Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
És ami szintén rendkívül fontos, a Bengals tegnapi győzelmével matematikailag is biztossá vált, hogy a Browns nem nyerhet meg idén a Northot.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ami számomra a legfontosabb: Hill 16 carry, 86 yard, 5.4 yard/carry.

Köszöntöm Jeremyt a 2015-ös NFL szezonban!
Mikey
Várjunk még azzal. Hozzon 3 ilyen meccset egymás után, akkor hiszek neki.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Ami számomra a legfontosabb: Hill 16 carry, 86 yard, 5.4 yard/carry.

Köszöntöm Jeremyt a 2015-ös NFL szezonban!
Mikey
remélem nem sérült meg...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ami számomra a legfontosabb: Hill 16 carry, 86 yard, 5.4 yard/carry.

Köszöntöm Jeremyt a 2015-ös NFL szezonban!
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A Rams TD drivejától eltekintve nagyon korrekt meccset hozott a csapat. Persze voltak kisebb hibák, de nagyon jól jött ez az önbizalom növelő W.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Adam Jones játéka végül kérdésesnek lett jelölve a sérülésriportban. Nagyon jó lenne, hogy ha többet nem is tudna pályán lenni, de mondjuk felezni tudná a játékok számát Shaw-val.

Rajta kívül még Sims kérdéses, de ő kb. lényegtelen. Egyébként alakul a dolog, mert kilenc játékos neve szerepelt a listán, de szerencsére mindenki más -- aka Dalton, Eifert, Marvin Jones, Andre Smith, Burfict, Kirkpatrick, Williams -- 'valószínű' besorolást kapott. Nem gyenge névsor.

Elég volt a vereségekből, szeretnék újra W betűt beírni a csapat neve mellé. Ehhez mondjuk elengedhetetlen lenne az, hogy az offenz egész meccsen át potens játékot tegyen fel a pályára, mert ugye ez az előző két héten nagyon nem sikerült és meg is lett az eredménye.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Bengals place CB Dennard on reserve/injured. OT Ogbuehi is moved to active roster from reserve/NFI
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Iden a kc meccsre.
Napi akcio volt ket jegy vasarlasa eseten az egyik ingyen volt ...
Szoval a kettő volt 40
Janek
igen, így már reális...érdemes regisztrálni a wzz honlapon és akkor kapja az ember az akciókról szóló leveleket
igaz mikor mi mentünk persze nem volt ilyen 😀
úgyhogy kifelé FR volt, vissza meg EZY és ha jól emlékszem így volt 30 vagy 35
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Iden a kc meccsre.
Napi akcio volt ket jegy vasarlasa eseten az egyik ingyen volt ...
Szoval a kettő volt 40

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
En wizz jegyet 20 ert vettem.
Kaja pia nem olcso egy kozepes helyen 30-40 font siman lehet a vacsora per fő.
Stadionnal a kaja rossz es draga is a sör pl 5 font ,egy vacak hot dog 5-6 font.
Metrora jo a paypall kartya
Janek
ez mikor volt? már 3 éve se lehetett 20-ért venni, mármint oda-vissza...a legolcsóbb jegyek 30-nál kezdődnek, ráadásul ugye mivel az már jövő téli menetrend, még nem is lehet venni

de csodák persze történhetnek, én inkább nem számítanék 20 ezres jegyre
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
En wizz jegyet 20 ert vettem.
Kaja pia nem olcso egy kozepes helyen 30-40 font siman lehet a vacsora per fő.
Stadionnal a kaja rossz es draga is a sör pl 5 font ,egy vacak hot dog 5-6 font.
Metrora jo a paypall kartya

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
azért ha jól kifogja az ember, könnyen lehet 15-20e körüli repjegyet találni. a Wembley a 4-es zónában van, lakni meg inkább az 1-2-esben érdemes, ha több napra megy az ember, ott van minden látnivaló kb


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
ketten voltunk, simán ment a jegyvásárlás egymás mellé (tényleg egy ember vegye)...mondjuk nem közvetítőn keresztül vettünk, hanem egyből ahogy lehetett jelentkeztünk, ha jól emlékszem az nfl europe-nál...100fontos jegyet vettünk, olyan akcióban, hogy a másik akkori londoni meccset is tartalmazta...azt a részt sikerült eladni a másik meccsre igyekvő magyaroknak, de így lejött 80 fontra az ár és ráadásul a Steelers kispad mögé kerültünk
szóval nem reménytelen egymás mellé venni, csak amint lehet majd jelentkezni kell az nfl oldalain
inkább a repülőjegyre figyeljetek, mert van olyan cég, aki az elején adja olcsón a jegyeket, van amelyik a közepén és talán még olyan is, aki az utolsó pillanatban olcsóbb, de mivel rohadt sok gép és utas megy Londonba, nagyon olcsó jegy nem lesz
ami jelentősebb költség az természetesen a repjegy (30e körül)transzfer (20 font körül oda-vissza) szállás (10 ezer körül, pl easy hotel) kinti utazás (zónafüggő, ha jól emlékszem a hetes zónában van a stadion) és természetesen a meccsjegy 70-80-ból 2 napos simán kijön + a meccsjegy ami ha jól emlékszem 60-80-100 fontosak voltak, de lehet magasra volt még olcsóbb is

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Egy embernek kell venni jegyet amennyit bir.
Nekunk iden ketszer 5 jegyunk volt igy oldottuk meg.

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha már ennyien megyünk szerintem annyit beszéljünk össze hogy legyünk ugyanazon szektorban jó buli lenne szerintem ...
WhoDey83
ha ticketmasteren veszitek a jegyet (először ott lesz elérhető), akkor ez elég nehéz mutatvány lesz, mi Fucuval akartunk egymás mellé szóló jegyet, de még az se sikerült, annyira hamar elkapkodták a jegyeket


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Ha már ennyien megyünk szerintem annyit beszéljünk össze hogy legyünk ugyanazon szektorban jó buli lenne szerintem ...

Welcome To The Jungle
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Én is megyek... 😊
(Majd, aki már volt, az elmondhatná a kulisszatitkokat...)
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Én mindenképp megyek, csak még azt nem tudom hogy el kell-e válnom hozzá 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Ha itt a fórumon valaki úgy döntene szervez csoportos utazást a meccsre teljes vállszélességgel támogatom ! Januárban kezdik azt hiszem árulni a jegyeket ...
WhoDey83
Én akartam, de a pénzügyminiszter megvétozta. Azt mondta, hogy egy London már nem fér bele ha elakar vinni Cincibe 😊 Úgy döntöttem mégiscsak az eredeti közegbe jobb lenne nézni 😊 Persze így elesek a barinőitől, de ki nem szarja le 😊
Ha tényleg összejön, akkor szólok és lehet bótoni velem kinek mi kellene...
meme
Részemről úgy néz ki a dolog jövő októberben vagy novemberben a nagy almába megyünk nászútra és azért imádkozom beleessen ebbe az időszakba valamelyik new yorki elleni meccs, ez a londoni meccs pedig mindenképp be van tervezve , leendő feleségem elengedett 😀

Welcome To The Jungle
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ha itt a fórumon valaki úgy döntene szervez csoportos utazást a meccsre teljes vállszélességgel támogatom ! Januárban kezdik azt hiszem árulni a jegyeket ...
WhoDey83
Én akartam, de a pénzügyminiszter megvétozta. Azt mondta, hogy egy London már nem fér bele ha elakar vinni Cincibe 😊 Úgy döntöttem mégiscsak az eredeti közegbe jobb lenne nézni 😊 Persze így elesek a barinőitől, de ki nem szarja le 😊
Ha tényleg összejön, akkor szólok és lehet bótoni velem kinek mi kellene...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Ha itt a fórumon valaki úgy döntene szervez csoportos utazást a meccsre teljes vállszélességgel támogatom ! Januárban kezdik azt hiszem árulni a jegyeket ...

Welcome To The Jungle
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Cam egy kicsit teátrális...
Soldados
Valóban 😀

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/Fg5qHiTnFRyf9FUda5dGIdj5OsY=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4196775/camdies.0.gif
megyerikrisz
Labdarúgókat megszégyenítő homorítás.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Még a Panthers is szimpatikus Neked? Ez már tényleg a vég! 😊
nhm
Ezt adom! Nincs ember az NFL-ben, akit jobban gyűlölnék, mint Cam Newtont.

I will be out the door and on my way to retirement before they can put that orange and black hat on my head. Luckily, I made enough money in the SEC to set me up for life.
Egy ilyen mondat után gyakorlatilag megszűnt létezni számomra. (Érdekes ugyanakkor a második mondat is, csak más szempontból.)
megyerikrisz
komolyan elhitted, hogy valaha is mondott ilyet?
baggio
Ha vicclapban olvastam volna, nem idézem.
megyerikrisz
pedig ott jelent meg, egy ilyen hírcsárda jellegű oldalon.
gabtsi
Ebben az esetben szemlesütve megkövetem Baggiót. Bár Newton így sem lett szimpatikusabb. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
lehet szervezni a csoportos kiutazást 😊
meme
csak semmi csoportos, mindenki az asszonnyal, baski mellik szektorba üjjek, jó, első félidő rapeskins második a tijetek
sutianap
Csoportos Süti!
Asszony meg a két legcsinibb Barinője 😊
Bengals Londonban, 3 bevállalós nővel egy szobában.... Meghaltam és a menybe jutottam 😀

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
SB győztes csapat jön Londonba??? Nem, nem a Redskins! 😊
nhm
A Jacksonville?!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!