Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Húha, ezt el ne olvassa egy Vasas fan se.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pont tegnap (?) volt Prisconak egy cikke a cbs-en, amely egyes csapatok és az egész nfl leginkább túl és aluértékelt játékosait gyűjtötte össze.

nálunk Rivers volt az over Whit pedig az underrated. annyiban vitatkoznék vele, hogy Rivers nincs túlértékelve, csak az 1/8hoz nem sikerült soha felérnie. Whitről meg ugye H@B terjedelemben értekeztünk már.

btw az egész NFL legtúlértékeltebb játékosa Prisco szerint Polamalu.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
http://www.chrissteuber.com/bengalstop10.html

Chris Stuber top10 bengáli prospectje. adekvát core group, nagyobb baj, hogy a régebbi playaknál is csak azt várjuk, hogy felérjenek a potenciáljuknak. a végére én moch és/vagy scott helyett Atkinst mindenképpen feltettem volna a listára.gabtsi
Csak azt tudom elképzelni, hogy annyira trendi az Atkins hype, hogy direkt nem ült fel a vonatra Stuber. Mindenképp helye van a listán akár Moch, akár Scott helyén. Maunak és a Daginak jóval előrébb kellene járnia, de számomra Rivers a legérthetetlenebb. Nincs vele se mentális, se fizikális gond, de közelébe nem ért a remélt szintnek.
Mindent egybevetve, azért jó kis lista ez!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és André Smith kapcsán is a frankót szólja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Scott helyett mindenképp. Egyébként szvsz a sorrend pont rendben van.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.chrissteuber.com/bengalstop10.html

Chris Stuber top10 bengáli prospectje. adekvát core group, nagyobb baj, hogy a régebbi playaknál is csak azt várjuk, hogy felérjenek a potenciáljuknak. a végére én moch és/vagy scott helyett Atkinst mindenképpen feltettem volna a listára.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
NBA-beli kedvencem a 119. 😀

Jó lenne tudni, hogy a fennmaradó kettő hanyadik. Nincs valahol teljes lista?Mikey
én nem találtam de még elég friss a lista, biztos fent lesz valahol. amúgy van érzéked a csapatok megtalálásához 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
NBA-beli kedvencem a 119. 😀

Jó lenne tudni, hogy a fennmaradó kettő hanyadik. Nincs valahol teljes lista?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Kicsit erőltetett, ezek nem igazi statisztikák, de mindenképp beszédes:

http://www.espnmediazone3.com/us/2011/06/15/mag_best_in_sports/

Cincinnati Bengals a legrosszabb franchise a nagy amerikai sportcsapatok közül, végre hivatalossá vált. Engem büszkeséggel tölt el 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
"Last year, I was just a person that was following the crowd, just listening," Maualuga said. "Now I feel my presence and the way to speak to the guys will help one or two people. I'm just trying to be that leader and no matter how it works out, when the season starts I'm trying to be that captain. That's my goal.
"When it's third-and-short, I want everybody to look in my eyes and feel confidence knowing I can call a play, line everybody up and make that play."


AP report a táborunkról:
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/football/nfl/06/14/bengals.practices.ap/index.html#ixzz1PLvG6icjgabtsi
Nagyon komoly szöveg. Mit lehetne erre mondani? Így legyen!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d820526f5/Dhani-s-Top-10-Linebackers?module=HP_headlines
Dhani nagy arc (volt? ki tudja...itt a tigrises karrierjére gondolok 😊 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
"Last year, I was just a person that was following the crowd, just listening," Maualuga said. "Now I feel my presence and the way to speak to the guys will help one or two people. I'm just trying to be that leader and no matter how it works out, when the season starts I'm trying to be that captain. That's my goal.
"When it's third-and-short, I want everybody to look in my eyes and feel confidence knowing I can call a play, line everybody up and make that play."


AP report a táborunkról:
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/football/nfl/06/14/bengals.practices.ap/index.html#ixzz1PLvG6icj

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sajnos nem vagyok tisztában az eredeti célokkal (Whit megítélésével), de ugye 2008-ban összevissza törték Palmert (pl a szedett-vedett fal miatt), 12 meccset kihagyott, a futásunk pedig katasztrófa volt (benson megszerzéséig/beérésig). (amennyire tudom) akkor a cél az volt, hogy egy olyan csapatot építsenek amely nem hullik össze kártyavárkánt akkor sem, ha fr qb nem elérhető. ehhez kellett a futást kiemelten segítő fal és az átalakuló defense.

és akkor itt jött smith, aki kimondottan azért lett választva mert ő volt a legjobb futásblokkoló az egész classban, és őt (a magas cetli ellenére) kezdettől Big Willie utódjának szánták a jobb oldalra. (már Hard Knocksban amikor még kezdődtek a tárgyalások akkor mondta Katie Blakburn Alvin Keelsnek (smith ügynöke), hogy az a szerződés amit a zsírosnak az a legjobban fizetett kezdő RT-vé teszi a ligában.)

szóval imho Whit kérdésessége (ami kétségtelen, hiszen 2009-ig mint LG szerepelt, ami "picit" más kávéház mint az LT) sztem egyáltalán nem befolyásolta Smith draftolását, mert őt (hiányos információim szerint) eredetileg is RT-nek szánták. az persze megint más kérdés, hogy el lehetett volna-e jobban költeni azt a picket (így két év távlatából minden bizonnyal)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
hát ez ilyen sajna. és ugye tavaly Whit nyerte a fan szavazást az összes T között, de a "szakértők" másokat, konvencionális neveket hívtak. szóval nem csak a média hülye ehhez az egészhez, mert azért annak is innen gratulálnék aki szerint pl Devin Hester a 32. legjobb játékos a ligában jelenleg, úgyh hogy Whit ott sincs a 100ban, és nyilván nem is lesz ha pl Joe Thomas is "csak" 43.

persze értem én h semmi jelentősége, de azért még is máshogy tud az ember munkába állni ha mások is értékelik a teljesítményét/munkáját.gabtsi
2009-es draft 1/6 Andre Smith

Vagy a vezetőség sem volt tisztába Whit képességeivel vagy annyira erősnek ítélték akkor a csapatot, hogy el lehetett költeni egy ilyen elit választási jogot RT/OG-ra. Csendben és dupla zárójelben írom csak.

A top100 viszont valóban egy szót sem érdemel, Whitnél meg soha rosszabb LT-t egyetlen franchise-nak sem.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Szerintem ez pont jó erre 😊Wyatt
megnézzük 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem ez pont jó erre 😊

több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Kicsit OFF és lehet hogy balfasz kérdés: a Hester dolgon én is kicsit felhúztam magam, nincs top 100 topik?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
sztem én is ezt írtam.gabtsi
Akkor bocsi, kurva fáradt vagyok 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem én is ezt írtam.

szerk: persze ez nem új keletű story, Kenny Andersont most kezdi felfedezni magának a média, egy vaskos cikk hatására, hogy jé tényleg, nem is volt olyan rossz qb, és hopp nézd csak lehet h jobb is volt mint a HoF tagok 3/4e. jééé, hát akkor immáron 25 év után megnyílt a hátsó ajtó is, esetleg engedjük be.

kíváncsi lennék hogy szerződik e valaki velünk úgy h PB/AP bónusza van 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk ez a top100 a játékosok szavazatai alapján jött létre, teljesen független a médiától, de tényleg gáz.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez ilyen sajna. és ugye tavaly Whit nyerte a fan szavazást az összes T között, de a "szakértők" másokat, konvencionális neveket hívtak. szóval nem csak a média hülye ehhez az egészhez, mert azért annak is innen gratulálnék aki szerint pl Devin Hester a 32. legjobb játékos a ligában jelenleg, úgyh hogy Whit ott sincs a 100ban, és nyilván nem is lesz ha pl Joe Thomas is "csak" 43.

persze értem én h semmi jelentősége, de azért még is máshogy tud az ember munkába állni ha mások is értékelik a teljesítményét/munkáját.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Whitworth tényleg nagyon underrated, de sajnos a ti csapatotokat valahogy nem szereti a média, amikor JoJo meg Hall klasszis szintet hozott akkor se került be egyikük se a Pro Bowlba avagy All-Pro keretbe, szóval tényleg elég szerencsétlen helyzet.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/06/13/2010-pass-blocking-efficiency-tackles/

nem is nagyon van mit ehhez hozzáfűzni, max károgni tudnék, hogy mennyire de mennyire alul értékelt playa. köze nincs a top100 játékoshoz az nfl szavazáson, még szerencse, hogy ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy mit nyújt a pályán. remélem lesz elemzés a futás-segítési hatékonyságáról, nehéz lenne elképzelni, hogy van nála jobb LT.

mindezt úgy hogy többek között harrison és suggs 2x, freeney, abraham, banta-cain, vagy olyan D-k mint a chargers v a jets állt szemben.

és mindemelett fantasztikus ember és igazi vezér. Dalton nagy barátja lesz remélem!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
"[Reggie] Nelson played all 16 games this year (solely on special teams early in the season). As injuries accumulated in the secondary, Nelson was given an increased role on defense. He never allowed a touchdown against receivers he covered, lead all safeties with two interceptions and posted a jaw-dropping 30.4 passer rating to opposing quarterbacks."

kontra

"David Jones didn't work out so much for the Jaguars, allowing a quarterback rating of 114.6 against receivers he covered, playing so poorly he was eventually benched, not taking another snap from week eight until the final game of the regular season."

Azt hiszem, egész jó trade volt.Mikey
Megintcsak beigazolódott hogy Zimmer kihozza mindenkiből ami benne van


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
"[Reggie] Nelson played all 16 games this year (solely on special teams early in the season). As injuries accumulated in the secondary, Nelson was given an increased role on defense. He never allowed a touchdown against receivers he covered, lead all safeties with two interceptions and posted a jaw-dropping 30.4 passer rating to opposing quarterbacks."

kontra

"David Jones didn't work out so much for the Jaguars, allowing a quarterback rating of 114.6 against receivers he covered, playing so poorly he was eventually benched, not taking another snap from week eight until the final game of the regular season."

Azt hiszem, egész jó trade volt.