Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Állítólag Marshall balhézott a többiekkel az öltözőben meccs után.Bazzani
Főleg Cutlert kérte számon.. Ez nem jó hír 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
valami noname csávó úgy lehúzta Orton passzát az 1 yardoson, hogy olyat idén nem láttam a liga leghalálosabb elkapópárosától egyszer se.füligjimmy
Pedig tudnék párat linkelni... persze nem Bears mezt viselnek. 😊gyeek
Értelmezd a szavakat egymás után 😀 liga leghalálosabb elkapópárosa = Marshall + Jeffery.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
valami noname csávó úgy lehúzta Orton passzát az 1 yardoson, hogy olyat idén nem láttam a liga leghalálosabb elkapópárosától egyszer se.füligjimmy
Pedig tudnék párat linkelni... persze nem Bears mezt viselnek. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Közben azt írják, hogy Fuller eltörte a kezét.vandeminek
Meccs közben még Hip-injury volt a report, nem?
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Közben azt írják, hogy Fuller eltörte a kezét.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Az öltöző el van vesztve. Mindent leírtatok már korábban, számomra is egyértelműen coaching-problémának tűnik. Tálentum azért bőven több akad, mint amennyit az eredmény és a játék képe mutat.

Ha már mindenki jelmondatot választ, akkor az enyém legyen a következő: "Mindenki takarodjon a gecibe."

'potkivánok.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Marshall balhézott a többiekkel az öltözőben meccs után.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
MRIvel kapcsolatban pár dologgal nem értek egyet: a fickó nagyon tudatos, kitalált egy tervet és igazán rossz döntést nagyon keveset hozott (ráadásul sokkal jobban draftol, mint az elődje, aki inkább a pillanat embere volt)....az egyik rossz döntés az volt, amikor Arians helyett Trestmant hozta ide (mivel T. bajnok...pfff....Kanadában....Arians OC-ként volt bajnok, az nem volt elég...)
Szerintem T-vel az a gond, hogy ennek a csapatnak (mint ahogy tavaly) - kissé demagógan megfogalmazva - nincs lelke....az egész olyan, mintha dolgozni mennének....így nehéz lesz bármit csinálni....Big Lovért legalább hajtottak...kidolgozták a belüket a pályán...itt lézengés folyik....közönyösen....ha megy félgőzzel, akkor nyerünk, ha nem, akkor annyi....semmi extra, langyosvíz...a D sokkal inkább hajt, de ők ennyit tudnak....
A mia meccsen kegyetlen outcoachingot láttunk....mindkét oldalon...nincs arca a társaságnak, se íze, se bűze az egésznek....
Tavaly legalább ment vmennyire az offense....idén árnyéka a tavalyinak....ez fejben ment gallyra, nem tudásban....ezek a srácok nem elég motiváltak....HC-nek ember kell, T. nem ilyen....Lovie emberi oldala megvolt, csak szutymák a felfogása....(jelzem: TB-ben érte sem küzdenek már...)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
ugyanazt mondom mint a Lovie-éra utolsó évében: nem baj ha szopunk de akkor annak legyen értelme, szopjunk rendesen ha úgy tetszik. Menjünk le mi is 4-12re vagy 5-11re és draftoljunk jó helyről + szabaduljunk meg a mostani vezetőktől mert ezt a mostani szezont és amit csinálnak benne, a 3 hazai vereséget már nem lehet a véletlenre fogni. Nem lehetünk ekkora barmok hogy a bravúrgyőzelem megy az elvárható meg nem... Ez teljesen az edzők hibája ugyanis egyértelműen nem találták meg a megfelelő gameplant és a csapat morálja sem megfelelő. Ez a csapat is csak félig van felépítve, mire sikerülne addigra meg majd a mostani értékek helyett kell majd embereket találni... ha van reset gomb egy csapaton akkor azt most kell megnyomni.davemayer
Sajnos egyet kell értsek. Innen már csak lefelé fogunk menni ezzel a vezetéssel.
Épp a héten a nagy O# fikázás közben gondolkodtam azon, hogy jelen állapotban Cutlerral elértük a maximumot, ennél nem kaphat már több tehetséges társat. Neki kellene felemelnie és vinnie az egészet, sajnos nem fogja és ebben az edzők is vastagon benne vannak. Ma nem is néztem a meccset, inkább RedZone-oztam, már nem hiszek ebben a csapatban.
Az idézetek sorában pedig egy klasszikussal tudok becsatlakozni: "Kár érte... kiváló ügynök volt."

0-3 a Soldieren... pfff... szégyentüsi91
Twitteren meg olvasom: "Players were unhappy being booed by home fans coming off the field at halftime."
Azért, amit idén a hazai pályán művelnek ez a legkevesebb.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
ugyanazt mondom mint a Lovie-éra utolsó évében: nem baj ha szopunk de akkor annak legyen értelme, szopjunk rendesen ha úgy tetszik. Menjünk le mi is 4-12re vagy 5-11re és draftoljunk jó helyről + szabaduljunk meg a mostani vezetőktől mert ezt a mostani szezont és amit csinálnak benne, a 3 hazai vereséget már nem lehet a véletlenre fogni. Nem lehetünk ekkora barmok hogy a bravúrgyőzelem megy az elvárható meg nem... Ez teljesen az edzők hibája ugyanis egyértelműen nem találták meg a megfelelő gameplant és a csapat morálja sem megfelelő. Ez a csapat is csak félig van felépítve, mire sikerülne addigra meg majd a mostani értékek helyett kell majd embereket találni... ha van reset gomb egy csapaton akkor azt most kell megnyomni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Múltkor beszélgettem egy Coltsos haverommal. Azt mondja nem tudom elképzelni, hogy milyen szar volt a 2-14-es szezont. Előtte 8 évig, azóta 2 éve (idén lesz a 3.) ott vannak a PO-ban. Én amióta követem a csapatot (ez a 8. év) láttam két PO meccset 2010-ben. Meg kb 4-szer voltunk a legjobb PO-ba nem jutó csapat. Mondjuk ettől idén nem kell tartani. Pats 3-5. Packers 3-6. Kb a realitás így néz ki.

0-3 a Soldieren... pfff... szégyen
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
GB 5-2
Lions 5-2
Bears 3-4

Jövő hét pats.Nem tudom lenne-e még valakinek illuzioja. A patstől alázást várok. Elkeseredett vagyok,nem tudom miben bízhatnék a jövőben a csapat szempontjából.

több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Kezdjük a problémákat az elején. Első, és legnagyobb probléma Ted Philips, és a vezetőség. Nem véletlen, hogy egy tulajdosoni körnek állandóan ilyen középszar csapatai vannak. Ők azok, akik kiválasztották a második legnagyobb problémát, Phil Emeryt. 3 év alatt a támadófalba 2 pick, 2 FA lett feccölve, és a teljesítmény idén egy középszar. Tavaly is az volt, de az is hatalmas előrelépés volt, Slauson visszahozatala hülyeség volt, Mills megtartása hülyeség volt. Védőfalat 3 évig tartott ilyen szintre felhozni. Allen hülyeség volt, Houston hülyeség volt. Williams hülyeség volt, Jennings hülyeség volt. A Cutler-Marshall duónak 28 milliót adni! Nyugodtan tesztelhették volna a piacot! A draftokról ne is beszéljünk. És a második probléma szülte a harmadik problémát, Trestmant. Aki összeállította ezt az edzői stábot, akik így készítík fel ezeket a játékosokat, akik nem elég jók ahhoz, hogy felülemelkedjenek az edzői stáb korlátoltságán. Abba most ne menjünk bele, hogy a Bills meccsen valami noname csávó úgy lehúzta Orton passzát az 1 yardoson, hogy olyat idén nem láttam a liga leghalálosabb elkapópárosától egyszer se.füligjimmy
His name is 7-11 cous' he's always open.
Hogan, annó a Miamis Hard Knocks egyik tragikus hőse.

csak érdekességkép

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kezdjük a problémákat az elején. Első, és legnagyobb probléma Ted Philips, és a vezetőség. Nem véletlen, hogy egy tulajdosoni körnek állandóan ilyen középszar csapatai vannak. Ők azok, akik kiválasztották a második legnagyobb problémát, Phil Emeryt. 3 év alatt a támadófalba 2 pick, 2 FA lett feccölve, és a teljesítmény idén egy középszar. Tavaly is az volt, de az is hatalmas előrelépés volt, Slauson visszahozatala hülyeség volt, Mills megtartása hülyeség volt. Védőfalat 3 évig tartott ilyen szintre felhozni. Allen hülyeség volt, Houston hülyeség volt. Williams hülyeség volt, Jennings hülyeség volt. A Cutler-Marshall duónak 28 milliót adni! Nyugodtan tesztelhették volna a piacot! A draftokról ne is beszéljünk. És a második probléma szülte a harmadik problémát, Trestmant. Aki összeállította ezt az edzői stábot, akik így készítík fel ezeket a játékosokat, akik nem elég jók ahhoz, hogy felülemelkedjenek az edzői stáb korlátoltságán. Abba most ne menjünk bele, hogy a Bills meccsen valami noname csávó úgy lehúzta Orton passzát az 1 yardoson, hogy olyat idén nem láttam a liga leghalálosabb elkapópárosától egyszer se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jöjjön a szokásos meccs utáni elemzésem. Most hamar eltudom készíteni.

Pozitívumok:
- Forte: Újabb 100+ scrimmage yard, 2 TD. Az ember, akire a legritkábban van panasz.
- Ratliff: Az első félidőben állat volt. Másodikra elszürkült, de a sackjei akkor még úgy tűntek meccsbe hozhatják a csapatot. Nem így lett.
- ST: Kétszer is sikerült kihozni 20-on túlra a labdát, sőt még 50 yardos visszahordás is volt. O'Donnell jókat rúgott, a coverage team sem volt olyan tré, s még FG-t is blokkoltak. Ezzel messze ők lettek a legjobbak.

Negatívum:
- az összes többi szar az edzőktől kezdve a felkészítésen keresztül, a gameplanen át, egészen a játékosokig, akiknek a pofája nagy a teljesítménye meg a béka segge alatt van 5 szinttel
- én: mert olyan kicseszett naív voltam, hogy meccs előtt azt mondtam magamba a Falcons elleni W megindítja majd a csapatot, s talán majd a bye week után összerázódik a brigád... mehh. Tüsi te böcce.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
és átkapcsolok Red zonera ahol éppen fake puntol a rams. Az coaching barátaim.davemayer
Azért ne ragadtassuk el magunkat, Jim Fisher rosszabb edző, mint Big Love.füligjimmy
oké, ezt tudom de MEG MERTE CSINÁLNI AZT AMI KELL A GYŐZELEMHEZ
és nálam ez az edző, nem az aki ilyen töketlen mint ez a madár már bocsánat. Ezt a botrány gameplant és mentális felkészítést nem lehet szó nélkül hagynidavemayer
Pörgesd már vissza a fórumot, hogy amikor Trestman nekiment, és nem sikerült, akkor mit mondtál. Mert egész biztos vagyok benne, hogy lehülyézted. Mert Trestman tavaly nekiment, meg még idén is nekimegy.füligjimmy
nem nekimentek a 4.-nek hanem csináltak egy olyan fake puntot amire abban a szituációban (2 perccel a vége előtt a saját 30 körül) senki sem számított, sikerült is. Nem az O-t állította fel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Közben a detroit megnyerte gyakorlatilag

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
és átkapcsolok Red zonera ahol éppen fake puntol a rams. Az coaching barátaim.davemayer
Azért ne ragadtassuk el magunkat, Jim Fisher rosszabb edző, mint Big Love.füligjimmy
oké, ezt tudom de MEG MERTE CSINÁLNI AZT AMI KELL A GYŐZELEMHEZ
és nálam ez az edző, nem az aki ilyen töketlen mint ez a madár már bocsánat. Ezt a botrány gameplant és mentális felkészítést nem lehet szó nélkül hagynidavemayer
Pörgesd már vissza a fórumot, hogy amikor Trestman nekiment, és nem sikerült, akkor mit mondtál. Mert egész biztos vagyok benne, hogy lehülyézted. Mert Trestman tavaly nekiment, meg még idén is nekimegy.füligjimmy
Nem az a baj, hogy nem megy neki a necces szituknak, ha statisztikailag alá lehet támasztani. Az a baj, hogy egy szar playbookot rak össze, abból csak szar gameplant lehet összerakni

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
és átkapcsolok Red zonera ahol éppen fake puntol a rams. Az coaching barátaim.davemayer
Azért ne ragadtassuk el magunkat, Jim Fisher rosszabb edző, mint Big Love.füligjimmy
oké, ezt tudom de MEG MERTE CSINÁLNI AZT AMI KELL A GYŐZELEMHEZ
és nálam ez az edző, nem az aki ilyen töketlen mint ez a madár már bocsánat. Ezt a botrány gameplant és mentális felkészítést nem lehet szó nélkül hagynidavemayer
Pörgesd már vissza a fórumot, hogy amikor Trestman nekiment, és nem sikerült, akkor mit mondtál. Mert egész biztos vagyok benne, hogy lehülyézted. Mert Trestman tavaly nekiment, meg még idén is nekimegy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jó kis szezon volt srácok.Az érdemi része gyorsan lepergett, várom a draftot.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
és átkapcsolok Red zonera ahol éppen fake puntol a rams. Az coaching barátaim.davemayer
Azért ne ragadtassuk el magunkat, Jim Fisher rosszabb edző, mint Big Love.füligjimmy
oké, ezt tudom de MEG MERTE CSINÁLNI AZT AMI KELL A GYŐZELEMHEZ
és nálam ez az edző, nem az aki ilyen töketlen mint ez a madár már bocsánat. Ezt a botrány gameplant és mentális felkészítést nem lehet szó nélkül hagyni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
és átkapcsolok Red zonera ahol éppen fake puntol a rams. Az coaching barátaim.davemayer
Azért ne ragadtassuk el magunkat, Jim Fisher rosszabb edző, mint Big Love.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
és átkapcsolok Red zonera ahol éppen fake puntol a rams. Az coaching barátaim.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmynek már van jelmondata. Én is választottam. Talán túl radikális, hiszen pl egy Jax drukker mit mondjon, de évek óta ez megy. Mint a magyar foci, majd most, majd idén, hú most majd akkor... épp az a semmi.

"Szar az egész"
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélen nem adnak Emerynek még egy offseasont, hogy átlagban 3 igazolásból, és 3 draftcetliből kettőt elbasszon. 3 éve folyamatosan romlik a csapat mérlege a keze alatt. A kirúgása nem zavarja meg a napi ügymenetet,de egy jelzés a csapat, és ami a lényeg, a szurkolók felé. Ne felejtsük el, hogy csak 16 nap játszanak egy évben, a remény az, amit viszont az év 365 napján el tudnak adni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson