Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az RB nálam azért nem top need, mert fal nélkül tök mindegy, jó fallal meg szintén az.
Falazzunk mindkét oldalon és WRezzünk. Majd pedig reménykedjünk.

(ha nevekre nem is okvetlenül, de posztokra mindneképp tetszik MarioAna draftja. Simán elfogadnám IRL is)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Eifert azt nyilatkozta, hogy a training campre teljesen rendben lesz.

Bárcsak végig tudna játszani egy teljes szezont, bárcsak. :nagysóhajtás:
több mint 7 éve
MarioAna 1 997
... Ha Billings nem lesz 100%-os, akkor nincs kezdő szintű DT-nk...
MarioAna
Nálam azért Atkins kezdő kategória, na! 😀
megyerikrisz
Jól megfogalmaztam amit akartam nah... Rajta kívül természetesen, 2 kellene belőle a DL-be ha csak nem akarunk 3-4ezni 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
... Ha Billings nem lesz 100%-os, akkor nincs kezdő szintű DT-nk...
MarioAna
Nálam azért Atkins kezdő kategória, na! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
MarioAna 1 997
Tegnap esti mock-draft game-ben az alábbit sikerült alkotnom:

1/9 Taco Charlton, DE, Michigan
igen és még bent volt Barnett...Taco jobban illik a rendszerbe, miszerint a méretet nem lehet tanítani és ő legalább egyetemen is jó volt, nem úgy mint az előző DE pickjeink (Hunt, Clarke).

2/41 Caleb Brantley, DT, Florida
Ha Billings nem lesz 100%-os, akkor nincs kezdő szintű DT-nk, Brantley egyből bevethető és ő valahogy nekem videón sokkal fürgébbnek látszik, mint amit a számai mutatnak.

3/73 Ethan Pocic, C, LSU
Kezdő center, 3. körben....OL rotációba is jó lehet, luxusnak éreztem volna első két körben OT-t húzni, ő játszott egyetemen azt is (meg OG-t is)...vég esetén 5 pozícióra jó lesz backupnak, de valljuk be azért Bodinet nem lenne nehéz kiszorítania.

4/116 Isaiah Ford, WR, VT
Mindenképp szerettem volna WR-t is húzni, de nem az első körökben. Jó kis szélső elkapó Green másik oldalára, slotban úgyis megvan Boyd jó pár évre, LaFell meg nem lesz fiatalabb, Fordban meg megvan a potenciál, hogy szolid kis WR2 legyen a közeljövőben. Nem lesz sosem egy sztár, plusz drop-problémái is vannak, de ha James Wright rosteren volt nálunk évekig, akkor Fordnak is lehet helye.

4*/138 Connor Harris ILB Lindenwood
Ezért akartak meglincselni 😀 . NCAA rekorder tackle-számokban, legrosszabb esetben egy ST ász lehet belőle, ha a Minter-Vigil duó esetleg beválna.

5/153 Elijah McGuire, RB, UL Lafayette
Legnagyobb needünket nem ő fogja megoldani, de én még hiszek Hill feltámadásában...plusz elit OL mögött egy noname futó is képes 4+-os átlaggal futkorászni. Sajna a nagynevű futókat mindig előttem vitték ki, viszont reachelni meg nem akartam egyikért sem.

Itt el kellett mennem aludni, és így az alábbi pickeket húzták szeretett csapatunkba:
5*/176 Sam Tevi, OT, Utah - OL depthből sosem elég
6/193 Travis Rudolph, WR, Florida State - WR-ből kell PS-be is
6*/217 Dylan Cole, OLB, Missouri State
7/227 Jake Elliott, K, Memphis
7*/251 Jehu Chesson, WR, Michigan

Összességében egy B+ nálam, mert a legnagyobb needünket (RB) nem oldottam meg, de legalább a DL top pickem is vitatható.

Burrow > Luck valaha is
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Szerintem egyébként nem fogják elpasszolni Gordon-t, illetve ha mégis akkor értéket akarnak kapni majd érte, ennyi kihagyás után pedig nem hinném, hogy pont a Bengals csapna le rá.
Bár most persze nem nagyon beszélnek, de szerintem marad szépen a Browns-ban...most a nyilatkozatai alapján(!!!) talán rájött, hogy már komoly veszítenivalója van.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Esetleg Greg Hardy is jöhetne Új csapat nevet is ajánlok... Cincinnati Black Rednecks, vagy Cincinati Wifebeaters 😀
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Sorry benéztem. A cincyjungle-ön volt egy írás Gordonról és egy rövid fejtegetés, hogy érdemes lenne-e megpróbálni. De semmi konkrét. A tweet alapján azt hittem, hogy van vmi mögötte.
nasheem
Egyelőre Gordon jövője baromi bizonytalan. Bár beadta a papírokat, de szeretik elhúzni ezeket a procedúrákat, egy kis extra büntetést adni így is a játékosoknak. Mostanában kellett volta Martavis Bryant ügyével is foglalkozniuk az előírások szerint, de inkább azt mondtak, hogy a vezetői tárgyalások miatt ez is elhúzódik és nem kell pontos időpontot adniuk, hogy mikor születik döntés. És Gordonhoz képest Bryant ügye még mindig egyszerűbb, hiszen a 4 meccses eltiltás után ez volt a 2. eset. Gordon viszont más tészta, mert hosszabb a "bűnlajstroma". Amit olvastam róla, draft környékére várják a döntést nála. De megint egy olyan eset, amit sajnos addig húznak, amíg csak akarnak.
Klaci79
Pedig milyen király lenne, jönne Pacman mellé Gordon, második körben behúznánk Mixont, meg is lenne a 3 előadó a családi napra. 😀
megyerikrisz
hé srácok..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sorry benéztem. A cincyjungle-ön volt egy írás Gordonról és egy rövid fejtegetés, hogy érdemes lenne-e megpróbálni. De semmi konkrét. A tweet alapján azt hittem, hogy van vmi mögötte.
nasheem
Egyelőre Gordon jövője baromi bizonytalan. Bár beadta a papírokat, de szeretik elhúzni ezeket a procedúrákat, egy kis extra büntetést adni így is a játékosoknak. Mostanában kellett volta Martavis Bryant ügyével is foglalkozniuk az előírások szerint, de inkább azt mondtak, hogy a vezetői tárgyalások miatt ez is elhúzódik és nem kell pontos időpontot adniuk, hogy mikor születik döntés. És Gordonhoz képest Bryant ügye még mindig egyszerűbb, hiszen a 4 meccses eltiltás után ez volt a 2. eset. Gordon viszont más tészta, mert hosszabb a "bűnlajstroma". Amit olvastam róla, draft környékére várják a döntést nála. De megint egy olyan eset, amit sajnos addig húznak, amíg csak akarnak.
Klaci79
Pedig milyen király lenne, jönne Pacman mellé Gordon, második körben behúznánk Mixont, meg is lenne a 3 előadó a családi napra. 😀
megyerikrisz
Ha Mixon nem jönne össze, szerződtessétek Ray Rice-t 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Sorry benéztem. A cincyjungle-ön volt egy írás Gordonról és egy rövid fejtegetés, hogy érdemes lenne-e megpróbálni. De semmi konkrét. A tweet alapján azt hittem, hogy van vmi mögötte.
nasheem
Egyelőre Gordon jövője baromi bizonytalan. Bár beadta a papírokat, de szeretik elhúzni ezeket a procedúrákat, egy kis extra büntetést adni így is a játékosoknak. Mostanában kellett volta Martavis Bryant ügyével is foglalkozniuk az előírások szerint, de inkább azt mondtak, hogy a vezetői tárgyalások miatt ez is elhúzódik és nem kell pontos időpontot adniuk, hogy mikor születik döntés. És Gordonhoz képest Bryant ügye még mindig egyszerűbb, hiszen a 4 meccses eltiltás után ez volt a 2. eset. Gordon viszont más tészta, mert hosszabb a "bűnlajstroma". Amit olvastam róla, draft környékére várják a döntést nála. De megint egy olyan eset, amit sajnos addig húznak, amíg csak akarnak.
Klaci79
Pedig milyen király lenne, jönne Pacman mellé Gordon, második körben behúznánk Mixont, meg is lenne a 3 előadó a családi napra. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Sorry benéztem. A cincyjungle-ön volt egy írás Gordonról és egy rövid fejtegetés, hogy érdemes lenne-e megpróbálni. De semmi konkrét. A tweet alapján azt hittem, hogy van vmi mögötte.
nasheem
Egyelőre Gordon jövője baromi bizonytalan. Bár beadta a papírokat, de szeretik elhúzni ezeket a procedúrákat, egy kis extra büntetést adni így is a játékosoknak. Mostanában kellett volta Martavis Bryant ügyével is foglalkozniuk az előírások szerint, de inkább azt mondtak, hogy a vezetői tárgyalások miatt ez is elhúzódik és nem kell pontos időpontot adniuk, hogy mikor születik döntés. És Gordonhoz képest Bryant ügye még mindig egyszerűbb, hiszen a 4 meccses eltiltás után ez volt a 2. eset. Gordon viszont más tészta, mert hosszabb a "bűnlajstroma". Amit olvastam róla, draft környékére várják a döntést nála. De megint egy olyan eset, amit sajnos addig húznak, amíg csak akarnak.
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Sorry benéztem. A cincyjungle-ön volt egy írás Gordonról és egy rövid fejtegetés, hogy érdemes lenne-e megpróbálni. De semmi konkrét. A tweet alapján azt hittem, hogy van vmi mögötte.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Hogy Pacman könnyen találjon cimbit, rápróbálunk Josh Gordonra. Nice!
nasheem
Ezt hol tetszett olvasni?
Mikey
Én sem találom.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Hogy Pacman könnyen találjon cimbit, rápróbálunk Josh Gordonra. Nice!
nasheem
Ezt hol tetszett olvasni?
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hogy Pacman könnyen találjon cimbit, rápróbálunk Josh Gordonra. Nice!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
FWIW, a QB-edzőnk elutazott Texasba egy privát gyakorlásra Patrick Mahomesszel.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Úgy tűnik Jones marad a kezdő CB, Brown bácsi nem engedi, hogy bántsák a tékozló pici fiát.
Szipeter
Vajon mit kellene ahhoz tenni, hogy ez a csapat kivágjon..?
Mikey
Én mondjuk azt a részt nem olvastam ahol kezdőnek nevezi, csak azt, hogy marad a csapattal. Mindenkinek jobb lett volna, ha a hülye sün nem áll a kamera elé, akkor látni lehetett volna a köpést, nem lenne kérdés hogy kivágjuk vagy sem.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Úgy tűnik Jones marad a kezdő CB, Brown bácsi nem engedi, hogy bántsák a tékozló pici fiát.
Szipeter
Vajon mit kellene ahhoz tenni, hogy ez a csapat kivágjon..?
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Persze óvastátok a edzőbá nyilatkozatát?
Az új repertoár:
"Speak another language...." Mármint az Adams videó részleteinél
Ahha


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Az egyébként simán benne van a pakliban, hogy az NFL ad egy 3-4 meccses eltiltást Pacman-nek, akkor pedig játszani fognak a fiatalok. Az OL esetén egyébként is megmutatták, hogy 1, 2. körös picket nem tartanak a padon a végtelenségig. 😊
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Depth chart még a kanyarban sincs. Meg ha lenne, akkor sem mutatna sokat. Majd a pre meccseken kiderül ki mikor mennyit és hol szotyizik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Úgy tűnik Jones marad a kezdő CB, Brown bácsi nem engedi, hogy bántsák a tékozló pici fiát. Nálunk mindenki megérdemel egy utolsó utáni esélyt. Nem baj, ha agyatlan, dühöngő alkoholista vagy, mi hiszünk benne, hogy meg tudsz változni. Ez a döntés is jól mutatja, hogy mennyire nem professzionális franchiseként működünk. Az egészben az a legfájóbb, hogy az első körös CB-ink a cserepadon szotyiznak majd a következő szezonban is.
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Azért látszik, hogy a Marvin Lewis coaching tree keretében komoly kommunikációs kultúra is fejlődött.
Hue Jackson won't talk about a trade for AJ McCarron, either, but says: 'Anything's a possibility until it's not.'
Szóval akkor eltradeljük McCarront? We will see 😊
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Hajrá Bengals szurkolók, ti következtek a szurkolói MOCK draft játékon 😊

Link
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
GiantsMLBhunter
Mobilról nem tudok beleírni, de én Johnathan Allen-t mondanám.
munoz
Ő sajnos pont az előző pickkel ment ki, szóval mást kell választanod, de ha leírod, akkor beírom a nevedben 😀
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hajrá Bengals szurkolók, ti következtek a szurkolói MOCK draft játékon 😊

Link
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
GiantsMLBhunter
Mobilról nem tudok beleírni, de én Johnathan Allen-t mondanám.