Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Két meccs 50 fölötti kapott pont.Cutlet takarodj! Viccen kívül este meglesem az fb-s bears valamit mert erősen gyanítok ilyen hozzászólásokat,teddy nem csak győrből.hpeter93
#Bears have allowed 50+ points 3 times in their last 11 games. Prior to that, they allowed 50+ points 3 times in their previous 759 games.

Sose nyomd fullba a teddyt. Azok meg fullba nyomják a teddyt

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Két meccs 50 fölötti kapott pont.Cutlet takarodj! Viccen kívül este meglesem az fb-s bears valamit mert erősen gyanítok ilyen hozzászólásokat,teddy nem csak győrből.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
CEO, GM, HC, edzők, játékosok. Egy ilyen sorozatnak nem 1 felelőse van. Nem is 2, nem is 3. Kollektív. Vannak rossz csapatok, rossz játékosokkal. Mi rossz csapat vagyunk, rossz mentalitással, rossz személyiségekkel, rossz döntésekkel. Ez a szégyenteljes.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A támadófal Webb-mértéke ezen a meccsen 9.5 volt. Nem volt tökéletes 10, az a performansz a 2011-es Vikings elleni utolsó meccsen egyszeri volt és megismételhetetlen. Bushrod talán maradhat, bár ő csak ebben a rendszerben használható, Long képeségeit jobban is ki lehetne használni. Mekkora előrelépés Angelohoz képest, hogy mostmár csak 3 kezdő kell a falba! Alshon Jeffery, köszönjük. A lehető legjobbkor mutatja meg, hogy semmi köze az elit státuszhoz. Tökéletes társa Brandon Marshall, aki összeomlik nyomás alatt. Martellus Bennett az egyetlen, akit szívesen látnék passzokat elkapni egy vérgőzös rájátszásmeccsen.

A védelembe ne is menjünk bele, 3 használható, jó szerződésben lévő erős csere/gyenge kezdő kaliberű játékos van ott, és talán Fullerből lesz valami. Talán. A többi elvesztegetett pénz, idő, és energia.

De mondd, ki ő?! Ő, ki csak a legnagyobb viharok idején, a legsötétebb órákban lép színre, hogy ragyogó mosolyával rosszkedvünk telét tündöklő nyárrá változtassa át! Ted(dy Győrből) Phillips, ki biztos kézzel helyezte eme patinás franchise kulcsát előbb Jerry Angelo, majd Phil Emery kezébe! De bizony mondom néktek három a magyar igazság Teddy, ezúttal nem fogsz hibázni... ekkorát...... mert szerencsére nem lehet kiesni ebből a ligából

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintetek ha top 5 - Ben draftolhaunk megpróbálunk rámenni QB-ra és kitesszük Cutlert?Tomcsik
Megpróbálhatsz rámenni nagyon sok mindenkire. Kezdjük először a támadófallal, aztán hoznék néhány olyan elkapót, aki nem szarik bele az egészbe. Aztán folytatnám ott, hogy olyan védelmet küldeni a pályára, amelyik nem ad fel 50+ pontot 2 egymást követő meccsen 1920 óta először. Megpróbálhatunk rámenni irányítóra bazmeg? Megpróbálhatsz. Beszéljünk erről. Nézz már körbe a ligában csezd meg. Nem nehéz, ott van az nfl.com, ott vannak az irányítók a statisztikáik, milyen mérlegük volt, hol draftolták őket, hány csapatuk volt azóta. Válaszd ki közülük a 10 szerinted legjobat, és tedd mellé, hogy a védelem a karrierük alatt hány pontot adott fel meccsenként, hány sacket kaptak passzkísérletenként, meg néhány ilyen apróságot. Véletlenül se végy tisztességes general managert, és vezetőedzőt például, sikeres csapatok nem így kezdik. Tegyük ki Cutlert, hívjuk vissza Ortont, legalább nem kell többé ilyen Teddy Győrből kaliberű faszságokat olvasni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Még nem éltem àt il yen szégyent Bears szurkolòként. Ez valami rémálom volt. Remélem ezzel elindul valami átalakulás, ez így nem mehet tovább. Egy ilyen patinás club többet érdemel. Jó éjt a fent maradó szurkoló társaknak.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintetek ha top 5 - Ben draftolhaunk megpróbálunk rámenni QB-ra és kitesszük Cutlert?Tomcsik
Pedig jól kopizol szinte mindig, de erre is leírtuk a választ. Max 16 tavaszán.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintetek ha top 5 - Ben draftolhaunk megpróbálunk rámenni QB-ra és kitesszük Cutlert?

több mint 9 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ezután a meccs után nagyon sok minden kiderül majd a McCaskeykról. Egy ilyen franchise nem kaphat ki ennyire. Főleg nem a legnagyobb riválisától. Főleg nem kétszer egymás után 50+ ponttal. Úgy rossz minden ahogy van. Ha most fellépnek, és elkezdik szép sorban kivágni az alattuk lévőket, kezdve Tedd Philipsel (van felette valaki?), Emery is takarodhat utána, Trestman meg maradjon szezon végéig mert a végén még meccseket nyernénk, akkor lehet még valami ebből a csapatból. Ha viszont szépen csinálják tovább azt a szar töketlenkedést amit mióta Halas meghalt, akkor soha a büdös életben nem érünk el semmit amég ezek itt vannak. És ezt a franchiset el nem fogják adni soha. Rossz döntés rossz döntés után. Szavak nincsenek erre ami itt folyik.

Trestmant látva meg egyenesen visszasírom Loviet. Ebből a csapatból ennyit tud kihozni. Mondjuk ki nem gondolta volna hogy egy CFL edző aki 2004 óta nincs a liga közelében sem majd nem állja itt a helyét, hogy finoman fogalmazzak.


több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
élvezze ki mert nem sokáig lesz már a Halas Hallban...davemayer
Én nem hiszem, hogy kirúgják.füligjimmy
Én is ezen a véleményem voltam. Ám leírtam, ha bye után rommá vernek, az már komoly jel. KOnkrétan megaláznak minket. S még igazából be sem tudom írni az eredménykövetőbe a Packers drukkereknek, hogy szerényedjenek már meg egy picit, mert nincs pofám látva a csapatot.tüsi91
eddig azt hittem hogy csak szezon végén rúgják ki de nem hiszem h ezt a meccset túl lehet élni, ilyen alázást egyik sportban sem lehet tétlenül nézni. Ha én lennék Trestman lemondanék a sajtótájékoztatón, senkit sem lepne meg szerintem ezek után.davemayer
Nem illik edzőnek lemondani a csapatáról még ha kutyaütő is.gyeek
lehet de mérlegelni kell hogy melyik a megalázóbb, belátni hogy ez nem megy vagy addig erőltetni míg már nem lehet szépen csendben elkullogni hanem felkoncolnak

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
élvezze ki mert nem sokáig lesz már a Halas Hallban...davemayer
Én nem hiszem, hogy kirúgják.füligjimmy
Én is ezen a véleményem voltam. Ám leírtam, ha bye után rommá vernek, az már komoly jel. KOnkrétan megaláznak minket. S még igazából be sem tudom írni az eredménykövetőbe a Packers drukkereknek, hogy szerényedjenek már meg egy picit, mert nincs pofám látva a csapatot.tüsi91
eddig azt hittem hogy csak szezon végén rúgják ki de nem hiszem h ezt a meccset túl lehet élni, ilyen alázást egyik sportban sem lehet tétlenül nézni. Ha én lennék Trestman lemondanék a sajtótájékoztatón, senkit sem lepne meg szerintem ezek után.davemayer
Nem illik edzőnek lemondani a csapatáról még ha kutyaütő is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én ilyet még nem láttam Bears meccsen... Ekkora alázást a legnagyobb riválistól.... Azt mondom nem is baj hátha lesz jó draft pozíció és kivágják ezt az "edzői gárdát" ...

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
élvezze ki mert nem sokáig lesz már a Halas Hallban...davemayer
Én nem hiszem, hogy kirúgják.füligjimmy
Én is ezen a véleményem voltam. Ám leírtam, ha bye után rommá vernek, az már komoly jel. KOnkrétan megaláznak minket. S még igazából be sem tudom írni az eredménykövetőbe a Packers drukkereknek, hogy szerényedjenek már meg egy picit, mert nincs pofám látva a csapatot.tüsi91
eddig azt hittem hogy csak szezon végén rúgják ki de nem hiszem h ezt a meccset túl lehet élni, ilyen alázást egyik sportban sem lehet tétlenül nézni. Ha én lennék Trestman lemondanék a sajtótájékoztatón, senkit sem lepne meg szerintem ezek után.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
élvezze ki mert nem sokáig lesz már a Halas Hallban...davemayer
Én nem hiszem, hogy kirúgják.füligjimmy
Én is ezen a véleményem voltam. Ám leírtam, ha bye után rommá vernek, az már komoly jel. KOnkrétan megaláznak minket. S még igazából be sem tudom írni az eredménykövetőbe a Packers drukkereknek, hogy szerényedjenek már meg egy picit, mert nincs pofám látva a csapatot.
több mint 9 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Végre, bár dolgozom éjjel, de pont nem fogom tudni nézni a meccset, hálistennek 😀
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én úgy érzem Alennek ma jó napja lesz, Rodgers az egyik kedvence, jópárszor földre vitte csinált fumblit meg intet is rajta...ugye a múltkor nem tudott játszani a tüdőgyuszkó miatt...De majd most...Ha nem tudunk nyomást tenni Rodgersre akkor kakukk van, de valami miatt azt érzem hogy Allen, Young és Ratliff megoldják ma...Aztán lehet majd rájövök, hogy bilibe lógott a kezem 😀

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
élvezze ki mert nem sokáig lesz már a Halas Hallban...davemayer
Én nem hiszem, hogy kirúgják.füligjimmy
ha kilátástalan játékkal kikapunk ezen a meccsen is én nem nagyon tudom mi menti meg tőle... 3-6 lesz, innen a maximum, de tényleg a maximum a 9-7 ami semmit nem ér (és ha a sport lélektanát nézzük ezt a gárdát ő már nem lesz képes mentálisan visszahozni)
+ itt van már elég ideje h bizonyos következtetéseket le lehessen vonni, pl hogy ugyanúgy nem képes felépíteni egy coaching staffot mint az elődje, és hosszútávon mindegy mekkora agytröszt (ami nem) ha nincs mellette senki szart sem ér.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Szerintem nyerünk! 😊
Ui:Sry nem tudom ki szokta ezt írni, de annyira adja magát😀

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
Jó és pörgős edzés....ok
az nekem is volt több a héten
Aaron így is elkalapálna
szóval ennél azért több kell(ene)frozee
Szerintem a mieinknek szeretet, meg energia kellene.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Mivel holnap korán megyek, ráadásul messzire, nem tudok veletek tartani eredményt követni. Aki élőben nézi, kitartást, szeretetet és még egyszer kitartást kívánok. Esetleg győzelmet. A SNF meccseket még rögzíteni sem tudom, így a beszámolóitokra kell hagyatkozzam.

Ui: Tudom, hogy nem sok esélyünk van, de egyszer már odab@szhatnának nekik! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
Jó és pörgős edzés....ok
az nekem is volt több a héten
Aaron így is elkalapálna
szóval ennél azért több kell(ene)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
élvezze ki mert nem sokáig lesz már a Halas Hallban...davemayer
Én nem hiszem, hogy kirúgják.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.füligjimmy
élvezze ki mert nem sokáig lesz már a Halas Hallban...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet tanulni a Lionstól. És ez a Philbin iskolázta le a mi jogászunkat. Olyan messze vagyunk mentalitásban még a kibaszott Jaguarstól is, hogy az hihetetlen. De meg lehet nyugodni, Trestman saját bevallása szerint ezen a héten is nagyon jó és prögős edzéseket tartottak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Két dolog biztos.

Ha valami egészen elképzelhetetlen csoda folytán nyerünk az 52 játékos, az edzők és mittomén ki sikere lesz.
Ha kikapunk, akkor Cutler lesz a hibás.