Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kis érdekesség 1. körös jósolt nevek:

- Chris Olave WR
- Garrett Wilson WR
- Drake London WR
- Treylon Burks WR
- Jameson Williams WR

- Jordan Davis DT
- George Karlaftis EDGE
- DeMarvin Leal DL
- Nakobe Dean LB
- Tyler Linderbaum IOL

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine
Janek
WR mindenképp, TE-nk van, elit igazolás, free agent es nemrég draftolt is, azt nem hiszem h hoznánk, esetleg egy hátsó köröst. Azt mondanám, hogy egy jobb 2-3körös LB is elférne, hátha lehetne valakit hozni erősítésként. A DL meg függ Clowneytól is, nekem szimpi volt a játéka de FA lesz szóval nem biztos h ki fogjuk fizetni amit kér, hiába lobbizik mellette Myles.
Csiriba
Az elit igazolás mondjuk nem teljesít korántsem elit szinten... Njoku is FA. Én hoznék TE-t. DT is kéne mert McDowell és Jackson is FA. Könnyen széteshet ez a D-line.
Drip
Nem is a teljesítményüket méltattam, bár mondjuk a szezon végére Njoku elkezdett úgy játszani ahogy vártuk tőle.
DT meg mindenképp kell, mert abból sosem elég 😀
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine
Janek
WR mindenképp, TE-nk van, elit igazolás, free agent es nemrég draftolt is, azt nem hiszem h hoznánk, esetleg egy hátsó köröst. Azt mondanám, hogy egy jobb 2-3körös LB is elférne, hátha lehetne valakit hozni erősítésként. A DL meg függ Clowneytól is, nekem szimpi volt a játéka de FA lesz szóval nem biztos h ki fogjuk fizetni amit kér, hiába lobbizik mellette Myles.
Csiriba
Az elit igazolás mondjuk nem teljesít korántsem elit szinten... Njoku is FA. Én hoznék TE-t. DT is kéne mert McDowell és Jackson is FA. Könnyen széteshet ez a D-line.
Drip
Ráadásul amilyen jól kezdte McDowell a szezont, úgy szürkült bele később. Nálam a DT WR szintű need. A TE-vel is egyetértek, Hoopert ki kéne b@szni, de sajnos túl sok a dead cap utána.

Mindenesetre három nagyobb lyukról beszélünk, simán megoldható draftról, ha Berry folytatja, ahol tavaly abbahagyta (Newsome, JOK).
Joey Tribbiani
Ha megnézzük a csapat FAt:

Clowneyt megkell tartani.
McKinley úgy járt mint Vernon megsérült és megy is...
McDowell ERFA
D'Ernest Johonson RFA
A két guard Dunn és Hance ERFA

Njokut jó lenne megtartani de csak akkor ha nem sokat kér.
Hubbard szerintem menni fog.
Higgins nem tudom meddig nyeli még le az aprót és kevés játék lehetőséget.

Malik jacksonból sztem többet már nem lehet kipréselni.
Ronnie Harrison, MJ Stewart, Maclolm Smith egy nagyobb kérdés. Nem vagyok benne biztos hogy apróért aláír az első kettő, Smithnek meg lehet már nyugdíj.


Amúgy egyetértek az előttem szolokkal. Viszont én megtartanám Walkert, én szeretem ha van ilyen tackle gyáros a LB sorba főleg, hogy gyanúsan lefőtt a kávé mack wilsonnak.

DT-be mindenképp kell erősíteni akár az FA-ról is, de draftról se árt. END-et is hoznék valahol a draft elején ha marad Clowney ha nem.
Az első körös WR meg szinte kész tényként van állítva a kinti sajtóba.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az assistant DL coach a Liberty egyetemen, a DL coach Chris Kiffin az Ole Miss egyetemen folytatja a pályafutását.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine
Janek
WR mindenképp, TE-nk van, elit igazolás, free agent es nemrég draftolt is, azt nem hiszem h hoznánk, esetleg egy hátsó köröst. Azt mondanám, hogy egy jobb 2-3körös LB is elférne, hátha lehetne valakit hozni erősítésként. A DL meg függ Clowneytól is, nekem szimpi volt a játéka de FA lesz szóval nem biztos h ki fogjuk fizetni amit kér, hiába lobbizik mellette Myles.
Csiriba
Az elit igazolás mondjuk nem teljesít korántsem elit szinten... Njoku is FA. Én hoznék TE-t. DT is kéne mert McDowell és Jackson is FA. Könnyen széteshet ez a D-line.
Drip
Ráadásul amilyen jól kezdte McDowell a szezont, úgy szürkült bele később. Nálam a DT WR szintű need. A TE-vel is egyetértek, Hoopert ki kéne b@szni, de sajnos túl sok a dead cap utána.

Mindenesetre három nagyobb lyukról beszélünk, simán megoldható draftról, ha Berry folytatja, ahol tavaly abbahagyta (Newsome, JOK).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine
Janek
WR mindenképp, TE-nk van, elit igazolás, free agent es nemrég draftolt is, azt nem hiszem h hoznánk, esetleg egy hátsó köröst. Azt mondanám, hogy egy jobb 2-3körös LB is elférne, hátha lehetne valakit hozni erősítésként. A DL meg függ Clowneytól is, nekem szimpi volt a játéka de FA lesz szóval nem biztos h ki fogjuk fizetni amit kér, hiába lobbizik mellette Myles.
Csiriba
Az elit igazolás mondjuk nem teljesít korántsem elit szinten... Njoku is FA. Én hoznék TE-t. DT is kéne mert McDowell és Jackson is FA. Könnyen széteshet ez a D-line.

több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine
Janek
WR mindenképp, TE-nk van, elit igazolás, free agent es nemrég draftolt is, azt nem hiszem h hoznánk, esetleg egy hátsó köröst. Azt mondanám, hogy egy jobb 2-3körös LB is elférne, hátha lehetne valakit hozni erősítésként. A DL meg függ Clowneytól is, nekem szimpi volt a játéka de FA lesz szóval nem biztos h ki fogjuk fizetni amit kér, hiába lobbizik mellette Myles.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos itt most megint jöhet a FA piac és a draft téma de szerencsére nem az van,hogy bárki jöhet .

WR, TE elsőre ami need meg talán DLine

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉
Joey Tribbiani
Mondjuk szerintem a Dolphins elbaszta, de ők tudják. A többivel viszont egyet értek.
Csiriba
Texans azzal a kerettel csodat tett
Janek
Igen pont múltkor néztem ezt, hogy a 2008as detroit, a 2016os browns vagy a mostani houston keret a jobb.
Hát nagy verseny lenne fogalmazzunk úgy 😀
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉
Joey Tribbiani
Mondjuk szerintem a Dolphins elbaszta, de ők tudják. A többivel viszont egyet értek.
Csiriba
Texans azzal a kerettel csodat tett
Janek
Arra utaltam, h ezeknél a csapatoknál különböző okokból akkora káosz van, h egyikkel se cserélnék, és hogy nem olyan nehéz ide visszakerülni....

Ettől függetlenül persze jövőre minimális elvárás a PO.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉
Joey Tribbiani
Mondjuk szerintem a Dolphins elbaszta, de ők tudják. A többivel viszont egyet értek.
Csiriba
Texans azzal a kerettel csodat tett

több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉
Joey Tribbiani
Mondjuk szerintem a Dolphins elbaszta, de ők tudják. A többivel viszont egyet értek.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért amikor nagyon szomorkodunk, nézzünk körbe mi megy a ligában... Dolphins, Texans, Jags, Giants, káosz...
Első lépésként kikerütünk ebből a körből, két év alatt 20W, előtte 2016-19 között 24...
Könnyű megszokni a jót 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Meghatározza a playbook alapvetéseit.

Offense-ben pl azt, hogy min legyen a hangsúly, milyen szituációkban milyen personelleket akar (nyilván kereteket ad erre az OC-nak), mi legyen a rövid v hosszú yardos koncepció, esetleg milyen opciós útvonalak legyenek/ne legyenek, mennyi legyen az RPO aránya, milyen legyen a red zone játékok designja.

Meccsen belül mikor menjünk neki negyediknek, hogyan használjuk az órát, hogyan nézzen ki egy 2 minute drill.

Védekezésben talán a cover sémák, a 3-4 man rush és a blitzek/stuntok arányának megadása, rövid yardos és RZ defense alapvetései, ki legyen a zöld pöttyös.

A legtöbb HC készül külön meccsekre és meccseken belüli helyzetekre is, sőt az egyik oldalhoz értők általában magában a play designban is részt vesznek. Honnan vegyenek át playbook elemeket, programozzák a playeket (sokan meghatározzák a játékok ütemezését, területek/zónák támadását vagy levédését), van olyan is aki a broken playekre is ír külön mentesítést, hogy ne kelljen rögtönözni.

A fentieken túl nagy egészben menedzselik nemcsak az edzői stábot (ezen belül megszabják az egyes pozíciós edzők, rehab és erőnléti edzők feladatait, nyilván döntenek a sorsukról már szezonon belül is), hanem a GM-mel együtt a keretmozgásokat (alulteljesítés, hosszútávú szerződtetés, sérülés esetén való pótlás, kedvező helyzet a piacon, egyedi lehetőség talent-re stb) is alakíttatják.

A legtöbben egyedül meccselnek (időkérés, piros zászlózás, half time adjustment - más fajta playbook elemek beépítése).
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 020
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Attól, hogy magát a playt nem ő hívja attól az OCnak meg tudja mondani, hogy most épp milyen felfogású játékokat akar látni.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Az lehetne az első lépés, h átadja Van Peltnek a játékhívásokat (vagy ha tényleg elmegy a Pitt Panthersbe, hoz egy kompetens OC-t) és full time a vezető edzői feladatokra koncentrál.
Joey Tribbiani
Épp tegnap nyilatkozta AB, hogy Stefa egyik erőssége a playcall.
Hát nem tudom. 2020-ban jól ment neki, 2021-ben nem ez jött le.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Kérdezd erről pl. John Harbaught.
empty taxi
nem válaszolt

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Mondjuk összetarja a stábot, felügyeli koordinálja a OC DC STC munkát stb...🙂 Reid sem feltétlenül hív játèkot sőt!!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?
Janek
Kérdezd erről pl. John Harbaught.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
mit csinál a HC ha nem hív sem O playt sem D és plane nem ST-t ?

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander


Ennek a hozzállásnak nagyon örülök.
ktms
Az lehetne az első lépés, h átadja Van Peltnek a játékhívásokat (vagy ha tényleg elmegy a Pitt Panthersbe, hoz egy kompetens OC-t) és full time a vezető edzői feladatokra koncentrál.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516


Ennek a hozzállásnak nagyon örülök.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért poén, h hirtelen 3 jó DC is felszabadult (Zimmer, Flores, Fangio), de Woods annyira összerántotta a D-t, h nem lehet elküldeni.

Ahhoz sem férhet kétség, h folyamatosan fejlődtek a fiatalok a keze (és a segédedzők kezei) alatt, JOK, Newsome és Delpit is egyre jobbak lettek, de Phillips is erősen fejezte be a szezont, hasonlóan AJ Greenhez.
Joey Tribbiani
Utóbbi kettő kifejezetten kellemes meglepetés. Valóban, a szezon felétől nem igazán lehetett a védelembe belekötni, sokszor ők tartottak minket életben. Kíváncsi leszek, hogy jövőre megint álmosan kezd majd az egység vagy innen folytatják?

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért poén, h hirtelen 3 jó DC is felszabadult (Zimmer, Flores, Fangio), de Woods annyira összerántotta a D-t, h nem lehet elküldeni.

Ahhoz sem férhet kétség, h folyamatosan fejlődtek a fiatalok a keze (és a segédedzők kezei) alatt, JOK, Newsome és Delpit is egyre jobbak lettek, de Phillips is erősen fejezte be a szezont, hasonlóan AJ Greenhez.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
főleg elnézve, h. kik mentek a PO-ba...
Joey Tribbiani
Nem tudtam nem magunkra venni, kicsit jogosan 😀
tenorx
Igazából Tomlin bármit képes maxra járatni és kőkeményen kihasználtátok, hogy mennyire egy moslék volt idén a főcsoport.
A north meg egyenesen az állatorvosi lova volt az AFC-nek.
Az hogy a bengals megverte a vasast és hollókat odavissza, a vasas minket odavissza, mi meg a bengalst odavissza még viccnek is rossz. Sérülés, alulteljesítés, covid, roncsderbik.
Inkább hagyjuk is ezt az évet.