Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha Keenum hoz egy 300+ yardos meccset mondjuk 3 TD és 1 INT társaságában akk bezony felmerül a kérdés még erősebben h mi a pékért erőltették Bakert heteken keresztül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Ian Rapoport szerint Baker nem játszik jövő héten, mert megy megműttetni magát, hogy minél hamarabb felépüljön.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Azt meg végképp nem értem,h egy ilyen meccsen, ahol nincs tét, félidőben 0 pont, 2 sack, 1 INT, miért nem ültetik le? Mi volt a cél? Hátha annyira összetörik, h a TCt is ki kell hagynia és akkor probléma letudva?

Valaminek kell lenni a háttérben. Az elején el tudtam képzelni, h Mayfield és az ügynöke nyomtatják, h meglegyen a szerződés, de ez már más szint.
Joey Tribbiani
Ezt konteóztam múltkor, hogy egyszerűen nem lehet valaki/valakik ekkora gyökerek, hogy sérülten játszatják az amúgy sem bomba formában lévő irányítót. És akkor még nem tudhattuk, hogy egy tét nélküli meccsre is beküldik meghalni, én nem tudom, hogy itt kinek mi volt motivációja, de ez az ügy nálam a legnagyobb rejtély amióta követem a csapatot, de nem tudok racionális választ találni. Szerintem amúgy Stefanál a kutya elásva, mert mondogathatná Baker, hogy semmi bajom, de hát basszus, Stefa a főedző, ő dönti el, neki kell látni! Kár ezért a szezonért, nem a kihagyott PO miatt vagyok csalódott, hanem az irány miatt ami felé elindultunk.
Bad 31
Én is pontosan így vagyok ezzel, elvesztegetett év amikor a Steelers meg Ravens is szenved. Nem lesz ez mindig így, a Bengals is egyre javulni fog ha Burrow egészséges marad (bár ott Brown papa miatt vannak kétségeim, mennyit szán a csapatra).
Ha most megint QB meg HC kereséssel telik el a következő három év, bele se kezdek...
Mondjuk még mindig abszurdnak tartom, h Stefát elég sokan elküldenék, jó staffot rakott össze, az első éve zseniális volt, idén még 2 meccsen volt egészséges irányítója. Minimum egy, de inkább két szezont érdemel még.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Egy játékos nem mondhatja azt hogy én nem játszom.(mondhat csak ott kb el is ásta magát)
Az edző ,az orvos ,a tulaj mondhat ki ilyen ítéletet.

Aktív jàtékosként én is utalom azt mikor valaki nem hajt,nem edz vagy nincs kedve játszani. Ez csapatjáték!
Janek
Hát szerintem ezekkel a sérülésekkel mondhatta volna Baker, h srácok, nem szállnak úgy a labdák ahogy szeretném plusz nem akarok még jobban lesérülni -> műtét. Azért a torn labrum nem apró húzódás.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Egy játékos nem mondhatja azt hogy én nem játszom.(mondhat csak ott kb el is ásta magát)
Az edző ,az orvos ,a tulaj mondhat ki ilyen ítéletet.

Aktív jàtékosként én is utalom azt mikor valaki nem hajt,nem edz vagy nincs kedve játszani. Ez csapatjáték!

több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Azt meg végképp nem értem,h egy ilyen meccsen, ahol nincs tét, félidőben 0 pont, 2 sack, 1 INT, miért nem ültetik le? Mi volt a cél? Hátha annyira összetörik, h a TCt is ki kell hagynia és akkor probléma letudva?

Valaminek kell lenni a háttérben. Az elején el tudtam képzelni, h Mayfield és az ügynöke nyomtatják, h meglegyen a szerződés, de ez már más szint.
Joey Tribbiani
Ezt konteóztam múltkor, hogy egyszerűen nem lehet valaki/valakik ekkora gyökerek, hogy sérülten játszatják az amúgy sem bomba formában lévő irányítót. És akkor még nem tudhattuk, hogy egy tét nélküli meccsre is beküldik meghalni, én nem tudom, hogy itt kinek mi volt motivációja, de ez az ügy nálam a legnagyobb rejtély amióta követem a csapatot, de nem tudok racionális választ találni. Szerintem amúgy Stefanál a kutya elásva, mert mondogathatná Baker, hogy semmi bajom, de hát basszus, Stefa a főedző, ő dönti el, neki kell látni! Kár ezért a szezonért, nem a kihagyott PO miatt vagyok csalódott, hanem az irány miatt ami felé elindultunk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Pontosan. Nem akartam már többet írni a Baker témáról, de már hetekkel ezelőtt is és most is durván látszott, hogy nem tud pontosan dobni. De ezt neki is éreznie kéne faszom és szóljon akkor, hogy Főnök szerintem csak a fék vagyok, meg amúgy fáj is. Persze lehet Stefa akkor se kapja le 😀 Ezt se értem, azóta se. Mindegy. Az is igaz, hogy az O falat szétszedték és Keenumot is földre fektették volna + amúgy baromi sok drop is volt.

A 3 évvel ezelőtti Offenset idézte ez a meccs.
Drip
Már írtam korábban, hogy nem értem sem Stefát, sem Mayfieldet. Meccsek óta látszik, hogy a QB játék korlátoz benneteket, a backup pedig egy megbízható csávó, akivel a HC már dolgozott, betéve ismeri a rendszerét, most mennyivel lehetne rosszabb, mint ami lett? Baker pedig a hosszútávú egészségét kockáztatja csak azért, hogy bizonyítsa az alkalmasságát, rátermettségét, amiből csak rosszul jöhetett ki? (Ha nem játszik, mondhatná, hogy sérülés miatt nem volt alkalmas, így már mindegy a vezetők szemében a helyzete.)

Másrészt: inkább összetöreted azt a gyereket, akit a franchise jövőjének szántál, jövőre pedig döntened kell a sorsáról? Ahelyett, hogy lezúzatsz egy tölteléket?

OFF: Hasonló módon nem értem amúgy Arianst sem AB kapcsán. A Tampa bejutott, gyakorlatilag biztos, hogy nem lesz első kiemelt (sztem már fordulók óta), onnantól meg majdnem mindegy kivel tolod a PO-t. Brown gyógyulhatott volna, helyette van egy csomó fiatal (Darden, Johnson, Crayton), játszhattak volna nyugodtan, max kikapnak. Persze AB egy fasz volt, mert nem így kell távozni egy meccsről.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Pontosan. Nem akartam már többet írni a Baker témáról, de már hetekkel ezelőtt is és most is durván látszott, hogy nem tud pontosan dobni. De ezt neki is éreznie kéne faszom és szóljon akkor, hogy Főnök szerintem csak a fék vagyok, meg amúgy fáj is. Persze lehet Stefa akkor se kapja le 😀 Ezt se értem, azóta se. Mindegy. Az is igaz, hogy az O falat szétszedték és Keenumot is földre fektették volna + amúgy baromi sok drop is volt.

A 3 évvel ezelőtti Offenset idézte ez a meccs.

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Megnezve a meccset nem Baker volt itt a baj hanem inkabb az Oline-nak nevezett valami…
Ertelmetlen volt az egesz meccs

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
tenorx
Azt meg végképp nem értem,h egy ilyen meccsen, ahol nincs tét, félidőben 0 pont, 2 sack, 1 INT, miért nem ültetik le? Mi volt a cél? Hátha annyira összetörik, h a TCt is ki kell hagynia és akkor probléma letudva?

Valaminek kell lenni a háttérben. Az elején el tudtam képzelni, h Mayfield és az ügynöke nyomtatják, h meglegyen a szerződés, de ez már más szint.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Stefa igen is felelős az idei szar hívásokért és playbookért + Baker sérülten játszatása miatt.
Viszont menni nem fog, mert mérföldekre van azoktól akik előtte voltak. Senkinek nem kell felsorolni a sok vak értelmi fogyatékos elmebeteg senkiházit.

Berry és DePo szempontjából Baker érdekes lehet mert ugye Dorsey húzta még.
Nyilván ez nem sokat jelent, de nem az ő választottjuk.

Persze DePo itt volt Baker választásánál de mint később az edző választásnál kiderült évekig leszarták a véleményét.
Sorsdöntő offseason lehet.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Komolyan nem értem, mi a faszért játszik akkor Mayfield. Két dologra jó ez, megutáltatni a fan basel, meg letörni a magabiztosságát.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Watson/Wilson/Rodgers

Továbbra is mondom, ez a keret barmelyik fenti QB-val top contender.

Baker meg lehet jó lesz egeszsegesen, de azt majd fejtse meg más, simán kaptok érte annyit, hogy az említettek relativa olcson meglegyenek.
gabokocka
Szerintem Rodgers-nek túl kis csapat a Browns, Wilson egy nagy kérdőjel, nem játszott jól idén (gondolom pörgetik a chipeket az analitikus szoftverek DePodesta gépén). Watson meg kockázatos igazolás, ki tudja mi lesz az ügyeiből?

Mariotta, Cousins lesz a szint, ami össze jöhet. Viszont az nem nagy előrelépés Mayfield-hez képest.

Bár AB nagyon jól sakkozik, szóval lehet, hogy majd nézünk nagyokat.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
baker elit qb?
nem
baker egy olyan qb, akivel ha egészséges és rendben van körülötte minden sb-t lehet nyerni? igen
az a baj, hogy ebből a szintből is kevés van drafton. tua jobb? trevor?
egészen biztos, hogy nem.
az lesz valszeg az offseason kérdése, hogy stefa vagy baker. és nálam akkor inkább stefa menne.
gedam
Stefa hibázott aránylag sokat, de nem ő volt az, aki akkora kemény csávónak hitte magát, hogy úgy szerelte le a saját INT-je után az ellenfelet, hogy abba egész szezont hazavágó módon belesérült…

Az pedig külön problémás, hogy ha ennyire hátráltatja a csapatot, akkor miért vállalta a játékot? Nem egy okos QB-ra valló gondolkodás.

De azért Stefa sem volt képes meghozni a döntést, hogy Baker üljön le. (Érthetetlen, főképp az utolsó meccsen mutatott irányító játék tükrében.) Minimum pozitív lenne a szezon ha ezt meglépi.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 820 — Keep pounding
Watson/Wilson/Rodgers

Továbbra is mondom, ez a keret barmelyik fenti QB-val top contender.

Baker meg lehet jó lesz egeszsegesen, de azt majd fejtse meg más, simán kaptok érte annyit, hogy az említettek relativa olcson meglegyenek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gedam 5 702
Negatív mérleg, szar meccs, nagyon csalódott vagyok 😕
Tavaly ilyenkor biztosak voltunk benne, h Baker az igazi, most meg azt se tudom vele mennék-e neki a következő szezonnak.
Szar ez így, remélem nem kerülünk bele megint ebbe a spirálba. Könnyű, pár éve van Jags konf döntőt tolt, most meg hol vannak...
Joey Tribbiani
Baromira elkell gondolni a hogyan továbbon.
A remények miatt nekem ez a szezon jobban fájt mint a 0-16...

Isten őrizz, hogy Bakert védjem de saját gondolatként annyit hozzá tennék, hogy pl én nem nézek végig még egy egymásnak adjuk a qb room kilincset játékot. Egyszerűen a belem is kifordul a gondolattól.

Eleget voltunk bohocók. Akkor inkább felhagyok az NFL nézéssel.
Vannak dolgok amit elkell néha engedni az életbe.
P@trik
Nagyon nem tetszik, h Baker a médiában megy neki az edzői stábnak. Értem, h frusztrált, de a sackek feléről kb ő tehetett, az INT-nél is Njoku tök üres volt, de DPJnek erőltette. Tény, nem kellett volna Hudsont 1az1ben hagyni végig Watt ellen, de meg lehet ezt beszélni a HC-vel is.

Stefa is aggaszt, megint 20 pont alatt termeltünk, run, pass, penalty, pass, ez minden csak nem gameplan. Ennél jobb állományt nem lehet összeszedni, persze fakezű sérült QBval nehéz, de a Bengals meccs óta egyszer sem jött ki úgy igazán a lépés, az pedig november elején volt.

Amiért bizakodó vagyok az Berry, Newsome, JOK iszonyat jók, Hudson is fejlődik (nyilván nem Watt ellen, de a szezon első feléhez képest), Schwartzban is van kraft.
Pár napja azt írtam nulla százalék az esély egy első körös QB draftra, de ha Berry lát valakiben valamit leszarom, jöjjön. Vicc, h ilyen rosterrel top10 pickünk is lehet.
Joey Tribbiani
baker elit qb?
nem
baker egy olyan qb, akivel ha egészséges és rendben van körülötte minden sb-t lehet nyerni? igen
az a baj, hogy ebből a szintből is kevés van drafton. tua jobb? trevor?
egészen biztos, hogy nem.
az lesz valszeg az offseason kérdése, hogy stefa vagy baker. és nálam akkor inkább stefa menne.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Negatív mérleg, szar meccs, nagyon csalódott vagyok 😕
Tavaly ilyenkor biztosak voltunk benne, h Baker az igazi, most meg azt se tudom vele mennék-e neki a következő szezonnak.
Szar ez így, remélem nem kerülünk bele megint ebbe a spirálba. Könnyű, pár éve van Jags konf döntőt tolt, most meg hol vannak...
Joey Tribbiani
Baromira elkell gondolni a hogyan továbbon.
A remények miatt nekem ez a szezon jobban fájt mint a 0-16...

Isten őrizz, hogy Bakert védjem de saját gondolatként annyit hozzá tennék, hogy pl én nem nézek végig még egy egymásnak adjuk a qb room kilincset játékot. Egyszerűen a belem is kifordul a gondolattól.

Eleget voltunk bohocók. Akkor inkább felhagyok az NFL nézéssel.
Vannak dolgok amit elkell néha engedni az életbe.
P@trik
Nagyon nem tetszik, h Baker a médiában megy neki az edzői stábnak. Értem, h frusztrált, de a sackek feléről kb ő tehetett, az INT-nél is Njoku tök üres volt, de DPJnek erőltette. Tény, nem kellett volna Hudsont 1az1ben hagyni végig Watt ellen, de meg lehet ezt beszélni a HC-vel is.

Stefa is aggaszt, megint 20 pont alatt termeltünk, run, pass, penalty, pass, ez minden csak nem gameplan. Ennél jobb állományt nem lehet összeszedni, persze fakezű sérült QBval nehéz, de a Bengals meccs óta egyszer sem jött ki úgy igazán a lépés, az pedig november elején volt.

Amiért bizakodó vagyok az Berry, Newsome, JOK iszonyat jók, Hudson is fejlődik (nyilván nem Watt ellen, de a szezon első feléhez képest), Schwartzban is van kraft.
Pár napja azt írtam nulla százalék az esély egy első körös QB draftra, de ha Berry lát valakiben valamit leszarom, jöjjön. Vicc, h ilyen rosterrel top10 pickünk is lehet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Negatív mérleg, szar meccs, nagyon csalódott vagyok 😕
Tavaly ilyenkor biztosak voltunk benne, h Baker az igazi, most meg azt se tudom vele mennék-e neki a következő szezonnak.
Szar ez így, remélem nem kerülünk bele megint ebbe a spirálba. Könnyű, pár éve van Jags konf döntőt tolt, most meg hol vannak...
Joey Tribbiani
Baromira elkell gondolni a hogyan továbbon.
A remények miatt nekem ez a szezon jobban fájt mint a 0-16...

Isten őrizz, hogy Bakert védjem de saját gondolatként annyit hozzá tennék, hogy pl én nem nézek végig még egy egymásnak adjuk a qb room kilincset játékot. Egyszerűen a belem is kifordul a gondolattól.

Eleget voltunk bohocók. Akkor inkább felhagyok az NFL nézéssel.
Vannak dolgok amit elkell néha engedni az életbe.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Negatív mérleg, szar meccs, nagyon csalódott vagyok 😕
Tavaly ilyenkor biztosak voltunk benne, h Baker az igazi, most meg azt se tudom vele mennék-e neki a következő szezonnak.
Szar ez így, remélem nem kerülünk bele megint ebbe a spirálba. Könnyű, pár éve van Jags konf döntőt tolt, most meg hol vannak...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igazából mérgelődhetne az ember de a trollok kaptak idén már elég kaját.

Egy ilyen helyzetben egy ilyen meccs értékelést sem érdemel.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 287
Nem ertem. 9 sack-et elszenvedtetni (van ilyen szo?) egy rekordra toro edge elleneben a serult iranyitoddal egy mar mit sem szamit meccsen, ennek mi ertelme? Mint a Colosseumban oroszlan ele vetni a serult gladiatort. 😞
RedFive
Ha belöknék Mayfieldet egy száguldó gyorsvonat elé, akkor szerencsétlen legalább nem szenvedne. 😀
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 348 — maci faszán vitézkötés
Nem ertem. 9 sack-et elszenvedtetni (van ilyen szo?) egy rekordra toro edge elleneben a serult iranyitoddal egy mar mit sem szamit meccsen, ennek mi ertelme? Mint a Colosseumban oroszlan ele vetni a serult gladiatort. 😞

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
gedam 5 702
bakernek már régen azt kellett volna csinálni, amit ab tett: sérülten, fájdalmakkal nem szabad vállalni a játékot. az edződ fel fog küldeni. ezzel a hősködéssel mindenki vesztett, baker jobb esetben tízmilliókat, rosszabb esetben a vállát és a játékot, a brownson meg ott a nyomás, hogy hagyja mayfieldet és húzzon qb-t, amit nagyon nem szerettek volna. baker azt nem fogta föl, hogy a kutyát nem fogja érdekelni a sérülése a teljesítménye megítélésénél. sajnálom egy kicsit, mert jó srác és nyilván nem ennyire szar.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Kár ezért a szezonért, bár eleve rég rossz ha más csapatok kezében van a sorsunk. A Raiders elleni fáj nagyon. Mindenesetre attól még verjük meg a Steelerst és a Bengalst is, ne legyen annyira keserű a vége 😊
Drip
Az AFC West ellen 1-3-al zártunk, pedig mind a 4 meccsen vezettünk a 4. negyedben...

Egy egészséges Bakerrel meglett volna - nem kifogásként írom, a Ravens még jobban cumizott sérülésekkel, de ezen a menet közbeni COVID módosításon is nehéz túllépni, rendesen megszopattak 3-4 csapatot.

Remélem én is meglesz a pozitív mérleg, de felkelni nem fogok ma 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres