Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Cam szerintem olvasta a magyar-holland meccs utáni nyilatkozatokat 😊
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/09/21/cam-newton-pulls-the-they-didnt-beat-us-we-beat-ourselves-card/jjncaa
Ügyes újságírói fogás összemosni Matthews mondatát Camével. Annyiban feltétlenül igaza van Camnek, hogy a meccs el sem jutott odáig, hogy a Giants D-nek elő kellett volna húznia valamit a kalapból, akkora dupla nulla volt, amit letettünk a pályára.

Nagyon sok mindenről le lehetne írni, hogy szar volt, de amit én a legnagyobb gondnak látok, az az, hogy már megint totálisan felkészületlenül jöttünk ki egy meccsre. Azért azt szerintem senki nem gondolja, hogy ezek a játékosok annyira rosszak, hogy a Giants (kis túlzással) tarcsi szanaszét alázzon minket.

Coaching, coaching, coaching.

Perception is reality.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Cam szerintem olvasta a magyar-holland meccs utáni nyilatkozatokat 😊
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/09/21/cam-newton-pulls-the-they-didnt-beat-us-we-beat-ourselves-card/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Bezzeg ellenünk meg jók voltatok...akkor most wtf happened?Tocy
Giantsnek több esze és türelme volt, és nem hívtak akkor is passzt, amikor futni kellett. Türelmesebb játék kellett volna a múlt héten is, pl. nem próbálni passzolni a saját 10 yardoson, ráadásul úgy, hogy a liga egyik legjobb puntere ott van a keretben...Gyurma Pappa
Nekünk az elejétől a végéig minden összejött, nekik meg semmi.. nem nagyon érdemes túlságosan mélyrehatóan szakmailag elemezni a dolgokat, mert annyira egyoldalú volt az egész meccs, h az nyilvánvalóan teljesen irreális. Persze jó kérdés, h mitől lehetett ez a totál betli Carolina részről, erre nyilván meg kell találni a válaszokat, de nem hiszem, h ez megismétlődik velük még1x idén, ahogy sajnos gyaníthatóan mi sem fogunk még1x így játszani.Szesze
Igazából nem is érdekel ez a meccs, 😂

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Bezzeg ellenünk meg jók voltatok...akkor most wtf happened?Tocy
Giantsnek több esze és türelme volt, és nem hívtak akkor is passzt, amikor futni kellett. Türelmesebb játék kellett volna a múlt héten is, pl. nem próbálni passzolni a saját 10 yardoson, ráadásul úgy, hogy a liga egyik legjobb puntere ott van a keretben...Gyurma Pappa
Nekünk az elejétől a végéig minden összejött, nekik meg semmi.. nem nagyon érdemes túlságosan mélyrehatóan szakmailag elemezni a dolgokat, mert annyira egyoldalú volt az egész meccs, h az nyilvánvalóan teljesen irreális. Persze jó kérdés, h mitől lehetett ez a totál betli Carolina részről, erre nyilván meg kell találni a válaszokat, de nem hiszem, h ez megismétlődik velük még1x idén, ahogy sajnos gyaníthatóan mi sem fogunk még1x így játszani.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Bezzeg ellenünk meg jók voltatok...akkor most wtf happened?Tocy
Giantsnek több esze és türelme volt, és nem hívtak akkor is passzt, amikor futni kellett. Türelmesebb játék kellett volna a múlt héten is, pl. nem próbálni passzolni a saját 10 yardoson, ráadásul úgy, hogy a liga egyik legjobb puntere ott van a keretben...

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bezzeg ellenünk meg jók voltatok...akkor most wtf happened?
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kíváncsi vagyok Richardsonnak lesz a töke a szezon után kitakarítani a házat. Mert hogy elkerülhetetlen az bebizonyosodott. Gyakorlatilag az edzői stábban és a vezetőségben csak alkalmatlanok vannak, nincs mentő körülmény. A Giants PS alázott rommá minket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Büszkeség és balítélet :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Két szó: szégyen és gyalázat.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Tök mindegy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Valószínűleg benne van az is, hogy a Falcons elleni meccs fontosabb.Jakehomer
Hát nem tudom, a Giants hiányzóit nézve sztem ez könnyebben hozható lett volna, ha nálunk mindenki hadra foghatógabokocka
Alapvetően szerintem is, de a div meccs az div meccs.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Valószínűleg benne van az is, hogy a Falcons elleni meccs fontosabb.Jakehomer
Hát nem tudom, a Giants hiányzóit nézve sztem ez könnyebben hozható lett volna, ha nálunk mindenki hadra fogható

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Valószínűleg benne van az is, hogy a Falcons elleni meccs fontosabb.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sok a hiányzó mindkét oldalon, érdekes meccs lesz az biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Úgy tűnik, rövid héten nem tud úgy regenerálódni még, hogy ne legyen kockáztatás a játszatása.

Bell sincs, Williams nem rossz backup, de nem érzem túl jó magam attól, hogy neki kell a Giants endjei ellen játszania...

Ráadásul a ST ace Colin Jones is inaktív, hát ettől sem lettem optimistább.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Stewart inaktív sajnos 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez egy jó kis read option elemzés még a Saints elleni meccsről:

 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/37579/cam-newton-and-the-diversity-of-carolinas-zone-read-package

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Steve Smith játszik?Tocy
Játszik.

Stewart is kéne nagyon, de ha véletlenül nem tudna játszani remélem nem ismételjük meg a két héttel ezelőtti produkciót...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Steve Smith játszik?
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ráadásul Hixon sem lesz, így a Cruz, Reundle, Barden WR trió jön. Mondjuk én Stew játékában sem hiszek sajna 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nicks nem játszik holnap este, elmarad a nagy homecoming. De az esélyeinknek jót tesz.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Csütörtök esti meccsen papíron nagy előny a hazai pálya (akinek utaznia, még rövidebb a hét), ráadásul szerintem nem is olyan rossz matchup ez a Giants nekünk.

A védelmünk nyilván nem tudja majd megfogni azt a passzjátékot, de attól sem félek, hogy úgy szétbombáznak minket, mint a Bucst. Itt persze óriási szerepe lesz Normannek (aki már egyértelműen a nr cornerünk), Gamble-re dobálva aligha nyeri meg a meccset a Giants. A DL eddig biztatónak tűnik, CJ szokásosan jó, de Hardy, Alexander és Keiser is képes nyomást helyezni az irányítóra, középen a két Edwards pedig óriási upgrade Fuáékhoz képest.

Kérdés, mennyit akar majd futni a Giants, remélhetőleg nem sokat, ha nagyon egydimenziósak lesznek, azt szerintem ki tudjuk majd használni.

Támadásban nyilvánvalóan azon áll vagy bukik minden, hogy front fourjukkal mit kezdünk. Nagyon veszélyes ellenük a hosszú passzokra játszani, túl jó az a Giants pass rush - ugyanezért igencsak fontos, hogy ne kelljen majd az eredmény után futni egész meccsen.

Stewartnál én nem láttam semmilyen problémát a meccsen, valószínű volt, hogy pihentetni fogjuk az edzéseken egy ilyen rövid héten. Nagyon kell ő ahhoz, hogy az option játékok menjenek, és mivel a Giants LB sor azért nem olyan félelmetes, ezektől holnap is sokat várhatunk szerintem.

Érdekes lesz, az esélyek eléggé kiegyenlítettnek tűnnek. Az a gond, hogy ha kikapunk, akkor nagyon közel kerülünk az 1-3-hoz, mert utána Atlantába megyünk, ahova nem nyerni szoktunk járni...

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Stewart nem edzett, nem jó jel, ráadásul Rivera semmi biztatüt nem mondott. Remélem nem lesz gond a bokájával, ha meg igen azért megoldjuk valahogy a pótlását.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Davis (comb) és Bell (boka) bajlódik kisebb-nagyobb sérülésekkel, mivel igen rövid hetünk van nincs sok idejük nyalogatni a sebeiket. A Giantsnél Nicks hagyta ki az edzést, de nincs kétségem, játszani fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Dicsérjük meg Nakamurát is 😊 Nagyon szép tackle-t csinált a gólvonal előtt az utolsó Saints TD előtt. Nagy volt a jelentősége, mert így elvesztettek egy kis időt, illetve ami fontosabb, hogy a 2 min warningot is mint óramegállítási lehetőséget. Gyakorlatilag ott nyertük meg a meccset.Jakehomer
Nakamurát ti honnan is kukáztátok? Vagy csak én vagyok ilyen tudatlan, hogy nem vágom hogy nálatok volt eddig is?Eazzy
A Ravenstől jött FA-ként.Jakehomer
Jó, tudtam én, hogy Ravens, de nem mertem hülyeséget mondani. Köszi 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!