Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nagyon mulya módon kaptunk ki, de alapvetően jól játszottunk, ennyit tudunk.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Erre nem tudok mit mondani, ekkorát szopni csak mi tudunk. Teljes mértékben nyerhető mérkőzést így elbukni... Nakamura... áhhh..fasom

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀gabokocka
Khm. 😀 😀 😀
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
És még azt hittem, én vagyok itt a Negative Nancy 😊

Joe Adams inaktív, hát rajta csattant az ostor. Kétségtelen, botrányos turnoverek voltak, de ettől nem fog visszatérni az önbizalma.Jakehomer
Rajta ment el a meccs, különben qrva jók voltunk.
Nem baj Armanti majd visszahord. Végre van egy értelmes returner a csapatban, akinek sajna volt egy rossz napja, egyből leírjuk, zseniális.
A Giants meccs nálam kiverte a biztosítékot, kb most a Nagy csapat indián szurkolói szintjén állok. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
És még azt hittem, én vagyok itt a Negative Nancy 😊

Joe Adams inaktív, hát rajta csattant az ostor. Kétségtelen, botrányos turnoverek voltak, de ettől nem fog visszatérni az önbizalma.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Mit kéne csinálni a hétvégén:

Offense - Sok futáson alapuló (rendes futások is, nem csak ez az option buzizás), abból playactionöket screenek is alkalmazó, időnként néhány jó ütemben Smitty felé elengedett bombákkal operáló egység

Defense - Agresszív védekezés, közel az emberhez, nem buzi deep zónákat erőltetve, nyomás alá helyezve Ryant, amiben benne van, hogy nagy playt szopunk, de legalább a labdaszerzés esélyét sem adjuk fel.

Ami viszont történni fog:

Offense - Under center felállás alig lesz, csak shotgunból nyomulunk, hamar nagy hátrányba kerülünk majd jönnek az észnélküli hosszú passzplayek egyfolytában kevés sikerrel, turnover hegyekkel.

Defense - Rivera a lassú halálra esküszik, seggel mindenki 10 yardra a LoS-től, így nyolc-tíz playből játszi könnyedséggel masírozik végig a pályán a Falcons, majd amikor már vezetnek még szét is futnak minket. Gonzo 150 yard Julio Jones 120, Turner szintén 150

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Könnyen előfordulhat, hogy Beason nem játszik, nem edzett még a héten, minden baja van. Ha nagyon őszinték akarunk lenni, nem lesz nehéz pótolni.

Viszont nem Luke megy középre, ha Beast nem játszhat, hanem Phillpis kezd helyette. Smart move. Not.Jakehomer
Nevetséges. Azon gondolkoztam a minap, ebben a szezonban olyan mérleget kell elérjünk, hogy kikúrjon Richardson mindenkit, aki alkalmatlan a munkára, hogy minél hamarabb jöjjön az új vezetés. Ebben a felállásban én nem hiszek, dilettánsak gyülekezete, legyen akkor 3-13 a mérlegünk, ha ez kell a váltáshoz. Mert teszem azt elérünk egy 7-9-et, ráfogjuk vmi szarra, hogy miért nem lettünk jobbak, és egy évet még elpazarlunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Könnyen előfordulhat, hogy Beason nem játszik, nem edzett még a héten, minden baja van. Ha nagyon őszinték akarunk lenni, nem lesz nehéz pótolni.

Viszont nem Luke megy középre, ha Beast nem játszhat, hanem Phillpis kezd helyette. Smart move. Not.

Perception is reality.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Igazából arra akartam csak rávilágítani, hogy nem véletlen, ha egy edző egysége folyamatosan szarul teljesít. Az már érdekesebb, hogy a picsába tud 10 éven keresztül a ligában maradni.

A hétvégével kapcsolatban sok reményünk nem lehet, minden jel arra mutat, hogy agyon leszünk verve, talán ez az egyetlen esélyünk, annyira elképzelhetetlen, hogy ne szopjunk be 30-40 pontot, hogy talán elbízza magát a Falcons. Turner eddig a három meccsen 154 yardot futott, sztem ellenünk is meglesz ennyi.gabokocka
Ez inkább a secondaryn fog eldőlni, lehet hogy DeCoud sem tud még egy ilyen meccset hozni az idén, mint amilyet tolt a Chargers ellen.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Egy gyors kérdés, Bruce Campbell-el mi a helyzet? Játszik, nem játszik? Ha igen milyen, illetve ha nem, akkor előszezonban ha láttátok milyen volt?Bruce
Nem nagyon kap szerepet, előszezonban nem volt vészes, de kiugróan jó se.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 460 — Sic semper tyrannis!
Egy gyors kérdés, Bruce Campbell-el mi a helyzet? Játszik, nem játszik? Ha igen milyen, illetve ha nem, akkor előszezonban ha láttátok milyen volt?
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ilyen szarul nem tudunk kétszer egymás után játszani, ráadásul ha minden igaz, Bell és Stewart is játszhat majd megint.

Viszont ahhoz, hogy nyerjünk, elég sok mindennek össze kéne jönnie. Kezdésnek jó lenne pl, ha nem kapnánk TD-t a nyitó drive-ból 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Igazából arra akartam csak rávilágítani, hogy nem véletlen, ha egy edző egysége folyamatosan szarul teljesít. Az már érdekesebb, hogy a picsába tud 10 éven keresztül a ligában maradni.

A hétvégével kapcsolatban sok reményünk nem lehet, minden jel arra mutat, hogy agyon leszünk verve, talán ez az egyetlen esélyünk, annyira elképzelhetetlen, hogy ne szopjunk be 30-40 pontot, hogy talán elbízza magát a Falcons. Turner eddig a három meccsen 154 yardot futott, sztem ellenünk is meglesz ennyi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀gabokocka
A lateralos TD-t szerintem minden csapat beszopta volna a ligában. Annál ha valakit lehet hibáztatni, az leginkább a punter, aki csúnyán túlrúgta a coverage-ot. A másikat nem láttam.

Meg kérdés, hogy van-e alapunk nekünk mások ST-jén röhögni? 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
KC nyert idegenben a Szentek ellen, helyünkre kerültünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Most volt egy teljes offseason összerakni a csapatot, és ugyanott tartunk, mint tavaly. Pedig ez keret most már papíron erősebb, de semmi előrelépés. Cam passzai azért pontosabbak lettek, jóval kevesebb az overthrown passz, de ennyi az összes fejlődés amit fel tudunk mutatni, ez pedig édeskevés. Annyira fasza O-t lehetne összerakni ebből az emberanyagból, és ehelyett van ez a fos, ez az igazán elkeserítő... Úgy néz ki az egész, mintha meccs előtt találkoztak volna először, lemennek a rétre és fociznak egy jót, lesz ami lesz alapon, vagy sikerül egy play, vagy nem.

A védelem alapkoncepciójával meg az a bajom - van ilyen??? - hogy a D-Lineunk egyedül egy normális O-Line ellen kevés, sokkal agresszívebbnek kéne lenni, minek félünk a nagy játéktól, ha 7-8 játékból is simán végigmegy az ellen. Nyeljünk be sok yardot, de szerezzünk azért néha labdát. Most ehelyett a sok yard megvan, turnover nincs. A bizodalmam meg eddig tartottt Beason iránt egyelőre, ha már 1/9-re LB-t húztunk, akkor tegyük be középre, Beasont a gyenge oldalra, azt ha visszanyerte a formáját akkor lehet variálni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Trademark, de elég röhejes volt az ünneplés abban a helyzetben. Smitty meg azt emelte ki, hogy nem állt ott az oldalvonalnál, miután benchelve lett.

Ezeket mondjuk még van ideje kinőni. Aggasztóbb, hogy idén nagyon leálltunk a hagyományos pro style playekkel (tavaly nem volt ennyire option heavy az O). Ez nemcsak azért gond, mert elég könnyű egy NFL D-nek erre felkészülnie és a jobbak ki is tudják nyírni.

De ennél is problémásabb szerintem, hogy ha nincs tesztelve, nem is fog javulni Cam pre snap read képessége (a read optionnél nem az egész védelmet kell olvasni), ami szerintem a legnagyobb gyengesége. Ehhez jön hozzá, hogy nem kap snapet center alól, nem dob play action passzokat stb, egy szó mint száz, nem fejlesztjük mint QB-t.

Márpedig option heavy O-val nem fogunk Superbowlt nyerni, ahogy Kalil megígérte...

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Ja, szokása, mondjuk nekem sem tetszett, pláne úgy, hogy ebben a zakóban ő is benne volt nyakig. Pl 0-20-nál a félidő előtt ha TD van a pick helyett 20-7, és mi kezdtük ugye a második félidőt...

Én a Saints legyőzése után sem éreztem, hogy minden fasza, írtam is, hogy kellett a győzelemhez egy jól alánk játszó ellenfél.

Nem értem miért erőltetjük minden áron az option futásokat, nyilván ha működik nagyon fasza, de sokkal több under center play kéne legyen. Sokkal faszább playactionöket lehetne nyomatni, jöhetne belőle bootleg. Eléggé kiszámítható lett a támadójátékunk, haladunk, de minden drive-ba becsúszik egy hiba és meg is basztuk magunkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
sziasztok,
bevállalom előre, hogy nem láttam sok Panthers-meccset az emlúlt két évben (minél nagyobb hype-pal jön valaki a ligába, annál kevésbé nézem meg, kivéve ha rájátszásban mutat valamit, vagy ellenünk játszik - ezért nem láttam még pl Luck egyetlen meccsét sem, Cam dettó, anno Reggie Bush sem hatott meg), de: Cam mindig szupermenezik TD után?
ha ez nála a trademark, akkor meg tudom érteni, de 0-23-nál, 0 TD/ 1 INT mellett ér-e úgy májerkedni, mintha éppen megnyerte volna a meccset a csapatának?

(persze valószínűleg éppen most írtam alá, hogy a tehenészek ellen career game-et fog tolni, de ezt mondjuk már megszoktam)
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem akarok nagyon pozitívnak látszani (főleg úgy, hogy tudjátok, elég szkeptikus voltam mindig is Riveráékkal), mert ez tényleg egy igazi megalázó vereség volt. De ettől még mint csapat nem vagyunk rosszabbak, mint múlt héten, amikor nem is tűntek olyan reménytelennek a dolgok.

Ettől függetlenül a gabo által is említett identitás problémánkat meg kell oldani, ez a legfontosabb - ehhez Rivera a kulcs. Ha idény végéig semmi előrelépés nem látszik e terén, akkor erősen meg kell fontolni a kirúgását.

Azt is fontosnak tartom, hogy Camet gatyába rázzuk egy kicsit. Biztos olvastátok, hogy Smitty beszólt neki 😊 Igaza is volt egyébként, Camnek nagyobb alázatot kell tanúsítania a csapat és a játék felé. Ezért sem került ő még szóba kapitánynak, az nem lehet, hogy ő elmegy duzzogni, amikor nem mennek a dolgok, egy leader nem így viselkedik.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Ez a meccs úgy volt sz@r, ahogy volt. A védelmünkre ugyanazt tudom mondani, mint tavaly. Egyszerűen impotens. Komolyan már azt gondolom, hogy az ellenfél úgy készül ránk hogy a QB-k és a RB-k kő-papír-ollóval eldöntik ki kap több lehetőséget, mert ha ellenünk játszanak tuti egyéni rekordot döntenek. Tavaly is szép emléket adtunk nem egy játékosnak, akik azóta sem tudtak semmit felmutatni, de a Carolina ellen volt egy jó meccsük. Azt egy komoly edző/GM/tulajdonos sem gondolhatja komolyan, hogy egy jó LB-sorral playoff-ba lehet jutni. Se DL se seconday. De tényleg semmi. Egyszerűen ha futnak 5 yard/carry. Passz védekezésről meg ne is beszéljünk az röhej. Néha az volt az érzésem Eli megsajnált minket és azért nem dobta meg a 20 yarddal mélyebben helyezkedő tök üres társát. A Falcons: Turnerrel, Ryan-nel, White-tal, Jones.sal és Gonzalez-el gyakorlatilag minden drivenál pontot fog szerezni.Mondjuk ez most is így volt majdnem.

Az offense-re meg végképp nem tudok mit mondani. Ott elvileg tényleg játékosok vannak. Erre 7 pontot és egyetlen normális drive-ot tudtunk felmutatni. Ez nagyon-nagyon kevés. Itt bele se mennék olyanba, hogy "80 milla van a QB mögött" és meg se próbáljuk azt normálisan használni. Mellé van egy olyan QB-nk akivel szinte bármit lehet játszani.

Zárásként annyit, hogy a tavalyi szezon végén írták, hogy most jól kell húzni, mert mostanában nem lesz korai pickünk. Ezek után már azt is el tudom képzelni, hogy jobb helyen fogunk húzni, mint legutóbb.

Enthroner #85
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Igazából fölösleges részletes elemzésekbe belemenni a meccsel kapcsolatban, mert sokkal komolyabb gondok vannak. Az írás amit JJ belinkelt igaz is meg nem is, mert azért sok csapatnál találni hasonló baklövéseket, és minddel nem is értek egyet, voltak Hurneynek jó húzásai is, viszont a legnagyobb bajomat nem is érinti. Mi a faszt akarunk a csapattal????

Van két hatalmas lóvéval idekötött futó, húzunk egy guardot a második kör elején, hozzuk Tolbertet, de nem építünk fel normális futójátékot. Mert azt ne mondja senki, hogy Stewart kiesése miatt nem megy, mert akkor küldjük el DeAngelót, hozzunk a késői körökből a rendszerbe illő futót és építsük erre a játékunkat. Amúgy miért van csak két RB a keretben, ha jól látható, hogy az egyik sérüléssel bajlódik? Akár Poole, akár Smith bőven elfért volna, pl Armanti helyett, akit fogalmam sincs miért tartunk. Viszont ha passzolni akarunk, akkor ne fizessünk ennyit két futónak, ne vigyünk el egy maulert a második kör elején, építsünk erre gameplant (vagy legalább bármire, mert eddig sehogy sem sikerült)
A védelemben csak a két legfontosabb része tragikus a csapatnak, a D-Line és a secondary. Az nagyon jó hogy behúztuk Kuechly-t 1/9-re, mert most van négy jó LB, aki 5-6 yardon megpróbálhatja megcsinálni a szerelést (persze ha sikerül, mert Beason egyelőre akkora fos a sérülése után, mint még életében soha) és lesz belőle egy 7-8 yardos futás. Aztán passzolnak egy sima 20 yadosat, CB sehol, majd megint futás és simán átmasíroznak a védelmünkön. Egyszerűen semmi elképzelés, hogy mit akarunk csinálni, random húzogatjuk a játékosokat a drafton, nincs koncepció ez a legnagyobb baj.

Picsán kéne rúgni Hurney-től kezdve mindenkit, hozni egy új GM-et, aki hozza az embereit, elképzelnek vmit, amibe aki illik megtartani, mindenki más mehet amerre lát és teljesen az alapoktól felépíteni. Mert ha így marad, akkor hosszú éveken keresztül nem lesz eredmény, max néha egy szerencsés szezonban becsúszunk a playoffba és ott rögtön ki is zúgunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
hát ez siralmas volt

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
akkor tessék, ezt szívet melengető lesz olvasni
 www.grantland.com/story/_/id/8406098/the-roster-moves-made-panthers-gm-incompetent-best


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal