Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Azért a Kopasz azt nem említi hogy trend lett az nfl-ben a másodvonalas irányítóknak is elite-fizetést adni mivel a drafton nincs mindenkinek esélye Luck-ot draftolni + Flakon bebizonyította hogy egy másodvonalas irányítóval is lehet nyerni ha éppen kijön a lépés. Itt van Dalton is, az ő esete teljesen hasonló Cutleréhez, neki is egy valag lóvét adtak, lenne is csapat körülötte mégsem mondhatnánk hogy idén tuti hogy SB-ban lesznek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most imsét visszalyukadunk oda, hogy oké, már végre tavaly volt coaching, meg támadófal, meg Bennett, meg Jeffery, akkor volt is eredmény, most a mez az ugyanaz a pályán. Attól, hogy valaki tavaly ugrott két méter hetvenet, idén meg két méter huszat, az annyit jelent, hogy tavaly jó volt, idén már nem, és semmi garancia arra, hogy valaha ismét jó lesz. Poénból tegnap megnéztem, hogy James Jones (Oaklandben úton van az 1000 yard felé, pedig elvileg Rodgers tette naggyá), Scott Chandler (Bills TE, elég megbízható elkapó), és Brandon Spikes mennyibe került, hát röhögnöm kellett. Szeretjük használni a full backet, erre itt van az übersérülékeny Fiametta, mögötte senki, persze van egy Britton package. Mondjuk a Rodriguez pick után én is nagyon óvatos lennék, mert a full backeknek hatalmas bust rátájuk van. A pályára lépő aktuális 11. játékos az offense-ben annyira gyenge, hogy kapásból le tudja rántani a többi teljesítményét. Egy olyan offense-ben, amely sok 2TE, vagy FB-TE formációt szeret használni, se tisztességes 2. számú TE, se full back nincs. Oké, használunk rengeteg 3WR felállást. Tisztességes 3. számú WR sincs. Ezt fűszerezd meg azzal, hogy Mills webbi (igen, ez már egy jelző) magasságokba süllyedt, időnként elfelejtenek route-ot futni, a halálos fegyverek lejárt szavatosságú egérragasztóra emlékeztetnek, akkor megkapod ezt. Cutler így, Cutler úgy, dobott egy intet, ami lepörgetett az órából 2 percet, és nem lett belőle pont. Eldobtak megint 1 TD-t, Grimes-Finnegan leradírozta a sztárjainkat. Oké.
Ott a védelem. Az, hogy nem jött 4. számú corner, az szerintem nem kritika, sehol nincs 4 jó corner. Safety poszt már véleményes, de olyan csávók kaptak olyan lóvékat, hogy inkább felejtsük el. A vődófal, na igen. Az meg lett erősítve. Hoztál 2 újoncot, akik szépek és használhatóak, de ha nincs sérülés, alig lépnek pályára. Vastagon túlfizettél 2 endet, ami azért kellemetlen, mert még ezután 2 évig együtt fogsz élni velük, miközben egy sorral hátrébb nincs NFL szintű játékos. Elnézést, Briggs már nem az. Williams sem az. A 3 ifjú titán soha nem is volt, soha nem is lesz. Nyilván nem akarsz róluk lemondani, meg lehetőség és fejlődés, de 1 csávót, istenem 1 használató csávót nem lehetett volna? Jared Allen idei lóvéjából kijött volna a fentebb említett 3 úriember. Ekkor 3. számú DE poszton együtt kellett volna élni valami nímanddal, de konzisztens pass rush így sincs, szóval mindegy. Kellett volna még 1 FB, és ekkor már tényleg egy jó szerkezetű csapatot kapsz. Így az a taktika, hogy erős és atletikus elkapóinkat sajnos elnyomják, lefutják, és túlugorják, de csak általában, mert néha nem, és akkor mindenki boldog.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
"We say it every year how talented Jay is, how much talent he has," Urlacher said during an interview on the "Kap and Haugh Show" on Wednesday afternoon. "But the NFL is not a talent contest. It's a winning contest. You want to win football games, that's what it comes down to.
"If your quarterback can't make plays in certain situations for you to win games, he's not getting the job done."

"Financially, he is one of the elite guys in the NFL," Urlacher said. "You look at his contract, he was paid like an elite quarterback, if I am not mistaken. He just hasn't produced like an elite quarterback. You look at the Bradys, the Mannings, the Rodgerses, the Breeses. Those guys win every year. Even with no one around them. [Aaron] Rodgers has no offensive line, he wins. [Tom] Brady has no receivers, he wins.

"You look at Jay, he's got Brandon [Marshall], Alshon [Jeffery], Matt [Forte] and a great offensive line, Martellus Bennett and they can't seem to put it together for some reason. I'm not sure if it's his fault, but for some reason they can't seem to figure it out."


Ennyi.frozee
Úgy emlékszem, én is valami hasonlót nyilatkoztam itt múltkorjában.........😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na az öreg Brian is végre nem csak a visszafelé köpköd, hanem értelmeset nyilatkozik. Bár, hogy lenne OL azt erősen vitatnám. Bradynek nincs kimondott sztár elkapója az igaz, de olyan rendszert futtatnak évek óta, ami elég sok dolgot elmaszkíroz az elkapók teljesítményét illetően és hát Tom Brady előtt világ életében jó (elit) OL dolgozott, amikor meg nem akkor általában ki is estek. Rodgers egy kibaszott nagy zseni.

Jimmy!

Visszajön Wilson és pirít majd 😉.
több mint 9 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
"We say it every year how talented Jay is, how much talent he has," Urlacher said during an interview on the "Kap and Haugh Show" on Wednesday afternoon. "But the NFL is not a talent contest. It's a winning contest. You want to win football games, that's what it comes down to.
"If your quarterback can't make plays in certain situations for you to win games, he's not getting the job done."

"Financially, he is one of the elite guys in the NFL," Urlacher said. "You look at his contract, he was paid like an elite quarterback, if I am not mistaken. He just hasn't produced like an elite quarterback. You look at the Bradys, the Mannings, the Rodgerses, the Breeses. Those guys win every year. Even with no one around them. [Aaron] Rodgers has no offensive line, he wins. [Tom] Brady has no receivers, he wins.

"You look at Jay, he's got Brandon [Marshall], Alshon [Jeffery], Matt [Forte] and a great offensive line, Martellus Bennett and they can't seem to put it together for some reason. I'm not sure if it's his fault, but for some reason they can't seem to figure it out."


Ennyi.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az, hogy Josh Morgant április óta semmennyire nem sikerült beépíteni a csapatba, gyalázat. Szeretik a 2TE játékokat, és Rosario a mi emberünk, mögötte egyébként senki. Rajtuk kívűl rá tudok bökni 20 olyan játékosra, akik jelenlegi teljesítményük alapján valószínűleg nem lesznek jövőre NFL rosteren. Ami nagy baj, mert itt pályára lépnek. Phil Emery nem jó GM. Sőt, kimondottan rossz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
jimmy abból ítélve hogy te még mindig erről a meccsről írsz azt merem feltételezni hogy te ezt a meccset hajlandó voltál még egyszer megnézni. Igaz ez?! 😊davemayer
Nézem bazmeg, de egy röhej. A játékhívás, a gameplan egész felépítése, a végrehajtás, minden egy vicc. Agresszív akarsz lenni, hanyagolod a futójáétkot, aztán 1 yardos passzjátékot hívsz zsinórban. Senki nem tud megverni senkit. A pass rush inkonzisztens, de ezt lehetett sejteni, szupersztár nélkül nem lehet, reménykedsz hogy valakinek jó meccse lesz. Jared Allen egy vicc. Tim Jennings egy vicc. A többiek nem tehetnek róla, hogy pályára engedték őket, bár a védőfalat is megkérdezném, hogy vajon nem láttak meg zone read játékot egyszer se, mert őszintén kétlem.füligjimmy
minden tiszteletem a tiéd, én mezégetés nélkül nehezen tudnám újra megnézni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jimmy abból ítélve hogy te még mindig erről a meccsről írsz azt merem feltételezni hogy te ezt a meccset hajlandó voltál még egyszer megnézni. Igaz ez?! 😊davemayer
Nézem bazmeg, de egy röhej. A játékhívás, a gameplan egész felépítése, a végrehajtás, minden egy vicc. Agresszív akarsz lenni, hanyagolod a futójáétkot, aztán 1 yardos passzjátékot hívsz zsinórban. Senki nem tud megverni senkit. A pass rush inkonzisztens, de ezt lehetett sejteni, szupersztár nélkül nem lehet, reménykedsz hogy valakinek jó meccse lesz. Jared Allen egy vicc. Tim Jennings egy vicc. A többiek nem tehetnek róla, hogy pályára engedték őket, bár a védőfalat is megkérdezném, hogy vajon nem láttak meg zone read játékot egyszer se, mert őszintén kétlem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
jimmy abból ítélve hogy te még mindig erről a meccsről írsz azt merem feltételezni hogy te ezt a meccset hajlandó voltál még egyszer megnézni. Igaz ez?! 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kötelezően ajánlott megnézni a témában Meleg Al meleg vizitúráját, abból mindenki mindent megtudhat a homoszexualitásról, amit tudni érdemes. A következő 24 órában mindenki kifejtheti a témával kapcsolatban senkit sem érdeklő véleményét.

Brandon Marshall miért lökte a labda alá ugró védőt ahelyett, hogy a labdáért ugrott volna? Ez a meccs egy röhej volt, ha eddig ez valaki számára nem lett volna világos. Felejtsük el a 3. elkapókat, se Holmes, se Morgan nem csinál semmit, egyszerűen nem lehet őket játékba hozni. Legyen fenn Rosario extra blokkolónak, a halálos hármas meg próbálja meg elkapni a lasztit, talán majd egy TD-t is összehoznak, ha nem is ebben a hónapban, de valamikor idén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A témához hozzászólva, engem például teljesen hidegen hagy, hogy Michael Sam meleg. A probléma az, hogy szerintem nem tudott felmutatni semmi kiemelkedőt, ami miatt hosszú távon beleinvesztálna egy csapat. Vonatkoztassunk el a szexualitástól és nézzük csak a játékát. Én nem örülnék neki Boston-ban például. Ennyi.

Azt, meg hogy mit is tud valójában vagy mit nem, eleve kevés ideje volt megmutatni, hiszen frankón hendikepeltette magát.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Böngésztem egy kis statot és némi érdekesség... Szídjuk a D falat hogy nincs nyomás,nincs pass rush... Ehhez képest 9. -ek vagyunk a ligában sackok terén...ami érdekesebb DE poszton Willie Young 7 sack vezette a ligát...( most már Von Miller vezeti 8-al) ...viszont a maradék Inkább DT posztról jön ( Paea 4 , Ratliff 3.5 és hány meccset kihagyott..., Sutton 2 Ego Ferguson 1...) viszont a 2 súlyos pènzbe került DE Allen 1.5 Houston 0!!! Sack... Int és fumbli terén is a liga első harmadában vagyunk... A statok alapján tehát egész jó a D....és tudjuk hogy mégse 😀...Mondjuk hogy a Rams tavaly brutális D fala hogy tud liga utolsó lenni 4 sack na az talány...

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
..következő lépés az lesz,hogy Michael Sam..nálunk fog kikötni,mert itt még ő is upgrade lenne. (Y) A következő Jim szerint a világ epizód címe meg az lenne,hogy Homokvihar Chicagoban,
Viccet félretéve...sztem annak ellenére,hogy homár...elférne nálunk. Vélemény?
Süsü
Vélemény? Gratulálok, megkaptad a "Fórum tahója" térdszalagot.picidzé
Bocs, hogy idepofátlankodok, de erről elmondanám a véleményem.
Elsőnek is szeretném leszögezni, hogy nekem semmi bajom a melegekkel, sőt sajnálatos, hogy a társadalom még itt tart, hogy ekkora felhajtás van azután, hogy kiderül valakiről, hogy meleg.

Viszont azt gondolom, hogy a melegség is egyfajta tulajdonság, mint például ha valakire azt mondjuk, hogy balhés. Társadalomban semmi gond nem lenne, ha valakiről tudják, hogy meleg (normális esetben), viszont egy focicsapatban már okozhat gondokat az öltözőben, ugyanis nem mindenki ilyen toleráns, plusz adott esetben lehetnek olyan szituációk, ahol 1-1 játékos teljesítménye azért esik vissza, mert frusztrálja, hogy csapattársának esetleg tetszik.

Ezen logika mentén egy csapat vezetőségének valóban számolnia kell azzal, hogy milyen károkat tud okozni az öltözőben egy olyan játékos jelenléte, aki nyíltan felvállalja magáról, hogy meleg és tud e annyit nyújtani a pályán vagy a személyisége van e olyan erős, hogy ennek ellenére leigazolják.

Ha Süsü a balhés jelzőt használta volna, akkor valószínűleg te sem kapod fel a fejed erre, pláne nem tahózod le őt.

Én azt gondolom, hogy pont az ilyen túlvezérelt reagálások is nehezítik a melegek elfogadását, mert sehogy sem lehet beszélni róluk, mert az sérti egyesek jóérzését, pedig pont, hogy természetesnek kellene venni, azt, hogy valaki épp meleg.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
..következő lépés az lesz,hogy Michael Sam..nálunk fog kikötni,mert itt még ő is upgrade lenne. (Y) A következő Jim szerint a világ epizód címe meg az lenne,hogy Homokvihar Chicagoban,
Viccet félretéve...sztem annak ellenére,hogy homár...elférne nálunk. Vélemény?
Süsü
Vélemény? Gratulálok, megkaptad a "Fórum tahója" térdszalagot.picidzé
Köszönöm! Jó..lehet nem a legmegfelelőbb módon fogalmaztam meg és bocs,ha valaki magára vette, mint pl Te, de ez is csak egy vélemény a sok közül. 😊 Hagyjuk is ezt. Bocs!
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Szeretem ezt a 22 diás elemzést, amit csinálnak:  chicagofootball.com/photos/2014/10/21/85380791/index.xml?view=1

Fájdalom végig

Hátha valaki nem olvassa őket.tüsi91
Fájdalom végignézni, Greene mit tanult az egyetemen,de most komolyan?Veeren is borzalom,Houstonról nem beszélve, az offense is no komment.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szeretem ezt a 22 diás elemzést, amit csinálnak:  chicagofootball.com/photos/2014/10/21/85380791/index.xml?view=1

Hátha valaki nem olvassa őket.
több mint 9 éve
picidzé Chicago Bears 532
..következő lépés az lesz,hogy Michael Sam..nálunk fog kikötni,mert itt még ő is upgrade lenne. (Y) A következő Jim szerint a világ epizód címe meg az lenne,hogy Homokvihar Chicagoban,
Viccet félretéve...sztem annak ellenére,hogy homár...elférne nálunk. Vélemény?
Süsü
Vélemény? Gratulálok, megkaptad a "Fórum tahója" térdszalagot.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
..következő lépés az lesz,hogy Michael Sam..nálunk fog kikötni,mert itt még ő is upgrade lenne. (Y) A következő Jim szerint a világ epizód címe meg az lenne,hogy Homokvihar Chicagoban,
Viccet félretéve...sztem annak ellenére,hogy homár...elférne nálunk. Vélemény?
A MIA meccsel kapcsolatban meg nem írok semmit,mert lerágott csont.
Ismerjük a játékosainkat az O részéről. Sokkal több potenciál rejlik bennük és úgy néz ki,hogy nem Trestman az az ember aki kihozza belőlük azt amit ki kellene. Szezon végén szívem szerint viszlát T-man! Cutler..leakasztotta a nagy lét...van olyan érzésem,hogy szarik ő rá az egészre. Kimegy mintha,csak egy egyszerű dokkmunkás lenne...elvégzi a munkát ahogy sikerül. Nincs semmi ami ösztönözze. Ez elszomorít. Semmi pluszt nem nyújt a csapatnak,holott..tényleg neki kellene a vállán hordani a bagázst! Nagyon nagyon sajnálom,de ez a szezon megy a levesbe. Lesz egy 7-9es mérleg ...aztán majd látjuk MRI mit basz el megint vagy mit még jobban,mint eddig. Mérges vagyok!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutlerrel kapcsolatban visszatérő hiba, hogy erőlteti. Ezt se fogja már kinőni. Rimánkodtunk, hogy inkább játssza a tutit. Aztán, ha azt játszotta, akkor meg azt mondtuk, inkább erőltesse, mert így nem megyünk semmire sem. Ördögi kör.

Viszont idén nagyon látványosan sok a miscommunicationből jövő INT. Bills első, Packers második, és a mostani. 7-ből 3. S ha van még 10 ilyen szituáció, csak akkor Cutler is realizálja és nem dobja oda? Hanem választ valami mást, ami lehet jó esetben complete passz, vagy incomplete vagy futás, vagy sack...

Ami viszont hatalmas amatörizmus volt az a fumble a Phins ellen. Látta, hogy megütik és kiverik a kezéből a labdát... Ezt nem lehet tolerálni. Mert ha hátulról lecsapják, mint a Panthers ellen a végén, hát Istenem. De ez...
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Vegyük humorosra:

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
There's still hope @ChicagoBears: 3 of 210 (1.4%) teams that started 0-3 at home since 1933 have made playoffs. Last: 2013 Eagles. #NFLtwitter
Tényleg történelmi lenne innen felállni. Kár érte... kiváló ügynök volt.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
The offense has converted 7 of 13 third-and-1 situations through seven games and the Bears are 4-for-5 when handing off to Forte.

Alig 50%-kal csinálják meg a 3&1 szitukat, és fogadok, hogy abból a 4 sikeres Forte futásból 3 úgy jött, hogy a LoS mögött kontakt volt. És mivel alig kevesebb a 3rd down mutatója a csapatnak, a 3&long szitukat biztos, hogy nem csinálják meg sokkal rosszabb százalékkal. Ennek nincs semmi értelme.füligjimmy
Előszezonban volt fikázva a futójátékunk. Akkor az volt a végső meglátás, hogy még csak előszezon van, majd meglássuk az éles meccseken. Mostanra szerintem be kell ismernünk, hogy 3&short szituban inkább passzoljanak, mert erőből semmit nem tud megoldani az támadósor. Az ilyenek miatt van, hogy sokszor megtettek 400+ yardot és csináltak belőle 10 pontot. Egyik probléma szüli a másokat. A végén meg maradt a sebeink nyalogatása, hogy hát megint csak egy kicsi kellett volna.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát Jimmy részben egyet értünk, részben nem. Én inkább Cutlerben látom a bajt semmint az elkapókban. Most néztem vissza az összes idei Intjét. Meglátásom szerint 2 nem az övé volt az összes többi igen. A jó QB látja azt ha az elkapója rosz rootot fut, mert figyeli őket és nem dobja oda a homályba hogy hát ott kéne lennie ha jól futotta a rootját...a védelem még mindig nem az igazi főleg a rengeteg sérült + a fog álmatlan LB sorunk a gond. De sokszor jól tartják magukat. Jobbára szerintem nem rajtuk mentek el eddig a meccsek... A többit nagyjából ugyanúgy látjuk... MRI igazából most mutathatja meg jó-e a feladatra...jövőre lesz az első ève,hogy nagyobb ősszeget költhet az FA-n. Én Briggset és Williamst kitenném ez még több pénzt hozhat és felturbóznám az LB sort meg a secondaryt. Illetve 1 jó DE is elkelne...Meglàtjuk...ha a Pats ellen vesztünk azt mondom menjünk jó draft pozícióra és építkezzünk...

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
The offense has converted 7 of 13 third-and-1 situations through seven games and the Bears are 4-for-5 when handing off to Forte.

Alig 50%-kal csinálják meg a 3&1 szitukat, és fogadok, hogy abból a 4 sikeres Forte futásból 3 úgy jött, hogy a LoS mögött kontakt volt. És mivel alig kevesebb a 3rd down mutatója a csapatnak, a 3&long szitukat biztos, hogy nem csinálják meg sokkal rosszabb százalékkal. Ennek nincs semmi értelme.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Trestman: "We didn't win the contested throws like we did the week before."
Hetek óta mondom. Szeretem, amikor igazam van, ilyenkor árvák könnyeiben is meg szoktam fürdeni.

Nem lééééééétezik a Dallas, legyen Browns, Bills, Cardinals közül valamelyik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson