Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A múltheti meccsen eléggé kiégtem, így ma pihenőhetet tartottam, azért az eredményre ránéztem néha, a leírásaitok alapján szereztem magamnak egy nyugodt vasárnap estét. Amúgy ha tényleg Haleyt küldenék el, és Hue marad, az a vége 😀 de komolyan, szerintem ott menthetetlenül elássuk magunkat.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lol. Ha nem javul a Browns tamadojateka, allitolag mar hetfon kirakhatjak Haleyt. Zsenialis, hogy a legnagyobb kokler Hue mindenkire mutogat, es kibaszatja, de o meg rohogve cseszi szet a csapatot hetrol hetre. Es mindezt teheti tovabbra is.
Stez
Biztos magyar politikusoktól s soccer edzőktől tanult 😊
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez megint egy fos volt, komolyan mondom én elhiszem, hogy nagyon jó ember Hue meg spanja a játékosoknak de mi kell még, hogy kirúgják??

Amit én most csinálnék: Corbettet tegyük be a fal valamelyik szélére, inkább bal mert vicc, hogy még mindig egy UDFA rookie kezd ott. Persze vannak jó megmozdulásai Harrisonnak de erre jut 3 siettetés.

E.Sanders, D. Thomas, D.Parker, D.jax is trade blokkon asszem, valamelyiket hozzuk el mert Landry egyedül kevés. Callaway meg ratley is több helyhez jutna, Corbettel meg ha javulna a fal Bakernek is több ideje lenne és ha van ideje a zsebben akkor láttuk már, hogy mit tud.

A tankolásból nekem már kurvára elegem van, épp ezért tradelnék szarok rá, hogy nem jutunk PO-ba de legalább még lenne néhány W-re esély. Abból is elegem van, hogy ilyenkor mér mindig a draftról kell beszélni. Az OT class amúgy se lesz erős (jelen állás szerint) Jonah Williams, Greg Little, Bobby Evans akik közül választanék most így 1. körben.

De mindenekelőtt rúgják már ki Huet

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Majd mi kirugatjuk Hu(ly)e urat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gyomorig vettük a lónak a lengőcsapszegét...
Teljesen tönkre tesszük Mayfieldet, Landry nem tud villogni mert mindenki őt fogja, és továbbra is tartom hogy teljesen alkalmatlan az OL!!!
Védelem elfáradt nyeli a yardokat...
Jövő héten Kansas brutál nagy pofon van kinézőbe akár 40-50 körül is kaphatunk...
#FireHue
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Kezdjük újra nagyon gyorsan, mert Mayfield is beleszürkül ebbe a szarba.

Ha Hue ezt is túléli én hagyom a szezont, egyszer be kell hogy teljen a pohár.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol. Ha nem javul a Browns tamadojateka, allitolag mar hetfon kirakhatjak Haleyt. Zsenialis, hogy a legnagyobb kokler Hue mindenkire mutogat, es kibaszatja, de o meg rohogve cseszi szet a csapatot hetrol hetre. Es mindezt teheti tovabbra is.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
Dzseno
Ward-Peppers-Randall-TJ Carrie
P@trik
Briean Boddy-Calhoun ?
Dzseno
Fantasy? Ha nem max tévedtem 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2003 óta nem nyertünk a Heinz Fielden, kevés esély van hogy ma szakad meg ez a nagyszerű sorozat.
Viszont az első héten is sikerült beleszarni a babfőzelékbe amit elfogyasztottak velünk közösen romantikusan. 😀
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
Dzseno
Ward-Peppers-Randall-TJ Carrie
P@trik
Briean Boddy-Calhoun ?
Dzseno
Ő a mindenes.
több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
Dzseno
Ward-Peppers-Randall-TJ Carrie
P@trik
Briean Boddy-Calhoun ?
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
Dzseno
Ward-Peppers-Randall-TJ Carrie
több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Remélem, megfogjátok a Steelerst hétvégén. 😀
KeyG
Néhányszor biztosan 😂
Hogy fizet a döntetlen vajon? 💰💵
Klaci79
Ha Browns meccs van, lassan sakk oddsok vannak a döntetlenre. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Remélem, megfogjátok a Steelerst hétvégén. 😀
KeyG
Néhányszor biztosan 😂
Hogy fizet a döntetlen vajon? 💰💵
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Remélem, megfogjátok a Steelerst hétvégén. 😀
KeyG
Akkora pénzt azért ne rakj rá.

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Remélem, megfogjátok a Steelerst hétvégén. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Browns worked out 7 players including RBs Charcandrick West and Devante Mays, former Broncos and Eagles LB Corey Nelson, and former Jaguars CB Jalen Myrick,

WR nincs köztük, há minek az?!
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
tökéletesen egyet értek a cikkel:

 syndication.bleacherreport.com/amp/2802117-browns-own-mistakes-spoiling-baker-mayfields-rookie-season.amp.html
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Számomra ez a kijelentés még, így ráaludva is vérforraló.
Megyünk a vasashoz nem mindennapi zacskó lesz kinézőbe.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
azigen

Hue says he might need to be involved more in the offensive decision making.
shawnka
És mit fog csinálni ez a pojáca? Kirúgatja Haleyt, és majd ő megmutatja....végül is teheti, már dupla annyi győzelmünk van mint tavaly. Na, ki a király? Istenem, amíg ez a szerencsétlen krampusz itt van, addig előrelépés nem lesz.

A hét végén volt szerencsém személyesen beszélgetni Chuck Bresnahan-el, volt lb edző Browns-nál, Raiders db edző és def coord, viszont mikor Hueról kérdeztem, csak csóválta a fejét és azt mondta, mennie kell. Szóval amit mi látunk azt máshol is látják...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
azigen

Hue says he might need to be involved more in the offensive decision making.
shawnka
ez valami kibaszott zseniális

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
azigen

Hue says he might need to be involved more in the offensive decision making.
shawnka
FIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
azigen

Hue says he might need to be involved more in the offensive decision making.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 614 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Első félidő elégtelen játék a 2 labdaszerzést leszámítva.

Második félidő: Beindul a gépezet, jött a védelem darált a frontseven, elbaszott QB sneak 4/1-re, Landry nem ember, visszajöttünk X-re. Kihagyott field goal, jön a szokásos hosszabbítás.
Rotyog a sack leütött labda Ogbah élete meccse, int, visszahordásból fumble, és a végén kapunk egy 60 yardos kegyelem döfést.
Nincsenek szavak...