Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
majd egy CIN-ARI super bowl? 😊
csongi
Hát már nem is akartok visszavágni nekünk? 😊
Soldados
csak ha Landry Jones lesz a QB
Löfli
Nekem megfelel, az azt jelenti, hogy kivertük a Cincy-Pats duót és mindenképpen szimpatikus csapat nyeri az 50. SB-t. 😊
Soldados
Ha kivertek minket, hogy nyerné szimpatikus csapat? 😀
De ebből úgy gondolom, hogy az ideális út számotokra egy W a WC-on, egy W ellenünk az elődöntőben, egy W a Pats ellen a döntőben, aztán az SB-n akárki ellen. Jól sejtem? 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
majd egy CIN-ARI super bowl? 😊
csongi
Hát már nem is akartok visszavágni nekünk? 😊
Soldados
csak ha Landry Jones lesz a QB
Löfli
Nekem megfelel, az azt jelenti, hogy kivertük a Cincy-Pats duót és mindenképpen szimpatikus csapat nyeri az 50. SB-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
majd egy CIN-ARI super bowl? 😊
csongi
Hát már nem is akartok visszavágni nekünk? 😊
Soldados
A fizumat rá mertem volna tenni, hogy jönni fog egy vasas komment. :-P
megyerikrisz
Az éves béredet is rátehetted volna, hogy nem is akármelyik Steelers-fan jön. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
majd egy CIN-ARI super bowl? 😊
csongi
Hát már nem is akartok visszavágni nekünk? 😊
Soldados
A fizumat rá mertem volna tenni, hogy jönni fog egy vasas komment. :-P

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
majd egy CIN-ARI super bowl? 😊
csongi
Hát már nem is akartok visszavágni nekünk? 😊
Soldados
csak ha Landry Jones lesz a QB


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
majd egy CIN-ARI super bowl? 😊
csongi
Hát már nem is akartok visszavágni nekünk? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A meccsről annyit, hogy szerintem két teljesen egyforma képességű, erejű csapat találkozott, és most nekünk jött ki jobban a lépés.
AFC döntő NE-CIN, NFC CAR-ARI, majd egy CIN-ARI super bowl? 😊
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Persze még mindig nem olyan, mint Amerikában, de sokat tanultak az európai szurkolók. Én először 2009-ben voltam a Bucs-Pats meccsen, aztán 2013-ban a Vikes-Steelers meccset is a helyszínen néztem. Ég és föld volt a különbség, nagyon sokat fejlődött az amerikaifoci szurkolói kultúrája. Szóval már nem annyira tragikus, és ez meccsről meccsre, évről évre csak javulni fog tovább.

Mindenkinek ajánlom és javaslom, hogy ha lehetősége nyílik rá, ne hagyja ki kedvenc csapata londoni meccsét. Ha újra jönne a Steelers, akkor én is újra kiutaznék, nem is kérdés. 😊 Nekünk még Ramon Fosterrel (kezdő LG mai napig) is volt szerencsénk összefutni egy londoni étteremben.
Soldados
Nekem egyszer három éve egy Bears - Giants meccshez volt szerencsém a MetLife-ban.
Annak ellenére, hogy az csak egy preseason meccs volt, meg a legfelső sorban ültem kb 100 méterre a pályától, a hangulat iszonyat jó volt.
Gondolom egy éles meccs még durvább, akárki játszik. Én csak egy meccs miatt is hajlandó lennék kiutazni akár Glendale-be is hogy lássam a csapatomat, London viszont tényleg csak egy ugrás.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
CJ-n írták, meg, hogy ma már többet fogunk tudni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Én mindenképpen elmennék!!
Amúgy hol láttátok ezt az infót?
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Persze még mindig nem olyan, mint Amerikában, de sokat tanultak az európai szurkolók. Én először 2009-ben voltam a Bucs-Pats meccsen, aztán 2013-ban a Vikes-Steelers meccset is a helyszínen néztem. Ég és föld volt a különbség, nagyon sokat fejlődött az amerikaifoci szurkolói kultúrája. Szóval már nem annyira tragikus, és ez meccsről meccsre, évről évre csak javulni fog tovább.

Mindenkinek ajánlom és javaslom, hogy ha lehetősége nyílik rá, ne hagyja ki kedvenc csapata londoni meccsét. Ha újra jönne a Steelers, akkor én is újra kiutaznék, nem is kérdés. 😊 Nekünk még Ramon Fosterrel (kezdő LG mai napig) is volt szerencsénk összefutni egy londoni étteremben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
hohohóó

azt írják jön a csapat Londonba. vagy Phins vagy Eagles ellen.
gabtsi
Yeke-yeke, remélem lesz még Dö Mátta, akkor megtiszteljük egy Spártány sorral. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Nem tudom, szerintem nagyon gyenge. És mellé büntiket is hoz, ami a ráadás. Valamit kezdeni kellene vele. Igazából nem is értem, hiszen a tavalyi szezon végén marha jól ment neki, gyakorlatilag kijelentették, hogy övé az egyik kezdő poszt, erre mikor villoghatna, ezt csinálja. Hill mellett az egyik legnagyobb csalódás.
megyerikrisz
szerintem sem rossz Kirkpatrick, az egyetlen baj vele, hogy botrány inkonzisztens. ez meg egy elsőéves kezdőnél benne van.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
hohohóó

azt írják jön a csapat Londonba. vagy Phins vagy Eagles ellen.
gabtsi
nem tudom, hogy volt e már valaki londoni meccsen, de az biztos, hogy a hangulat messze nem olyan, mint a tengerentúli mérkőzéseken. Főleg ha "idegenbelinek" számít éppen a csapatod, mert próbálnak valami hazai pályát teremteni ugyan, de a sok soccerben szocializálódott európai képes egy kissé elb@szni egy ilyen nagyszerű eseményt. (volt olyan, hogy a szoros meccsen 3. kísérlet közben hullámoztak) De azért persze sokkal elérhetőbb, mint mondjuk egy kinti hazai meccs...és a Wembley persze csodálatos...
Klaci79
Nekem volt szerencsém a kedvenceimet Londonban megnézni. Biztos nem olyan mint Ámerikában de az kicsit messze...
Minden Bengals drukkernek csak kívánni tudom hogy összejőjjön egy ilyen lehetőség.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hohohóó

azt írják jön a csapat Londonba. vagy Phins vagy Eagles ellen.
gabtsi
nem tudom, hogy volt e már valaki londoni meccsen, de az biztos, hogy a hangulat messze nem olyan, mint a tengerentúli mérkőzéseken. Főleg ha "idegenbelinek" számít éppen a csapatod, mert próbálnak valami hazai pályát teremteni ugyan, de a sok soccerben szocializálódott európai képes egy kissé elb@szni egy ilyen nagyszerű eseményt. (volt olyan, hogy a szoros meccsen 3. kísérlet közben hullámoztak) De azért persze sokkal elérhetőbb, mint mondjuk egy kinti hazai meccs...és a Wembley persze csodálatos...
Klaci79
persze, ez nyilvánvaló, de azért egyrészt a kedvenc csapat jön, másfelől meg a nézőtérről úgy látod a meccset, ahogy a tévében egyáltalán nem (formációk, coverage roll, stb)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
nem tudom, hogy volt e már valaki londoni meccsen, de az biztos, hogy a hangulat messze nem olyan, mint a tengerentúli mérkőzéseken.
Klaci79
Azért én szívesen megnézném, a jó rosseb tudja, mikor lesz lehetőség kijutni amérikába.

hohohóó

azt írják jön a csapat Londonba. vagy Phins vagy Eagles ellen.
gabtsi
Most meg már azt olvasom, a Phins tuti kamu.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
hohohóó

azt írják jön a csapat Londonba. vagy Phins vagy Eagles ellen.
gabtsi
nem tudom, hogy volt e már valaki londoni meccsen, de az biztos, hogy a hangulat messze nem olyan, mint a tengerentúli mérkőzéseken. Főleg ha "idegenbelinek" számít éppen a csapatod, mert próbálnak valami hazai pályát teremteni ugyan, de a sok soccerben szocializálódott európai képes egy kissé elb@szni egy ilyen nagyszerű eseményt. (volt olyan, hogy a szoros meccsen 3. kísérlet közben hullámoztak) De azért persze sokkal elérhetőbb, mint mondjuk egy kinti hazai meccs...és a Wembley persze csodálatos...
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hohohóó

azt írják jön a csapat Londonba. vagy Phins vagy Eagles ellen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Arról valaki valahol olvasott, hogy Porterrel mi lesz?

Lou Anarumo for president
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy Dre hullagyenge teljesítménye miatt Hallt kiküldik szélre, nickelbe pedig felzavarnak egy safetyt (Williams)?
megyerikrisz
a sebessége már nincs meg hozzá, LCB-t meg sosem játszott, csak végszükség esetén. valószínűbb, hogy Pacman menne át, ha ilyen gond lenne, de amíg egészséges játszani fog Dre.
amúgy sztem azért nem hullagyenge Dre. nem jó az tény, de azért rossz sem. ott van a play közelben mindig, kell egy kis rutin még, hogy mit lehet mit nem, és a technikát is csiszolni kell. és hát neki is sokat segítene ha lenne konzisztens pass rush. Geno nélkül viszont elég hurka a DL sajnos. nagyon látszik mikor nincs a pályán.

legalább kevesebbe kerül a szerződéshosszabbítás, mert azt nem hiszem hogy 7 milláért játszana jövőre.
gabtsi
Nem tudom, szerintem nagyon gyenge. És mellé büntiket is hoz, ami a ráadás. Valamit kezdeni kellene vele. Igazából nem is értem, hiszen a tavalyi szezon végén marha jól ment neki, gyakorlatilag kijelentették, hogy övé az egyik kezdő poszt, erre mikor villoghatna, ezt csinálja. Hill mellett az egyik legnagyobb csalódás.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy Dre hullagyenge teljesítménye miatt Hallt kiküldik szélre, nickelbe pedig felzavarnak egy safetyt (Williams)?
megyerikrisz
a sebessége már nincs meg hozzá, LCB-t meg sosem játszott, csak végszükség esetén. valószínűbb, hogy Pacman menne át, ha ilyen gond lenne, de amíg egészséges játszani fog Dre.
amúgy sztem azért nem hullagyenge Dre. nem jó az tény, de azért rossz sem. ott van a play közelben mindig, kell egy kis rutin még, hogy mit lehet mit nem, és a technikát is csiszolni kell. és hát neki is sokat segítene ha lenne konzisztens pass rush. Geno nélkül viszont elég hurka a DL sajnos. nagyon látszik mikor nincs a pályán.

legalább kevesebbe kerül a szerződéshosszabbítás, mert azt nem hiszem hogy 7 milláért játszana jövőre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Mivel safety poszton iszonyat vékony a csapat, kizártnak tartom. Viszont sok Shaw-t fogunk látni, ami nem feltétlen hátrány. Amúgy sem egyértelmű, hogy Jones lesz-e a Rams ellen.

Mikey
Hát az nagyon nem lenne jó, ha Jones nem épülne fel. A (jelenlegi) Dre-Shaw szélső páros komoly, mögöttük a mindig beugrásra kész Lewis-Harrisszel. Holy shit.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
a hírek szerint Ogbuehi veszi át Dennard helyét a rosteren.
gabtsi
Éppen akartam írni. Kíváncsian várom, mennyit fogjuk látni, Csöcsi mostanság nem egészen a magabiztosság és a dominancia mintapéldánya.

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy Dre hullagyenge teljesítménye miatt Hallt kiküldik szélre, nickelbe pedig felzavarnak egy safetyt (Williams)?
megyerikrisz
Mivel safety poszton iszonyat vékony a csapat, kizártnak tartom. Viszont sok Shaw-t fogunk látni, ami nem feltétlen hátrány. Amúgy sem egyértelmű, hogy Jones lesz-e a Rams ellen.

szerk.: 6 000 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy Dre hullagyenge teljesítménye miatt Hallt kiküldik szélre, nickelbe pedig felzavarnak egy safetyt (Williams)?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a hírek szerint Ogbuehi veszi át Dennard helyét a rosteren.

ami nem hajlik, az törik!