Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
D.J. Williams numbers finally in: No gtd money. $900K base. Roster bonuses up to $750K if on roster and active for all 16 games.

Azért hogy MRI milyen szerződéseket tud fakítani nem semmiDelete
nem lepne meg ha egy kis zsiványvér is csörgedezne az ereiben 😀

le a kalappal egyébként nagyon jó GM

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
D.J. Williams numbers finally in: No gtd money. $900K base. Roster bonuses up to $750K if on roster and active for all 16 games.

Azért hogy MRI milyen szerződéseket tud fakítani nem semmi


több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jellemzően amerikai filmekben ez így is történne. Az élet azonban más. 31 éves lesz, s ilyen tájt ebben a ligában már kopik a sebesség.

Ennyi pénzért minimum a 2010-es teljesítményét kellene nyújtania. Az is messze van 06-07től, de amit tavaly művelt az botrányos volt. Promax tényleg leírt mindent. Én elhiszem, hogy nagy kedvenc meg minden, meg tényleg amit returnerként letett az asztalra azt nem lehet elfelejteni, de a múltból már nem lehet megélni. Illetve meglehet. Mert azt a returnert, aki tavaly itt "tevékenykedett", ha nem Devin Hesternek hívják páros lábbal rúgták volna ki.

Más:
Arthur Brown jön vizitre, 1/20ra nem örülnék neki. Picit később már jobb lenne.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Álmodoztok itt srácok.... 😀 Hester egy lejárt lemez. Nem a haját kéne visszanövesztenie, hanem pár évet vissza kellene fiatalodnia.promax
Most ez miért álom?Süsü
Egy olyan Hester, aki jól hord vissza, nem hátrafelé indul el az esetek 40%-ban, elkapásoknál nem dobja magát földre azonnal, ha fél méterre megközelíti egy védő... Egy ilyen Hester ma már álom. Nem mi írtuk le őt, ő írta le saját magát a legutóbbi két teljes szezonban nyújtott teljesítményével.promax
...és ilyenkor szokott lenni,hogy a mindenki által leírt sportolók a régi énüket villantják fel egy újabb szezon át. 😊
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Álmodoztok itt srácok.... 😀 Hester egy lejárt lemez. Nem a haját kéne visszanövesztenie, hanem pár évet vissza kellene fiatalodnia.promax
Most ez miért álom?Süsü
Egy olyan Hester, aki jól hord vissza, nem hátrafelé indul el az esetek 40%-ban, elkapásoknál nem dobja magát földre azonnal, ha fél méterre megközelíti egy védő... Egy ilyen Hester ma már álom. Nem mi írtuk le őt, ő írta le saját magát a legutóbbi két teljes szezonban nyújtott teljesítményével.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Álmodoztok itt srácok.... 😀 Hester egy lejárt lemez. Nem a haját kéne visszanövesztenie, hanem pár évet vissza kellene fiatalodnia.promax
Most ez miért álom?
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Álmodoztok itt srácok.... 😀 Hester egy lejárt lemez. Nem a haját kéne visszanövesztenie, hanem pár évet vissza kellene fiatalodnia.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Mindig mikor valakitől sokat várnak,akkor az esetek többségében nem hozza az elvártakat a sportoló semmilyen sportban....mikor meg temetnek valakit,akkor az esetek többségében ilyen szinten általában robbantani szoktak. Hester több hideget kap,mint meleget. Nem számolnak vele én úgy érzem ezáltal nagy teher esik le a válláról. Okozni fog ő meglepetéseket a rutinjával. (Lehet,hogy még a tegnapi kemény buli hatása ez,hogy ilyeneket írok. Beütött az almalé. 😊 )
Jó étvágyat az ebédhez!Süsü
ÁMEN!

Szívesen kiabálnék ebben a szezonban min. 3-4 Hester visszahordás után!
De szerintem se való kezdő WR-nek, max. sérülések esetén!

Köszönöm a jókívánságot, hatott, jót ettem!
A később ebédelőknek szintén jó étvágyat!Medve81
Én még mindig bízok Hesterben, és abban, hogy megcsillantja az igazi tudását!Ha, nem így lesz, akkor szerintem ez lesz az utolsó éve a szeles városban.Devin bébi ne hagyd, hogy miattad gúny, és megvetés céltáblája legyek, mert én most is kiálltam érted!laccoo74
 www.youtube.com/watch?v=8iHzdUVpUh0Süsü
Hát igen, az aranykor.Na, én ezt a Devin Hestert szeretném újra a pályán látni!laccoo74
Ahhoz sok dolog fog kelleni. Nem tudom,hogy ez az év letörte e a szarvát,de hogy ilyen legyen kisebb arc kell, több munkamorál ja és persze növessze vissza a haját. Lehet Salamon rokona....Devin Salamon Hester Jr. 😉 Abban rejlik a gyorsasága 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mindig mikor valakitől sokat várnak,akkor az esetek többségében nem hozza az elvártakat a sportoló semmilyen sportban....mikor meg temetnek valakit,akkor az esetek többségében ilyen szinten általában robbantani szoktak. Hester több hideget kap,mint meleget. Nem számolnak vele én úgy érzem ezáltal nagy teher esik le a válláról. Okozni fog ő meglepetéseket a rutinjával. (Lehet,hogy még a tegnapi kemény buli hatása ez,hogy ilyeneket írok. Beütött az almalé. 😊 )
Jó étvágyat az ebédhez!Süsü
ÁMEN!

Szívesen kiabálnék ebben a szezonban min. 3-4 Hester visszahordás után!
De szerintem se való kezdő WR-nek, max. sérülések esetén!

Köszönöm a jókívánságot, hatott, jót ettem!
A később ebédelőknek szintén jó étvágyat!Medve81
Én még mindig bízok Hesterben, és abban, hogy megcsillantja az igazi tudását!Ha, nem így lesz, akkor szerintem ez lesz az utolsó éve a szeles városban.Devin bébi ne hagyd, hogy miattad gúny, és megvetés céltáblája legyek, mert én most is kiálltam érted!laccoo74
 www.youtube.com/watch?v=8iHzdUVpUh0Süsü
Hát igen, az aranykor.Na, én ezt a Devin Hestert szeretném újra a pályán látni!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Mindig mikor valakitől sokat várnak,akkor az esetek többségében nem hozza az elvártakat a sportoló semmilyen sportban....mikor meg temetnek valakit,akkor az esetek többségében ilyen szinten általában robbantani szoktak. Hester több hideget kap,mint meleget. Nem számolnak vele én úgy érzem ezáltal nagy teher esik le a válláról. Okozni fog ő meglepetéseket a rutinjával. (Lehet,hogy még a tegnapi kemény buli hatása ez,hogy ilyeneket írok. Beütött az almalé. 😊 )
Jó étvágyat az ebédhez!Süsü
ÁMEN!

Szívesen kiabálnék ebben a szezonban min. 3-4 Hester visszahordás után!
De szerintem se való kezdő WR-nek, max. sérülések esetén!

Köszönöm a jókívánságot, hatott, jót ettem!
A később ebédelőknek szintén jó étvágyat!Medve81
Én még mindig bízok Hesterben, és abban, hogy megcsillantja az igazi tudását!Ha, nem így lesz, akkor szerintem ez lesz az utolsó éve a szeles városban.Devin bébi ne hagyd, hogy miattad gúny, és megvetés céltáblája legyek, mert én most is kiálltam érted!laccoo74
 www.youtube.com/watch?v=8iHzdUVpUh0
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mindig mikor valakitől sokat várnak,akkor az esetek többségében nem hozza az elvártakat a sportoló semmilyen sportban....mikor meg temetnek valakit,akkor az esetek többségében ilyen szinten általában robbantani szoktak. Hester több hideget kap,mint meleget. Nem számolnak vele én úgy érzem ezáltal nagy teher esik le a válláról. Okozni fog ő meglepetéseket a rutinjával. (Lehet,hogy még a tegnapi kemény buli hatása ez,hogy ilyeneket írok. Beütött az almalé. 😊 )
Jó étvágyat az ebédhez!Süsü
ÁMEN!

Szívesen kiabálnék ebben a szezonban min. 3-4 Hester visszahordás után!
De szerintem se való kezdő WR-nek, max. sérülések esetén!

Köszönöm a jókívánságot, hatott, jót ettem!
A később ebédelőknek szintén jó étvágyat!Medve81
Én még mindig bízok Hesterben, és abban, hogy megcsillantja az igazi tudását!Ha, nem így lesz, akkor szerintem ez lesz az utolsó éve a szeles városban.Devin bébi ne hagyd, hogy miattad gúny, és megvetés céltáblája legyek, mert én most is kiálltam érted!
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Legfrissebb cap számunk: $4,156,995.00 hely. Tehát sok minden már nem fog történni új szerződések terén.

 www.nflplayers.com/reports/RunPublicReport.aspx?report=top51
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Mindig mikor valakitől sokat várnak,akkor az esetek többségében nem hozza az elvártakat a sportoló semmilyen sportban....mikor meg temetnek valakit,akkor az esetek többségében ilyen szinten általában robbantani szoktak. Hester több hideget kap,mint meleget. Nem számolnak vele én úgy érzem ezáltal nagy teher esik le a válláról. Okozni fog ő meglepetéseket a rutinjával. (Lehet,hogy még a tegnapi kemény buli hatása ez,hogy ilyeneket írok. Beütött az almalé. 😊 )
Jó étvágyat az ebédhez!Süsü
ÁMEN!

Szívesen kiabálnék ebben a szezonban min. 3-4 Hester visszahordás után!
De szerintem se való kezdő WR-nek, max. sérülések esetén!

Köszönöm a jókívánságot, hatott, jót ettem!
A később ebédelőknek szintén jó étvágyat!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ezen a Hester<->2.-3.körös picken jót mosolyogtam.
Ha kapnátok érte egy 6.köröst az már sztem nagy dolog volna.Bazzani
"Kicsit" utópisztikus volt, de azért reménykedni még lehet! 😊Medve81
Elkapni tud? Nem.
Visszahordani tud (még)? Nem. (Kivétel ha minden meccset a Detroit ST ellen játszik.)
Veterán minimumért játszik? Nem.
Asszem egy GM-nek ennyit bőven elég tudni és nem ad érte semmit. 😊Bazzani
Bazz, ne rontsd el a kedvemet így a vasárnapi ebéd előtt! 😊Medve81
Mindig mikor valakitől sokat várnak,akkor az esetek többségében nem hozza az elvártakat a sportoló semmilyen sportban....mikor meg temetnek valakit,akkor az esetek többségében ilyen szinten általában robbantani szoktak. Hester több hideget kap,mint meleget. Nem számolnak vele én úgy érzem ezáltal nagy teher esik le a válláról. Okozni fog ő meglepetéseket a rutinjával. (Lehet,hogy még a tegnapi kemény buli hatása ez,hogy ilyeneket írok. Beütött az almalé. 😊 )
Jó étvágyat az ebédhez!
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Ezen a Hester<->2.-3.körös picken jót mosolyogtam.
Ha kapnátok érte egy 6.köröst az már sztem nagy dolog volna.Bazzani
"Kicsit" utópisztikus volt, de azért reménykedni még lehet! 😊Medve81
Elkapni tud? Nem.
Visszahordani tud (még)? Nem. (Kivétel ha minden meccset a Detroit ST ellen játszik.)
Veterán minimumért játszik? Nem.
Asszem egy GM-nek ennyit bőven elég tudni és nem ad érte semmit. 😊Bazzani
Bazz, ne rontsd el a kedvemet így a vasárnapi ebéd előtt! 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezen a Hester<->2.-3.körös picken jót mosolyogtam.
Ha kapnátok érte egy 6.köröst az már sztem nagy dolog volna.Bazzani
"Kicsit" utópisztikus volt, de azért reménykedni még lehet! 😊Medve81
Elkapni tud? Nem.
Visszahordani tud (még)? Nem. (Kivétel ha minden meccset a Detroit ST ellen játszik.)
Veterán minimumért játszik? Nem.
Asszem egy GM-nek ennyit bőven elég tudni és nem ad érte semmit. 😊

több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Ezen a Hester<->2.-3.körös picken jót mosolyogtam.
Ha kapnátok érte egy 6.köröst az már sztem nagy dolog volna.Bazzani
"Kicsit" utópisztikus volt, de azért reménykedni még lehet! 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezen a Hester<->2.-3.körös picken jót mosolyogtam.
Ha kapnátok érte egy 6.köröst az már sztem nagy dolog volna.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olvastam egy cikket, mely szerint több drat picket nem csak letrade segítségével tudnánk szerezni, hanem néhány játékosunk elpasszolásával (Forte, Hester, Allen, Bush, Melton?).

Ha Hester nem akar csak returner lenni ismét, akkor én Őt szívesen eltradelném 2-3. körös pickért!

 www.windycitygridiron.com/2013/4/6/4191376/2013-nfl-draft-what-could-the-bears-trade-for-more-picksMedve81
Tradelni is csak akkor tudsz, ha van partnered.
Fortenak még csak-csak van értéke, de őt miért engedné el a franchise, mikor tavaly írattak alá vele hosszútvára. Bush-t ki venné át ilyen szerződéssell? Allennek az égvilágon semmilyen trade értéke nincs. Ilyen csávót minden második nagyobb háztömbben találsz Amerikában kis túlzással. Melton a védelem egyik alapköve, vele mindenképp hosszútávon terveznek, persze érte első kört kapnál, meg egy hatalmas lyukat a védelem közepén. Hesterről meg mindenki tudja, hogy nem a régi, offenseben használhatatlan.

Ráadásul egyikük sincs trade blockon. Ez a cikk egy jó elmélkedés, jó 5 perces időkitöltés, de semmi realitást nem tartalmaz. Van 5 választásod 3. kör nélkül, ebből gazdálkodsz.
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Olvastam egy cikket, mely szerint több drat picket nem csak letrade segítségével tudnánk szerezni, hanem néhány játékosunk elpasszolásával (Forte, Hester, Allen, Bush, Melton?).

Ha Hester nem akar csak returner lenni ismét, akkor én Őt szívesen eltradelném 2-3. körös pickért!

 www.windycitygridiron.com/2013/4/6/4191376/2013-nfl-draft-what-could-the-bears-trade-for-more-picks
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Israel és Okoye szerintem még egy évre jók lennének.
Nem rossz FA időszak volt ez, de annyira nem is volt jó mint tavaly. Remélem szerencsés draft lesz végre + remélem a bent lévő legjobbat választják ki és nem azt akit ők prospectnek tartanak. Vagy akkor inkább tényleg tradeljünk le és legyen egy plusz pickünk bár én idén nem látok olyan sok jó játékost.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem nagyjából kijelenthetjük, hogy az offseason free agency része számunkra ennyi volt. 3,9-4,5 millió között összegek szerepelnek mindenhol a csapat cap spacénél. Az újoncok kb. 3,5-4 millióba kerülnek majd.

Visszaigazolva: Kelvin Hayden /CB/, Josh McCown /QB/, Zackary Bowman /CB/, Nate Collins /DT/, Jonathan Scott /OT/
Tenderelve: Armando Allen /RB/
Tagelve: Henry Melton /DT/
Igazolva: Jermon Bushrod /OT/ - Saints, Martellus Bennett /TE/ - Giants, Tom Zbikowski /S/ - Colts, Matt Slauson /OG/ - Jets, DJ Williams /LB/ - Broncos, James Anderson /LB/ - Panthers, Steve Maneri /TE/ - Chiefs, Turk McBride /DE/ - Saints

Elengedve: Jason Campbell /Browns/, Kellen Davis /TE/ - Browns, Matt Spaeth /TE/ - Steelers, Lance Louis /OG/ - Dolphins, DJ Moore /CB/ - Panthers, Chris Spencer /OG/ - Titans, Geno Hayes /LB/ - Jaguars, Nick Roach /LB/ - Raiders,
FA: Brian Urlacher /LB/, Israel Idonije /DE/, Matt Toeiana /DT/, Troy Nolan /S/, Olindo Mare /K/, Chilo Rachal /OG/, Amobi Okoye /DT/, Kahlil Bell /RB/, Nick Pieschel /OG/

Johnny Knox visszavonult.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Backup QB kérdés 2.0....Vince Young megfelelő lenne nekünk? Ő mennyire sérülékeny típus? Elég nagy darab..bírja a gyűrődést?Süsü
Akkor már inkább csináljunk Webből irányítót... 😂Delete
Na neee! 😀 Most miért vagy ilyen szigorú?
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Backup QB kérdés 2.0....Vince Young megfelelő lenne nekünk? Ő mennyire sérülékeny típus? Elég nagy darab..bírja a gyűrődést?Süsü
Akkor már inkább csináljunk Webből irányítót... 😂


több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Backup QB kérdés 2.0....Vince Young megfelelő lenne nekünk? Ő mennyire sérülékeny típus? Elég nagy darab..bírja a gyűrődést?