Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Elnézést a tudatlanságomért a holt szezonban próbálom követni a kedvenc csapatom történéseit,de az angol tudásom nem a legjobb.Letudna írni nekem valaki, hogy nagyjából hogy néz ki a kezdőnk most és hova érkezhetnek emberek. Előre is köszi!hpeter93
https://bowl.hu/images/cache/uploads/99dff3a02ea4af7a9dd47d1f18fe0c90.jpg
NFL piac összesítő | Bowl.hu
Nevek, számok, átigazolások

Ctrl+F -> Bears
Tavalyhoz képest ez a változás.
Plusz átnézheted ezt is(bár itt azok a szabadügynökök is a listán vannak akikkel már nem tárgyalunk, de még nem szerződtek máshova lásd Urlacher):  www.spotrac.com/nfl/chicago-bears/
több mint 11 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Elnézést a tudatlanságomért a holt szezonban próbálom követni a kedvenc csapatom történéseit,de az angol tudásom nem a legjobb.Letudna írni nekem valaki, hogy nagyjából hogy néz ki a kezdőnk most és hova érkezhetnek emberek. Előre is köszi!

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hayden újraigazolva (...), Campbell meg ment a Brownshoz. Nemtom, én egy Cutler-McCown-Blanchard hármassal simán ki lennék egyezve.Delete
Arra vagyok kíváncsi,ha már Treszti meszti ennyire nagy QB pszichó matyi,akkor vajon hozunk e a drafton valami olyasféle irányítót (a hátsó körökben) akiből a saját véleménye szerint franchise QB-t tud faragni?!Süsü
Hátsó körökben igen-igen ritkán találsz franchise QB-t. Még sima game-managereket sem könnyű. Trestman egyik fontos feladata az lesz, hogy megbízható csere QB-t neveljen ki. Ha franchise QB az Cutler, vagy valaki jövőre a draft elejéről.tüsi91
Azért fogalmaztam pont így Treszti mesztivel kapcsolatban. Kíváncsi vagyok,hogy mit csinál és hogyan csinálja. Amolyan szarból várat típusú ember és vagy bejön vagy nem vagy...megfontolt és ésszerű elvekkel, jó alapokon álló séma szerint építkezik-e? Sorjában derülnek ki a dolgok úgyis.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Úgy érzem, ez lesz az igazi adat:

https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/d1urxxdlnkd3k73e3d16
Remaining salary-cap space for each NFL team
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lance Louis Miamiban, hát faszomat a forrózsírba,abba..kovi470
Azért nem egy Carl Nicks távozott a személyében. Idén volt 10 meccse, amin jobbára kiemelkedett a falból (hát nem volt magasan a léc), főleg run supportban. De pl. eddig a szezonig inkább csak anyáztuk őt is, mint Webbet. Tavaly emlékeim szerint a Chiefs ellen (igaz akkor ROT volt) 5 sacket kaptunk róla. (Mondjuk ha Cutler van akkor "csak" 3-at.)

Én azért is örülök ennek, mert ezzel is hangyányival jobban úgy érzem, hogy jön OG/C a draft első köreiben. ACL szakadás után van. Carimit nem dobhatod ki 2 szezon után (ami inkább 1), Brown és EWill pedig megoldja a backup kérdést. Hangsúlyozom én várok egy LG-t a drafton, aki azonnal kezd.

Nem tudni mennyire hiteles adat, de cap space helyzet:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/27/team-by-team-cap-space-as-of-march-26/. Spotrac szerződések szerint fele ennyi van. Szóval ha veszünk egy átlagot az 4 millió.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Lance Louis Miamiban, hát faszomat a forrózsírba,abba..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hayden újraigazolva (...), Campbell meg ment a Brownshoz. Nemtom, én egy Cutler-McCown-Blanchard hármassal simán ki lennék egyezve.Delete
Arra vagyok kíváncsi,ha már Treszti meszti ennyire nagy QB pszichó matyi,akkor vajon hozunk e a drafton valami olyasféle irányítót (a hátsó körökben) akiből a saját véleménye szerint franchise QB-t tud faragni?!Süsü
Hátsó körökben igen-igen ritkán találsz franchise QB-t. Még sima game-managereket sem könnyű. Trestman egyik fontos feladata az lesz, hogy megbízható csere QB-t neveljen ki. Ha franchise QB az Cutler, vagy valaki jövőre a draft elejéről.

Haydennel ismét csak sablon lépés. Azt nem mondom, hogy felhőtlenül örülök neki. A nagy kérdés, hogy vaj ő lesz-e a nickel.

Emery a USC pro dayen sündörög. Khalid Holmes?
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hayden újraigazolva (...), Campbell meg ment a Brownshoz. Nemtom, én egy Cutler-McCown-Blanchard hármassal simán ki lennék egyezve.Delete
Arra vagyok kíváncsi,ha már Treszti meszti ennyire nagy QB pszichó matyi,akkor vajon hozunk e a drafton valami olyasféle irányítót (a hátsó körökben) akiből a saját véleménye szerint franchise QB-t tud faragni?!
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hayden újraigazolva (...), Campbell meg ment a Brownshoz. Nemtom, én egy Cutler-McCown-Blanchard hármassal simán ki lennék egyezve.


több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears agree to terms with OT Jonathan Scott on 1-year deal, team announces.

Várható lépés veterán minimumért.tüsi91
Ez mennyire jó nekünk? Sosem láttam igazán értelmét ennek az embernek, de gondolom kell, h legyenek kispadra is embereksoma80
Tudod mit várhatsz tőle. Számítottam backup OT-re. Szerintem ő lesz a 3. számú és Carimi tényleg G lesz.

Állítólag Idonije és Louis is visszatérhet. Utóbbi volt tavaly az, aki kellemes meglepetés volt az OLben, de őszintén remélem, hogy interior lineman poszton drafton húzunk magasan.

Süsü: Anderson cap számait nem ismerjük, de DJ Williams pénzénél nem kap többet. 2-2,5 millióval lehetünk a sapka alatt. Ha visszajön Izzy (~1,5-2 millió), akkor a draftig valahol spórolni kell 2-3 millát. De az hamar megvan.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
#Bears agree to terms with OT Jonathan Scott on 1-year deal, team announces.

Várható lépés veterán minimumért.tüsi91
Ez mennyire jó nekünk? Sosem láttam igazán értelmét ennek az embernek, de gondolom kell, h legyenek kispadra is embereksoma80
Arra jó,hogy legyen valaki,ha szanaszét sérülnénk ismételten,
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears agree to terms with OT Jonathan Scott on 1-year deal, team announces.

Várható lépés veterán minimumért.tüsi91
Ez mennyire jó nekünk? Sosem láttam igazán értelmét ennek az embernek, de gondolom kell, h legyenek kispadra is emberek
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears agree to terms with OT Jonathan Scott on 1-year deal, team announces.

Várható lépés veterán minimumért.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Maneri majdnem annyit kap 2 évre, mint Spaeth kapott volna csak 2013ra.

2013: $20,000 signing bonus, $630,000 base salary, $32,800 workout bonus
Total: $682,800
Cap figure: $672,800

2014: $750,000 base salary, $32,800 workout bonus, $5,350 roster bonus per game active ($85,600 maximum)
Total: $868,400
Cap figure: $862,350

Olcsó.tüsi91
Nem szép,de legalább jó nagy! 😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Maneri majdnem annyit kap 2 évre, mint Spaeth kapott volna csak 2013ra.

2013: $20,000 signing bonus, $630,000 base salary, $32,800 workout bonus
Total: $682,800
Cap figure: $672,800

2014: $750,000 base salary, $32,800 workout bonus, $5,350 roster bonus per game active ($85,600 maximum)
Total: $868,400
Cap figure: $862,350

Olcsó.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kövezzetek meg, de ez a Briggs-DJ-Anderson trió erősebbnek néz ki, mint a tavalyi Urlacherrel a Briggs-Urlacher-Roach felállás. Egész jól kijöttetek ebből az LB-kavarodásból.somoskovig
Ha tudnám válaszolnák rá. Alapban Roach játéka elég alulértékelt volt. A cover képességei nagyon hiányozni fognak. Jimmy írta pár napja, hogy többek közt ő volt a kulcsa annak, hogy a TE-k 2012ben nem villogtak a csapat ellen.
Anderson szerintem picit háttérbe szorult Kuechly érkezésével, annyit csak nem esett vissza. Őt is vet. minimum környékére saccolom, vagy DJ Williams kontraktjára, de kb. ezt a két posztot megoldotta a vezetőség 2-2,5 milla környékén.tüsi91
Szerintem nagyon jó húzás volt. Mindig ki kell várni,hogy mik a lépések. Urli...esetében írt itt mindenki mindent. Néha bizony eggyel hátrább kell,hogy lépj,hogy később előrébb lépj kettőt. Úgy érzem itt is ez történt. Vérfrissítés van folyamatban....és ahogy somoskovig írta...szerintem is erősebb ez az LB sor így. "MALYLÁSSUK"
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kövezzetek meg, de ez a Briggs-DJ-Anderson trió erősebbnek néz ki, mint a tavalyi Urlacherrel a Briggs-Urlacher-Roach felállás. Egész jól kijöttetek ebből az LB-kavarodásból.somoskovig
Ha tudnám válaszolnák rá. Alapban Roach játéka elég alulértékelt volt. A cover képességei nagyon hiányozni fognak. Jimmy írta pár napja, hogy többek közt ő volt a kulcsa annak, hogy a TE-k 2012ben nem villogtak a csapat ellen.
Anderson szerintem picit háttérbe szorult Kuechly érkezésével, annyit csak nem esett vissza. Őt is vet. minimum környékére saccolom, vagy DJ Williams kontraktjára, de kb. ezt a két posztot megoldotta a vezetőség 2-2,5 milla környékén.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears project to have DJ Williams at MLB and James Anderson at SLB alongside Lance Briggs at WLB.

1-2. körben nem úgy néz ki, h LB-t húznánk ez által. Tüsivel egyetértek, tényleg az O kerülhet előtérbe a drafton.soma80
Kövezzetek meg, de ez a Briggs-DJ-Anderson trió erősebbnek néz ki, mint a tavalyi Urlacherrel a Briggs-Urlacher-Roach felállás. Egész jól kijöttetek ebből az LB-kavarodásból.somoskovig
hát ha agyilag rendbe lesz téve DJ, és Anderson is a két évvel ezelőtti formáját hozná, akkor nem lenne gond. Meglátjuk.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
#Bears project to have DJ Williams at MLB and James Anderson at SLB alongside Lance Briggs at WLB.

1-2. körben nem úgy néz ki, h LB-t húznánk ez által. Tüsivel egyetértek, tényleg az O kerülhet előtérbe a drafton.soma80
Kövezzetek meg, de ez a Briggs-DJ-Anderson trió erősebbnek néz ki, mint a tavalyi Urlacherrel a Briggs-Urlacher-Roach felállás. Egész jól kijöttetek ebből az LB-kavarodásból.

több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears project to have DJ Williams at MLB and James Anderson at SLB alongside Lance Briggs at WLB.

1-2. körben nem úgy néz ki, h LB-t húznánk ez által. Tüsivel egyetértek, tényleg az O kerülhet előtérbe a drafton.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó munkásember. Erős oldali LB lehet, akkor viszont DJ lesz az MLB. Briggs-Williams-Anderson. Annyira nem rossz. Vagy még lesz vmi csavar. Mindenesetre ezek a lépések azt mutatják/mutathatják, hogy a drafton elsődlegesen az Offense turbózására mennek rá. S tulajdonképpen nem is értem minek csodálkozok ezen, amikor is egy offense beállítottságú HC került a csapathoz.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears sign LB James Anderson to a 1-year contract. Good fit for scheme. He was released by #Panthers in cap move earlier this month.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most már nekem is gyanús, hogy Hardinnal nem safetyként számolnak, ha egyeltalán számolnak. Zbikowski jó srác, helyi is (mondjuk Hayden is az volt). S nem utolsó sorban ha netán megint bunyó tör ki a Lions elleni meccsen jól fog jönni egy profi ökölvívó. 😂 😂 😂tüsi91
Egy bölcs ember egyszer azt mondta, hogy Hardin nickel corner lesz.

Williams igazolásnak örülök, futás ellen jó, középen erre nagy szükségünk van, valamint 3 poszton bevethető különösebb fennakadás nélkül. Nyilván azt már tudod, mit kapsz a pénzedért, legfeljebb kellemesen meglepődsz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most már nekem is gyanús, hogy Hardinnal nem safetyként számolnak, ha egyeltalán számolnak. Zbikowski jó srác, helyi is (mondjuk Hayden is az volt). S nem utolsó sorban ha netán megint bunyó tör ki a Lions elleni meccsen jól fog jönni egy profi ökölvívó. 😂 😂 😂
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Zbikowski egy éves szerződést írt alá. Most már hivatalos.dcsicsak
Zbikowski will be the No. 3 safety behind starters Chris Conte and Major Wright, while also playing special teams.

egy tartalék corner jobb lenne...