Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Pryor 2 év 10milla -> Seahawks... Nem hiszem el h 5 milliónál kevesebbet ajánlottunk volna neki évente...
zsutu
forrás?
braxa88
Kúrva jó vagy Brax ! 😀 😀 😀
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pryor 2 év 10milla -> Seahawks... Nem hiszem el h 5 milliónál kevesebbet ajánlottunk volna neki évente...
zsutu
forrás?
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pryor 2 év 10milla -> Seahawks... Nem hiszem el h 5 milliónál kevesebbet ajánlottunk volna neki évente...
zsutu
Pofám leszakad bazmeg... a szarházi Kenny Brittnek odaadtuk anno a 30 millát ami Pryor pénze volt...
P@trik
Jó, azért egy Gordon-Coleman-Landry corppal csak elkaristoltok valahogyan. Ez legyen a legrosszabb hír ebben az off-seasonban ebben a topicban. (Persze a Joe Thomas retire után, mert annál nem rosszabb, és ne is legyen semmi más rosszabb)
kristóf17
Vérzik a szívem miatta, nekem nagy kedvencem, kicsit olyan volt ő abba az 1-15ös szezonba mint egy lámpás a pokolban, 5 fakezűvel is összeszedett 1000 yardot küzdött kidolgozta a belét, és utána volt pofánk odaadni a megérdemelt pénzét holmi csődtömeg leszarom a világot kenny brittnek... bosszant a dolog.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Pryor 2 év 10milla -> Seahawks... Nem hiszem el h 5 milliónál kevesebbet ajánlottunk volna neki évente...
zsutu
Pofám leszakad bazmeg... a szarházi Kenny Brittnek odaadtuk anno a 30 millát ami Pryor pénze volt...
P@trik
Jó, azért egy Gordon-Coleman-Landry corppal csak elkaristoltok valahogyan. Ez legyen a legrosszabb hír ebben az off-seasonban ebben a topicban. (Persze a Joe Thomas retire után, mert annál nem rosszabb, és ne is legyen semmi más rosszabb)
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pryor 2 év 10milla -> Seahawks... Nem hiszem el h 5 milliónál kevesebbet ajánlottunk volna neki évente...
zsutu
Pofám leszakad bazmeg... a szarházi Kenny Brittnek odaadtuk anno a 30 millát ami Pryor pénze volt...
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Pryor 2 év 10milla -> Seahawks... Nem hiszem el h 5 milliónál kevesebbet ajánlottunk volna neki évente...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A Chubb-Garrett páros ütne...
empty taxi
Nem tudom mennyi realitás van benne hogy két év alatt 2 DE-t húzol első kör elején.
Ki mit ér az is mindig egy érdekes kérdés, 1 biztos nincs minőségi cornerünk.
P@trik
49ers drukkerek tapasztaltak ilyen sztorit

több mint 6 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
hát ha ezután behúzzuk Barkley-t 1/1-re tényleg nem nézek több Browns meccset.

Kötelező a QB.
Joey Tribbiani
Szerintem még 1/4-re sem biztos,hogy Barkleyt viszitek Hyde és Duke Johnson elé.
Oregon88
Letrade pár hellyel és hozni a class legjobb OL-jét?
zsutu
Igen,valami hasonlóra gondoltam,lehet igencsak jó ellenértéket is ki tudnátok alkudni egy letradeddel.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Chubb-Garrett páros ütne...
empty taxi
Nem tudom mennyi realitás van benne hogy két év alatt 2 DE-t húzol első kör elején.
Ki mit ér az is mindig egy érdekes kérdés, 1 biztos nincs minőségi cornerünk.
P@trik
+ 2 éve jött Ogbah is asszem 2/1-re és Nassib is rotációban van.
1/1 QB nálam sem kérdés, de a jelenlegi viszonyokat nézve a QB-QB-QB sor után elsőre én is lecserélnék. Tuti lesz aki vagy a 4. QB-ért vagy a Chupp/Barkley dou valamelyikéért adni ezt azt.
De ha nem jön össze.
Nelson lenne a legnagyobb pazarlás amikor a Bitonio - Tretter - Zeitler a kezdőd.
Aztán Chupp - Barkley duóból se rossz ha választhat az ember, de szerintem akkor sem rossz se a DE sor se a RB ha nem jön egyik se.
alatriste
Én mindenképp lefelé cserélnék és húznám Minkah Fitzpatrick/Denzel Ward valamelyikét.
Ha maradnék, akkor Barkley.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szóval akkor ottt tartunk a browns nem tud jól dönteni mert telített a keret 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Chubb-Garrett páros ütne...
empty taxi
Nem tudom mennyi realitás van benne hogy két év alatt 2 DE-t húzol első kör elején.
Ki mit ér az is mindig egy érdekes kérdés, 1 biztos nincs minőségi cornerünk.
P@trik
+ 2 éve jött Ogbah is asszem 2/1-re és Nassib is rotációban van.
1/1 QB nálam sem kérdés, de a jelenlegi viszonyokat nézve a QB-QB-QB sor után elsőre én is lecserélnék. Tuti lesz aki vagy a 4. QB-ért vagy a Chupp/Barkley dou valamelyikéért adni ezt azt.
De ha nem jön össze.
Nelson lenne a legnagyobb pazarlás amikor a Bitonio - Tretter - Zeitler a kezdőd.
Aztán Chupp - Barkley duóból se rossz ha választhat az ember, de szerintem akkor sem rossz se a DE sor se a RB ha nem jön egyik se.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem lesz még, aki a negyedik QB-ért fel akar jönni 1/4-re. Nagyon vad ára van egy QB-nek manapság.
Ott van pl. a Broncos (aki azért jönne fel 5-ről, nehogy más tegye meg, mint tavaly a Bears Trubiskyért), Bills, Phins, Cardinals, stb....
MBear
Csóri Keenum, tök jó volt tavaly, rajta nem múlt. Azt hittem megtartja a Vikings, de hát úgy tűnik vissza backupnak.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Szerintem lesz még, aki a negyedik QB-ért fel akar jönni 1/4-re. Nagyon vad ára van egy QB-nek manapság.
Ott van pl. a Broncos (aki azért jönne fel 5-ről, nehogy más tegye meg, mint tavaly a Bears Trubiskyért), Bills, Phins, Cardinals, stb....

Szerkesztette: MBear

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A Chubb-Garrett páros ütne...
empty taxi
Nem tudom mennyi realitás van benne hogy két év alatt 2 DE-t húzol első kör elején.
Ki mit ér az is mindig egy érdekes kérdés, 1 biztos nincs minőségi cornerünk.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Chubb-Garrett páros ütne...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Bitonio nem lehetne trade alap? Minkah engem nem győzött meg, denzel ward-ért pedig csak letraddel adnék top 10-et.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én 1/4-re lehet, hogy Nelson-t előbb elhoznám. Bitonio upgrade-nek.
Fast Willie
Bitonio és Zeitler az egyik legjobb gurad páros a ligába, tavaly kapott mind2 giga pénzt.
Szerintem felesleges az 1/4 OL, secondaryba sokkal nagyobb need van.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Én 1/4-re lehet, hogy Nelson-t előbb elhoznám. Bitonio upgrade-nek.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
hát ha ezután behúzzuk Barkley-t 1/1-re tényleg nem nézek több Browns meccset.

Kötelező a QB.
Joey Tribbiani
Szerintem még 1/4-re sem biztos,hogy Barkleyt viszitek Hyde és Duke Johnson elé.
Oregon88
Letrade pár hellyel és hozni a class legjobb OL-jét?

Szerkesztette: zsutu
több mint 6 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
hát ha ezután behúzzuk Barkley-t 1/1-re tényleg nem nézek több Browns meccset.

Kötelező a QB.
Joey Tribbiani
Szerintem még 1/4-re sem biztos,hogy Barkleyt viszitek Hyde és Duke Johnson elé.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most már ezzel a Jets trade-del komolyan el kéne felfele indulnia ennek a Franchisenak. Gyakorlatilag olyan lesz az idei draftotok mintha két 1/1-etek lenne.Kiválaszthatjátok a legjobb QB-t a drafton plusz a legjobb játékost is ugyan azon a drafton. Ennél nagyobb lehetőség nemigen lesz egy ideig,hogy a Browns újra felkerüljön az NFL térképére.
Mr.Breaker
+ottvan a tavalyi class legjobbja is, aki ha egészséges akkor nagyon nem a bust felé mozdult el.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Most már ezzel a Jets trade-del komolyan el kéne felfele indulnia ennek a Franchisenak. Gyakorlatilag olyan lesz az idei draftotok mintha két 1/1-etek lenne.Kiválaszthatjátok a legjobb QB-t a drafton plusz a legjobb játékost is ugyan azon a drafton. Ennél nagyobb lehetőség nemigen lesz egy ideig,hogy a Browns újra felkerüljön az NFL térképére.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
hát ha ezután behúzzuk Barkley-t 1/1-re tényleg nem nézek több Browns meccset.

Kötelező a QB.
Joey Tribbiani
FA piac nyitás előtt úgy gondoltam, hogy van rá reális esély, hogy Barkleyt húzzuk 1/1-en. De most már szerintem is QB-kell. De vajon ki lesz az a szerencsés? 😀
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Viszont ha véletlen a NYG nem QB-t visz akkor a Bills a gatyáját is odafogja adni nekünk az 1/4ér.
P@trik
Giants hülye, ha nem QB-t húz ilyen költségvonzatok mellett. Másrészt a 4. legjobb QB még épp a határ idén a kezdő kaliberre. Az a pick még aranyat érhet nektek, de Barkley ott már valid opció.
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
hát ha ezután behúzzuk Barkley-t 1/1-re tényleg nem nézek több Browns meccset.

Kötelező a QB.
Joey Tribbiani
Szerintem nem kell aggódni, ez tuti QB-pick (ismerjük az elmúlt évek baromságait, de pont ezért gondolom, hogy itt most nem lesz őrület)

The Bears are who we thought they were.