Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
#Browns have met with the following wide receivers at the NFL Combine:

Ohio State’s Garrett Wilson
Ohio State’s Chris Olave
USC’s Drake London
Arkansas’ Treylon Burke
Penn State’s Jahan Dotson
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Jordan Davis – DT – Georgia

Az idei Draft felhozatalban a nagy fiúk közt nála nagyobbat nem igen találni. 340lb és 6’6 magas, még az NFL falemberek között is jócskán masszívabbnak fog tűnni. Nyilván ha valaki ekkora, akkor elég nehezen lehet kordában tartani, így az évek során megszokta, hogy folyton duplázzák. Habár a passzjáték ellen nincsenek kiugró statisztikái, más aspektusban mégis hasznos szerepet tölt be, hiszen két embert is lefoglal. Saját szavaival élve: “If there’s two on me, somebody’s free.”

Persze a puszta méretek önmagában nem jelentik, hogy sikeres is lesz.

Szerencsére puszta ereje és lábmunkája elmozdíthatatlanná teszik. Nagyszerűen horgonyoz le és rendkívül kevés olyan alkalom volt, amikor területet engedett a vele szemben álló falembernek, felsőtestével pedig akár oldalirányba akár, az irányító szájába képes visszatolni ellenfelét.
Ami még megnyugtató vele kapcsolatban, hogy nem csak lábainak és felsőtestének erejéből képes megélni, kezeit legalább annyira robbanékonyan és agresszívan használja. Technikája is kiváló, rutinszerűen válik le a blokkokról az okos kézhasználatnak hála.

Amit pedig még nem említettem, és talán a legfélelmetesebb, hogy a méretéhez képes mennyire atletikus. Remek sebességgel rendelkezik, lábai fürgék, és meglepően könnyedén változtat irányt. Hála ennek, hatalmas területet képes befedni.

Amiben viszont nem kiemelkedő, az a pass rush. A fentiek ellenére, nagyon kevés veszélyt jelent az irányítóra és bár képes meg-megvillani (2019 LSU – Joe Burrow tudna mesélni) nem ez a fő profilja. Futás ellen borzasztó hasznos és bár folyton nyeli a double team-eket előfordulhat, hogy 2-down játékos lesz, ami nyilván csökkenti az értékét is. Valamint említettem, hogy atletikus és gyors, de nem robbanékony. A snap pillanatában kicsit elalszik, ha viszont ezen tud javítani máris növelt az értékén.

Ettől függetlenül simán 1. körös tehetség és előfordulhat, hogy a mi választásunknál már nem lesz bent. Ha igen, akkor viszont érdemes elgondolkodni, nem csak WR prospecteket szem előtt tartani. Alapvetően ha sikerül Clowneyt megtartani, akkor azért adja magát egy brutál front 7. Kit akarsz duplázni? Garrettet vagy Davist? 😊

Drip
Kiegészítésként annyi, hogy a srác mellé kell egy önálló oxigénsátor, mert egyrészt igényli, másrészt a többiekkel együtt nem fér el.
Willie Parker
Nem tudom, nekem Red flag elegge a sulya. Ahogy Höri is mondta a terdei tonkre fognak menni es a serulesekbol lassabban fog felgyogyulni. Becton masodik szezonban kuka volt es mar le akarjak valtani. Nem vinnem ki max 2. körben.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Jordan Davis – DT – Georgia

Az idei Draft felhozatalban a nagy fiúk közt nála nagyobbat nem igen találni. 340lb és 6’6 magas, még az NFL falemberek között is jócskán masszívabbnak fog tűnni. Nyilván ha valaki ekkora, akkor elég nehezen lehet kordában tartani, így az évek során megszokta, hogy folyton duplázzák. Habár a passzjáték ellen nincsenek kiugró statisztikái, más aspektusban mégis hasznos szerepet tölt be, hiszen két embert is lefoglal. Saját szavaival élve: “If there’s two on me, somebody’s free.”

Persze a puszta méretek önmagában nem jelentik, hogy sikeres is lesz.

Szerencsére puszta ereje és lábmunkája elmozdíthatatlanná teszik. Nagyszerűen horgonyoz le és rendkívül kevés olyan alkalom volt, amikor területet engedett a vele szemben álló falembernek, felsőtestével pedig akár oldalirányba akár, az irányító szájába képes visszatolni ellenfelét.
Ami még megnyugtató vele kapcsolatban, hogy nem csak lábainak és felsőtestének erejéből képes megélni, kezeit legalább annyira robbanékonyan és agresszívan használja. Technikája is kiváló, rutinszerűen válik le a blokkokról az okos kézhasználatnak hála.

Amit pedig még nem említettem, és talán a legfélelmetesebb, hogy a méretéhez képes mennyire atletikus. Remek sebességgel rendelkezik, lábai fürgék, és meglepően könnyedén változtat irányt. Hála ennek, hatalmas területet képes befedni.

Amiben viszont nem kiemelkedő, az a pass rush. A fentiek ellenére, nagyon kevés veszélyt jelent az irányítóra és bár képes meg-megvillani (2019 LSU – Joe Burrow tudna mesélni) nem ez a fő profilja. Futás ellen borzasztó hasznos és bár folyton nyeli a double team-eket előfordulhat, hogy 2-down játékos lesz, ami nyilván csökkenti az értékét is. Valamint említettem, hogy atletikus és gyors, de nem robbanékony. A snap pillanatában kicsit elalszik, ha viszont ezen tud javítani máris növelt az értékén.

Ettől függetlenül simán 1. körös tehetség és előfordulhat, hogy a mi választásunknál már nem lesz bent. Ha igen, akkor viszont érdemes elgondolkodni, nem csak WR prospecteket szem előtt tartani. Alapvetően ha sikerül Clowneyt megtartani, akkor azért adja magát egy brutál front 7. Kit akarsz duplázni? Garrettet vagy Davist? 😊

Drip
Kiegészítésként annyi, hogy a srác mellé kell egy önálló oxigénsátor, mert egyrészt igényli, másrészt a többiekkel együtt nem fér el.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jordan Davis – DT – Georgia
Drip
Egyik nagy favoritom ha nem WR-be gondolkodunk. 😀
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jordan Davis – DT – Georgia

Az idei Draft felhozatalban a nagy fiúk közt nála nagyobbat nem igen találni. 340lb és 6’6 magas, még az NFL falemberek között is jócskán masszívabbnak fog tűnni. Nyilván ha valaki ekkora, akkor elég nehezen lehet kordában tartani, így az évek során megszokta, hogy folyton duplázzák. Habár a passzjáték ellen nincsenek kiugró statisztikái, más aspektusban mégis hasznos szerepet tölt be, hiszen két embert is lefoglal. Saját szavaival élve: “If there’s two on me, somebody’s free.”

Persze a puszta méretek önmagában nem jelentik, hogy sikeres is lesz.

Szerencsére puszta ereje és lábmunkája elmozdíthatatlanná teszik. Nagyszerűen horgonyoz le és rendkívül kevés olyan alkalom volt, amikor területet engedett a vele szemben álló falembernek, felsőtestével pedig akár oldalirányba akár, az irányító szájába képes visszatolni ellenfelét.
Ami még megnyugtató vele kapcsolatban, hogy nem csak lábainak és felsőtestének erejéből képes megélni, kezeit legalább annyira robbanékonyan és agresszívan használja. Technikája is kiváló, rutinszerűen válik le a blokkokról az okos kézhasználatnak hála.

Amit pedig még nem említettem, és talán a legfélelmetesebb, hogy a méretéhez képes mennyire atletikus. Remek sebességgel rendelkezik, lábai fürgék, és meglepően könnyedén változtat irányt. Hála ennek, hatalmas területet képes befedni.

Amiben viszont nem kiemelkedő, az a pass rush. A fentiek ellenére, nagyon kevés veszélyt jelent az irányítóra és bár képes meg-megvillani (2019 LSU – Joe Burrow tudna mesélni) nem ez a fő profilja. Futás ellen borzasztó hasznos és bár folyton nyeli a double team-eket előfordulhat, hogy 2-down játékos lesz, ami nyilván csökkenti az értékét is. Valamint említettem, hogy atletikus és gyors, de nem robbanékony. A snap pillanatában kicsit elalszik, ha viszont ezen tud javítani máris növelt az értékén.

Ettől függetlenül simán 1. körös tehetség és előfordulhat, hogy a mi választásunknál már nem lesz bent. Ha igen, akkor viszont érdemes elgondolkodni, nem csak WR prospecteket szem előtt tartani. Alapvetően ha sikerül Clowneyt megtartani, akkor azért adja magát egy brutál front 7. Kit akarsz duplázni? Garrettet vagy Davist? 😊

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jack Conklin szerződését átstrukturálták így a csapat további 4 millió dollár helyet csinált a cap alatt.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A csapat TE edzője Drew Petzing kapós volt az offseasonbe, voltak OC megkeresései.
Végül maradt nálunk, de a csapat nem habozott és a Harvardon végzett analitikus gurut feljebb léptették QB coachnak.
Mayfield kap egy utolsó utáni támaszt, hogy kihozzon magából valamit.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Landry kiverte a cirkuszt twitteren.
Valszeg közölte a vezetőség h batya sok a lovéd idén.

Elég gyanus hogy itt is "OBJ sztori" lesz a vége cikrusz+cut.
P@trik
No brainer cut ilyen fizu mellett, bírom Landryt nagyon, de nincs összhangban a teljesítmény a pénzzel. Sérült is, droppolgatott is, öregszik.
Szerintem a vezetőség sem kérdőjelezte meg a hozzáállását, és főleg azután, h OBJ-vel milyen korrektek voltunk, nem értem ezt a kifakadást.
Joey Tribbiani
Remélem nem arról fog szólni az offseason, hogy a kutya se hisz már Mayfieldbe és szépen elszivárognak a valamit érő játékosok 1-1 cirkusz keretén belül.

Miközben amúgy Mayfield vérig van sértődve, hogy leszarozták és felhagyott a közösségi médiával,
P@trik
Nem tartok ettől, a legjobbjaink, mint Bitonio, Teller, Garrett, Ward, etc végzik a dolgukat és nem Twitteren üzengetnek.

Landrynek nehéz szezonja volt, gondolom paycutot akar a vezetőség, ami neki annyira nem tetszik, mondván ő mindent beleadott sérülten is. Ez tény, de az évi 16M is brutális. Nem lehet ennyit fizetni neki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Landry kiverte a cirkuszt twitteren.
Valszeg közölte a vezetőség h batya sok a lovéd idén.

Elég gyanus hogy itt is "OBJ sztori" lesz a vége cikrusz+cut.
P@trik
No brainer cut ilyen fizu mellett, bírom Landryt nagyon, de nincs összhangban a teljesítmény a pénzzel. Sérült is, droppolgatott is, öregszik.
Szerintem a vezetőség sem kérdőjelezte meg a hozzáállását, és főleg azután, h OBJ-vel milyen korrektek voltunk, nem értem ezt a kifakadást.
Joey Tribbiani
Remélem nem arról fog szólni az offseason, hogy a kutya se hisz már Mayfieldbe és szépen elszivárognak a valamit érő játékosok 1-1 cirkusz keretén belül.

Miközben amúgy Mayfield vérig van sértődve, hogy leszarozták és felhagyott a közösségi médiával,
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Landry kiverte a cirkuszt twitteren.
Valszeg közölte a vezetőség h batya sok a lovéd idén.

Elég gyanus hogy itt is "OBJ sztori" lesz a vége cikrusz+cut.
P@trik
No brainer cut ilyen fizu mellett, bírom Landryt nagyon, de nincs összhangban a teljesítmény a pénzzel. Sérült is, droppolgatott is, öregszik.
Szerintem a vezetőség sem kérdőjelezte meg a hozzáállását, és főleg azután, h OBJ-vel milyen korrektek voltunk, nem értem ezt a kifakadást.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Landry kiverte a cirkuszt twitteren.
Valszeg közölte a vezetőség h batya sok a lovéd idén.

Elég gyanus hogy itt is "OBJ sztori" lesz a vége cikrusz+cut.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na hát nem éppen a legtrendibb prospectről sikerült írnom, bár még lehet izgibb is, mint a folyamatos első körös mockokban szereplő játékosokról olvasni. Ettől függetlenül persze tervezem azokat is 😊

Bo Melton - WR - Rutgers

Melton számai nem kiemelkedőek, nincsenek brutál statjai, az 5’11 is amit mértek sanszos, hogy kevesebb mindezek ellenére szerintem a class egyik legalulértékeltebb prospectje. Tyreek Hill esetében is láttuk, hogy a méret nem lényeg és habár Melton korántsincs Hill szintjén a sebessége, a hirtelen irányváltásai és a skill setje megvan ahhoz, hogy üresre játssza magát.

Legnagyobb erőssége szerintem pont ebben rejlik, nagyszerű lábmunkája van és ezt kifejezetten jól kamatoztatja az útvonalak futásánál.




Rendszeresen beeteti a védőt, hogy előszőr csak „kocogó” sebességel indul, majd hirtelen gyorsít be, majd hagyja ott őket. Innentől pedig már csak a kezébe kell adni a labdát és akkor sem kell félteni, igazi after-the-catch veszélyforrás, nem csak az irányváltásai miatt, de sokkal inkább a lábában rejlő erő miatt. Nem sokan nézik ki belőle, pont apró termete miatt, de az első kontakttal ritkán viszik le a földre, lábaival folyamatosan pedálozik és gyűjti az extra yardokat.

Nagyszerűen érzi, hogy hová fog érkezni a labda és meggyőző test kontrollja van, képes alkalmazkodni a labdához. Továbbá egész Rutgerses karrierje alatt többször megmutatta, hogy képes az oldalvonal melletti „toe-tap” elkapásokra is. Az évek során sok szerepkörben használták, volt visszahordó is (és a jövőben is lehet majd erre számítani) illetve jet sweepeknél és screeneknél is bevetették.



Természetesen bőven van miben fejlődni, vagyis inkább vannak olyan tényezők, amik limitálhatják a plafonját.

Termete miatt az NFL-ben mindenféleképpen az alacsonyabb elkapók közé fog tartozni és habár az egyetemen játszott a pálya szélén, inkább a slot szerepkörre fog limitálódni a szerepköre (bár ahogy említettem fentebb a gadget playeknél még hasznos lehet). Méretei mellett még problémát okozhat az, hogy szorosabb őrizetben már korántsem megbízható elkapó. Voltak dropjai és 50-50 helyzetben nagyon kevésszer fog győzni. Ebben valószínűleg nem is fog tudni már fejlődni, amiben viszont még tudna az az, hogy már LOS-on megverje ellenfelét. Ebben már most nagyon jó egyébként és a lábmunkája is megvan ehhez, viszont túl sokszor csak sebességből és gyorsaságból akarja az ellenfelét ott hagyni. Ha tudná még az arzenálját bővíteni sokat segítene nem csak a draft stockján de az NFL-be való átállásán is segíteni.


Összességében Melton egy fifikás elkapó, aki igazán labdával a kezében veszélyes és igazi steal lehet a 3. napon. Jelenleg 4.-7. körig bárhol eltudom képzelni, de nem lennék meglepve ha inkább a korai (4.-5.) körökben találna gazdára. Ha esetleg FA-ról találnánk WR-t én mindenképpen elhoznám, igazán be lehetne illeszteni a playbookba, és amolyan „Irányító legjobb barátja” típusú játékos, mivel könnyen játssza magát üresre, így esetleg Baker munkáját is segítené. Mindenesetre visszahordásoknál és trükkös játékoknál már korán lehetne használni.

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Csatlakozom, jöhet bárki, kicker is!(viccen kívül) 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 932 — Big Penix Energy
Na így az SB után tényleg jöhet a Draft 😀
Valószínű lesz némi időm egy-két prospect ismertetőre, úgyhogy ha valakit esetleg érdekel néhány név mert eltudja képzelni hozzánk, vagy csak mert látta egy mockban nyugodtan írjátok le aztán meglátom mennyire lesz kapacitásom 😊
Drip
Bárkit is nézel meg, jöhet az olvasmány 😉
De ha külön kitérnél Jeffrey Gunter, Kerby Joseph és Jaquan Brisker-re, azt külön is megköszönném 😊
Klaci79
Kerby Joseph óriási király lesz, ha magára szed egy 5 kilót még

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na így az SB után tényleg jöhet a Draft 😀
Valószínű lesz némi időm egy-két prospect ismertetőre, úgyhogy ha valakit esetleg érdekel néhány név mert eltudja képzelni hozzánk, vagy csak mert látta egy mockban nyugodtan írjátok le aztán meglátom mennyire lesz kapacitásom 😊
Drip
Bárkit is nézel meg, jöhet az olvasmány 😉
De ha külön kitérnél Jeffrey Gunter, Kerby Joseph és Jaquan Brisker-re, azt külön is megköszönném 😊
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Na így az SB után tényleg jöhet a Draft 😀
Valószínű lesz némi időm egy-két prospect ismertetőre, úgyhogy ha valakit esetleg érdekel néhány név mert eltudja képzelni hozzánk, vagy csak mert látta egy mockban nyugodtan írjátok le aztán meglátom mennyire lesz kapacitásom 😊
Drip
Nah ezt adnám nagyon, a WR kérdés mindenképp, egyáltalán melyik illene hozzánk.
De érdemes lenne mindenképp a DT is meglesni, illetve egy hosszabb távú megoldást Garrett túloldalára.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na így az SB után tényleg jöhet a Draft 😀
Valószínű lesz némi időm egy-két prospect ismertetőre, úgyhogy ha valakit esetleg érdekel néhány név mert eltudja képzelni hozzánk, vagy csak mert látta egy mockban nyugodtan írjátok le aztán meglátom mennyire lesz kapacitásom 😊

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
KeyG
jogos volt a kérelme, Mayfield nem volt képes használni.
P@trik
Egészségesen se, ezt fontos hozzátenni.
KeyG
akk most ennek örömére bontsál ki egy pezsgőt 😀
P@trik
Ööö oké, én csak azt akartam hozzáfűzni, hogy nem biztos, hogy OBJ a hibás mindenben.
KeyG
akk nem olvastad el amit írtam 😀 feketén fehéren leírtam 2 sorral feljebb h mayfield nem tudta használni, mi volt ebbe az obj szidása?
Obj zseni de az irányítónk meg a rendszerünk meg szar volt hozzá és pont.
P@trik
Csak a pezsgős rész úgy jött le, mintha személyesnek vetted volna, hogy azt írtam Mayfield egészségesen sem tudta használni.
KeyG
ravens drukker vagy nyilván szeretsz trollkodni rajtunk 😀 kapjunk a vasas meg a bengals drukkerektől is.
P@trik
Nem a trollkodás volt a célom, én jót nevettem a képen de lehet azért, mert Ravens drukker vagyok. 😃
Ubiszezon van.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
KeyG
jogos volt a kérelme, Mayfield nem volt képes használni.
P@trik
Egészségesen se, ezt fontos hozzátenni.
KeyG
akk most ennek örömére bontsál ki egy pezsgőt 😀
P@trik
Ööö oké, én csak azt akartam hozzáfűzni, hogy nem biztos, hogy OBJ a hibás mindenben.
KeyG
akk nem olvastad el amit írtam 😀 feketén fehéren leírtam 2 sorral feljebb h mayfield nem tudta használni, mi volt ebbe az obj szidása?
Obj zseni de az irányítónk meg a rendszerünk meg szar volt hozzá és pont.
P@trik
Csak a pezsgős rész úgy jött le, mintha személyesnek vetted volna, hogy azt írtam Mayfield egészségesen sem tudta használni.
KeyG
ravens drukker vagy nyilván szeretsz trollkodni rajtunk 😀 kapjunk a vasas meg a bengals drukkerektől is.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
KeyG
jogos volt a kérelme, Mayfield nem volt képes használni.
P@trik
Egészségesen se, ezt fontos hozzátenni.
KeyG
akk most ennek örömére bontsál ki egy pezsgőt 😀
P@trik
Ööö oké, én csak azt akartam hozzáfűzni, hogy nem biztos, hogy OBJ a hibás mindenben.
KeyG
akk nem olvastad el amit írtam 😀 feketén fehéren leírtam 2 sorral feljebb h mayfield nem tudta használni, mi volt ebbe az obj szidása?
Obj zseni de az irányítónk meg a rendszerünk meg szar volt hozzá és pont.
P@trik
Csak a pezsgős rész úgy jött le, mintha személyesnek vetted volna, hogy azt írtam Mayfield egészségesen sem tudta használni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
KeyG
jogos volt a kérelme, Mayfield nem volt képes használni.
P@trik
Egészségesen se, ezt fontos hozzátenni.
KeyG
akk most ennek örömére bontsál ki egy pezsgőt 😀
P@trik
Ööö oké, én csak azt akartam hozzáfűzni, hogy nem biztos, hogy OBJ a hibás mindenben.
KeyG
akk nem olvastad el amit írtam 😀 feketén fehéren leírtam 2 sorral feljebb h mayfield nem tudta használni, mi volt ebbe az obj szidása?
Obj zseni de az irányítónk meg a rendszerünk meg szar volt hozzá és pont.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
KeyG
jogos volt a kérelme, Mayfield nem volt képes használni.
P@trik
Egészségesen se, ezt fontos hozzátenni.
KeyG
akk most ennek örömére bontsál ki egy pezsgőt 😀
P@trik
Ööö oké, én csak azt akartam hozzáfűzni, hogy nem biztos, hogy OBJ a hibás mindenben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
KeyG
jogos volt a kérelme, Mayfield nem volt képes használni.
P@trik
Egészségesen se, ezt fontos hozzátenni.
KeyG
akk most ennek örömére bontsál ki egy pezsgőt 😀
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
KeyG
jogos volt a kérelme, Mayfield nem volt képes használni.
P@trik
Egészségesen se, ezt fontos hozzátenni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
KeyG
jogos volt a kérelme, Mayfield nem volt képes használni.

Szerkesztette: P@trik