NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Louis Murphy és Bruce Campbell hogy muzsikálnak?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Kezdő RB nálatok most Stewart vagy Williams lesz? Vagy megosztják a snapeket? (fantasyhez kellene nyilván 😊 )Eazzy
Newton!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Kezdő RB nálatok most Stewart vagy Williams lesz? Vagy megosztják a snapeket? (fantasyhez kellene nyilván 😊 )

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Stewart bokája miatt sztem lesz négy futó. A Wr-ek közül én inkább Tutut tenném ki, teljesen esélytelen a csávó, Armantit trükkös playekre lehetne használni, Chud sztem emiatt megtartja. Mondjuk amint Gettis felépül mehet ő is, kérdés csak az, mi lesz Gettis-szel. 10 DB sztem el fog férni és inkább a CB-k közül tartotgatnék embereket, mint az amúgy is igen fos safety-k közül még egyet pluszba. A kukázás sanszos, meglátjuk mi lesz 3 nap múlva okosabbak leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem hiszem, hogy négy HB lesz rosteren, meg a hat cornert is sokallom. Ezek helyett nálam Kearse és Gary Williams lenne bent.

Ja és a reménytelen WR-jeink közül is cutolhatnánk Armantit és Tutut nyugodtan.

Aztán meg általában mások cutjai közül is szokott egy-egy ember rosteren lenni.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
QB
Newton
Anderson

Clausen

RB
Deangelo Williams
Jonathan Stewart
Tauren Poole
Armond Smith


FB
Tolbert


WR
Smith
Lafell
Murphy
Pilares
Joe Adams
Edwards
Ajirotutu

Bryant
Green

TE
Olsen
Barnidge
Brockel

Hartstock
Finley
Rosario

OT
Gross
Bell
Campbell

Matt Reynolds
Gary Williams

OG
Silatolu
Hangartner
Pollack
Browning
Justin Wells
Zach Williams

C
Kalil

Byers

DE
Johnson
Hardy
Keiser
Applewhite
Alexander

Ryan Van Bergen

DT
Edwards
Fua
Mcclain
Neblett

Kearse
Nate Chandler
Nwagabuo


LB
Kuechly
Beason
Anderson
Davis
Phillips
Senn
Onatolu

Nixon
Williams
Wilson

CB
Gamble
Norman
Munnerlyn
Butler
Stanford
Thomas



S
Godfey
Nakumara
Martin
Smith

Nelson
Pugh
Campbell

ST
LS Jansen
K Medlock
P Nortman


Ez az én tippem a végső keretre, ez 54 ember, de Neblett el lesz tiltva az első négy meccsről, kíváncsi vagyok mennyi jön be belőle 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kibasztuk Mare-t, jipppijáááá 😊

Harrist is kivágtuk, Nortman a punter.gabokocka
Ilyen jó hírt már régen kaptunk a csapat háza tájáról 😊 Nagy lesz a nyomás Medlockon, de már annyira utálom Mare-t, hogy ha valaki hibázik, akkor az inkább egy újonc legyen.

Harrist egy kicsit sajnálom, szerintem jobb volt, mint Nortman, de hát őt draftoltuk, és nem volt olyan hatalmas különbség kettejük között.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
WR Rico Wallace, WR Darvin Adams, DE Eric Norwood, RB Lyndon Rowells, TE Greg Smith, RB Josh Vaughan, OG Roger Allen, WR Michael Avila, WR Brenton Bersin és OG Will Blackwell ment a waiverre.
Mare és Harris cut.
Hogan IR
Gettis PUP

Ezzel asszem meg is vagyunk 75-en, következő kör pénteken.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Kibasztuk Mare-t, jipppijáááá 😊

Harrist is kivágtuk, Nortman a punter.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Egyelőre semmi konkrétum, középszar bokaficam, sztem a Bucs ellen játékra jelentkezik. Mondjuk én mindenáron nem erőltetném, csak makkegészségesen jöjjön vissza, nehogy rásérüljön és adott esetben beszopjuk egész szezonra. RB poszton meg tudjuk oldani egy ember kiesését néhány meccsre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bills-ben én nem hiszek, Phins gyengus, sztem komoly harcban lehetnek egy wildcard helyért. Ez itt off, de majd meglátjuk 😊gabokocka
szerintem is meglesz a második hely, de a wildcard kb esélytelen ezzel az offense-el. pats, chiefs(cassel?), broncos, steelers, ravens, bengals, texans előttük van, de a raiders/chargers/jax/titans kvartettből is lesz aki megelezőheti őket. imho.

és, hogy ne csak offoljak Stewart sérüléséről van vmi hír?
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Bills-ben én nem hiszek, Phins gyengus, sztem komoly harcban lehetnek egy wildcard helyért. Ez itt off, de majd meglátjuk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Úgy nagy generálban gondoltam, mert azért a Jets komolyan versenyben lesz a PO-ért. Pl ilyen kaliberű D-vel sztem nem nagyon fogunk találkozni az alapszakaszban, mondjuk ilyen fos O meg nincs a csoportunkban. Összességében óvatosan elkezdtem bizakodni 😊gabokocka
Hát nem tudom, szerintem már egy 8–8 kurva nagy eredmény lenne attól a csapattól, PO szerintem nem lesz megWyatt
sztem is. már a csoport2. hely is meglepi lenne. jobb a bills.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy nagy generálban gondoltam, mert azért a Jets komolyan versenyben lesz a PO-ért. Pl ilyen kaliberű D-vel sztem nem nagyon fogunk találkozni az alapszakaszban, mondjuk ilyen fos O meg nincs a csoportunkban. Összességében óvatosan elkezdtem bizakodni 😊gabokocka
Hát nem tudom, szerintem már egy 8–8 kurva nagy eredmény lenne attól a csapattól, PO szerintem nem lesz meg

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Úgy nagy generálban gondoltam, mert azért a Jets komolyan versenyben lesz a PO-ért. Pl ilyen kaliberű D-vel sztem nem nagyon fogunk találkozni az alapszakaszban, mondjuk ilyen fos O meg nincs a csoportunkban. Összességében óvatosan elkezdtem bizakodni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Igen, hát annyira fos a Jets O (pedig Sanchez még jól is játszott, ami nagy szó 😊 ), hogy egyáltalán nem volt nehéz velük egálban lenni. Viszont az tényleg biztató volt, hogy a first Jets D ellen tudtunk TD-t csinálni Smitty nélkül.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudtam fennmaradni, majd ma este megnézem a meccset, azért a Jets-cel egálban lenni nem rossz, főleg Smitty és Beason nélkül. Davis visszatérésének nagyon örülök.
Remélem Stew, Beast és Smitty is oké lesz a rajtra.

Keiser megint másfél sack wow, nagyon bírom a csókát.gabokocka
#Jets „offense” update - 35 possessions this preseason, 0 touchdowns

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Nem tudtam fennmaradni, majd ma este megnézem a meccset, azért a Jets-cel egálban lenni nem rossz, főleg Smitty és Beason nélkül. Davis visszatérésének nagyon örülök.
Remélem Stew, Beast és Smitty is oké lesz a rajtra.

Keiser megint másfél sack wow, nagyon bírom a csókát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ja és DWill 2 fumble egy félidő alatt, ő, aki sose fumblizik. Mindkettőt visszaszereztük, de az elsőt csak hatalmas mákkal.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nincs még vége, de a lényeg már lement.

Cam elég jól dobált, mondjuk a fumble-nál csúnyán elbambult, ilyet élesben nem lehet csinálni. Az OL sem könnyítette meg a dolgát, persze a Jets DL nagyon erős, de Hangman és Silatolu is eléggé el volt veszve ma.

Tutu nagyon kevés, Cromartie konkrétan kiröhögte, miután esélye sem volt lerázni. Napnál világosabb, hogy Murphy ezerszer jobb nála, nehéz elképzelni, hogy más legyen a nr3 WR (Gettist meg majd meglátjuk).

Stew megint sérülést szenvedett, jobb boka, remélhetőleg csak ficam.

A D-ben a fal felemás volt, futás ellen oké, de pass rush nincs. Hardy helyén elég sokat volt fenn Alexander a 1st teammel. Kuechly kurva nagy playmaker, Davis is jó volt, csinált egy szép sacket egy késleltetett blitzből meg egy TD-t is megakadályozott.

A secondary a szokásos lesújtó teljesítményt nyújtotta, még Gamble-ről is könnyedén csinálták az elkapásokat. Norman nekem tetszik, de még nagyon nyers, Captain meg egy nagy nulla, az interceptionje előtt is simán megverte őt a WR, csak szerencsére a vasmellényről elég pattant a labda.

Úgy néz ki, Nakamura lesz a kezdő FS, mondjuk semmivel nem jobb, mint Martin, de ő eléggé leírta magát tavaly Riveranál.

Most Mare volt a kezdő és mivel nem baszott el nagyon semmit, úgyhogy valszeg előnyben van. A punterek közül Harris kapta a nehezebb feladatokat és jól végezte a dolgát.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Smitty lábán vmi fertőzés van, ezért nem játszik vasárnap, Davis viszont először kerülhet pályára, meglátjuk mit alkot majd, Beason továbbra sem lesz. Rivera állítása szerint a kezdők olyan 40 playt fognak a pályán tölteni, ezt a meccset már egy kicsit érdeklődve várom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Stewart-ról lehet tudni valamit?JUNIOR46
A csapat annyit közölt, hogy a vádlija sérült meg és nem komoly. Aztán majd kiderül. Mindenesetre ott bohóckodott az oldalvonalnál, miután lejött, úgyhogy nem hiszem, hogy aggódni kéne miatta.

Már voltak biztató jelek OL/DL fronton, főleg az előbbinél, bár amikor az elején 1st&1 után nem sikerült 1st downt csinálni, az kellemetlen volt. De összességében nem lesz rossz ez a fal, Bell és Silatolu is bőven megállja a helyét. Sőt, még Campbell is használhatónak tűnik.

Egyre érdekesebb a kicker párharc, tegnap Medlock volt a "kezdő", ő kapta az első FG-t, kickoffot és PAT-ot is. Ezúttal nem volt rossz kickoffja, de azt nem értem, hogy a fenébe nem tudja kirúgni az EZ-ból ezeket, amikor pedig baromi erős a lába. Mare mellett semmi más nem szól, csak az, hogy róla baromi nehéz returnt csinálni, ami a field pozíció miatt nyilván nagyon fontos, de talán nem ér annyit, hogy minden fontos 30 yardos FG előtt imádkozni kelljen.

Perception is reality.
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Stewart-ról lehet tudni valamit?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Preseason, preseason, de nem tetszett, hogy a LoS-en többnyire elvesztettük a párharcokat a labda mindkét oldalán - mondjuk az OL védelmében annyit, hogy a Texans nagyon sokat blitzelt (egészségükre), és sokszor nem is a falemberen múlt, hogy a blitz pickup nem sikerült. Silatolu bemutatkozása szerintem nem volt rossz, és végül is OL szempontjából ez volt a legfontosabb.

A DL-ben szokás szerint CJ volt a legjobb, Edwards hasonlóan súlytalannak tűnt, mint tavaly a rookiek. Front four nyomás nélkül ez a secondary nem fog csodát tenni, teljesen egyértelmű. Kuechly jó lesz, mondjuk kötelező is neki 😊

A ST benyelt TD-jénél a mókás coverage mellett sajnos meg kell említeni, hogy a rúgás is kimondottan szarul sikerült, és mivel Medlock követte el, gyanús, hogy Mare van előnyben a kettejük kis külön csatájában.Jakehomer
Azon gondolkoztam még az eset után, hogy vajon direkt rúgattunk vele rövid kickoffot, hogy teszteljük a coverage-t, vagy csak simán elqrta. Azért sajna inkább az utóbbira tenném a voksomat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Preseason, preseason, de nem tetszett, hogy a LoS-en többnyire elvesztettük a párharcokat a labda mindkét oldalán - mondjuk az OL védelmében annyit, hogy a Texans nagyon sokat blitzelt (egészségükre), és sokszor nem is a falemberen múlt, hogy a blitz pickup nem sikerült. Silatolu bemutatkozása szerintem nem volt rossz, és végül is OL szempontjából ez volt a legfontosabb.

A DL-ben szokás szerint CJ volt a legjobb, Edwards hasonlóan súlytalannak tűnt, mint tavaly a rookiek. Front four nyomás nélkül ez a secondary nem fog csodát tenni, teljesen egyértelmű. Kuechly jó lesz, mondjuk kötelező is neki 😊

A ST benyelt TD-jénél a mókás coverage mellett sajnos meg kell említeni, hogy a rúgás is kimondottan szarul sikerült, és mivel Medlock követte el, gyanús, hogy Mare van előnyben a kettejük kis külön csatájában.

Perception is reality.