Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
De amúgy elhiszi bárki hogy ha ebbe a mai bearsbe betennénk egy fr qbt (ki az amúgy? Mahomes? Burrow? Ki?) akkor ő képes lenne feljavítani a körülötte levők játékát annyira a sajátjával hogy az drasztikusan látsszon az összképen?

Ha Mahomes draftoltuk volna Trubi helyett már ő sem lenne a csapatnál ebben biztos vagyok és imádkozna egy második esélyért valahol. Ilyenkor mindig Archie Manning jut eszembe akit a Saints draftolt és ott is töltötte a karrierjét de a franchise halott volt és ő sem ért el semmit. Élőben nem láttam de nem lehetett kutyaütő, pláne ha a fiaiból indulunk ki... a lényeg: mi ugyanígy tettük volna tönkre Mahomes karrierjét is, és tesszük most Fieldsével is. Titkon remélem hogy kiakad annyira hogy baszik majd hosszútávú szerződést kötni velünk aztán kap valahol egy második esélyt ahol képesek csapatot is építeni meg esetleg O playeket hívni.

#getzynomenestomen

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
4.29 az átlag idő a zsebben NFL szinten. Valaki alul belinkelte, 10 sackbol 9!!!!!! 4+ után jött. Miért az o-lineról beszélünk?? szar tény. De baszki 4+ mp. Ha van egy kurva top WRed, erőszakold már meg magad, hogy ránezel, mielőtt gondolsz egyet és belerohansz a faszerdőbe nyitott szájjal.. ( ez is a beagyazott link altt volt, Moore seggures Fields meg belerohan a falba) ertem, h szar a fal, de ha uresek az elkapok, nekes meg van időd passzolni…. idehozhatod a liga elit o lineokat is. akkor sem fog látni
ricsiii83
Ezt egyszerűen nem vagyok hajlandó elhinni amúgy. Érdemes a sackeknél a nyomás érkezésének idejét is figyelni, mert pl Fieldsnél simán elhiszem hogy 1.5-2 mpnél érkező nyomásból 4.mp-re lesz sack.

Számomra beszédesebb stat volt a packers elleni meccsen hogy a snapjei hány %-nál jött rá nyomás, abból látszik hogy az OL kurva gyenge.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
4.29 az átlag idő a zsebben NFL szinten. Valaki alul belinkelte, 10 sackbol 9!!!!!! 4+ után jött. Miért az o-lineról beszélünk?? szar tény. De baszki 4+ mp. Ha van egy kurva top WRed, erőszakold már meg magad, hogy ránezel, mielőtt gondolsz egyet és belerohansz a faszerdőbe nyitott szájjal.. ( ez is a beagyazott link altt volt, Moore seggures Fields meg belerohan a falba) ertem, h szar a fal, de ha uresek az elkapok, nekes meg van időd passzolni…. idehozhatod a liga elit o lineokat is. akkor sem fog látni

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ja és a D lehet hogy csak 20 pontot kapott de ott látszik mit akarnak játszani? Van bármi dominancia? Ügyes playcall? DC volt a HCunk könyörgöm és romokban van az az egység is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.
🤘 gaben 🤘
Ez igaz, de nekünk nem kell rá játszani, jön az magától. Tegnap néha fájó volt nézni,, hogy bár Evans kiváló elkapó, de bohócot csinált a secondaryból. A 20 pont, amit a védelem kapott, tulajdonképpen hízelgő. Ám igaza van Totonak, az O töketlensége a fájdalmas és a falunk tényleg gyalázat, de Fields sem frencsi irányító. Lehet, hogy egyszer, valahol az lesz (mert kétségkívül vannak szép dolgai), de én ebben már nem bízom.
csi77
Tedd be ebbe a 9ersbe, miváncsi lennék miről beszélgetnénk most vele kapcsolatban. 3 éve itt van, de nem volt még sem komoly csapat körülötte, sem pontens coachingja. És azt várjuk hogy majd ő megcsinálja?
davemayer
Dave nem tudom láttad-e tegnap a meccset. Moore megy ki bal szélre tök üresen áll, néz, még a védő se megy felé. Fields meg a padlón köt ki, miután befut a tömegbe. Moore kicsit ideges volt utána. Na most, ha van egy WR1-ed, akkor azt megkeresed a pályán.

De igen, mint a szezon előtt is mondtam, nem lett megerősítve a támadófal és a védőfal, mit vártunk? Én pont ezt, csak másokkal elhitették, hogy majd ilyen Walker-ek, meg Davis-ek fogják a csúcsra vinni a csapatot.

Az bassza csak a csőrömet, hogy tavaly elvileg kitakarítottunk, hogy majd felhúzzuk új alapokra az egészet, de inkább néz ki úgy az egész, hogy megint lehetne söpörni elég sokat.

De hogy pozitívumot is mondjak, Kmet maradhat ő egész tűrhető. Megkövetem magam vele jó szerződést kötöttünk.
Toto21
Redzonet néztem, nem akartam jobban felidegesíteni magamat.

Fields is hibázik, ez teljesen egyértelmű, nem is védem ezzel szemben, azonban az ő teljesítménye is drasztikusan javulhatna ha lenne legalább egy minimális zseb. Hányszor tud normálisan körül nézni mielőtt döntést hoz? Jobb irányítók jobb csapatban is hibáznak, ez benne van, de hogy ennyire elveszítsd a falak csatáját az tolerálhatatlan.
davemayer
A falakkal kapcsolatban nincs vita köztünk. Az nyilvánvaló volt, hogy ennyi lyukat egy offseason alatt nem lehet betömködni, de szégyen, ahogy a pl. passz sietettést kezelték, az O fal pedig felénk már hagyomány, hogy szar.
csi77
2 offseason állt a rendekezésükre, és akinek nem alap hogy a falakat rendbe rakjuk ebben a sportágban az takarodjon. Nem az a baj hogy nincs minden rendben ennyi idő alatt hanem hogy nem látszik a felfelé tartó irány, szvsz ezért is van kiakadva mindenki már most mert lehet látni hogy annyira lent van a csapat ahonnan már közepes szintig sem lehet felcoachingolni ezekkel a kreténekkel.

Ha pl a packers ellen játszunk egy jó meccset de kikapunk teszem azt 24-27re nem lenne ennyire kiakadva senki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.
🤘 gaben 🤘
Ez igaz, de nekünk nem kell rá játszani, jön az magától. Tegnap néha fájó volt nézni,, hogy bár Evans kiváló elkapó, de bohócot csinált a secondaryból. A 20 pont, amit a védelem kapott, tulajdonképpen hízelgő. Ám igaza van Totonak, az O töketlensége a fájdalmas és a falunk tényleg gyalázat, de Fields sem frencsi irányító. Lehet, hogy egyszer, valahol az lesz (mert kétségkívül vannak szép dolgai), de én ebben már nem bízom.
csi77
Tedd be ebbe a 9ersbe, miváncsi lennék miről beszélgetnénk most vele kapcsolatban. 3 éve itt van, de nem volt még sem komoly csapat körülötte, sem pontens coachingja. És azt várjuk hogy majd ő megcsinálja?
davemayer
Nyilván, egy-egy támadózseni által felépített offenseben még lehet, hogy én is jól mutatnék (nem ám 😊), de egy franchise irányítótól az legalább elvárható lenne, hogy fejlődjön három év alatt. Na, ez itt nem történt meg, legalábbis szerintem. Ő egy dual-threat irányító lenne, de ebből csak a lába az, ami kiemelkedő.

Amúgy érdekes, hogy a 49-erst említed. Ott egy 262. helyen húzott irányító kezd, miközben az 1/3-on húzott ember már a csapatnál sincs. Akkor ott sem mindenkiből lesz tuti befutó a rendszer ellenére?
csi77
Pont ez az, erre utaltam amit a vegen irtál. Ők Lancet húzták Fields helyett, ami sztem hülyeség volt már akkor is.

Amúgy olvasd vissza, a hszed vége nem kompatibilis az elejével 🙂

Ami számomra a lényeg: az ideális az lenne ha a csapat és a playcall alkalmas lenne ahhoz hogy megállapíthassuk hogy Fields szar-e vagy a körülmények áldozata. Amíg ez nem áll fenn én hajlok az utóbbira, pláne látva hogy kevesebb nyomásnál hogy játszik.

David nyilatkozata tegnapról megvan? Azt mondta hogy a pick6es playnél már a felállásból tudták hogy mit hívott az Oünk és tudták hogy screen lesz, és mindezt azért mert már játszottuk ezt korábban többször. Komoly playbook-unk lehet...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.
🤘 gaben 🤘
Ez igaz, de nekünk nem kell rá játszani, jön az magától. Tegnap néha fájó volt nézni,, hogy bár Evans kiváló elkapó, de bohócot csinált a secondaryból. A 20 pont, amit a védelem kapott, tulajdonképpen hízelgő. Ám igaza van Totonak, az O töketlensége a fájdalmas és a falunk tényleg gyalázat, de Fields sem frencsi irányító. Lehet, hogy egyszer, valahol az lesz (mert kétségkívül vannak szép dolgai), de én ebben már nem bízom.
csi77
Tedd be ebbe a 9ersbe, miváncsi lennék miről beszélgetnénk most vele kapcsolatban. 3 éve itt van, de nem volt még sem komoly csapat körülötte, sem pontens coachingja. És azt várjuk hogy majd ő megcsinálja?
davemayer
Dave nem tudom láttad-e tegnap a meccset. Moore megy ki bal szélre tök üresen áll, néz, még a védő se megy felé. Fields meg a padlón köt ki, miután befut a tömegbe. Moore kicsit ideges volt utána. Na most, ha van egy WR1-ed, akkor azt megkeresed a pályán.

De igen, mint a szezon előtt is mondtam, nem lett megerősítve a támadófal és a védőfal, mit vártunk? Én pont ezt, csak másokkal elhitették, hogy majd ilyen Walker-ek, meg Davis-ek fogják a csúcsra vinni a csapatot.

Az bassza csak a csőrömet, hogy tavaly elvileg kitakarítottunk, hogy majd felhúzzuk új alapokra az egészet, de inkább néz ki úgy az egész, hogy megint lehetne söpörni elég sokat.

De hogy pozitívumot is mondjak, Kmet maradhat ő egész tűrhető. Megkövetem magam vele jó szerződést kötöttünk.
Toto21
Redzonet néztem, nem akartam jobban felidegesíteni magamat.

Fields is hibázik, ez teljesen egyértelmű, nem is védem ezzel szemben, azonban az ő teljesítménye is drasztikusan javulhatna ha lenne legalább egy minimális zseb. Hányszor tud normálisan körül nézni mielőtt döntést hoz? Jobb irányítók jobb csapatban is hibáznak, ez benne van, de hogy ennyire elveszítsd a falak csatáját az tolerálhatatlan.
davemayer
A falakkal kapcsolatban nincs vita köztünk. Az nyilvánvaló volt, hogy ennyi lyukat egy offseason alatt nem lehet betömködni, de szégyen, ahogy a pl. passz sietettést kezelték, az O fal pedig felénk már hagyomány, hogy szar.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.
🤘 gaben 🤘
Ez igaz, de nekünk nem kell rá játszani, jön az magától. Tegnap néha fájó volt nézni,, hogy bár Evans kiváló elkapó, de bohócot csinált a secondaryból. A 20 pont, amit a védelem kapott, tulajdonképpen hízelgő. Ám igaza van Totonak, az O töketlensége a fájdalmas és a falunk tényleg gyalázat, de Fields sem frencsi irányító. Lehet, hogy egyszer, valahol az lesz (mert kétségkívül vannak szép dolgai), de én ebben már nem bízom.
csi77
Tedd be ebbe a 9ersbe, miváncsi lennék miről beszélgetnénk most vele kapcsolatban. 3 éve itt van, de nem volt még sem komoly csapat körülötte, sem pontens coachingja. És azt várjuk hogy majd ő megcsinálja?
davemayer
Nyilván, egy-egy támadózseni által felépített offenseben még lehet, hogy én is jól mutatnék (nem ám 😊), de egy franchise irányítótól az legalább elvárható lenne, hogy fejlődjön három év alatt. Na, ez itt nem történt meg, legalábbis szerintem. Ő egy dual-threat irányító lenne, de ebből csak a lába az, ami kiemelkedő.

Amúgy érdekes, hogy a 49-erst említed. Ott egy 262. helyen húzott irányító kezd, miközben az 1/3-on húzott ember már a csapatnál sincs. Akkor ott sem mindenkiből lesz tuti befutó a rendszer ellenére?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117






Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.
🤘 gaben 🤘
Ez igaz, de nekünk nem kell rá játszani, jön az magától. Tegnap néha fájó volt nézni,, hogy bár Evans kiváló elkapó, de bohócot csinált a secondaryból. A 20 pont, amit a védelem kapott, tulajdonképpen hízelgő. Ám igaza van Totonak, az O töketlensége a fájdalmas és a falunk tényleg gyalázat, de Fields sem frencsi irányító. Lehet, hogy egyszer, valahol az lesz (mert kétségkívül vannak szép dolgai), de én ebben már nem bízom.
csi77
Tedd be ebbe a 9ersbe, miváncsi lennék miről beszélgetnénk most vele kapcsolatban. 3 éve itt van, de nem volt még sem komoly csapat körülötte, sem pontens coachingja. És azt várjuk hogy majd ő megcsinálja?
davemayer
Dave nem tudom láttad-e tegnap a meccset. Moore megy ki bal szélre tök üresen áll, néz, még a védő se megy felé. Fields meg a padlón köt ki, miután befut a tömegbe. Moore kicsit ideges volt utána. Na most, ha van egy WR1-ed, akkor azt megkeresed a pályán.

De igen, mint a szezon előtt is mondtam, nem lett megerősítve a támadófal és a védőfal, mit vártunk? Én pont ezt, csak másokkal elhitették, hogy majd ilyen Walker-ek, meg Davis-ek fogják a csúcsra vinni a csapatot.

Az bassza csak a csőrömet, hogy tavaly elvileg kitakarítottunk, hogy majd felhúzzuk új alapokra az egészet, de inkább néz ki úgy az egész, hogy megint lehetne söpörni elég sokat.

De hogy pozitívumot is mondjak, Kmet maradhat ő egész tűrhető. Megkövetem magam vele jó szerződést kötöttünk.
Toto21
Redzonet néztem, nem akartam jobban felidegesíteni magamat.

Fields is hibázik, ez teljesen egyértelmű, nem is védem ezzel szemben, azonban az ő teljesítménye is drasztikusan javulhatna ha lenne legalább egy minimális zseb. Hányszor tud normálisan körül nézni mielőtt döntést hoz? Jobb irányítók jobb csapatban is hibáznak, ez benne van, de hogy ennyire elveszítsd a falak csatáját az tolerálhatatlan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 653
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.
🤘 gaben 🤘
Ez igaz, de nekünk nem kell rá játszani, jön az magától. Tegnap néha fájó volt nézni,, hogy bár Evans kiváló elkapó, de bohócot csinált a secondaryból. A 20 pont, amit a védelem kapott, tulajdonképpen hízelgő. Ám igaza van Totonak, az O töketlensége a fájdalmas és a falunk tényleg gyalázat, de Fields sem frencsi irányító. Lehet, hogy egyszer, valahol az lesz (mert kétségkívül vannak szép dolgai), de én ebben már nem bízom.
csi77
Tedd be ebbe a 9ersbe, miváncsi lennék miről beszélgetnénk most vele kapcsolatban. 3 éve itt van, de nem volt még sem komoly csapat körülötte, sem pontens coachingja. És azt várjuk hogy majd ő megcsinálja?
davemayer
Dave nem tudom láttad-e tegnap a meccset. Moore megy ki bal szélre tök üresen áll, néz, még a védő se megy felé. Fields meg a padlón köt ki, miután befut a tömegbe. Moore kicsit ideges volt utána. Na most, ha van egy WR1-ed, akkor azt megkeresed a pályán.

De igen, mint a szezon előtt is mondtam, nem lett megerősítve a támadófal és a védőfal, mit vártunk? Én pont ezt, csak másokkal elhitették, hogy majd ilyen Walker-ek, meg Davis-ek fogják a csúcsra vinni a csapatot.

Az bassza csak a csőrömet, hogy tavaly elvileg kitakarítottunk, hogy majd felhúzzuk új alapokra az egészet, de inkább néz ki úgy az egész, hogy megint lehetne söpörni elég sokat.

De hogy pozitívumot is mondjak, Kmet maradhat ő egész tűrhető. Megkövetem magam vele jó szerződést kötöttünk.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.
🤘 gaben 🤘
Ez igaz, de nekünk nem kell rá játszani, jön az magától. Tegnap néha fájó volt nézni,, hogy bár Evans kiváló elkapó, de bohócot csinált a secondaryból. A 20 pont, amit a védelem kapott, tulajdonképpen hízelgő. Ám igaza van Totonak, az O töketlensége a fájdalmas és a falunk tényleg gyalázat, de Fields sem frencsi irányító. Lehet, hogy egyszer, valahol az lesz (mert kétségkívül vannak szép dolgai), de én ebben már nem bízom.
csi77
Tedd be ebbe a 9ersbe, miváncsi lennék miről beszélgetnénk most vele kapcsolatban. 3 éve itt van, de nem volt még sem komoly csapat körülötte, sem pontens coachingja. És azt várjuk hogy majd ő megcsinálja?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Az, hogy a védelem kap 20 pontot, rendben van, az, hogy az offense ennyire rossz, nna az nincs. Fieldset el kell felejteni, és húzni egy új qb-t, ez már a harmadik szezonja, nem lehet arra fogni,hogy még idő kell. Rookiek jobban teljesítenek nála, és rengeteg kezdő hibája van.
hpeter93
Sajnos egyetértek, megjegyezve, hogy Cutler szindróma, sose volt fala, de ahogy rá is kár volt 8 évet nyomni, Fieldsre is az.
csi77
Mahomes-ra ugyanezt mondanátok ha anno kihúzták volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.
🤘 gaben 🤘
Ez igaz, de nekünk nem kell rá játszani, jön az magától. Tegnap néha fájó volt nézni,, hogy bár Evans kiváló elkapó, de bohócot csinált a secondaryból. A 20 pont, amit a védelem kapott, tulajdonképpen hízelgő. Ám igaza van Totonak, az O töketlensége a fájdalmas és a falunk tényleg gyalázat, de Fields sem frencsi irányító. Lehet, hogy egyszer, valahol az lesz (mert kétségkívül vannak szép dolgai), de én ebben már nem bízom.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
Vereségre játszani a legrosszabb hozzáállás. Körülményektől függetlenül.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
A Texans tuti nyerni fog. Stroud nem nez ki rosszul. A Cards meg mar 2. cseszi el, hogy nem nyer... 😑
Toto21
Az jó lenne nekünk, de 2 perccel a vége előtt még mi is úgy álltunk, hogy nyerhető volt a meccs. Szerintem, ha Fields-et, OC nélkül szabadon engednék jobb eredmények lennének, mint így. Teljesen kinyírják fejben és most már lábon is. Arra azért kíváncsi lennék, hogy Poles hogy látja a helyzetet.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 653
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
mortirolo
A Texans tuti nyerni fog. Stroud nem nez ki rosszul. A Cards meg mar 2. cseszi el, hogy nem nyer... 😑
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Próbáltam összeszedni pár pozitívumot a meccsről:
Akár Caleb Williams vagy Drake Maye is lehet ennek a vége.
Ha lesérül Fields, amire elég nagy az esély, akkor talán láthatjuk Bagent-et.
Kikapott a Panthers.
mortirolo
Ezt a Bagent gyereket megnézném. Bár elsősorban az apját, Travis Bagentet ismerem, aki a szkander nagy alakja. A videóiban már többször áradozott a fiáról, hogy milyen tehetséges, nyilván apaként ez a dolga, de akkor is. Ha fele olyan jó QB lesz mint az apja szkanderes, az már nyert ügy😁
realcamp
Az a baj, hogy ha Bagent beáll, akkor a végén még elrontja nekünk az I/1 projektet. Jelenleg Fields olyan mentális állapotban van, hogy kizárt a győzelem. 0-2-ről 10% esélye van a PO-nak és ez gyakorlatilag már 0-3, ahol 2-3%. Szóval Bagent csak akkor jöjjön majd, ha már biztosan "legyőztük" a Texans-t és a Cardinals-t.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Az, hogy a védelem kap 20 pontot, rendben van, az, hogy az offense ennyire rossz, nna az nincs. Fieldset el kell felejteni, és húzni egy új qb-t, ez már a harmadik szezonja, nem lehet arra fogni,hogy még idő kell. Rookiek jobban teljesítenek nála, és rengeteg kezdő hibája van.
hpeter93
Sajnos egyetértek, megjegyezve, hogy Cutler szindróma, sose volt fala, de ahogy rá is kár volt 8 évet nyomni, Fieldsre is az.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 405 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Az, hogy a védelem kap 20 pontot, rendben van, az, hogy az offense ennyire rossz, nna az nincs. Fieldset el kell felejteni, és húzni egy új qb-t, ez már a harmadik szezonja, nem lehet arra fogni,hogy még idő kell. Rookiek jobban teljesítenek nála, és rengeteg kezdő hibája van.

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Semmi újat nem láttunk. Teljesen kiegyensúlyozott a teljesítmény, de így legalább tisztán látható, hogy mi a probléma: Minden. Lassan 1 éve nem nyertünk és jövő héten sem fogunk. Sajnálom Fields-et, mert sikerült fejben teljesen tönkretenni.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
eddig ez előre nekünk favorizált meccsekből semmit nem hoztunk. Csak annyit kérek legyen 1 győzelmünk, ne legyünk annyira ergyák, mint a Lions.
Toto21
Itt underdogok voltunk, max mi adtuk a szezon előtt ezt Wnek.

Ki kell rúgni mindenkit a managementből, aztán a pickek 80%-a mehet a Dbe + 1-2 minőségi (!) FA kell és nem lenne rossz ez a csapat egy kicsit is életképes FO-szal.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 653
eddig ez előre nekünk favorizált meccsekből semmit nem hoztunk. Csak annyit kérek legyen 1 győzelmünk, ne legyünk annyira ergyák, mint a Lions.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Bears’ WR Chase Claypool, whose effort level during Chicago’s opening-day loss to Green Bay drew questions and criticism, will be active for today’s game vs. the Buccaneers.
KeyG
Erős túlzás...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 681
Bears’ WR Chase Claypool, whose effort level during Chicago’s opening-day loss to Green Bay drew questions and criticism, will be active for today’s game vs. the Buccaneers.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!