Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Újabb center és újabb linebackerek jönnek privát workoutra.
Travis Frederick C - Wisconsin
Jon Bostic LB - Florida
Kasheem Greene LB - Rutgers
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Kis draft challenge a ChicagoBears.com oldalon:

 throwback.chicagobears.com/draftchallenge/
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem úgy tűnik, hogy MRI nagyjából összepakolt egy - draft nélkül is - pályára küldhető O-t és D-t (az más kérdés, hogy én mit gondolok Bushrodról és az Urlacher-ügyről....ettől függetlenül ahogy elképzelte, szerintem meg is csinálta)....ráadásul mindenhova behúzta a megfelelő cseréket is (LB és CB cserék soványak, de attól még vannak...)
Szerintem sem véletlen, hogy marha korán elhintette, hogy a 20. pick eladó, tessék jelentkezni...ha egy mód van rá, lemegyünk, még akár áron alul is....szerintem szinte kristálytisztán BPA-zni fogunk a drafton....pont azon agyaltam, hogy elég sok minőségi passrusher jön ki idén, és szerintem ha úgy alakul, simán behúzunk egyet....azért manapság DE-ből soha sincs elég...DT dettó....az LB, WR, CB, OL azért várható, de nem lepődöm meg, ha vmelyik kimarad, mert egyszerűen a tehetségre szavaznak a poszt helyett....

Laccoo: Blanchardot lélegzetvisszafojtva várjuk.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ebben az esetben McClellin-t minek kell majd nevezni?
Mert aki miatt őt húztuk az Széles Gábori magasságokban szárnyalt...vandeminek
Amúgy nem tudom, miért van bajod Mekk Elekkel. A draftolásakor lefordultam a székről, de már most látszik, hogy ez a srác kb. 10 évig a ligában lesz. Most őszintén, ki futott nála jobb szezont a DE/OLB-k közül? Coples, aztán ide vehetjük Irvint, és Chandler Jonest, de ők a szezon végére eléggé eltűntek. Plusz az egyetlen volt szerintem (nyilván nem néztem minden csapat minden meccsét, a többi csapat drukkerei rám cáfolnak, ha tévedek), aki minimum 4 poszton feltűnt. Ráadásul ha semmi nem változik, akkor jövőre marad ő, és Paea. Jones szintén egy több poszton bevethető játékos, végre a védelemben is lehetett látni 21. századi focira emlékeztető jeleket, ezt vonalat simán tovább lehet vinni, főleg egy 34 frontban is tapasztalt edzővel. De lehet, hogy teljesen más vonalat kezdünk, és továbbra is O, aztán a legjobb elérhető LB. Ha Ogletree csúszik a bajai miatt, akkor ő, esetleg egy feltrade után. Szerintem Kashem Greene is parádés játékos lenne a rendszerünkben, de lehet a Dallas behúzza. Esetleg Sean Porter. De mivel egy nickel corner ér annyit manapság (hogy nickel pass rusherről ne is beszéljünk), mint egy kezdő LB, ezzel lehet várunk jövő évig.

u.i.. a szélesgábori magasság meg csak most esett le. De valamiért nem tudtam rajta mosolyogni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na uraim, szerintem, most írom életem legfeleslegesebb hszét.De volt egy kis ráérő időm, és itt még nem csináltam ilyet, ezért megpróbáltam mindent összeszedni csapatunk frissen igazolt centeréről Taylor Boggsról.
Tehát:Taylor 1987.02.20.-án született Pasadenában Californiában.Középiskolába az Upland High Schoolba járt.Itt az Upland Highlanders csapatában tevékenykedett/OL,DL/.Mezszáma az 55-ös volt, és meccsenkénti átlaga 1,5 tackle.
Főiskolára a Humboldt State Universityre járt.Fő tantárgya az üzleti életre nevelte.Játszani pedig az egyetem Humboldt State Jacks nevű csapatában játszott 50-es mezszámmal.Posztja DL, C.
Csapatkapitányságig vitte, és 2010-ben megválasztották az év OL játékosának.
A New York Jets választotta ki a drafton 2011-ben, de meccset az Nfl-ben nem játszott a csapat szineiben.Egyébként itt 64-es számmal szerepelt volna, ha pályára küldik.
A Jets 2012.04.12-én injured reserve listára tette, és ezzel részükről lezárult a kapcsolat.Hősünket a Bills hívta ezután edzőtáborba, ám szerződés nem köttetett!
Érdelesség lehet még, hogy távoli unokatestvére Owen Schmidt RB aki két évig a Seahawksnál tevékenykedett, majd áttette székhelyét Oaklandbe, és a Fosztogatók szolgálatába állt.
Hősünk jelen pillanatban kedvenc csapatunk alkalmazásában áll mezszáma a 60-as.
Köszönöm, hogy időt szántatok a baromságaimra!laccoo74
Jövő héten Blanchard életrajzával fogok büntetni!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Már csak két hét és kiegyenesednek ezek a kérdőjelek. Ha a tavalyinál jobb lesz egy picivel legalább, én már boldog leszek.

Warmack-nek örülnék, meg egy tökös LB-nek is..........csi77
Warmack nem hiszem, hogy 20-ig eljutna. Ha nem is top10-ben, de 20 előtt biztosan elviszik. Annyi pick-ünk meg nincs, hogy feljebb tudjunk menni.vandeminek
Azért legfeljebb 19 játékost választhatnak előttünk. De lesz egy letrade. MRI akar egyet, szóval meg is lesz. Szerintem a draftunk, és nem viccelek

1. Datone Jones. Mindenki csak pislog, de Woot-Woot szerződése lejár, Izzy ment, Peppers 17 milliót kereső 35 éves játékos.
2. Stedman Bailey. Akarunk némi sebességet, Hester semmire sem megoldás, Weems egy megbízható ST/depth, Bennett put up, or shut up szezonban van.
3. Kiko Alonso. Nem kör, hanem választás, akár feltrade. Nem hiszem, hogy különösebben indokolni kéne.füligjimmy

Ebben az esetben McClellin-t minek kell majd nevezni?

Mert aki miatt őt húztuk az Széles Gábori magasságokban szárnyalt...vandeminek
Kezdő DE?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Már csak két hét és kiegyenesednek ezek a kérdőjelek. Ha a tavalyinál jobb lesz egy picivel legalább, én már boldog leszek.

Warmack-nek örülnék, meg egy tökös LB-nek is..........csi77
Warmack nem hiszem, hogy 20-ig eljutna. Ha nem is top10-ben, de 20 előtt biztosan elviszik. Annyi pick-ünk meg nincs, hogy feljebb tudjunk menni.vandeminek
Azért legfeljebb 19 játékost választhatnak előttünk. De lesz egy letrade. MRI akar egyet, szóval meg is lesz. Szerintem a draftunk, és nem viccelek

1. Datone Jones. Mindenki csak pislog, de Woot-Woot szerződése lejár, Izzy ment, Peppers 17 milliót kereső 35 éves játékos.
2. Stedman Bailey. Akarunk némi sebességet, Hester semmire sem megoldás, Weems egy megbízható ST/depth, Bennett put up, or shut up szezonban van.
3. Kiko Alonso. Nem kör, hanem választás, akár feltrade. Nem hiszem, hogy különösebben indokolni kéne.füligjimmy
Ebben az esetben McClellin-t minek kell majd nevezni?
Mert aki miatt őt húztuk az Széles Gábori magasságokban szárnyalt...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Már csak két hét és kiegyenesednek ezek a kérdőjelek. Ha a tavalyinál jobb lesz egy picivel legalább, én már boldog leszek.

Warmack-nek örülnék, meg egy tökös LB-nek is..........csi77
Warmack nem hiszem, hogy 20-ig eljutna. Ha nem is top10-ben, de 20 előtt biztosan elviszik. Annyi pick-ünk meg nincs, hogy feljebb tudjunk menni.vandeminek
Azért legfeljebb 19 játékost választhatnak előttünk. De lesz egy letrade. MRI akar egyet, szóval meg is lesz. Szerintem a draftunk, és nem viccelek

1. Datone Jones. Mindenki csak pislog, de Woot-Woot szerződése lejár, Izzy ment, Peppers 17 milliót kereső 35 éves játékos.
2. Stedman Bailey. Akarunk némi sebességet, Hester semmire sem megoldás, Weems egy megbízható ST/depth, Bennett put up, or shut up szezonban van.
3. Kiko Alonso. Nem kör, hanem választás, akár feltrade. Nem hiszem, hogy különösebben indokolni kéne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A Fosztogatók nem LA-ben vannak, hanem Oaklandban... egyelőre! 😀Bruce
Bocsi!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A Fosztogatók nem LA-ben vannak, hanem Oaklandban... egyelőre! 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na uraim, szerintem, most írom életem legfeleslegesebb hszét.De volt egy kis ráérő időm, és itt még nem csináltam ilyet, ezért megpróbáltam mindent összeszedni csapatunk frissen igazolt centeréről Taylor Boggsról.
Tehát:Taylor 1987.02.20.-án született Pasadenában Californiában.Középiskolába az Upland High Schoolba járt.Itt az Upland Highlanders csapatában tevékenykedett/OL,DL/.Mezszáma az 55-ös volt, és meccsenkénti átlaga 1,5 tackle.
Főiskolára a Humboldt State Universityre járt.Fő tantárgya az üzleti életre nevelte.Játszani pedig az egyetem Humboldt State Jacks nevű csapatában játszott 50-es mezszámmal.Posztja DL, C.
Csapatkapitányságig vitte, és 2010-ben megválasztották az év OL játékosának.
A New York Jets választotta ki a drafton 2011-ben, de meccset az Nfl-ben nem játszott a csapat szineiben.Egyébként itt 64-es számmal szerepelt volna, ha pályára küldik.
A Jets 2012.04.12-én injured reserve listára tette, és ezzel részükről lezárult a kapcsolat.Hősünket a Bills hívta ezután edzőtáborba, ám szerződés nem köttetett!
Érdelesség lehet még, hogy távoli unokatestvére Owen Schmidt RB aki két évig a Seahawksnál tevékenykedett, majd áttette székhelyét Oaklandbe, és a Fosztogatók szolgálatába állt.
Hősünk jelen pillanatban kedvenc csapatunk alkalmazásában áll mezszáma a 60-as.
Köszönöm, hogy időt szántatok a baromságaimra!
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Már csak két hét és kiegyenesednek ezek a kérdőjelek. Ha a tavalyinál jobb lesz egy picivel legalább, én már boldog leszek.

Warmack-nek örülnék, meg egy tökös LB-nek is..........csi77
Warmack nem hiszem, hogy 20-ig eljutna. Ha nem is top10-ben, de 20 előtt biztosan elviszik. Annyi pick-ünk meg nincs, hogy feljebb tudjunk menni.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Már csak két hét és kiegyenesednek ezek a kérdőjelek. Ha a tavalyinál jobb lesz egy picivel legalább, én már boldog leszek.

Warmack-nek örülnék, meg egy tökös LB-nek is..........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Teo is jön vizitre. Akárcsak Zavier Gooden (OLB - Missouri). A múlt héten Arthur Brown volt.
Barrett Ruud pedig workoutra jön.

Eléggé nézegetik az LB-ket. Most ez vagy pokoli jó elterelés, vagy tényleg tervben van valakinek a behúzása. Viszont 1/20at adnál értük? (Brownra és Teora gondolok.) Mert én nem. Egy ideális világban a Frisco feltradel a 2/1-es pickjével, odaadja a 2/31-edik választását, meg egy 5. körös picket.tüsi91
Ez a Teo van annyira jó, mint amennyit foglalkozik vele a média?Láttam a videót a Combineról, és ott azért annyira nem győzött meg.De ez az én véleményem.Meg szerintem az állandó médiaérdeklődés sem tenne jót a csapatnak.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Teo is jön vizitre. Akárcsak Zavier Gooden (OLB - Missouri). A múlt héten Arthur Brown volt.
Barrett Ruud pedig workoutra jön.

Eléggé nézegetik az LB-ket. Most ez vagy pokoli jó elterelés, vagy tényleg tervben van valakinek a behúzása. Viszont 1/20at adnál értük? (Brownra és Teora gondolok.) Mert én nem. Egy ideális világban a Frisco feltradel a 2/1-es pickjével, odaadja a 2/31-edik választását, meg egy 5. körös picket.
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Schwenke vizitál nálunk.  espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4683075/source-cal-center-schwenke-to-visit-bearstüsi91
Schwenke-t 3. körösnek értékelik! Csak Nekünk nincs 3. körös pickünk! :S
Így ha akarják Őt, akkor vagy elvisszünk 2. kör végén, vagy 1. kör letrade és kapunk +1 3. köröset, vagy imádkozunk, hogy maradjon bent 4. körös pickünknél is!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Schwenke vizitál nálunk.  espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4683075/source-cal-center-schwenke-to-visit-bears
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.yardbarker.com/nfl/articles/jets_waive_c_taylor_boggs/10544629
 static.foxsports.com/fe/images/NFL/Headshots/140x170/25437.jpg
A gugli sem túl információdús
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Aztán lehet, hogy a most szerződtetett Úriemberek közül egyikőjük sem kerül rosterra. Erről a Boggsról még csak hallani sem hallottam. Vélhetően a szerződés összege meg elenyészően terheli a sapkát.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fluellen egy 4.-5.számú DT semmi több. Hasznos kiegészítőember, ennyi.

több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Friss NFL.com vélemény a draftunk kimenetelésről:

"2013 draft picks: 20 (1st round), 50 (2nd), 117 (4th), 153 (5th), 188 (6th).
Biggest area of need: Linebacker.
Other spots to address: Offensive guard, defensive line, cornerback.
Prospects who fit: Chance Warmack, OG, Alabama; Manti Te'o, LB, Notre Dame; Kawann Short, DT, Purdue; Jesse Williams, DT, Alabama; Justin Pugh, OG, Syracuse.

I'm going to go all Dr. Phil-iot here: It's time you get real. The Bears have all sorts of needs and not enough picks. With just five selections (and no third-rounder), general manager Phil Emery isn't going to get everything done. Not to worry, though, as the Bears did exactly what they needed to do in free agency, getting a left tackle (Jermon Bushrod) and a tight end (Martellus Bennett), while franchising the guy they had to keep (Henry Melton).

Most Bears fans probably don't want Manti Te'o, considering the bad press he's received from the catfishing saga and his lackluster performance at the NFL Scouting Combine, but from a pure football standpoint, it's obvious the Notre Dame standout can make plays in the middle. Don't you wish everyone paid more attention to that than they did to his dating habits or to how fast he can run a sprint he'll hardly ever replicate in an NFL stadium? Given the Brian Urlacher situation, the Bears' need for someone in the middle is obvious, unless you're in love -- in like -- with D.J. Williams. This club really is counting on both Williams and former Carolina Panther James Anderson to bring it in the 4-3. Good luck."

Bocs, hogy angolul dobom be a cikket, de az angolom is not so good.

NFC North:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ajzumriomcp9gcv9ojcx
NFC North draft needs: Manti Te'o could solve Bears' LB issues
Elliot Harrison says the equation is simple: The Chicago Bears need linebacker help, and Manti Te'o is a good linebacker. Check out every NFC North team's draft outlook in this divisional primer.
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Következő 1 éves szerződtetésünk: C Taylor Boggs. 1 éjjel alatt 3, nem rossz.

Lesz itt tülekedés rosterre kerülésért! 😊
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Emery tovább csapatja a dolgokat:

#Bears have agreed to terms with DT Andre Fluellen. He has spent majority of his career with #Lions and he will sign a 1-year contract. (Bazzani vélemény?)

The Chicago Bears signed defensive end Kyle Moore (Bills) to a one-year contract on Tuesday, a league source told ESPN NFL Insider Adam Schefter.

Okoye, Idonije helyettesei is megérkeztek. Tényleg érik az OT vagy WR 1.körös pick....
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
D.J. Williams numbers finally in: No gtd money. $900K base. Roster bonuses up to $750K if on roster and active for all 16 games.

Azért hogy MRI milyen szerződéseket tud fakítani nem semmiDelete
Okosan - ügyesen!D.J.-nek szüksége volt egy csapatra, ill levegőváltozásra, nekünk meg szükségünk volt a "lemezlovasra".Kapott pénzt is, lett csapata is, és rajta áll, hogy lesz-e több pénze, ill. csapata hosszabb távon.Sok ilyen kellene még!Meg jól kellene draftolni, aztán nem "csak" az alapszakaszban pusztítana a Medve!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
D.J. Williams numbers finally in: No gtd money. $900K base. Roster bonuses up to $750K if on roster and active for all 16 games.

Azért hogy MRI milyen szerződéseket tud fakítani nem semmiDelete
nem lepne meg ha egy kis zsiványvér is csörgedezne az ereiben 😀

le a kalappal egyébként nagyon jó GMdavemayer
Abszolút jó felfogással dolgozhat. Nem hiába ír ki ilyet Williams,hogy itt akarja újrakezdeni a karrierjét. MRI az megadja a nagy pénzt,de csak annak aki meg is dolgozik érte. Valami ilyesmi lehet ... húzhatja ezek előtt szóban a mézes madzagot. 😊