Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nézzük a pozitívumokat: ma egy LB sem szaladt háttal az eseményeknek.
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
T. (zsír ez a rövidítés, csípem) ellen: Az utóbbi másfél év.
T. mellett:

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
T. egyszerűen hiteltelen és tehetetlen....kihátráltak mögüle, ez totál egyértelmű.....vétek megtartani....Bear
Én minden világsajtóban lenyilatkoztam, hogy nem akarom Emeryt, és nem akarom Trestmant.füligjimmy
Ebben egyetértettünk...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
T. egyszerűen hiteltelen és tehetetlen....kihátráltak mögüle, ez totál egyértelmű.....vétek megtartani....Bear
Én minden világsajtóban lenyilatkoztam, hogy nem akarom Emeryt, és nem akarom Trestmant. Aztán elhitettem magammal, hogy jó lesz ez, és igyekeztem meggyőzni magam, és mindenki mást, hogy jó lesz ez. Egy pillanatra elfelejtem, hogy én soha nem tévedek. Mindig ez az egyetlen tévedésem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
T. egyszerűen hiteltelen és tehetetlen....kihátráltak mögüle, ez totál egyértelmű.....vétek megtartani....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Két dolog, ami az elmúlt és az idei szezont jellemzi.
1. 0-7. 4&1 a gólvonaltól, megállítják a futást, de false start, így ahelyett, hogy mienk lenne a labda hátrább mennek 5 yardot és belövik a FG-t
2. a zsíros lóvéért érkező eddig semmi extrát nem mutató Lamarr Houston végre csinál egy sacket, de ünneplés közben vélhetően elszakadt a jobb térdszalagja
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én azért Cutlert nem védeném ennyire. Tény a számai jók, és statisztika alapján jó szezont fut, de 8 meccsen 12 turnover az sok. Oké miscommunicationok, ki tudja ki hibázott, ma egy hail mary, tökmindegy. De a fumblek szinte egytől egyik elkerülhető. Azt tudjuk, hogy jó keze van, és odadobja ahova akarja, de a célpont kiválasztása és a feje hagy kívánni valót maga után. Persze nem segít rajta tényleg senki, mert üres ember nincs, Fortenak lehet csekkolni általában, a fal rossz. De ő is benne van, s ilyenkor mindig előveszik az irányítót, ahogy vele is teszik.

Ez a mai meccs világos üzenet volt szerintem, ha eddig kétséges lett volna. Trestmannek nincs jövője. A kérdés, hogy mikor rúgják ki. Emery nem tűnik olyan fazonnak, aki holnap megtenné, szóval jön még 8 meccs szenvedés.

S ilyenkor azért belegondolok, hogy Lovie kirúgta Martzot és előléptette Ticet... Istenem. Kombinálom a Martz féle 2010-11-es offenset azokkal a játékosokkal (+Marshall) és a 2012-es védelmet...tüsi91
Most mondok egy olyat, hogy Kellen Davis helyére Bennett (avagy Csillámpóni), és Tice vajon mennyivel teljesített volna rosszabbul, mint most Trestman. Minden nyomorult meccsen az első 3-4 drive 0 pont.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ha MRI-nek egy csöpp esze van, holnap megszabadul T-től....a saját valagáról is égeti a szőrt....jobb mielőbb belátni a hibát és tenni ellene, mint 8 meccsen keresztül kínlódni tovább....Kromert legalább látnánk élőben és az is kiderülne, hogy a játékosok fel tudnak-e sorakozni mögötte....ha nem megy neki, lapát ő is (különben is menne a HC-val együtt), így legalább egy potenciális jelöltet megnézhetnénk élesben (mielőtt eldőlne a dolog)....

MRI hülye logikája az volt anno, hogy T. bajnok volt HC-ként, Arians meg nem....okos érvelés....pffff....már akkor is ingerelt ez a hülyeség....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én azért Cutlert nem védeném ennyire. Tény a számai jók, és statisztika alapján jó szezont fut, de 8 meccsen 12 turnover az sok. Oké miscommunicationok, ki tudja ki hibázott, ma egy hail mary, tökmindegy. De a fumblek szinte egytől egyik elkerülhető. Azt tudjuk, hogy jó keze van, és odadobja ahova akarja, de a célpont kiválasztása és a feje hagy kívánni valót maga után. Persze nem segít rajta tényleg senki, mert üres ember nincs, Fortenak lehet csekkolni általában, a fal rossz. De ő is benne van, s ilyenkor mindig előveszik az irányítót, ahogy vele is teszik.

Ez a mai meccs világos üzenet volt szerintem, ha eddig kétséges lett volna. Trestmannek nincs jövője. A kérdés, hogy mikor rúgják ki. Emery nem tűnik olyan fazonnak, aki holnap megtenné, szóval jön még 8 meccs szenvedés.

S ilyenkor azért belegondolok, hogy Lovie kirúgta Martzot és előléptette Ticet... Istenem. Kombinálom a Martz féle 2010-11-es offenset azokkal a játékosokkal (+Marshall) és a 2012-es védelmet...
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Srácok, rövid szakmai" elemzés tőlem. A védelem és az ST szar, az O pedig hozzájuk mérten gyenge. Nincs coaching, nincs tartás, és elvesztettük a bíráskodást is. De aki most feladja, a kapja be!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
csak én éreztem szánalmasnak hogy ez az ember még nekimegy 2szer a 4.-nek (másodiknál ráadásul 10 yard volt) 31 pontos hátrányban??? meg utána is, úgy meccselt mintha még lenne esély bármire. Nem azt mondom h ne próbálkozzon de ne akkor égesse még jobban magát amikor már felesleges.

Forte nem tudom meddig bírja ezt de vissza fogjuk még őt nagyon sírni ha már nem lesz... Trestman out.davemayer
Eh, én az ilyenekre szarok. Sőt, ne várd el a soha ne add fel mentalitást, csak ha ezt sugárzod, és így hozol döntéseket. Trestman nem tud felkészíteni egy csapatot. Nem tudom, mivel győzte meg Emeryt, de az ürge mentálisan alkalmatlan. Tavaly sok új játékos, új rendszer, a védelem elképesztő volt. Oké. Most még rosszabb. És már nem tudod mire fogni. Nem hiszem, hogy nem tud gameplant összeállítani, nem hiszem, hogy rossz lenne time managementben, sőt, láttunk arra tavaly és idén is rengeteg példát, hogy igenis intelligens. Nem bírja a nyomást. Ennyi.

Tavaly 2 meccs volt arra, hogy a csapat megnyerje a csoportot. Az első meccsen 7 perc alatt kirúgták őket a stadionból. A második meccsen hazai pályán nem sikerült egy félidőn keresztül pontot szerezni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
csak én éreztem szánalmasnak hogy ez az ember még nekimegy 2szer a 4.-nek (másodiknál ráadásul 10 yard volt) 31 pontos hátrányban??? meg utána is, úgy meccselt mintha még lenne esély bármire. Nem azt mondom h ne próbálkozzon de ne akkor égesse még jobban magát amikor már felesleges.

Forte nem tudom meddig bírja ezt de vissza fogjuk még őt nagyon sírni ha már nem lesz... Trestman out.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ismét elvesztegettünk Cutler, és főleg Forte karrierjéből 1 évet ezzel a középszar támadófallal, egy necces helyzetekben mentálisan gyenge edzővel, és olyan igazolásokkal amelyek nem érnek a pályán semmit, de lagalább nem tudsz tőlük megszabadulni még 2 évig. Jeffery soha nem lesz a liga legjobb elkapói között számontartva, amíg fontos pillanatokban megremeg. Mivel ezt műveli évek óta kijelenthetjük, hogy soha nem lesz belőle. A támadófalat teljesen újra kell gondolni, csak akkor adnak fel sacket, amikor a legrosszabb, meg az elején úgy futójátékot nem bírják bepöccenteni, ezt leszámítva teljesen rendben van. Teljesen új edzői stáb kell természetesen. Legyen most egy csere, jöjjön Kromer, és Emery derítse ki, hogy a játékosok közül kire számíthat, és kit kell pótolni, kerül, amibe kerül.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én azt gondolom, hogy kezdjünk el beszélgetni olyan fontos témákról, mint a lehetséges HC, OC, DC jelöltek vagy a draft.
több mint 9 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Kakizok a holnaptól, szerintem ki leszünk filézve.JayDaMasta
Nem vagy te hal, nyugi, nem várja senki, ebből következően nyerünk. Különösen ért hozzá a csapatunk, hogy reményt csillantson.promax
Na erre gondoltam. Mekkora égés, még a helyzetünkhöz képest is. Houston.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Brandon Lafellért adni egy 2. kört, és Brandon Marshallt. Félidőben váltsanak mezet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
8 tól nézzük ugye?frozee
Igen, 18-tól 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
8 tól nézzük ugye?
több mint 9 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Kakizok a holnaptól, szerintem ki leszünk filézve.JayDaMasta
Nem vagy te hal, nyugi, nem várja senki, ebből következően nyerünk. Különösen ért hozzá a csapatunk, hogy reményt csillantson.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmyjólmegmondta.doc-ot nem írok, mert annyi időm nekem sincs 😉.
tüsi91

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Kakizok a holnaptól, szerintem ki leszünk filézve.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jimmy, remélem nem sértődtél meg! 😊, ha mégis akkor elnézést, hogy nem úgy sült el a tréfa, ahogy gondoltam. Jimmyjólmegmondta.doc-ot nem írok, mert annyi időm nekem sincs 😉.

Itt van 2011-es roster (akik legalábbis aktívak voltak 1 meccs erejéig is). Ha valaki nem emlékezne.  www.footballdb.com/teams/nfl/chicago-bears/roster/2011?sort=postüsi91
Devin Hester mint DB csak nekem szúrja a szemem?😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmy, remélem nem sértődtél meg! 😊, ha mégis akkor elnézést, hogy nem úgy sült el a tréfa, ahogy gondoltam. Jimmyjólmegmondta.doc-ot nem írok, mert annyi időm nekem sincs 😉.

Itt van 2011-es roster (akik legalábbis aktívak voltak 1 meccs erejéig is). Ha valaki nem emlékezne.  www.footballdb.com/teams/nfl/chicago-bears/roster/2011?sort=pos
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha nézzük a 2010-2011-es szezonokat, szerintem ez az 5 poszt: LT, összehasonlíthatalan, LG-RG jobb, de azért nem annyival, mint el szertnénk hinni, a támadófal futásblokkolásban semmivel sem jobb egyébként, WR1-WR2 (nyilvánvalóan), de a szint Hester, Knox, Rashied Davis, Aromoshadu, Roy Williams, sorolhatnám. A védőfal maximum egál (Peppers akkori szintjét senki nem tudja hozni), de akkor már kicsit kegyes vagyok, Cutler, Gould, Forte, Garza ugyanaz, Jennigs és Briggs árnyékaik önmaguknak. 3 poszton sokkal jobbak, 2 poszton valamivel jobbak, attól függően a védőfalat hogy értékeled 7-8 poszton ugyanaz a keret. Legyen ez 13, ahol sikerült előre, legalábbis nem visszalépni. 53 fős a roster.
Brian Iwuh pályára lépett, pirított. DJ Moore, Corey Graham! Rosario meg se közelíti Kellen Davis, Matt Spaeth, Taylor Clutts teljesítményét, ez mekkora vicc. Barbert nem sikerült pótolni! Earl Bennettet nem sikerült pótolni. Ezek a játékosok a snapek 50-60%-ában pályán voltak, gondolom a pótlásukra idehozottak sincsenek kevesebbet. Nick Roach-ot nem sikerült pótolni. Annyival rosszabb csávók jöttek a helyükre, mint amivel máshol beljebb vagy. És akkor tényleg a pályára lépő harminckilencedik noname faszit ne is említsük. Az, hogy Urlachert nem sikerült pótolni, vagy Tillmannal mi a helyzet, az rendben van, ezt józan ésszel azért nem lehet kritizálni. De nickel cornert nem sikerült találni 3 év alatt? És lehet sorolni, csak nem érdemes.

Sérülésektől függően szezononként 30-35 játékos lép pályára komolyabban, a snapek 40+%-ában (ST-t nem számolom, de az eredmény azt mutatja, hogy sehol se vagyunk az akkorihoz képest). Offense-defense: jobbak vagyunk 5 poszton. Cutler-Forte ugyanaz, köze nem volt hozzá. A védőfalban a kiörgedett Pepperst nem sikerült hasonló kaliberűvel pótolni (Melton 1 évet még váratott magára), de az akkori depth mára ismét megvan, csak sokkal többe kerülnek. Szerintem ha drágábban hozod ugyanazt, hátraléptél, de ez csak én vagyok. De ne legyünk szőrszálhasogatóak. Szóval ott tartunk, hogy a komoly szerepet kapó 30 játékos közül 5 jobb (ebből 3 támadófal, és azért na, annyival egyelőre nem jobbak, hogy meccsdöntő legyen), 7 ugyanolyan jó (Cutler-Forte, 4 DL ember, Fuller, őt eldöntöt melyik CB helyére rakod). Ez 12. Az akkori Peppers pótlása megoldhatatlan a jelenlegi lehetőség között, azt nem rovom fel. Az összes többi? És akkor az ST játékosokról tényleg egy kurva szót se szóljunk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amit Jimmy mondd kicsit tovább gondolva...Az a nagyobb baj hogy a használható emberek egy egységbe jöttek nem szétszórva...Ok hogy pl most a fal nem rossz, de egy értelmes LB- t a 3 éve alatt nem sikerült találni...Azt hiszem mondhatjuk hogy nincs LB sorunk és ehhez képest a védelem nem is teljesít annyira szarul...csak hát a kakaós csigát is megsüthetrd kakaó nélkül...megsüketül az meg kurva szép lesz csak épp íztelen...