Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy számítógépes játékban, vagy ilyen manager játékokban működhetett volna is. Cutlernek én is adtam volna, ugyanakkor megértem a másik álláspontját is, mert elég sok kérdőjel van még mindig vele kapcsolatban.

Nem azért mondom, de Hester is legendás alakja a klubnak.... bár én is kivágnám, mert 3at nem ér. De Urlacher sem. Urlacher vegyük azt, hogy legjobb esetben szerintem olyan lett volna, mint 2012-ben. S az jó nekünk? Komolyan kérdem, megfelelő? Vegyük azt visszahozzuk, s jövőre cső. Akkor jövőre kell húzni. S ha jövőre nem akarnak kifizetni Peppersnek 16 milliót? Már pedig nem hiszem, hogy fognak. Akkor rögtön MLB, DE need egy évben, és ott van még Cutler, a két kezdő CB, Wootton, Wright szerződése. S jövőre Garzanak is lejár a kezdők közül.

Én elhiszem, hogy respektálni kell a legendákat meg ez egy emocionális kérdés is, de Urlacher a teljesítménye miatt nem kapott új szerződést. S ezt elkell fogadni, hogy Brian Urlacher már nem ér ennyit. Bármennyire ikon, szellemi vezér stb. Eljárt felette az idő. Roppant kíváncsi vagyok máshol mennyit kap. Mert nem hiszem, hogy van csapat, amely 3 fölött adna neki. Még a 3-at is sokallom. De pl kap 1 év 2,5 milliót. Akkor elkezdhetjük fikázni, hogy fél milla többet ért neki, mint az a csapat, ahol hall of fame lett? Vagy ne? Csak nehogy az legyen, hogy még ennyiért sem keresik meg, mert az lenne az igazi arculcsapás.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Egy párhuzamos dimenzióban:  www.windycitygridiron.com/2013/3/1/4055378/new-amazing-free-agency-draft-plantüsi91
kb ezt kellett volna tenni, a FA és a drafton lehet agyalni de az újraszerződéseket én ugyanígy csináltam volna kb. Cutlernek adni kellett volna most egy újat, annyira szar nem lesz hogy kirúgjuk (szerintem), más QB-t nem nagyon látok akit helyette reálisan megszerezhetnénk (ti igen, erre kiváncsi lennék, mondjuk jövőre milyen lehet a QB-felhozatal?), bár attól nem tartok egyelőre hogy annyira jó lesz hogy 20M kelljen adni neki évente de azért ezt is vegyük (viccesen) figyelembe.

komolyan, még mindig nem tudom megérteni hogy Hester kap 3M-t Urlacher meg nem ért ennyit... Amit ott írt (2 év 8M) soknak érzem, de még egy év volt benne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy párhuzamos dimenzióban:  www.windycitygridiron.com/2013/3/1/4055378/new-amazing-free-agency-draft-plan
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Warmack TOP tehetség. Az első évében hozna egy szolid teljesítményt, utána viszont posztja TOP játékosai közé emelkedhet. Ő remek választás lenne. Hiába TOP 5 tehetség, a posztja nem premier pozíció, csúszni fog. Cooper dettó, és Warmack jobb játékos. Nálam nincs olyan LB, akiért 1/20at adnék, 1/30-at viszont lehet. Egy letrade (partner kell...) ez esetben célszerű lenne, egy 3. körös választásért mondjuk.
Austin nagyon faint játékos lesz, s bár annyira nem égető need a WR poszt, ő a 20. helyen nagyszerű ár/érték arány lenne. [ Emery nem mondott vmi olyasmit még januárban, hogy BPA lesz ?, viszont a playmakerekről sokat beszélt ő is és Trestman is. ]

Komolyan nem tudom mi lesz. Viszont szívesen cserélnék választási jogokat a Vikingsal. Ők egy jó drafttal óriásit lépnek előre. Nem hiába minden sikeres csapat elsősorban a draftból építkezik.

Még Urlacherhez. Szerintem ő elérkezett arra a szintre, ahol már a rutinból nem tud megélni. Egyszerűen fizikailag eljárt felette az idő. S persze vélhetően fejben pontosan tudja mit kell csinálni, csak a teste már nem engedelmeskedik úgy, mint pár évvel ezelőtt. Én roppant mód tartok attól, hogy Olin Kreutz esete vele is megismétlődik. Ugye akkor is mennyire fikázták a vezetőséget, hogy fél millióval többet nem voltak hajlandók adni. Kreutz aztán a szezon közben visszavonult (mert nem érezte a tüzet, meheheh), s egy UDFA De la Puente lett a kezdő, s mára egy korrekt centerré vált. Aaron Kromer keze alatt.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
azért hallottam már jó pár bustról, főleg mi tudunk olyan draftokat összehozni mintha nem is lett volna pickünk (engem tavaly Emery nem győzött meg, akkor sem, az eredményeket látva, pláne akik bent maradtak biztos nem, egyedül Jeffery pozitív ha a fejlődése nem áll meg)
davemayer
Mondjuk ennyi erővel trédeljük el az összes pickünket a picsába, olyan játékosokért, akik már bizonyítottak az NFLben....
.tüsi91
igen, gondolkodhatnánk így is, de ez meg a ló túloldala (és hülyeség)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Szerintem jelen esetben lehetséges 1. körös választásunk lehet: Arthur Brown LB, Warmack vagy Cooper G, Tavon Austin WR.proki
WR-t max akkor igazolunk (remélem) ha megy az egyik, egyik G-nak örülnék.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Szerintem jelen esetben lehetséges 1. körös választásunk lehet: Arthur Brown LB, Warmack vagy Cooper G, Tavon Austin WR.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
azért hallottam már jó pár bustról, főleg mi tudunk olyan draftokat összehozni mintha nem is lett volna pickünk (engem tavaly Emery nem győzött meg, akkor sem, az eredményeket látva, pláne akik bent maradtak biztos nem, egyedül Jeffery pozitív ha a fejlődése nem áll meg)
davemayer
Mondjuk ennyi erővel trédeljük el az összes pickünket a picsába, olyan játékosokért, akik már bizonyítottak az NFLben....
1 draftból meg nem indulok ki. Főleg egy olyanból nem, ahol még Lovie Smith szava is nyomott a latba.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Én azért remélem korrekt megoldást hoznak az Öreg helyére. Nem tudom elképzelni, hogy egy 1-2. körös rookie ne tudna stabilan játszani évekig jó szinten.
Emery arra tart, amerre a liga is. tüsi91
azért hallottam már jó pár bustról, főleg mi tudunk olyan draftokat összehozni mintha nem is lett volna pickünk (engem tavaly Emery nem győzött meg, akkor sem, az eredményeket látva, pláne akik bent maradtak biztos nem, egyedül Jeffery pozitív ha a fejlődése nem áll meg)

A második mondatoddal egyetértek, nem baj ez tényleg, csak ezt az utat szerintem egyáltalán nem gátolta Urlacher.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na urak! Ehhez mit szóltok? A legújabb szabálymódosítás...miszerint az NFL-ben ezentúl a labdát birtokló játékos futás közben a sisakját nem hajthatja előre. :/ Atyagatya...😕Süsü
Recipe ferrum hasba?laccoo74
Nem vagyok én gladiátor! 😀Süsü
Nem te, hanem szerencsétlen labdabirtokló játékos!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én azért remélem korrekt megoldást hoznak az Öreg helyére. Nem tudom elképzelni, hogy egy 1-2. körös rookie ne tudna stabilan játszani évekig jó szinten.
Ami egyébként a szerződést illeti. 1 év 2 millió: Nem lehet az, hogy már csak 2 down játékosnak szánták? Mindegy.

Az SLB poszt annyira nem lényeges, mert jórészt a playek felében nickel van.

Emery arra tart, amerre a liga is. S ez bizony számunkra merőben más, és mi nem ehhez szoktunk.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Persze, aláírhatta volna meg kussolhatna is de sokan közülünk nem tették volna, ezután a karrier után megalázónak tartjuk. Képeld el azt aki ezt a "csillogást", a HoF karriert megélte hogy el lehet szállva... Aki elé tette ezt a szerződést az tudta hogy nem fogja aláírni, ez erről a véleményem... Nem szidtam senkit, ha csak a tavalyi szezonját nézzük akkor szakmailag indokolt lehet a mellőzése, de nézve azt hogy kik a jelöltek engem nem győztek meg. Remélem rám cáfolnak, nekem már hiányzik 😕davemayer
Én még abban bízok, hogy két UDFA LB fogja pótolni, és inkább hozunk még minimum 1 guardot, de ha még jönne egy center is, akkor végképp elégedett lennék. Nem tehetek róla, én inkább látnék egy 34-31 arányú győzelmet, mint egy 16-13-as vereséget. Az utóbbiból már kicsit sok volt az elmúlt 6 évben. Meg úgy előtte nagyjából '92 óta.füligjimmy
ebben teljesen igazad van, sok pont felé tart a liga, folyamatosan emelkedik a meccsenkénti átlagpontszám, de én azért nem adnám fel a D-t sem, a legjobb egy 33-3 nem? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Persze, aláírhatta volna meg kussolhatna is de sokan közülünk nem tették volna, ezután a karrier után megalázónak tartjuk. Képeld el azt aki ezt a "csillogást", a HoF karriert megélte hogy el lehet szállva... Aki elé tette ezt a szerződést az tudta hogy nem fogja aláírni, ez erről a véleményem... Nem szidtam senkit, ha csak a tavalyi szezonját nézzük akkor szakmailag indokolt lehet a mellőzése, de nézve azt hogy kik a jelöltek engem nem győztek meg. Remélem rám cáfolnak, nekem már hiányzik 😕davemayer
Én még abban bízok, hogy két UDFA LB fogja pótolni, és inkább hozunk még minimum 1 guardot, de ha még jönne egy center is, akkor végképp elégedett lennék. Nem tehetek róla, én inkább látnék egy 34-31 arányú győzelmet, mint egy 16-13-as vereséget. Az utóbbiból már kicsit sok volt az elmúlt 6 évben. Meg úgy előtte nagyjából '92 óta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Persze, aláírhatta volna meg kussolhatna is de sokan közülünk nem tették volna, ezután a karrier után megalázónak tartjuk. Képeld el azt aki ezt a "csillogást", a HoF karriert megélte hogy el lehet szállva... Aki elé tette ezt a szerződést az tudta hogy nem fogja aláírni, ez erről a véleményem... Nem szidtam senkit, ha csak a tavalyi szezonját nézzük akkor szakmailag indokolt lehet a mellőzése, de nézve azt hogy kik a jelöltek engem nem győztek meg. Remélem rám cáfolnak, nekem már hiányzik 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon remélem, hogy ezzel véget ért egy korszak. Mert ezt a korszak egy kellemes, sehova se tartó középszarnál nem volt különb. Urlacher valakinek megéri a veteránminimumot, hogy 3 poszton legyen csere. Nagyon kevés sportoló tud méltósággal visszavonulni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ezt a Brandon Moore nevű manust mért nem hozzuk már el a piacról? Keveset kéne neki fizetni, szolid kezdő 16 meccsen...
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Amikor szidjuk a vezérkart mert nem tett meg mindent a megtartásáért, mert ez üzlet, akkor gondoljunk bele abba is, hogy Urlacher sem maradt itt, mert ez üzlet!
Itt tudtuk volna tartani? Igen. Megérdemelte volna? Igen.
Itt maradhatott volna 2 milláért? Igen, nem hinném hogy ez hiányzik neki a gyerektartásra. Megérdemelte volna a klubb, a Chicago Bears, hogy akár kevesebbért is maradjon, és legyen olyan vezér mint eddig? IGEN. Ez lett volna a dolga, mint az a játékos, akire gondolsz ha azt hallod hogy Bears D. Mert ezért volt a kapitány, és ezért volt a stadion tele 54-es mezekkel.

Szóval menjen a picsába a klub, mert nem tett meg mindent hogy maradjon, de menjen a picsába Urlacher, hogy nem bírta aláírni azt a szerződést, és ezzel is segíteni a klubnak.

Az üzlet az üzlet. A pénz az pénz. A tisztelet meg csak tisztelet.kovi470
Ezzel teljesen egyet tudok érteni. Olvasom, hogy maradni akart, itt akarta befejezni. Akkor mért nem írt alá? Nem arról van szó, hogy nem akartak adni neki semmilyen szerződést... Ja, hogy ő több pénzt akart. Sorry, annyit tényleg nem ér már.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Öltözőben, mentálisan, vezérként biztos hiányzik majd és pótolhatatlan.

Dehogy játékosként hiányzik-e? Szerintem nem. Egyszerűen borzalmas volt tavaly. Briggs az SB szezon óta a legjobbját 2009-ben és 12-ben hozta. Az egyikben IR-en volt az Öreg, a másikban borzalmas volt. Roach hiányát szerintem jobban megérezzük. MInter, Brown, Greene. Csomó fiatal srác, akik a pályán, még középen is első naptól bevethetőek. Bobby Wagnerrel eléggé megvannak elégedve Seattlbe. Olyat mi is tudunk hozni drafton.

Félreértés ne essék, én is nagyon sajnálom az Öreget, meg inkább nézném őt bárki helyett, de azt lássuk be, hogy nem miatta szárnyalt a D tavaly. S akkor ne hozzuk szóba, hogy aki akart így is átfutott rajtunk. Ha maradna az Öreg egy évre, nem húznánk be most a helyettesét. Akkor húznánk máshova és jövőre lenne égbe kiáltó need az MLB. Mindegy. Előbb utóbb úgy is megkellett volna oldani. A dátum 2013.

Az meg nem véletlen, hogy az LB needes 4-3as csapatok közül egyedül a Vikesnál került szóba. Szóval vagy kivárnak a csapatok (mire?), vagy szerintük sem jó már Urlacher.

1 év 2 millió. A 2012-es produkció, a sérülései alapján ez egy korrekt ajánlat még ha az egész karrierre nézve megalázó is.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért amikor egy Bushrodnak 7 miller megy, téged meg aprópénzzel nyúznak 13 ilyen szezon után, egy HOF-karrier végén, (nem nyálat verve az elmúlt 13 évben) nem tuti, hogy lenyelnéd...megértem az Öreget, 3-at kért....meg kellett volna adni Neki, mert ezt mindenhogyan megérdemelte volna...hozott annyi buznyát, már csak a mezeladásokból, hogy itt, a végén 1 miller plusz beleférjen úgy, hogy ráadásul még kellett is volna egy évre, mint egy falat kenyér, most majd nézhetjük Costanzot, meg DeCicco-t, vagy vmelyik tuskó top2 LB, esetleg a tehetséges, de törpe Mintert....még egyszer gratulálok a vezetőknek....ez férfimunka volt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Amikor szidjuk a vezérkart mert nem tett meg mindent a megtartásáért, mert ez üzlet, akkor gondoljunk bele abba is, hogy Urlacher sem maradt itt, mert ez üzlet!
Itt tudtuk volna tartani? Igen. Megérdemelte volna? Igen.
Itt maradhatott volna 2 milláért? Igen, nem hinném hogy ez hiányzik neki a gyerektartásra. Megérdemelte volna a klubb, a Chicago Bears, hogy akár kevesebbért is maradjon, és legyen olyan vezér mint eddig? IGEN. Ez lett volna a dolga, mint az a játékos, akire gondolsz ha azt hallod hogy Bears D. Mert ezért volt a kapitány, és ezért volt a stadion tele 54-es mezekkel.

Szóval menjen a picsába a klub, mert nem tett meg mindent hogy maradjon, de menjen a picsába Urlacher, hogy nem bírta aláírni azt a szerződést, és ezzel is segíteni a klubnak.

Az üzlet az üzlet. A pénz az pénz. A tisztelet meg csak tisztelet.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
A franchise arca... 😕
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A Roach - Urlacher sztori igazi "két szék közül a pad alá"...
Én is úgy gondoltam, hogy ha az egyiket nem sikerül megtartani, akkor a másik szerződéséhez hozzávágunk 1-2 millát és mehet a szerződés. Erre eltököltük Roachot, azután meg érthetetlen módon Urlacher szemét ki akartuk verni 2 millióval. Fura egy helyzet ez. Pláne úgy hogy Bushrodnak meg adunk 7-et évente? (valami olyasmit)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Roppant értelmesre sikeredett az írásom, nézzétek elfrozee
Értettük... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Bírom hogy mindenki csak a pénz oldaláról közelíti meg ezt a helyzetet, meg hogy mennyit ér jelenleg Urlacher és hogy így már azért nem is olyan kevés az a 2M amit ajánlott a Bears. Azt mondják biztos azért érdekes ez a helyzet mert a franchise arca volt és ma már ezt nem fizetik meg akkor ha túl van már a zeniten.

Érdekes hogy egyikőjük sem közelíti meg a csapat oldaláról a helyzetet, azt hogy mekkora űrt hagy maga után + a helyettese (köszi Jerry) a kanyarban sincs, de még csak egy olyan se aki a posztján tudna játszani. Már most lehet sejteni hogy a draftról ezt a posztot azonnal(!) nem fogjuk tudni megoldani, nem hiszem el hogy ez a kockázat nem ért volna meg +1M-t úgy, hogy tényleg van a keretben olyan ember akit inkább beáldoztam volna. Minél többet gondolkodok rajta és próbálom nem az érzelmi oldaláról megközelíteni annál jobban megerősödik bennem hogy ez egy (a sok idő ellenére) nem elég átgondolt, a rostert nézve rossz döntés.

Amikor Roach eligazolt biztos voltam benne hogy leigazoljuk újra az Öreget, erre tessék... Fogjuk még őt emlegetni ősszel attól tartok, nem ért már oda mindenhova, de hogy többet tud erről a játékról mint egy középszerű rookie az tuti. Biztos vagyok benne hogy ez Briggs teljesítményét is lehúzza majd, nem hiszem hogy képes lesz arra amire tavaly.

Még egy kicsit reménykedem benne hogy ha nem viszik el azonnal később leülnek vele még egyszer, bár már látom is Minessota-szerelésben... De én akkor sem égetem el a mezem, igaz Packers-fanok...? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
He was the most beloved sports figure in Chicago since Michael Jordan.