá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Azért azt se feledjük Chud előtt milyen offense-ünk volt, illetve majd akkor ekézzük nagyon, ha idén is top10 körül leszünk (hát nem nagyon hiszem). Szóval tény, hogy voltak baromságok, de az első évben sztem totál kihozta ami a keretben volt egy újonc QB-val. A tavalyi szezon elejét elbaszta, ezzel nehéz vitatkozni, de nem csak azon (és nem elsősorban) múlt hogy szarul szerepeltünk, ebben sokkal nagyobb szerepe volt Riverának. Nagyon kíváncsi leszek nagyon Weedenre, sztem sokakat meg fog lepni a Browns offense.

Mondjuk Smitty az Smitty, alig várom az első playt, futás középre 1 yardért ő meg összeverekszik az oldalvonal mellett Shermannel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Smitty megint alkotott 😊 Van igazság benne, de Chud faszsága végső soron Rivera felelőssége volt.

“I think it was really a power move by the former offensive coordinator [Chudzinski] – he was really positioning himself and trying to show, ‘Hey I’m capable,’” Smith said. “I think he was applying for a head coaching job, and our offense kind of suffered because of that. At times, we got kind of cute and did things that weren’t necessarily us. Underutilizing Mike Tolbert — all kinds of different things. We’re out of that, the past is in the past, and we’re moving forward.

Perception is reality.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Short 99 lesz.gabokocka


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Új számmal játszik majd a két újonc DT, Star 98, Short 99 lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Mikell jo lesz.
Mondjuk Harukinál mindenki jobb kis túlzással

több mint 10 éve
hardtechnoboy Carolina Panthers 157 — Panthers Hungary
 www.facebook.com/panthershun

🏈https://www.facebook.com/panthershun🏈

🏈http://panthershun.gportal.hu/🏈
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Rivera elmondása alapján ha Silatolu egészséges akkor ő kezd, ezek szerint Whartont tényleg csak biztosítéknak hoztuk. Mindenki edzébe állt nálunk (kivéve Stewartot, de ez egyértelmű), Rivera dícsérte Joshékat, és az is közrejátszott Florence elküldésében, hogy minél több lehetőséget akar adni a két fiatal CB-nek (persze, amikor ha szarok leszünk kivágják, hiszi a piszi...). Mindenesetre akráki is fog kezdeni, nagyon sokat lesz fenn Thomas, Norman és Munnerlyn is. A Seahawksból Irvin eltiltás miatt tuti nem lesz, és Clemons sem játszhat, ő még nem épült fel a sérüléséből.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Naka ST-ben kimondottan jó, de ezt bőven ellensúlyozta a védelemben nyújtott teljesítményével. Mikell már damaged goods, de kellett valaki, és nem nagyon volt jobb opció.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Amini és Tolbert is edzett. Kíváncsi vagyok mi lesz a fallal, mi az elsőszámú terve Riveráéknak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ötletes előzetes ESPN módra:  espn.go.com/nfl/preview13/team/_/name/car


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Mikell aláírt, Nakamura IR, ez gyors volt.

Sztem nem sokára kezdő is lesz. Jó húzás Gettlemantól (már csak Nakamura miatt is - de gonosz vagyok 😀 )

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ami teljesen meglepő volt az előszezonban az a ST szárnyalása. Nortman 49 yardot átlagolt a tavalyi 43 helyett, Gano 9/9, ebből kettő 50+, azon sem kellett majrézni, hogy minden egyes rúgásunkat visszahozzák, plusz ugye ott van még Ginn is. Nagyon jó volna ezt produkálni élesben is.gabokocka
Gano offseasonben hatalmas király, hogy örültünk, amikor elkerült tőlünk, preben senki sem tudta megszorítani; meccsen meg majd mellérakja 30-ról 😊, az volt a fénypont amikor az Xp-t bukta elsapka
Gano tavaly élesben is jó volt, igaz, egy playoffról már de facto lemaradt csapatba beugróként talán kicsit könnyebb, nincs akkora nyomás, mint most lesz rajta, főleg, hogy ez make or break év Riverának. Mondjuk Mare-nál nem lehet rosszabb 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Egyelőre nem kukáztunk senkit. A practice squadba valszeg még egy QB jön majd, ezek szerint Cameron nem nagyon győzte meg a stábot az edzőtábor alatt. Jellemző, hogy senki nem kellett sehova az általunk elküldöttek közül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 814 — Keep pounding
Alakul a PS
Poole, Bersin, Shaw, Walker, Roh, Jacobs és Lester, már csak 1 ember kell

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Ami teljesen meglepő volt az előszezonban az a ST szárnyalása. Nortman 49 yardot átlagolt a tavalyi 43 helyett, Gano 9/9, ebből kettő 50+, azon sem kellett majrézni, hogy minden egyes rúgásunkat visszahozzák, plusz ugye ott van még Ginn is. Nagyon jó volna ezt produkálni élesben is.gabokocka
Gano offseasonben hatalmas király, hogy örültünk, amikor elkerült tőlünk, preben senki sem tudta megszorítani; meccsen meg majd mellérakja 30-ról 😊, az volt a fénypont amikor az Xp-t bukta el

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!