Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Tudom, hogy már százszor, és még kétszer le lett rágva ez a csont, de Adam Jones nagyon jól elmondja, amit kb. az egész csapat gondolhat.

"If Carson don’t want to be here, damn him, period, point blank. I love the city of Cincinnati. His little brother is here working out, which is a good sign. But if you don’t want to be here, I don’t want you here. I want some guys that want to play and want to win, period, point blank and that’s the end of that discussion."

Elég lényegre törő. Az öcsi már kicsit visszafogottabb, persze érthető.

"The route I’m taking is I’m focused on the Bengals and myself. I’m getting myself prepared to be the guy and if I’m not I want to get this team as prepared as they can be. I’m separating myself from what Carson is doing. He’s my brother but he’s a former teammate going a different route and I’m focusing in what is front of me."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
For those wanting an Andre Smith update, he is hoping to get out of the boot by the end of the week. The biggest development though is that he has slimmed down a lot.

dekéne, denagyonkéne!

nézve a híreket úgy néz ki, hogy az offenseből is vannak szép számmal, 7 kezdő az utolsó meccsről, ami tk palmert jelentheti meg az FA-kat, mint hiányzó. igazából az a fontos, hogy a csapatszellem javuljon, erre mindenképpen jók ezek, főleg ha ilyen szép számmal vannak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja ő az, tavaly volt mellé egy (ha jól emlékszem) achilles szakadás vmi charity kosár meccsen, úgyh nem éppen ideális pályafutás eddig.

viszont JJoe nincs jelen az ál-OTAn, a ravens ellen kezdő D-ből a komplett fal, mau és hall van jelen.

AJ körbenyalta Ochot a twitteren és szerveződik egy közös workout miamiban. én örülök neki, az utóbbi 10 év egyik legjobb elkapójától tanulni talán nem árt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ő az, aki DL volt, aztán átraktátok OLbe, és most megint DL? 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Az újonc védők közül csak Sands nincs ott, illetve Tank és Pacman hiányzik még. Elment viszont Big Shirley.nasheem
"Tank Johnson and Adam "Pacman" Jones practiced at their own pace. There was also a surprise attendee in Jason Shirley, who was told by the coaches that he was moving back to the defensive line." - Joe Reedy

Hátha majd most váltja meg a világot.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem mintha többet érne egy közös fagyizásnál, de 47 emberünk jelent meg a Peko és Whit által szervezett edzéseken, ami azért korrekt szám.
Peko D csoportjában 25en, míg Andrew O csoportjában 22en. Dalton jelen van (Whitworthnél lakik!), Green még nincs de a héten érkezik, ahogy shipley is. Palmer ugye visszavonul Ocho pedig egy cameo szereplésen van a Blue Mountain State-ben, ami csak két nap, kíváncsi vok felbukkan-e utána, bár tippem lenne.

ami engem még foglalkoztat és nem láttam infot, miszerint JJoe ott volt-é, ha vki lát vmit ne tartsa magában.gabtsi
Azt írta twitteren Ocho, hogy ha marad a lockout akkor állandó szereplő lesz.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
nem mintha többet érne egy közös fagyizásnál, de 47 emberünk jelent meg a Peko és Whit által szervezett edzéseken, ami azért korrekt szám.
Peko D csoportjában 25en, míg Andrew O csoportjában 22en. Dalton jelen van (Whitworthnél lakik!), Green még nincs de a héten érkezik, ahogy shipley is. Palmer ugye visszavonul Ocho pedig egy cameo szereplésen van a Blue Mountain State-ben, ami csak két nap, kíváncsi vok felbukkan-e utána, bár tippem lenne.

ami engem még foglalkoztat és nem láttam infot, miszerint JJoe ott volt-é, ha vki lát vmit ne tartsa magában.gabtsi
Én sem láttam teljes listát, de szinte moinden fórumon kérdezgetik, úgyhogy előbb-utóbb kiderül. Az újonc védők közül csak Sands nincs ott, illetve Tank és Pacman hiányzik még. Elment viszont Big Shirley.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem mintha többet érne egy közös fagyizásnál, de 47 emberünk jelent meg a Peko és Whit által szervezett edzéseken, ami azért korrekt szám.
Peko D csoportjában 25en, míg Andrew O csoportjában 22en. Dalton jelen van (Whitworthnél lakik!), Green még nincs de a héten érkezik, ahogy shipley is. Palmer ugye visszavonul Ocho pedig egy cameo szereplésen van a Blue Mountain State-ben, ami csak két nap, kíváncsi vok felbukkan-e utána, bár tippem lenne.

ami engem még foglalkoztat és nem láttam infot, miszerint JJoe ott volt-é, ha vki lát vmit ne tartsa magában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Teljes a hullaszag. Ebből szerintem nem lesz szezon, de a srácok azért készülnek:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/06/01/bengals-to-do-the-player-only-practice-thing-next-week/

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/7280/karokozok

KÁROKOZÓK
Cincinnatiben áll a bál: Palmer menne, de nem engedik, nem tudni, hogy mi lesz a 85-ös elkapóval, de az biztos, hogy a 81-es már nem tér vissza, bár az is meglehet, hogy mindketten lapátra kerülnek. Tank Johnson szerint azonban az lenne a legjobb, ha mindhármuktól megszabadulnának.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
"Next maybe he'll be snake wrangler and we can all watch to see if he gets bit or something," Brown said. "I don't know. He's always up to some stunt. They amuse me in a way and yet they concern me because, let's face it, as we look at it we want a football player. We aren't looking for a bull rider or a dancer, or a soccer player. We want a football player. It's simple. That's where we want the focus. Not on other things."
Mindenki kedvenc tulaja Ochocincóról - vagy már újra Johnson? Mindegy.

A kiemelt részt nagyon jól mondja az öreg.Mikey
Unatkozik. Ha szezon közben baromkodna ilyesmivel, akkor az tényleg gáz. Bár azt osztom, hogy a csapatba focisták kellenek és a klubba meg leginkább egy hozzáértő tulaj.nasheem
Akinek van pénze is és nem fél használni.
Dumáltam a napokban egy kinti Cincy fannel, ő azt mondta szerinte visszajön még Palmer, sokan így vélekednek, de ha nem, késznek tartja Daltont egy kis edzői segítséggel a kezdésre, mert nagyon sokat nézték, scoutolták, rengeteg energiát öltek a felderítésébe, nem kockáztatnának vele ha nem így lenne.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
"Next maybe he'll be snake wrangler and we can all watch to see if he gets bit or something," Brown said. "I don't know. He's always up to some stunt. They amuse me in a way and yet they concern me because, let's face it, as we look at it we want a football player. We aren't looking for a bull rider or a dancer, or a soccer player. We want a football player. It's simple. That's where we want the focus. Not on other things."
Mindenki kedvenc tulaja Ochocincóról - vagy már újra Johnson? Mindegy.

A kiemelt részt nagyon jól mondja az öreg.Mikey
Unatkozik. Ha szezon közben baromkodna ilyesmivel, akkor az tényleg gáz. Bár azt osztom, hogy a csapatba focisták kellenek és a klubba meg leginkább egy hozzáértő tulaj.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
"Next maybe he'll be snake wrangler and we can all watch to see if he gets bit or something," Brown said. "I don't know. He's always up to some stunt. They amuse me in a way and yet they concern me because, let's face it, as we look at it we want a football player. We aren't looking for a bull rider or a dancer, or a soccer player. We want a football player. It's simple. That's where we want the focus. Not on other things."
Mindenki kedvenc tulaja Ochocincóról - vagy már újra Johnson? Mindegy.

A kiemelt részt nagyon jól mondja az öreg.Mikey
Közben Chad tényleg kígyókat fog fogdosni... (profootball) .... komolyan..kárt fog magában tenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
"Next maybe he'll be snake wrangler and we can all watch to see if he gets bit or something," Brown said. "I don't know. He's always up to some stunt. They amuse me in a way and yet they concern me because, let's face it, as we look at it we want a football player. We aren't looking for a bull rider or a dancer, or a soccer player. We want a football player. It's simple. That's where we want the focus. Not on other things."
Mindenki kedvenc tulaja Ochocincóról - vagy már újra Johnson? Mindegy.

A kiemelt részt nagyon jól mondja az öreg.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
...nasheem
hát a cikkbeli nyilatkozat szerint Brown elég makacs és nem lesz trade


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Elég nehéz helyzet ti hogy álltok vele?

1: trade Carson, ő kap egy esélyt, mi kapunk valami pickeket, ha már úgysem fog nálunk játszani legalább a legtöbbet hozzuk ki belőle
2: fuck Carson, a csapatot nem a játékosok hanem a vezetőség irányítja, Brownnak meg kell mutatnia hogy bár hülye szegény azért mégiscsak valaki ott Ohioban

szerintem trade Carson

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ff8b56/article/bengals-owner-holds-firm-on-denial-of-palmers-trade-request?module=HP_headlines

a cikk leglényegesebb része:

AJ on Dalton:

"He's a winner... He's a Tebow, but a little more accurate" 😀 😀 😀85
A jelenlegi helyzetben a trade win-win kimenetel. Úgy amúgy meg persze mi szívunk vele, de most már ennél jobb folytatás nehezen elképzelhető. A kérdés, hogy lesz-e vevő ill. Brown mennyire fafejű. Na meg persze leginkább az, hogy lesz-e szezon.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Elég nehéz helyzet ti hogy álltok vele?

1: trade Carson, ő kap egy esélyt, mi kapunk valami pickeket, ha már úgysem fog nálunk játszani legalább a legtöbbet hozzuk ki belőle
2: fuck Carson, a csapatot nem a játékosok hanem a vezetőség irányítja, Brownnak meg kell mutatnia hogy bár hülye szegény azért mégiscsak valaki ott Ohioban

szerintem trade Carson

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ff8b56/article/bengals-owner-holds-firm-on-denial-of-palmers-trade-request?module=HP_headlines

a cikk leglényegesebb része:

AJ on Dalton:

"He's a winner... He's a Tebow, but accurate" 😀 😀 😀


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/05/23/drop-percentage/

Ork a Colts topikban
encé.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Reedy blogján: Ndukwe not tendered but hopeful of return
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Különösen nasheemnek tetszeni fog a következő Ndukwe idézet:

“I’m going to be playing next year for sure. Hopefully it’s with Cincinnati but if it’s not I’m looking to win wherever it is.”


Mikey
Hát azért nagyon tudnám díjazni, ha nem bárhol, hanem nálunk játszana. Hol olvastad? Mostanság hanyagoltam a híreket, de a twitterét figyeltem. Ott semmi hasonló nem volt emlékeim szerint.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Különösen nasheemnek tetszeni fog a következő Ndukwe idézet:

“I’m going to be playing next year for sure. Hopefully it’s with Cincinnati but if it’s not I’m looking to win wherever it is.”


...és mert pletykából sosem elég: az ESPN-es John Clayton nagyon ráér, így írt egy ilyet: http://sports.espn.go.com/nfl/columns/story?columnist=clayton_john&id=6569714

10. Chad Ochocinco to the New York Jets
Figuring it's going to be hard keep both Santonio Holmes and Braylon Edwards, the Jets could be in the market for a receiver. They're concentrating more on keeping Holmes, so Ochocinco could be a nice fill-in for Edwards. Rex Ryan can handle personalities and shouldn't have much trouble working with Ochocinco. If Chad gets a two-year deal, HBO needs to schedule the Jets for a "Hard Knocks" encore.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Szerinted Dhani megelégedne azzal, hogy csak csere lenne?

Egyébként félreértés ne essék, kedvelem Dhanit, csak talán jobb lenne, ha Mau kezdene középen, és én nem hiszem, hogy Dhani elfogadná a csere szerepkört. Ez utóbbi miatt írtam azt fentebb, amit.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Én örülnék ha Dhani maradna. Mau ettől még bemehet középre, lehet kezdő, de nem árt ha van tapasztalt belső ember. A Mau Muckelroy tandemmel nekifutni egy szezonnak erősen kockázatos.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Dhani Jones maradni akar.
I want to be in Cincinnati. They've taken incredible care of me, they've provided me with a tremendous amount of opportunity, and I've only seen growth. So when I think about football, I think about a place where you have growth, opportunity and comradery. For me, Cincinnati has been that place. Now you never know how you're going to fit into someone's equation. So ultimately, it's not up to you. I'll weight the options and see what's appropriate.
Ez így szép és jó, de én amondó vagyok, hogy lépjen tovább a csapat, és ne igazolja újra Dhanit.Mikey
+1

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az Everything to Prove eheti része A.J. Greennel foglalkozik teljesen. Nagyon szimpatikus srác:
http://www.nfl.com/videos/nfl-everything-to-prove/09000d5d81fe125d/Everything-to-Prove-Episode-14