Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Oké, most egy riporter azt feszegette, hogy rossz a pálya talaja, nem lehet hogy ezért kaptak ki háromszor?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Na hát kifogás az van mindenre úgy látom. Minden fasza, csak a fél védelem nem látott még elég tojáslabdát, meg egymást anyjának nevét se tudják...
Nekem mára ebből elég lett, megyek és olvasgatom kicsit a facebook-os csoportot.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Young Def players? Bakter....a fostos O-val mi a franc van?Bear
Ott majd lesz balance. Mert eltelt 8 hét, és rázizzentek, hogy nincs balance. De mostmár majd lesz. Múlt héten a futójáték még game situation függő volt.

Az elmúlt 3 évben hány pick lett ellőve a védelemre amúgy? És mennyi lóvé?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Young Def players? Bakter....a fostos O-val mi a franc van?

Az megnyugtat, hogy a "get better" nem hangzott el kétszáznál többször... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Greene úgy ugrik, mint a szöcske, olyan atléta, csak a labdához nincs köze....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
"Athletes"
Köszönöm szépen, én football játékosokat szeretnék inkább, ha lehet választani.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
15 milliót adott annak, aki saját bevallása szerint fél lépésre van a befejezéstől (sack). Másik 15 milliót annak, aki jó a futás ellen. Ez ugye már 7 milliárd forint körüli összeg?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Running the football.....törnerizáljuk magunkat.... 😀
Kár, hogy 2 yardnál több nem jön majd ki belőle egy komolyabb D ellen....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Trestman felt the #Bears "played tight coverage" on #Pats receivers, especially TE Rob Gronkowski.

Az anyád. S akkor, ha az szoros emberfogás, akkor a mi elkapóinkkal szemben nemi erőszak van?
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az mondjuk igaz, hogy Tucker mindefélét hívott, csak semmi nem működött. Hát ez most akkor tyúk vagy a tojás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Like Emery's message on Cutler: he's a 3-5 QB, has things he needs to improve, not easy to change habits. Right on.

Hát Phil Te fogsz hamarabb repülni, ha így folytatódik.

Mills, mint LG, nekem tetszik az ötlet.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
SF meccs a példa.....borogatást.....most....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Run/pass balance....anyám...ez a legnagyobb gond???
Van valakinél lőfegyver????Bear
Áááá, nem az a gond, hogy a fal nem tud blokkolni, az elkapókat meg leradírozzák, majd Carey kap extra 10 labdát, mert Forte 25-30 körül kap így is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Run/pass balance....anyám...ez a legnagyobb gond???
Van valakinél lőfegyver????


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megvan minden, amire lehet építeni. Ezt mondjuk mi a faszból gondolják, azt nem tudom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jópofa maszatolás folyik a sajtótájon....

Slauson és Houston -> IR


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 espn.go.com/espnradio/chicago/play

Emery&Trestman sajtótájékoztatója most körül. Sajna csak Boros-Bochkor kommentárjával, de ez van.

Hopp, mégis közvetíti a website
 www.chicagobears.com/

- Slauson és Houston szezon vége, Sharpton valszeg kihagyja a GB ellenit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Innen csak feljebb van remélem... Tomcsik
Tavaly is pont ez volt a jelige. Válassz mást. :-/
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én csak azt nem tudom, hogy tavaly úgy látszott van egy jó O ...meg voltam róla győződve,hogy idén csak jobbak lesznek, összeérnek stb... Ehhez képest ez egy vagon szar... Azt hihettük, főleg az első meccsek után,hogy van egy elit O fal... Hát nincs...azt hittük van 2 elit elkapónk akiket a liga legjobbjai közt tartanak számon...hát tévedtünk... Ha csak Forre lenne a pályán a 4.-5. számú WR el, akkor is kb ilyen számaink lennének... Mert eddig a halálos párosulnk az Atlanta elleni meccs kivételével nem sok vizet zavart... Ok hogy a fal is gyenge meg a WR -ek is formán kívül játszanak, de Cutler is szar. Elit QB fizetést kap, de közel sem az...Erős keze van és bármit meg tud dobni, csak épp nem tud védelmet olvasni, belemegy rizikós dolgokba, nem pásztázza a célpontokat, ha az elsőt nem találja meg megy a veszélyes passz...Rengeteg dia elemzés volt a meccsekről, azt hiszem Tüsi tett ki ide is párat... Tisztán látszik, hogy többször is van szabad célpontja középtávoli rootokon, de ő feldobja Marshallra a nagy játékot... A laszti se a legjobb meg 2 en futnak vele, de az nem gond. Én nem mondanám hogy az elkapónk ne tudnának elszakadni, sokszor van szabad, csak Cutler nem találja meg őket... Elit QB nem dob ennyi Intet és nem csinál ennyi fumblit... Ha betennél egy Rodgerst,Manninget vagy Bradyt a falunk mögé, biztos vagyok benne hogy nem dobnának intet minden meccsen és nem spékelnének rá még 1-2 fumblival...Maradjunk annyiban hogy Cutler sokminden, de nem elit QB...na és a védelem... Kicsit jobbak,mint tavaly,de nem sokkal. LB sorunk az úgy konkrétan nincs. A 2 kőkemény milliókba fájó DE eddig 1 kalap szart nem ér ...Houston végre a 7. Meccsén megcsinálja azt hiszem az első!!! sackjét...erre annyira virul 20 pontos hátrányba, hogy elszakított a térdét.Ez úgy jól példázza a szezonunkat...Secondary is problémás, de én őket annyiban felmenteném, hogy nem könnyíti meg a dolgukat, hogy az LB sortól nem sok támogatást kapnak...Conte-Mundy páros nem lenne vészes ha le tudnának hozni meccseket sérülések nélkül...Fuller ígéretes,de csinál rookie mistakeket... Jannings nincs viszont mintha pályán se volna...Trastmen meg tán a legnagyobb bustunk...nincs tekintélye, nem tudja összefogni a csapatot, nem tud összehozni egy full meccses gameplant... Innen csak feljebb van remélem... go BEARS

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bocsánat, hárman nem lépték át a LoS-t. A beázás nem a lakók, hanem a tervező, és a kivitelező hibája. Ha a lakó nem tudja használni a budit, akkor kell kirakni. Egyelőre nem folyik a meleg víz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Megtettem azt a butaságot, hogy ránéztem arra a facebook oldalra, amit még a csávó reklámozott. Ne tegye senki, ismétlem ne tegyétek!
tüsi91
Ne már. Az egyetlen Bears-el kapcsolatos dolog amin lehet röhögni 😀 Én egyre többet nézem.

Egyébként a múlt heti állítólagos hőbörgés után, pont Marshall-on láttam leginkább azt, hogy telibeszarja az egészet... Volt két próbálkozás felé az endzone-ban, de már félúton látszott rajta, hogy feladta a lehetőséget. Szvsz "It's unacceptable"...
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A támadófal irritálóan gyenge egyébként. Nincs olyan passz, amibe tisztességesen bele lehetne állni. A Packers edzői stáb 3 meccs alatt összekapta őket, itt egyre rosszabb az egész. Houston-Allen nulla, jövőre megy Paea (lehet visszahozzák, de annyira mondjuk nem számít), Ratliff 35 éves lesz, jöhet a 2 újonc. Előrelépés. Támadófalba ismét 2 új ember minimum, azért 2, mert Bushrod oké, Long meg első körös volt, Slauson helyett nem tudunk jobbat akaszatni, mert se lóvé, se draft pick,

Helmut: Ezt a házat ő is úgy kezdte átépíteni, hogy nem költöztek ki a lakók, most meg ázik a plafon.

Mondd ki, szerinted Cutlert ki kellett volna rúgni. Biztos erősen dobja a labdát, mert 3.-ra ismét nem sikerült megfogni az első 3 drive-ból kettőben Nem mintha túl sok olyan helyzet lenne, amikor az elkapóink üresre játszák magukat. Egyébént volt olyan szitu még harmadik kísérletben, amikor 4 ember futott route-ot, abból három lépte át a LoS-t. Ez egy kurvára túlértékelt társaság, a GM-mel az élen. Fantázia foci pontokban jók az elkapóink. Necces szitukban adj nékem egy olcsójánost.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elment a szezon fele. Ha górcső alá vesszük a mérleget, akkor van egy bravúr győzelem a bukdácsoló 49-ers ellen, meg van két siker a ramaty szezont futó Jets és Falcons ellen. Kikaptál a közepes Billstől, a második félidőben momentumod nem volt a Packers ellen, kikaptál +14-ről a Pantherstől, lealázott a Dolphins, lealázott a Pats, akik szerencsére nem akartak nagyon már focizni az utolsó 20 percben. Romokban az egész csapat, amiben nagyon sokan hibásak. A GM-től elkezdve, a HC-n, az edzői stábon át, a csapat "sztárjátékosain" át mindenki, még az utolsó ST ember is, nyilván ők legkevésbé. A szezon előtt reálisan azt mondtam, hogy 8-8, 9-7 nagyjából ez tűnik a legvalószínűbbnek, majd meglátjuk mire lesz elég...

Pozitívumok:
- Forte: Jól jött a garbage time (Cutlernek is emiatt vannak jónak tűnő számai), de az ő esetében örülök neki. Hozzáaadott 168 össz yardot az eddigi teljesítményéhez, így 8 meccs alatt 1052 scrimmage yard a mérlege. Ha a szezon második felében is hozná ezt, akkor ő lehetne Walter Payton után a második Bears játékos, akinek ez sikerül. Sőt még a 2121 yardos Payton rekord elérése sem lehetetlen.
- Conte: nem sérült meg.

Negatívumok:
- Cutler: az INT-et leszarom, de ezek a fumblek nagyon irritálóak. Természetesen rajta ment el csak és kizárólag mind az 5 meccs, sőt miatta nem nyert 7 Superbowlt Brian Urlacher és miatta csak és kizárólag miatta robbant ki a gazdasági világválság még a 20-as évek végén. Megtettem azt a butaságot, hogy ránéztem arra a facebook oldalra, amit még a csávó reklámozott. Ne tegye senki, ismétlem ne tegyétek!
- Marshall: hatalmas pofa volt, Revis elővette a radírt. A többieket nem nevesítem.
- offense
- defense
- ST
- coaching
- sérülések: Lamarr Houston 25+ pontos égésnél elszakította vélhetően a térdszalagjait ünneplésnél. Innen Magyarországról küldöm teljes szívemből leledző őszinte gratulációmat. Slauson is kidőlt, mondjuk ő is rossz. Fuller két drive után leparkolt a kispadra, de jobb is, gyógyuljon meg inkább a bye week alatt.
- akit, akiket, amit, amiket kihagytam
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Az újságírók mindig nekiállnak...

Sajnálom T-t, komolyan, attól függetlenül, hogy beszakadt alatta a jég! Illetve alatta szakadt be a jég, sor végén nála maradt a forró krumpli, ahogy tetszik.
Hogy mivel is kell megküzdenie egy vezetőedzőnek? Hát az érdekeltekkel, stakeholderekkel.

A GM el, akinek mindig vannak remek ötletei, az Fo összes harcosával, akiknek mindig vannak remek ötleteik.

A klub tradícióival, amely kötelez.
Tudjuk, aki bajnok lesz a bearssel az egy zseni, aki nem az egy idióta.

Az előd GM, Fo, vezetőedző összes hullájával.

A nép hanghával 1. kaszt, öltöző, a játékosok 10-15 százalékuk eleve szociopátiás tüneteket mutat,a maradék rookie, vagy már túl van a nagy pénzen, a nagy pillanatokon, esetleg megvilágosodot és tudja, hogy ez az egész egy szívtelen gép. És vannak a lelkesek, akik éppen a szerződésre hajtanak!

A nép haragja 2, szurkoló, a legrosszabb, aki még a gimiben játszott, és bár kussolna, mert annyira nem érti a különbséget. Kicsit jobb, aki nem érti, de átlátja, na ő simán következtet tized infók alapján.

A nép haragja 3 helyi újságíró... Archtype nép haragja 2 focizott a gimiben, de szar volt, ja bocs nem,a tanulmányaira koncentrált. Van a jól értesült oknyomozó, meg a cinikus véleményvezér.

Über véleményformáló, valamelyik national network elemzője: I won't do that... Csak hogy pontosan lássuk, neki is csak negyed infói vannak.

Lelkiismeret. Ő nem érdekelt, ő maga az edző, az ember, a szakember.
Az NFL edzők jelentős része morális lény, még a gyökerek is. Morális lények, egy amoralitás( Úristen ma másodszor írom le) által átszőtt rendszerben. Az emberi lélek torziós szilárdságának komoly próbája így dolgozni. Hányszor kérdezik meg maguktól, elrontottam, de hol? Mit nem csináltam jól? Miközben mindenki, aki profi tudja, hogy ezeket a kérdéseket nem teszed fel magadnak, hanem szarsz a hülyékre, és végigmész az úton! De ha ezt teszed, akkor Te vagy a gonosz, a lelketlen, aki megrontja ezta szép sportot, vagy a hülye, mert végig akarsz menni az úton, ami a stakeholderek szerint nem jó. Tudom magam is hányszor neveztem idiótának Carrollt, Buddy Nixet. Azt nem lett igazam, pedig Carrollnak is vannak, voltak és lesznek rossz döntései.

És azt tudjuk, hogy rossz szakember nincs az NFL ben, egy gépezet működőképessége, működésképtelensége kvázi siker és a sikertelenség között sokszor nüanszok döntenek, kvázi szerencsefaktor. Döntés két játékos között, sérülések, kémia, ilyesmi.

Szóval nehéz, nem mondom, hogy T-t nem szeretőknek nincs sok mindenben igazuk. Ezt a házat ő is úgy kezdte átépíteni, hogy nem költöztek ki a lakók, most meg ázik a plafon.

Na ennyi lettem volna... Idénre 😊

Üdv. H
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ja ma nem futottak háttal, ma premier plámból szemből bámulták az elkapásokat 😀 valami nagyon nem stimmel vagyis több valami vagyis MRI és T ... 😀 Ez egy kalap szar volt m. Ebben a szezonban már hagynám Trestmant legalább hátha top 10-Ben draftolhatunk és hátha jól...