Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears project to have DJ Williams at MLB and James Anderson at SLB alongside Lance Briggs at WLB.

1-2. körben nem úgy néz ki, h LB-t húznánk ez által. Tüsivel egyetértek, tényleg az O kerülhet előtérbe a drafton.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó munkásember. Erős oldali LB lehet, akkor viszont DJ lesz az MLB. Briggs-Williams-Anderson. Annyira nem rossz. Vagy még lesz vmi csavar. Mindenesetre ezek a lépések azt mutatják/mutathatják, hogy a drafton elsődlegesen az Offense turbózására mennek rá. S tulajdonképpen nem is értem minek csodálkozok ezen, amikor is egy offense beállítottságú HC került a csapathoz.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears sign LB James Anderson to a 1-year contract. Good fit for scheme. He was released by #Panthers in cap move earlier this month.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most már nekem is gyanús, hogy Hardinnal nem safetyként számolnak, ha egyeltalán számolnak. Zbikowski jó srác, helyi is (mondjuk Hayden is az volt). S nem utolsó sorban ha netán megint bunyó tör ki a Lions elleni meccsen jól fog jönni egy profi ökölvívó. 😂 😂 😂tüsi91
Egy bölcs ember egyszer azt mondta, hogy Hardin nickel corner lesz.

Williams igazolásnak örülök, futás ellen jó, középen erre nagy szükségünk van, valamint 3 poszton bevethető különösebb fennakadás nélkül. Nyilván azt már tudod, mit kapsz a pénzedért, legfeljebb kellemesen meglepődsz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most már nekem is gyanús, hogy Hardinnal nem safetyként számolnak, ha egyeltalán számolnak. Zbikowski jó srác, helyi is (mondjuk Hayden is az volt). S nem utolsó sorban ha netán megint bunyó tör ki a Lions elleni meccsen jól fog jönni egy profi ökölvívó. 😂 😂 😂
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Zbikowski egy éves szerződést írt alá. Most már hivatalos.dcsicsak
Zbikowski will be the No. 3 safety behind starters Chris Conte and Major Wright, while also playing special teams.

egy tartalék corner jobb lenne...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Zbikowski egy éves szerződést írt alá. Most már hivatalos.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
The Chicago Sun-Times reports the Bears are expected to sign free agent S Tom Zbikowski.

Zbikowski was released by the Colts last week after Indianapolis inked LaRon Landry as his replacement. Zbikowski is from the Chicago area, and he has 25 career starts under his belt. He recorded 38 tackles, five pass breakups, and an interception last season. Zbikowski also brings value as a special teams player.
több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Srácok (és lányok),

kicsit unatkoztam és összeszedtem a netről jó pár mock draftot, amiket időrendbe tettem, így lehet látni, hogyan alakul jó pár NFL "szakértő" véleménye Bears 1. körös választásáról.

Időpont 1. kör Szakértő neve Honlap
2013. január 14. Manti Te'o (LB) Bucky Brooks NFL.com
2013. január 14. Manti Te'o (LB) Daniel Jeremiah NFL.com
2013. január 14. Jonathan Cooper (OG) Josh Norris NFL.com
2013. január 15. Lane Johnson (OT) Charles Davis NFL.com
2013. január 15. Zach Ertz (TE) Gil Brandt NFL.com
2013. január 23. Alec Ogletree (LB) Unknown Walterfootball.com
2013. január 25. Zach Ertz (TE) Bucky Brooks NFL.com
2013. február 6. Jonathan Cooper (OG) Unknown Walterfootball.com
2013. február 8. Kevin Minter (LB) Daniel Jeremiah NFL.com
2013. február 13. D.J. Fluker (OT) Unknown Walterfootball.com
2013. február 15. D.J. Fluker (OT) Josh Norris NFL.com
2013. február 20. Zach Ertz (TE) Bucky Brooks NFL.com
2013. február 20. D.J. Fluker (OT) Unknown Walterfootball.com
2013. február 26. Tyler Eifert (TE) Gil Brandt NFL.com
2013. február 28. Tavon Austin (WR) Unknown Walterfootball.com
2013. március 1. Tyler Eifert (TE) Daniel Jeremiah NFL.com
2013. március 1. D.J. Fluker (OT) Peter Schrager FOXsports.com
2013. március 4. Tyler Eifert (TE) Bucky Brooks NFL.com
2013. március 5. Tyler Eifert (TE) Charles Davis NFL.com
2013. március 6. Tavon Austin (WR) Unknown Walterfootball.com
2013. március 12. Tyler Eifert (TE) Empty Taxi Bowl.hu
2013. március 13. Chance Warmack (OG) Josh Norris NFL.com
2013. március 15. Desmond Trufant (CB) Bucky Brooks NFL.com
2013. március 18. Alec Ogletree (LB) Charlie Campbell Walterfootball.com
2013. március 18. Tyler Eifert (TE) Clark Judge CBSsports.com
2013. március 18. Manti Te'o (LB) Matt Smith NFL.com
2013. március 18. Cotdarrelle Patterson (WR) Pat Kirwan CBSsports.com
2013. március 18. Arthur Brown (LB) Pete Prisco CBSsports.com
2013. március 18. Tavon Austin (WR) Rob Rang CBSsports.com
2013. március 18. Alec Ogletree (LB) Will Brinson CBSsports.com
2013. március 19. Alec Ogletree (LB) Dane Brugler CBSsports.com
2013. március 20. D.J. Fluker (OT) Daniel Jeremiah NFL.com
2013. március 20. Tyler Eifert (TE) Unknown Walterfootball.com
2013. március 21. Keenan Allen (WR) Unknown Drafttek.com
2013. március 22. Jonathan Cooper (OG) Unknown Draftcountdown.com
2013. március 23. Xavier Rhodes (CB) Mel Kiper Jr. ESPN.com
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Lejön a magaslatról, aztán a sok oxigén majd segít 😀 Marshall se balhézik mióta Chicagoban van, reméljük nem lesz gond. Ha meg mégis, akkor nem marad rosteren.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nagy lehet a bizalom Chicagoban DJ iránt, ha csak egy évet mertek neki adni, plusz ennyi zsetont.Szerintem az úrnak ez lehetett az utolsó esélye az Nfl-ben maradáshoz, ha ezt aláírta.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
én megtartottam volna Urlachert és ledraftolom az utódját hogy 1 évet tanulhasson tőle. Így nem lett volna jövőre MLB és DE need is.davemayer
Ha Lach marad itt, LB húzás max 4. körben van strong side-ra. Ez 1000%. Gondolom Te viszont nem így képzelnéd el az utódot. Mindegy is, ezen már ne vitatkozzunk.

DJ Williams ennyiért jó vétel volt. Garantált összeg nincs, ha van vmi ügye kivágod a szezon előtt azt cső. Szerintem SLB lesz. Briggs - (Minter, Ogletree, Brown, Teo) - Williams. Ez nem lenne rossz.

Mathieu-nek mondjuk nagyon örülnék ha behúznánk, kérdés milyen poszton számítanánk rá. De a 4. körben ő már nem lesz bent szerintem.proki
Szerintem benn lesz 4. körben is. Nickel CB lehetne elsősorban és returner.
több mint 11 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Üdv.
DJ.Williamsről tudnátok pár sort írni, hogy mire lehet tőle számítani?dcsicsak
Inkább itt válaszolok
2004-ben 1/17-ben draftoltuk.
Azóta kb minden évben új DC alatt játszott, és általában az új DC-vel a posztja is változott. Volt ő szélen és középen, 3-4-ben és 4-3-ban, nagyjából ugyanazt nyújtotta. Általában élen járt nálunk szerelések terén, mondjuk az ő posztján ez valahol elvárás is, amikor kellett az irányítóra is tudott nyomást helyezni, azonban coverben mindig és mindenhol elég gyenge volt. Amikor jó védelmünk volt, 2004-5 akkor is jó volt benne, amikor nagyon rossz védelmünk volt, ő volt az egyik aki tartotta a csapatot.

Az, h cutoltuk és FA lett 2 dolognak köszönhető. Egyrészt pályán kívül mindig van valami balhéja. DUI, tiltott teljesítmény növelők, csalási kísérlet a vizelet mintával, vagy csak a playbook egy részét tweeteli ki, aztán nem érti mi azzal a baj. Összehalmozott tavalyra 9 meccs eltiltás. Nem baj, mert nekünk nagyon jó backup WLB-nk van, Woody személyében. DJ számára azért baj, mert kdierült, h Woody nem csak nagyon jó, hanem van olyan jó, mint ő maga, mindezt sokkal olcsóbban, sokkal fiatalabban és sokkal megbízhatóbban (pályán kívül).
DJ becsületére legyen mondva, elfogadta a helyzetet, h Woody a kezdő és utána nagy segítség volt a rotációban, de 8 milláért csereember nem kell. Mi reménykedtünk benne, h paycut után MLB, de hiába játszott sok helyen, köztük MLB-t is. Mi MLB poszton nagyon üresen maradtunk, mégse merült fel a neve ott. Szerintem nálatok se feltétlen Urlacher helyét hivatott betölteni. Nem tudom tampa2-be hogyan illik, nem tudom marad-e nálatok egyáltalán a tampa2. 1 éves szerződés ilyen alacsony áron nagyon jó húzás. Minimális kockázat, de nagyot nyerhettek vele.

Még egy előny, Marshallal és DJ-vel a fedélzeten offseasonben se fogtok unatkozni 😛Black_Adder
Köszi a választ. 😀

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Üdv.
DJ.Williamsről tudnátok pár sort írni, hogy mire lehet tőle számítani?dcsicsak
Inkább itt válaszolok
2004-ben 1/17-ben draftoltuk.
Azóta kb minden évben új DC alatt játszott, és általában az új DC-vel a posztja is változott. Volt ő szélen és középen, 3-4-ben és 4-3-ban, nagyjából ugyanazt nyújtotta. Általában élen járt nálunk szerelések terén, mondjuk az ő posztján ez valahol elvárás is, amikor kellett az irányítóra is tudott nyomást helyezni, azonban coverben mindig és mindenhol elég gyenge volt. Amikor jó védelmünk volt, 2004-5 akkor is jó volt benne, amikor nagyon rossz védelmünk volt, ő volt az egyik aki tartotta a csapatot.

Az, h cutoltuk és FA lett 2 dolognak köszönhető. Egyrészt pályán kívül mindig van valami balhéja. DUI, tiltott teljesítmény növelők, csalási kísérlet a vizelet mintával, vagy csak a playbook egy részét tweeteli ki, aztán nem érti mi azzal a baj. Összehalmozott tavalyra 9 meccs eltiltás. Nem baj, mert nekünk nagyon jó backup WLB-nk van, Woody személyében. DJ számára azért baj, mert kdierült, h Woody nem csak nagyon jó, hanem van olyan jó, mint ő maga, mindezt sokkal olcsóbban, sokkal fiatalabban és sokkal megbízhatóbban (pályán kívül).
DJ becsületére legyen mondva, elfogadta a helyzetet, h Woody a kezdő és utána nagy segítség volt a rotációban, de 8 milláért csereember nem kell. Mi reménykedtünk benne, h paycut után MLB, de hiába játszott sok helyen, köztük MLB-t is. Mi MLB poszton nagyon üresen maradtunk, mégse merült fel a neve ott. Szerintem nálatok se feltétlen Urlacher helyét hivatott betölteni. Nem tudom tampa2-be hogyan illik, nem tudom marad-e nálatok egyáltalán a tampa2. 1 éves szerződés ilyen alacsony áron nagyon jó húzás. Minimális kockázat, de nagyot nyerhettek vele.

Még egy előny, Marshallal és DJ-vel a fedélzeten offseasonben se fogtok unatkozni 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
 www.chicagotribune.com/sports/breaking/chi-chicago-bears-sign-urlacher-replacement-20130322,0,5757756.story

A league source said the Bears have signed former Broncos linebacker D.J. Williams to a one-year deal two days after cutting off talks with Urlacher.

The contract Williams signed gives the Bears protection should Williams not stay on track. His base salary is $900,000, and none of his contract is guaranteed. He can earn a maximum of $1.75 million if he hits a workout bonus and a series of roster bonuses spread out over time.soma80
ő megoldás?davemayer
Olcsóbb, hajtani fog mint állat, fiatalabb 5évvelsoma80
na ez jó , és jól is játszik amúgy? nem ismerem egyáltalándavemayer
MLB-nek való MLB. Pici pénzért jött egy igazán jó játékos. A tudomásom szerint azért nem játszott tavaly,mert pozitív lett egy drog tesztje...de lehet tévedek. Csekkolni érdemes: (Kár a minőségért,de a lényeg látszik.) Szerintem jó vétel,ha lerángatták végleg a cuccról. 😀
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Kellen Davis ment a Brownsba. Valaki mondta itt, hogy meglepődne, ha találna magának csapatot. Az a jó ebben a ligában, hogy attól hogy valaki szar valahol, még kellhet egy másik csapatnak...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
 www.chicagotribune.com/sports/breaking/chi-chicago-bears-sign-urlacher-replacement-20130322,0,5757756.story

A league source said the Bears have signed former Broncos linebacker D.J. Williams to a one-year deal two days after cutting off talks with Urlacher.

The contract Williams signed gives the Bears protection should Williams not stay on track. His base salary is $900,000, and none of his contract is guaranteed. He can earn a maximum of $1.75 million if he hits a workout bonus and a series of roster bonuses spread out over time.soma80
ő megoldás?davemayer
Olcsóbb, hajtani fog mint állat, fiatalabb 5évvelsoma80
na ez jó , és jól is játszik amúgy? nem ismerem egyáltalán

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!

According to the Chicago Sun Times, free agent Nick Barnett is "believed" to be on the Bears' radar.


It's unclear if Chicago's interest died down after the D.J. Williams signing. Barnett, 32 in May, has experience at both middle and strong-side linebacker. The Bears tentatively expect Williams to replace Brian Urlacher in the middle, though his cheap contract suggests Williams is only lightly penciled in.soma80
Williams, szélső LB vagy középső? Miivel ugy látom középsönek kicsi a magassága.

több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan

According to the Chicago Sun Times, free agent Nick Barnett is "believed" to be on the Bears' radar.


It's unclear if Chicago's interest died down after the D.J. Williams signing. Barnett, 32 in May, has experience at both middle and strong-side linebacker. The Bears tentatively expect Williams to replace Brian Urlacher in the middle, though his cheap contract suggests Williams is only lightly penciled in.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
 www.chicagotribune.com/sports/breaking/chi-chicago-bears-sign-urlacher-replacement-20130322,0,5757756.story

A league source said the Bears have signed former Broncos linebacker D.J. Williams to a one-year deal two days after cutting off talks with Urlacher.

The contract Williams signed gives the Bears protection should Williams not stay on track. His base salary is $900,000, and none of his contract is guaranteed. He can earn a maximum of $1.75 million if he hits a workout bonus and a series of roster bonuses spread out over time.soma80
ő megoldás?davemayer
Olcsóbb, hajtani fog mint állat, fiatalabb 5évvel
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
 www.chicagotribune.com/sports/breaking/chi-chicago-bears-sign-urlacher-replacement-20130322,0,5757756.story

A league source said the Bears have signed former Broncos linebacker D.J. Williams to a one-year deal two days after cutting off talks with Urlacher.

The contract Williams signed gives the Bears protection should Williams not stay on track. His base salary is $900,000, and none of his contract is guaranteed. He can earn a maximum of $1.75 million if he hits a workout bonus and a series of roster bonuses spread out over time.soma80
ő megoldás?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
 www.chicagotribune.com/sports/breaking/chi-chicago-bears-sign-urlacher-replacement-20130322,0,5757756.story

A league source said the Bears have signed former Broncos linebacker D.J. Williams to a one-year deal two days after cutting off talks with Urlacher.

The contract Williams signed gives the Bears protection should Williams not stay on track. His base salary is $900,000, and none of his contract is guaranteed. He can earn a maximum of $1.75 million if he hits a workout bonus and a series of roster bonuses spread out over time.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Mathieu-nek mondjuk nagyon örülnék ha behúznánk, kérdés milyen poszton számítanánk rá. De a 4. körben ő már nem lesz bent szerintem.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Attól tartok, hogy személyeskedéssé is fajulhatott a tárgyalás, úgy lett durva kenyértörés a vége...
Urlacherhez még annyit, hogy azért ne felejtsük el, hogy tavaly gyak. nem volt offseasonja, mert a sérülésből lábadozott...én merek rá fogadni, hogy jobb fizikai állapotban láttuk volna idén, annak ellenére, hogy egy évvel öregebb.
Ami rosszabb, hogy senkinek sem kell már....Vikes és a Cards jelezte, hogy kösz, nem, még a Dallasban bízom....ha pedig nem, akkor vonuljon vissza....csak az egész kva méltatlan....elszomorító....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
én megtartottam volna Urlachert és ledraftolom az utódját hogy 1 évet tanulhasson tőle. Így nem lett volna jövőre MLB és DE need is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal