Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Helmut! Ha karmáról van szó, akkor jönnek nekünk már párral odafentről. Olyan edzett vagyok már ezekben, hogy el se hiszed.

Jimbo! A lelkembe látsz.
Idén amúgy melyik bandwagonra ülünk fel? Dallas Marinelli miatt? 😊

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy!
Ezt a fegyvert későbbre tartogattam, de ellövöm most:
Szimpatikus csapat vagytok és egy jó draftra vagytok a PO-tól. 😊Bazzani
Rohadjak el ha nem vártam, hogy beírod. Egy jó draft, meg két szabadügynök.

A Phil Emery - metódus
1. év: elkapók
2. év: támadófal
3. év: védőfal
4. év: secondary
5. év: linebacker

Egy évben csak egyet szabad csinálni, és nagyon fontos, hogy sorban kell haladnod, mert a kilengésekből csak a baj van, összevissza draftok jönnek ki belőle, káosz az egész. D

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Jimmy!
Ezt a fegyvert későbbre tartogattam, de ellövöm most:
Szimpatikus csapat vagytok és egy jó draftra vagytok a PO-tól. 😊Bazzani

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Bazz: De jól tetted, hogy még most ellőtted, mert én ugyan hiszek a karmában, de ami fontosabb a karma nem hisz a lionsban... :p
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy!
Ezt a fegyvert későbbre tartogattam, de ellövöm most:
Szimpatikus csapat vagytok és egy jó draftra vagytok a PO-tól. 😊

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mikor ismét ott tartunk, hogy Cutler miért nem ordítozik, mert mindösszesen ennyi hiányzik a győzelemhez, hogy ordítozzon, mert a győztesek mind ordítoznak, akkor honnan fog összejönni 6 győzelem? Felbérelik Al Pacinot, hogy mondjon beszédet, mint abban a focis filmben? Vagy Denzel Washingtont, hogy mondjon beszédet, mint abban a másik focis filmben? Tegnap a 4 halálos fegyverből 3 ismét cserbenhagyta a csapatot, és főleg Cutlert, akit lehet hibáztatni, hogy a szupersztár TE keze közül 2 perccel a vége előtt kicsúszik a labda, miután route-ot is elfelejtett futni egyszer, vagy a 4 éve kalap szar Finnegan leradírozza Marshallt, vagy a támadófal ismét nem tud blokkolni. Nagyon szép, hogy Marshall kiakadt, meg kiosztott mindenkit. Az elmúlt 5 meccsen hozott 1 darab TD-t. Jeffery idén 500 yard, 2 TD (ő legalább keveset keres). Tudom, az első 2-3 meccset is sérülten játszották, oké, de nem látod a javuló teljesítményt. Martellus Bennett az egyik legrosszabb blokkoló TE, akit életemben láttam, és nagyjából hatszor annyi fatális hibát követ el, mint ahány TD-t lehúz. Tüsi sokkal jobb matekból (legalábbis úgy tesz), számításaim szerint Trestman itt van 23 meccse. Hányszor írtuk le, hogy megint benne maradt minimum 10 pont a meccsben? Ezt kire/mire fogod? Ordítozással nem verik ki Jefferies kezéből a labdát az első negyedben? Ordítozás után majd Marshall megveri az aktuális seggdugó kornert egy 50-50 labdáért? Csak kiderült, hogy Orange Dinosaur futotta rosszul a route-ot, és nem Holmes, ha ordítoznak vele, akkor majd okosabb lesz, vagy nem fog beleszarni az egészbe? Jordan Mills jobb lesz? Rosario jobb lesz? Holmes jobb lesz? Nyilván nem nekik kéne nagyobb szerepet adni, de amikor a húzóembereid nem húznak, viszont a kasszából nagyon sokat elvisznek, akkor nincs kinek előrelépni, és bizony kíííííííííínos pillanatok következnek.

Emeryvel kapcsolatban igazat kell adnom Bearnek, a csávó papíron mindent jól csinál. Átvett egy olyan csapatot, ami egy hüvelykujjtörésre volt egy újabb 10+ győzelmes szezontól. Nyilván tele volt a keret is hibákkal, mindenki tudta, szajkóztuk évek óta. Lett 10-6, és úgy nézett ki megoldja az elkapó posztot. Na majd elkezd dolgozni a saját edzőjével, meg stáb, meg minden. So-so megoldotta a támadófalat. Lett 8-8. Oké, sok volt a sérülés DT poszton, meg akiket draftolt, azok egyáltalán nem tudnak játszani, majd most. 3-4, köpedelem telejsítmény. Az elmúlt 3 évből az igazolások nem érnek feleannyit sem az egy szem Willie Youngot leszámítva, az újoncok..... ők újoncok, már amelyik még a csapatnál van, az nagyjából 8 fő a lehetséges 21-ből, de várjunk még 3 hónapot, lesz az még ennyi se. A legszörnyűbb, hogy tegnap Trestman pont ugyanolyan hülyének tűnt, mint Tice, és feleannyira jó edzőnek, mint Martz. Nem először, és egyre gyakrabban. Láttunk már vezetőedzőket bukási spirálba kerülni, és csak nagyon kevesen tudnak kijönni belőle.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jimmy írta meccs előtt, hogy kiderül, hogy Greeneből lesz-e valaha játékos.

2&13. Ő az aki háttal megy az eseményeknek. A futó megkapja a labdát, megfordul, majd bekocog first downra. Itt eldobtam az agyam. Fortet egyből agyonvágják egy ilyen passznál, a Phins elkapói környékén meg védő sem volt. S Tannehillt szopják. Persze nem volt rossz, de röhej, hogy NFL szinten ilyen full üres célpontjai voltak. Állítom még én is összehoztam volna 5 jó passzt, pedig ha 10-szer fogtam NFL labdát életemben. A mi WR-jeink seggében meg ott ficánkol az ellenfél védőjének farka. Nem értem...tüsi91
De jó, hogy írtad....nem szoktam, de itt konkrétan én is (pont, mint Marshall) ordítottam...számtalanszor szaladt vissza mindegyik LB, így "szörnyű kihívás" volt odadobni a QB-nak....a másik a Dfal átengedése volt....uolyan sikerességgel....outcoaching....Bear
Jövőre 2 de inkább 3 új kezdő Lb kell, azért ez durva.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jimmy írta meccs előtt, hogy kiderül, hogy Greeneből lesz-e valaha játékos.

2&13. Ő az aki háttal megy az eseményeknek. A futó megkapja a labdát, megfordul, majd bekocog first downra. Itt eldobtam az agyam. Fortet egyből agyonvágják egy ilyen passznál, a Phins elkapói környékén meg védő sem volt. S Tannehillt szopják. Persze nem volt rossz, de röhej, hogy NFL szinten ilyen full üres célpontjai voltak. Állítom még én is összehoztam volna 5 jó passzt, pedig ha 10-szer fogtam NFL labdát életemben. A mi WR-jeink seggében meg ott ficánkol az ellenfél védőjének farka. Nem értem...tüsi91
De jó, hogy írtad....nem szoktam, de itt konkrétan én is (pont, mint Marshall) ordítottam...számtalanszor szaladt vissza mindegyik LB, így "szörnyű kihívás" volt odadobni a QB-nak....a másik a Dfal átengedése volt....uolyan sikerességgel....outcoaching....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Pont ma számoltam, hogy idén akár 9-7 is elég lehet egy WC helyre. Az még könnyen meglehet nektek is. Mondjuk ellenünk szerintem kétszer nem fogtok nyerni, főleg ha ez a védelem így folytatja nálunk.
A sajtosoknál meg szinte lehetetlen győzni.Bazzani
9-7 mikor a Philly Dallas kettőből egy tuti playoff, meg gyanúsan vagy a Lions vagy a Westből valaki? Nem hinném.


több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Pont ma számoltam, hogy idén akár 9-7 is elég lehet egy WC helyre. Az még könnyen meglehet nektek is. Mondjuk ellenünk szerintem kétszer nem fogtok nyerni, főleg ha ez a védelem így folytatja nálunk.
A sajtosoknál meg szinte lehetetlen győzni.Bazzani
na akkor az 2 tuti idegenbeli vereség, így 3-6 ha a mostani mérlegünket nézem. Ha ebből 9-7et akarunk meg kell verni a vikesot oda-vissza, titeket otthon és a Pats, Dallas, Saints, Bucs négyesből csak az egyiktől szabad kikapni. De mivel elég sanszos a cumi a Patstől idegenben (bár ez most nem erősíti az állításomat...) ezért mondhatom úgy is hogy verni kell otthon a Dallast, a Saintset,a Tampát, a Lionst és a Vikes-t is.
Egyébként valószínűleg ez a 9-7 sem lenne PO esélyes nálam mert a Cards, Sea, 9ers 3asból tuti lesz egy WC-os, azt meg hogy 5-2ről ne legyetek ti is meg a Packers is minimum 9-7en elég nehezen tudom elképzelni... Lehet reménykedni, de itt már nekünk nem lesz PO be kell látni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pont ma számoltam, hogy idén akár 9-7 is elég lehet egy WC helyre. Az még könnyen meglehet nektek is. Mondjuk ellenünk szerintem kétszer nem fogtok nyerni, főleg ha ez a védelem így folytatja nálunk.
A sajtosoknál meg szinte lehetetlen győzni.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmy írta meccs előtt, hogy kiderül, hogy Greeneből lesz-e valaha játékos.



2&13. Ő az aki háttal megy az eseményeknek. A futó megkapja a labdát, megfordul, majd bekocog first downra. Itt eldobtam az agyam. Fortet egyből agyonvágják egy ilyen passznál, a Phins elkapói környékén meg védő sem volt. S Tannehillt szopják. Persze nem volt rossz, de röhej, hogy NFL szinten ilyen full üres célpontjai voltak. Állítom még én is összehoztam volna 5 jó passzt, pedig ha 10-szer fogtam NFL labdát életemben. A mi WR-jeink seggében meg ott ficánkol az ellenfél védőjének farka. Nem értem...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Az igazi baj az hogy innentől nem is tudok drukkolni annak h pl jövő héten nyerjünk, mert mit érünk vele? maximum még lesz tétje a gb meccsnek, ahol a lembón szarrá vernek minket. Ha ehhez hozzávesszük hogy a Lions ellen is jó ha 1-1et hozunk ki lehet számolni hogy ezek a bravúrgyőzelmek konkrétan csak arra jók h kicsit kozmetikázzák a végeredményt: Ha a hozható meccseken 0 vagy teljesen mindegy hány bravúrost nyersz meg attól még biztosan nem előzöd meg azt aki amit kell hoz (pl hazai meccsek). Az meg tüsi hogy a Lovie-érából azt sírod vissza hogy az ilyeneket szinte mindig hoztuk jogos, de ez önmagában még semmire sem elég. Ezt a csoportot (és benne Rodgerst) csak úgy nyerheted meg ha az ilyenek mellet még csinálsz olyan bravúrgyőzelmeket mint a 9ers elleni volt. Szvsz ha jó edző lenne Trestman akkor most meg lenne a Bills elleni hazai és ez a Miami elleni is ami ugye mindjárt nem 3-4 hanem 5-2, de ha a meccset nézem nyugodtan ide lehetne venni a Panthers ellenit is ugyanis utólag az is nyerhető lett volna. Állhatnánk most 6-1-el is, ami kéne is ha PO-t akarnánk ugyanis ez volt a könnyebbik része a szezonnak, most jönnek az idegenbeli csoportrangadók + a hazai pályán előkelőbb ellenfelek.

Egy esélye van Trestmannak, ha a csoportot innentől simázza 5-1-el. Van bárki aki szerint erre van bármi esélye...? Ezért mondom azt hogy innentől nekem a 6-10 vagy az 5-11 kéne inkább.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Csalódott vagyok, és nem értem a motiválatlanságot, a befosit.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kezdjük a problémákat az elején. Első, és legnagyobb probléma Ted Philips, és a vezetőség. Nem véletlen, hogy egy tulajdosoni körnek állandóan ilyen középszar csapatai vannak. Ők azok, akik kiválasztották a második legnagyobb problémát, Phil Emeryt. 3 év alatt a támadófalba 2 pick, 2 FA lett feccölve, és a teljesítmény idén egy középszar. Tavaly is az volt, de az is hatalmas előrelépés volt, Slauson visszahozatala hülyeség volt, Mills megtartása hülyeség volt. Védőfalat 3 évig tartott ilyen szintre felhozni. Allen hülyeség volt, Houston hülyeség volt. Williams hülyeség volt, Jennings hülyeség volt. A Cutler-Marshall duónak 28 milliót adni! Nyugodtan tesztelhették volna a piacot! A draftokról ne is beszéljünk. És a második probléma szülte a harmadik problémát, Trestmant. Aki összeállította ezt az edzői stábot, akik így készítík fel ezeket a játékosokat, akik nem elég jók ahhoz, hogy felülemelkedjenek az edzői stáb korlátoltságán. Abba most ne menjünk bele, hogy a Bills meccsen valami noname csávó úgy lehúzta Orton passzát az 1 yardoson, hogy olyat idén nem láttam a liga leghalálosabb elkapópárosától egyszer se.füligjimmy
azért Marshallnak is + Jefferynek is volt pár cirkuszi elkapása idén 😀...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem MRI-t nem teszik ki....ő tuti, hogy kap még időt....az, h T. kap-e az attól függ, hogy lesz-e idén PO....nem úgy néz ki, szal szerintem leves.....ebből az egész népségből csak Kromert tartanám meg, többiek balra el....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A tegnapi traumát kiheverve én még év végéig megadom a bizalmat Trestmannak és az egész csapatnak. Ha ez folytatódik viseljék sorsukat és menjenek Emeryvel együtt.Annyiból örülök ennek a meccsnek hogy láthatóan jelzés értékű volt mindenkinek,(ez a mélypont,ezt most nem fizikailag értem ha 3-13 lesz akkor is ez a mélypont mert énnel már nincs lejjebb lélektanilag, vagy feltámadunk vagy elsüllyedünk más nem nagyon maradt és szerintem ezt Trestman is pontosan tudja) s, nem fogható fel egyszeri kilengésnek otthoni 0-3 után.Most még van idő a coach gárdának és a játékosoknak(mert szerintem ők is benne vannak azért és nem csak Cutlerre gondolok, BM és AJ is teljesen fogalmatan egy routot azért meg kéne már futni normálisan, BM magába is nézhet ne csak Cutlerre köpködjön)Szóval ha már mindenki választ magának egy mondatot(sajnos én kettő közül nem tudok választani) nálam ez a:Remény hal meg utoljára és Küzdve küzdj és bízva bízzál.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jah. Marshallon tényleg látszik az akarás. De talán ne meccs után ordibáljon, hanem 2-szer ne tegye arrébb egy 25 fonttal kisebb CB. Persze sérült volt meg mittomén a 49-ers elleni egykezesen kívül nem hozott bravúrt és egy kalapszart ér az ő teljesítménye is. Mint Cutlertől elkezdve a csapat nagy része. 14 pontot feldobtak a pályára... nehogy mán. 27 kapott az sok, de megint ott tartunk, ha a védelem nem tudja az ellenfelet 20 pont alatt tartani, akkor nem nyerünk. Ez a szánalom.

Nem hittem volna, hogy ilyet írok valaha is, de kérem vissza a régi csapatot, ahol tudtuk mit várhatunk, s az jött is szinte mindig. Azzal sem értünk el semmit, de még mindig sokkal jobb volt, mint az idei. Felőlem meg kirakhatják szezon végén Emerytől elkezdve az egész bandát. Szar az egész.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát az nem elég kifejező,hogy csalódott vagyok. Nyeretlenek vagyunk hazai pályán és egyszerűen nem tudunk 2 egymást követő meccsen normálisan játszani. Eddig MRI draftjai és FA húzással nem annyira ülnek (az idei draft legalább ígéretes...) Trastmen az egyik legnagyobb baki,ebből a csókából sose lesz jó HC. Olyan fegyverei vannak ami talán senkinek és nem tudja őket használni...Nem tud összerakni egy full meccses normál game plant...Utánna nálam a legnagyobb gond Cutler. Megkapta a nagy zsét, ő a mi emberünk... Ehhez képest a 7 meccsből 6-on intet dobott ráadásul néha kettesével + a lehető legjobb helyen és időben... Nem viselkedik vezérként. Falcons ellen amikor nagyon ment neki,akkor láttam némi érzelmet kitörni belőle, amúgy fapofa...Nem tudom mi kell még neki. Van 2 ligaelit elkapója,ligaelit TE, ligaelit RB... A fal sem rosz szerintem főleg ha azt nézem hogy 3-4 éve minden meccsen bezsákolták vagy 5x...A védelem jobb, mint tavaly, de még nem az igazi. Itt sem érzem,hogy lenne igazi vezére a csapatnak és eddig Houston és Allen sem hozza, ami ennyi pénzért elvárható lenne tőlük...mondjuk ez a meccs sem rajtuk ment el. Néha kritikus helyzetekben állították meg a phinst...(Ratliff sack amivel kikerültek FG távolságból..., Cutler fumbli után amit 16 yardon adott el mèg FG sem lett, mert blokkolták) persze nyeltek yardokat, de sokkal inkább az O sara volt ez. Idénre nem sok jót várok. Lehet érdemesebb lenne " beáldozni a szezont" és kedvező draftpozíciót szerezni... Jövőre lesz pénz elvileg dögivel. Briggs és Williams felőlem mehet ( még több lé lesz a sapi alatt...) Trestmant kibaszni és a sok zsetonból intézni egy tisztességes FA piacot és jól draftolni. Aztán meginulhatnánk végre felfelé mert ez nem méltó a chicagói hagyományokhoz...

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Innentől én már egy égés szezont akarok. Emery és bandája egy 10-6-os csapatból előbb egy 8-8-ast majd egy rakás nagypofájú foshalmazt csinált. Szezon végén - de legjobb lenne, ha már közben - takarítást akarok látni.
Btw az idei draft-classban van valaki akiért érdemes lenne "feljátszani magunkat" az elejére? 😀dcsicsak
Ha lehetne és szeretnék egy franchise QB-t. Néztem pl. a Colts meccset és ott Luck majd megörült a partvonal mellett is, vagy akiben látom a tüzet. Ha nem ez akkor egy vezér a D-nek, ha lehet LB. Hétvégén néztem a Notre Dame meccset és ott volt egy-két elég jó LB, na meg a Mississipi State-nél. De felölem jöhet Prescott vagy Mariota is. Winston-t valamiért annyira nem szeretném. De elfér a csapatba egy jó G vagy T is, na meg S és CB. Lesz tehát mit csinálni az offseasonben.

De ha a dallasi védelem ennyi sérülés mellett ilyen jól szerepel, akkor ott DC hiba is van.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ordítson csak, legalább őt érdekli....a csávó nagyon sokat tett azért, hogy változzon....szerintem mindannyian láttuk, mi b*szta fel a búráját...nem azt mondom, hogy M. szenzációs volt a meccsen(ő is tudja, hogy szutyok volt), de örülök, hogy idegesíti a szánalmas teljesítmény...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Állítólag Marshall balhézott a többiekkel az öltözőben meccs után.Bazzani
Főleg Cutlert kérte számon.. Ez nem jó hír 😊kovi470
Forrás?picidzé
Az öltözőből hallották 😀
Beírod google-be, hogy Chicago bears locker room yelling, akkor találsz pár cikket.
több mint 9 éve
picidzé Chicago Bears 532
Állítólag Marshall balhézott a többiekkel az öltözőben meccs után.Bazzani
Főleg Cutlert kérte számon.. Ez nem jó hír 😊kovi470
Forrás?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Innentől én már egy égés szezont akarok. Emery és bandája egy 10-6-os csapatból előbb egy 8-8-ast majd egy rakás nagypofájú foshalmazt csinált. Szezon végén - de legjobb lenne, ha már közben - takarítást akarok látni.
Btw az idei draft-classban van valaki akiért érdemes lenne "feljátszani magunkat" az elejére? 😀
több mint 9 éve
rgaby_ Chicago Bears 47
Fel a fejjel, követve a sormintát jön a bravúr győzelem a NE ellen 😀😛