Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
főleg elnézve, h. kik mentek a PO-ba...
Joey Tribbiani
Nem tudtam nem magunkra venni, kicsit jogosan 😀
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én valahol örülök, hogy vége a szezonnak. Hányni tudnék jelenleg az NFL gondolatától is.
Majd márciusba tala az FA-nál már persze ha aktívak leszünk, utána meg április draft.

Amúgy:
Browns 2022 otthon:
Patriots
Jets
Saints
Buccaneers
Chargers
Bengals
Steelers
Ravens

Browns 2022 idegen:
Bills
Dolphins
Falcons
Panthers
Texans
Washington
Bengals
Steelers
Ravens
P@trik
Ne is mondd, napról napra jobban idegesít ez a szezon, főleg elnézve, h. kik mentek a PO-ba...

Tökmind1 ki jön szembe jövőre, make or break év. Papíron oké a schedule, a jelenleg komolyabbnak tűnő csapatok a Billst leszámítva otthon jönnek. Persze addig még sok minden változhat.

A needek egyértelműek (WR, TE, DT), Clowneyt meg kell tartani valahogy.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én valahol örülök, hogy vége a szezonnak. Hányni tudnék jelenleg az NFL gondolatától is.
Majd márciusba tala az FA-nál már persze ha aktívak leszünk, utána meg április draft.

Amúgy:
Browns 2022 otthon:
Patriots
Jets
Saints
Buccaneers
Chargers
Bengals
Steelers
Ravens

Browns 2022 idegen:
Bills
Dolphins
Falcons
Panthers
Texans
Washington
Bengals
Steelers
Ravens

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Legalább pozitívan zártuk a szezont, de Keenum se sokkal jobb amúgy😀 Mondjuk kb egy Pre season meccs volt.

De legalább kétszer megvertük a divízió győztest! 😉
Drip
A mai alapján már nem vagyok biztos benne, h Keenummal jobban jártunk volna az előző pár meccsen... Hozott egy backup szintet totál cserék ellen, ugyanolyan hibái voltak, mint Bakernek sérülten...

Győzelmet nem kell magyarázni, 19-14 Stefa alapszakasz mérlege, továbbra is a legjobb Schotty óta, 1984-88-ról beszélünk.

Jövőre meglesz!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Legalább pozitívan zártuk a szezont, de Keenum se sokkal jobb amúgy😀 Mondjuk kb egy Pre season meccs volt.

De legalább kétszer megvertük a divízió győztest! 😉

több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért jó lenne ma nyerni, őszintén szólva nem érdekel h 1/12 v. 1/16, nem ezen múlik a franchise jövője. Viszont 4 vereséggel menni az offseasonbe nem lenne túl jó, főleg a sok sz@r után ami az elmúlt pár hétben előjött.
Joey Tribbiani
Én is W-t szeretnék de főleg a sok szar után robbana még a média ha keenumal győzünk 😃

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
The #Browns are moving forward with Baker Mayfield as their starting QB, with the parties on the same page heading into the offseason, sources say.
@TomPelissero

Volt két tűrhető meg két szar év. Utolsó évben dupla vagy semmi. Így van ez rendjén.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért jó lenne ma nyerni, őszintén szólva nem érdekel h 1/12 v. 1/16, nem ezen múlik a franchise jövője. Viszont 4 vereséggel menni az offseasonbe nem lenne túl jó, főleg a sok sz@r után ami az elmúlt pár hétben előjött.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Követitek a Browns QBkat vs Cabot fightot twitteren?
Baker szólt be neki először, hogy össze vissza hazudozik, azóta Weeden, Kizer és Anderson is beszállt.
tenorx
MKC híresen az egyik legrosszabb beat writer széles-e ligában. Weedent meg Kizert láttam, DA kimaradt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Követitek a Browns QBkat vs Cabot fightot twitteren?
Baker szólt be neki először, hogy össze vissza hazudozik, azóta Weeden, Kizer és Anderson is beszállt.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
Na ez szèp lesz....😒


Report: Mayfield frustrated with Stefanski, wanted new play-caller
 www.thescore.com/nfl/news/2262963
dande
Azért ez nem olyan bomba hír, nyilván vannak problémák, senki sem ilyen szezonra számított.
...
Joey Tribbiani
Itthoni média eléggé felfokozta a várakozásokat, kezdve azzal, hogy már az 1. fordulóban(!) úgy vezették fel a Chiefs-Browns meccset, hogy vélhetően ez fog dönteni az AFC első kiemelésről. (aréna4 közvetités)

Másrészt sokszor azt lehetett olvasni/hallani hogy idén a Brownsnak szintet kell lépni, ami a szagértők szerint egy konf döntő, vagy SB, nyilván. Persze keret megvan hozzá, Stefa az év edzője, minden adott.

Szerintem meg ilyen helyzetben nem egyből a konf döntő a szintlépés, hanem mondjuk az, hogy a tavalyi 3. hely után idén megnyerni a csoportot, vagy bebiztositani a PO helyet 2-3 meccsel a vége előtt, vagy ilyesmi...

Persze, nyilván csalódás az eredmény, de nem az van, hogy kilátástalanul esélytelen a csapat, hanem annyi, hogy csoporton belül 1 meccs ide vagy oda, és élő PO esélyetek lenne. Azért 1-2 meccsel lecsúszni a PO-ról, az nem azt mutatja,hogy minden sz.r, és azonnal ki kell rúgni valakit... szerintem.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Na ez szèp lesz....😒


Report: Mayfield frustrated with Stefanski, wanted new play-caller
 www.thescore.com/nfl/news/2262963
dande
Maj mi ujraélesztyük, mint Tanyadombot a Titánok, ha a Barnakutyának nem kell az ólba😀
Willie Parker
Édes fiam te majd vadászol magadnak vmit a draftról azt nevelgeted.
P@trik
Nekem jó, ha húzunk egy Pickkett , de a Hó nem well példul, akkor már inkább Mélyföld, ha nem opciózzátok. De most nem látok komoly irányítót, szóval legyen Bajusza Rudinak
Willie Parker
Hónapokkal ezelőtt lelett hívva az 5. éves opciója.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Na ez szèp lesz....😒


Report: Mayfield frustrated with Stefanski, wanted new play-caller
 www.thescore.com/nfl/news/2262963
dande
Maj mi ujraélesztyük, mint Tanyadombot a Titánok, ha a Barnakutyának nem kell az ólba😀
Willie Parker
Édes fiam te majd vadászol magadnak vmit a draftról azt nevelgeted.
P@trik
Nekem jó, ha húzunk egy Pickkett , de a Hó nem well példul, akkor már inkább Mélyföld, ha nem opciózzátok. De most nem látok komoly irányítót, szóval legyen Bajusza Rudinak
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Na ez szèp lesz....😒


Report: Mayfield frustrated with Stefanski, wanted new play-caller
 www.thescore.com/nfl/news/2262963
dande
Maj mi ujraélesztyük, mint Tanyadombot a Titánok, ha a Barnakutyának nem kell az ólba😀
Willie Parker
Édes fiam te majd vadászol magadnak vmit a draftról azt nevelgeted.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Na ez szèp lesz....😒


Report: Mayfield frustrated with Stefanski, wanted new play-caller
 www.thescore.com/nfl/news/2262963
dande
Azért ez nem olyan bomba hír, nyilván vannak problémák, senki sem ilyen szezonra számított.

Baker Mayfield
@bakermayfield
Clickbait. You and many other Cleveland local media continue to be drama stirring reporters with no sources or facts. Don’t put words in my mouth so you can put food on your table. I’m not your puppet

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Na ez szèp lesz....😒


Report: Mayfield frustrated with Stefanski, wanted new play-caller
 www.thescore.com/nfl/news/2262963
dande
Maj mi ujraélesztyük, mint Tanyadombot a Titánok, ha a Barnakutyának nem kell az ólba😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez szèp lesz....😒


Report: Mayfield frustrated with Stefanski, wanted new play-caller
 www.thescore.com/nfl/news/2262963
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én Drip-el tudok egyetérteni.

Azért ez a keret nem olyan full full mint azt sokan hiszik.
Az Oline ha nem sérült akkor elit futashoz. Chubb is extra.
TE pozi már nem fényes miként a wr corp se.
A D meg a Dlineban átlagos .
Jó a keret de ez azért ne legyen már ugy lefestve,hogy Baker miatt nincs SB …
Janek
Szerintem itt PO-ról volt szó nem SB-ról. Arra pedig elég jó ez a keret. Itt vagy a QB vagy a HC a kérdés, csak éppen az a fogós benne, hogy még ez után a szezon után is hosszú ideje ez a legjobb verzió mindkét fronton.
ktms
PO az más.
De a szezon elején a vedelem miatt ment el sok meccs.
Aztan Baker megsérült.
Én továbbra is azt mondom ez nem a játékos hibája.
Igazan az a kérdés kinek mi volt ebben hasznos?
Bakernek tuti nem mert így kockazatos lett megkapja e az opciot ami garantalt 1xmillio…
Janek
Na ez jó kérdés, de azt gondolom alapvetően Baker-en múlt. Ha ő el akarta volna kerülni a játékot megtehette volna. Ezzel a sérüléssel bőven. Én azt gondolom elhitte, hogy meg tudja csinálni. Csak hát nem egészen úgy alakult, ami persze felvet néhány önreflexióval kapcsolatos kérdést. Szóval ezt a részt tulajdonképpen értem.

Az, hogy Stefa miért nem ültette le a borzalmas meccsek után, az viszont egy teljes talány. Szerintem itt történt az igazi hiba. Ennek ellenére én nem gondolom, hogy ez egy olyan hiba, ami miatt Stefa fejét kellene venni. Reményeim szerint tapasztaltabb és dörzsöltebb lett és fog még ez a tapasztalat kamatozódni.
ktms
-Baker jól vagy ?
-Persze Mester !
-De az orvos szerint szar a vállad nem tudsz ugy játszani ahogy szoktál!
-Á dehogy nézze meg milyen jó vagyok!
-De szarul játszol!
-Jaj ne már ,jó leszek megígérem!
-OK!
és ez ment hétről hétre....

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Én Drip-el tudok egyetérteni.

Azért ez a keret nem olyan full full mint azt sokan hiszik.
Az Oline ha nem sérült akkor elit futashoz. Chubb is extra.
TE pozi már nem fényes miként a wr corp se.
A D meg a Dlineban átlagos .
Jó a keret de ez azért ne legyen már ugy lefestve,hogy Baker miatt nincs SB …
Janek
Szerintem itt PO-ról volt szó nem SB-ról. Arra pedig elég jó ez a keret. Itt vagy a QB vagy a HC a kérdés, csak éppen az a fogós benne, hogy még ez után a szezon után is hosszú ideje ez a legjobb verzió mindkét fronton.
ktms
PO az más.
De a szezon elején a vedelem miatt ment el sok meccs.
Aztan Baker megsérült.
Én továbbra is azt mondom ez nem a játékos hibája.
Igazan az a kérdés kinek mi volt ebben hasznos?
Bakernek tuti nem mert így kockazatos lett megkapja e az opciot ami garantalt 1xmillio…
Janek
Na ez jó kérdés, de azt gondolom alapvetően Baker-en múlt. Ha ő el akarta volna kerülni a játékot megtehette volna. Ezzel a sérüléssel bőven. Én azt gondolom elhitte, hogy meg tudja csinálni. Csak hát nem egészen úgy alakult, ami persze felvet néhány önreflexióval kapcsolatos kérdést. Szóval ezt a részt tulajdonképpen értem.

Az, hogy Stefa miért nem ültette le a borzalmas meccsek után, az viszont egy teljes talány. Szerintem itt történt az igazi hiba. Ennek ellenére én nem gondolom, hogy ez egy olyan hiba, ami miatt Stefa fejét kellene venni. Reményeim szerint tapasztaltabb és dörzsöltebb lett és fog még ez a tapasztalat kamatozódni.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én Drip-el tudok egyetérteni.

Azért ez a keret nem olyan full full mint azt sokan hiszik.
Az Oline ha nem sérült akkor elit futashoz. Chubb is extra.
TE pozi már nem fényes miként a wr corp se.
A D meg a Dlineban átlagos .
Jó a keret de ez azért ne legyen már ugy lefestve,hogy Baker miatt nincs SB …
Janek
Szerintem itt PO-ról volt szó nem SB-ról. Arra pedig elég jó ez a keret. Itt vagy a QB vagy a HC a kérdés, csak éppen az a fogós benne, hogy még ez után a szezon után is hosszú ideje ez a legjobb verzió mindkét fronton.
ktms
PO az más.
De a szezon elején a vedelem miatt ment el sok meccs.
Aztan Baker megsérült.
Én továbbra is azt mondom ez nem a játékos hibája.
Igazan az a kérdés kinek mi volt ebben hasznos?
Bakernek tuti nem mert így kockazatos lett megkapja e az opciot ami garantalt 1xmillio…

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Én Drip-el tudok egyetérteni.

Azért ez a keret nem olyan full full mint azt sokan hiszik.
Az Oline ha nem sérült akkor elit futashoz. Chubb is extra.
TE pozi már nem fényes miként a wr corp se.
A D meg a Dlineban átlagos .
Jó a keret de ez azért ne legyen már ugy lefestve,hogy Baker miatt nincs SB …
Janek
Szerintem itt PO-ról volt szó nem SB-ról. Arra pedig elég jó ez a keret. Itt vagy a QB vagy a HC a kérdés, csak éppen az a fogós benne, hogy még ez után a szezon után is hosszú ideje ez a legjobb verzió mindkét fronton.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mayfield and the Browns never discussed an extension this season, according to sources. It didn’t make sense for either side, as the injuries affected his performance and his negotiating leverage.

Mayfield will now enter the 2022 season on his fully guaranteed, $18.858 million fifth-year option. The anticipation, at this point, is the Browns will continue to try to evaluate Mayfield’s performance before determining how to proceed with his contract.

The unknown element is whether the Browns will adjust their approach at the position, but the market will bear that out in terms of potentially available veterans and how the team views the draft class.

Mayfield’s crucial offseason is now underway.

Athletic cikk vege…
4 hónapot irnak a gyógyulasra

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én Drip-el tudok egyetérteni.

Azért ez a keret nem olyan full full mint azt sokan hiszik.
Az Oline ha nem sérült akkor elit futashoz. Chubb is extra.
TE pozi már nem fényes miként a wr corp se.
A D meg a Dlineban átlagos .
Jó a keret de ez azért ne legyen már ugy lefestve,hogy Baker miatt nincs SB …

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Lock



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...