Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Miért? Sztem ezzel a két moveal kb egyértelmű, hogy qb lesz az 1/1. A brownsnak oka sincs ködösíteni. Sasha Mitchell pedig back up lesz jövőre, de az se para ha kell állnia. Esetleg ő kezd még az elején. Mentornak meg vmikor hoznak majd egy veteránt óccsóért, akár mccownt vissza. Mondjuk előbb cutolják III. Robertet.
peach
Szerintem ettől nem egyértelmű, itt az a kérdés, hogy RGIII-al mi lesz, bár ő és Kessler már Hue "embere", lehet ezért nem is számolt McCownnal mint esetleges mentor. Mindazonáltal tudom, hogy mock csak mock, de szinte 100%-ig Myles Garrettet írják hozzánk 1/1-re, ha őt hozzuk akkor 1/12-re én már nem is hoznék irányítót.
Bad 31
Pedig amúgy jó esély van rá, hogy Watson még bent legyen akkor.
kapitnono
Hát ha az lenne a helyzet, hogy még bent van akkor persze be kell húzni. Egy Garrett & Watson első körrel kiegyeznék 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Miért? Sztem ezzel a két moveal kb egyértelmű, hogy qb lesz az 1/1. A brownsnak oka sincs ködösíteni. Sasha Mitchell pedig back up lesz jövőre, de az se para ha kell állnia. Esetleg ő kezd még az elején. Mentornak meg vmikor hoznak majd egy veteránt óccsóért, akár mccownt vissza. Mondjuk előbb cutolják III. Robertet.
peach
Szerintem ettől nem egyértelmű, itt az a kérdés, hogy RGIII-al mi lesz, bár ő és Kessler már Hue "embere", lehet ezért nem is számolt McCownnal mint esetleges mentor. Mindazonáltal tudom, hogy mock csak mock, de szinte 100%-ig Myles Garrettet írják hozzánk 1/1-re, ha őt hozzuk akkor 1/12-re én már nem is hoznék irányítót.
Bad 31
Pedig amúgy jó esély van rá, hogy Watson még bent legyen akkor.


több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Miért? Sztem ezzel a két moveal kb egyértelmű, hogy qb lesz az 1/1. A brownsnak oka sincs ködösíteni. Sasha Mitchell pedig back up lesz jövőre, de az se para ha kell állnia. Esetleg ő kezd még az elején. Mentornak meg vmikor hoznak majd egy veteránt óccsóért, akár mccownt vissza. Mondjuk előbb cutolják III. Robertet.
peach
Szerintem ettől nem egyértelmű, itt az a kérdés, hogy RGIII-al mi lesz, bár ő és Kessler már Hue "embere", lehet ezért nem is számolt McCownnal mint esetleges mentor. Mindazonáltal tudom, hogy mock csak mock, de szinte 100%-ig Myles Garrettet írják hozzánk 1/1-re, ha őt hozzuk akkor 1/12-re én már nem is hoznék irányítót.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Miért? Sztem ezzel a két moveal kb egyértelmű, hogy qb lesz az 1/1. A brownsnak oka sincs ködösíteni. Sasha Mitchell pedig back up lesz jövőre, de az se para ha kell állnia. Esetleg ő kezd még az elején. Mentornak meg vmikor hoznak majd egy veteránt óccsóért, akár mccownt vissza. Mondjuk előbb cutolják III. Robertet.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Pont most olvastam én is, baromi kiváncsi lennék Hue és társai milyen állásponton vannak az irányító helyzet tekintetében. Mert ha újoncot akarnának hozzni, akkor a rookie-McCown-Kessler trió lenne logikusabb az én szemembe. Egy RGIII-Kessler duó mellé hoznának valakit?! Remélem nem Griffinnel akarnak neki vágni, nekem nagyon szimpi a srác, de teljesen kilátástalan volt a játéka tavaly 😕
Bad 31
Én most olvastam először - bár nem emlékszem, hogy hol - hogy Griffint is pár héten belül elküldhetik.
újonc/igazolt játékossal (garappolo)+ kesslerrel őrültség lenne nekimenni a szezonnak. Kell majd egy veterán, nem értem mccown miért nem volt elég...
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Pont most olvastam én is, baromi kiváncsi lennék Hue és társai milyen állásponton vannak az irányító helyzet tekintetében. Mert ha újoncot akarnának hozzni, akkor a rookie-McCown-Kessler trió lenne logikusabb az én szemembe. Egy RGIII-Kessler duó mellé hoznának valakit?! Remélem nem Griffinnel akarnak neki vágni, nekem nagyon szimpi a srác, de teljesen kilátástalan volt a játéka tavaly 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Vége a McCown-érának is 😥 :ironia:

"Browns release QB Josh McCown and DB Tramon Williams"
Williamért se kár.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
The Cleveland Browns have claimed DB Tyvis Powell via waivers from Seattle.

Powell is 6-2, 211 pounds and is entering his second NFL season out of Ohio State. Originally signed by Seattle as an undrafted free agent last year, Powell spent the entire regular season on the Seahawks' active roster and appeared in eight games. He logged three special-teams tackles. He appeared in 42 games with the Buckeyes and led the team in interceptions during his final season. Powell is a native of Bedford, Ohio

Special teambe jó lehet majd, vagy hátha sleeper és idén durrant 😀 valamit csak el lesett Shermanéktól 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igen ezen én is meglepődtem, viszont ha QB az 1/1 és benn van még 1/13on Leonard Fournette hát én is elgondolkoznék.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nem értem, miért jósolnak hozzánk majdnem minden mockban futót az 1/13ra. Speciel a futó poszt ami magunkhoz képest elég jól teljesített a szezonban.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
off.
Így szezon végeztével beruháztam egy xbox one-ra, kis csapatunkkal akarok egy kis sikerélményt : D
Rostert sikerült frissítenem, nem tudja valaki az idei draft classt is lehet? ha igen hogyan?
P@trik
CFM : draft class nincs benne a játékban, csak hozzájuk hasonló emberek (pl ugyanolyan egyetemen játszottak) más nevekkel. a valós draft után viszont le tudod frissíteni a rosstereket megint, és ott lesz pl már Garrett a csapatodban (ez nem biztos, de tavaly így volt)
MUTot is érdemes elkezdeni. Már tök olcsó a játékosok ára, és solo challengekből (CPU ellen) tök sok pénzt lehet szerezni. pl Jamie collins base elite card 3000. nem játszottam sokat, de van egy 89es csapatom ps-en TOTY Hill-lel. sok szerencsét

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
off.
Így szezon végeztével beruháztam egy xbox one-ra, kis csapatunkkal akarok egy kis sikerélményt : D
Rostert sikerült frissítenem, nem tudja valaki az idei draft classt is lehet? ha igen hogyan?
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Tőlünk Brandon Williams NT FA lesz idén, igaz nem 4-3ba játszott, de futás ellen abszolút jól nyomja, mondjuk a nyomásgenerálás nem erőssége. De Harrison is jó volt a Giants védelméből, pedig a Jets-be runstopper NT-t játszott.
malkav
Nekünk mondjuk pont egy gyors, robbanékony DT kellene, aki rendszeresen nyomást generál. Azért is jó lenne, mert Williams imádja a stuntokat, Shelton egész jó pass rushban, ha jönne mellé még valaki komoly fegyvertárat kapna GW. Kawann Short mondjuk, de kétlem h őt kiengedi a Panthers 😕
S

Szerk. Most nézem Dominique Easley is FA lesz, tavaly a Ramsben eléggé életre kelt, lehet Williams megpróbálja idehozni.
Joey Tribbiani
csak nem illik a mánibóllba
sutianap
Collins se illik a moneyballba, ha most a filmből indulunk ki. Azt remélhetőleg belátta már az FO, hogy a szürke munkásemberekből csak szürke csapat lesz, kellenek a húzó nevek akiket meg is tudunk fizetni, lóvé van.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Tőlünk Brandon Williams NT FA lesz idén, igaz nem 4-3ba játszott, de futás ellen abszolút jól nyomja, mondjuk a nyomásgenerálás nem erőssége. De Harrison is jó volt a Giants védelméből, pedig a Jets-be runstopper NT-t játszott.
malkav
Nekünk mondjuk pont egy gyors, robbanékony DT kellene, aki rendszeresen nyomást generál. Azért is jó lenne, mert Williams imádja a stuntokat, Shelton egész jó pass rushban, ha jönne mellé még valaki komoly fegyvertárat kapna GW. Kawann Short mondjuk, de kétlem h őt kiengedi a Panthers 😕
S

Szerk. Most nézem Dominique Easley is FA lesz, tavaly a Ramsben eléggé életre kelt, lehet Williams megpróbálja idehozni.
Joey Tribbiani
csak nem illik a mánibóllba


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tőlünk Brandon Williams NT FA lesz idén, igaz nem 4-3ba játszott, de futás ellen abszolút jól nyomja, mondjuk a nyomásgenerálás nem erőssége. De Harrison is jó volt a Giants védelméből, pedig a Jets-be runstopper NT-t játszott.
malkav
Nekünk mondjuk pont egy gyors, robbanékony DT kellene, aki rendszeresen nyomást generál. Azért is jó lenne, mert Williams imádja a stuntokat, Shelton egész jó pass rushban, ha jönne mellé még valaki komoly fegyvertárat kapna GW. Kawann Short mondjuk, de kétlem h őt kiengedi a Panthers 😕
S

Szerk. Most nézem Dominique Easley is FA lesz, tavaly a Ramsben eléggé életre kelt, lehet Williams megpróbálja idehozni.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Tőlünk Brandon Williams NT FA lesz idén, igaz nem 4-3ba játszott, de futás ellen abszolút jól nyomja, mondjuk a nyomásgenerálás nem erőssége. De Harrison is jó volt a Giants védelméből, pedig a Jets-be runstopper NT-t játszott.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szegény tudhatja miről beszél, kellett már egy két kókler seggét védenie 😛

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000779395/article/joe-thomas-qb-too-risky-browns-should-take-pass-rusher-no-1
dande
Amúgy teljesen egyetértek Joe kételyeivel a rizikót tekintve, magam is azt gondolom amit ő, de mindezektől függetlenül ezzel az irányító trióval felesleges is lenne kimenni a pályára, kell egy QB 😕 Szóval ha nem jön megint FA-ről valaki, hallottam Taylorrol meg Cousisnról ilyen feltételezéseket(Kirk kapitánnyal én kiegyeznék), akkor irányító kell a no.1 pickkel, a 12.-el meg ahogy Joeyék írták a védőfal közepébe valaki, ott a legnagyobb a need.

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Örülnék ha sikerülne Ronald Leary elhozni LG-nek, Joel Bitonio átmozgatni RG-nek.

Thomas-Leary-Erving-Bitonio-Greco fal papíron nem nézz ki rosszul, bár Erving és Greco helyére örülnék, ha találnánk valami alternatívát, mert ők erősen húzzák lefele a falat.
zsutu
inkább pasztorral voltak bajok mint Grecoval. Drafton lehet hozunk középső körökben egy C-t utolsó meccsen Erving asszem RT volt, úgyhogy offseasonben lehet őt próbálgatjuk majd mozgatni.

@Rolni Nagy részt egyet értek veled. Valószínűleg Collins és Kirksey lesz fent a legtöbbet Williams rendszerében, Davis pedig így maradhat kiegészítő szerepben. Egy UT valóban kéne, FA-n jó nevek vannak én onnan hoznék valakit Shelton mellé. ( Végsősoron kísérleteznék eggyet Nassibbal is akár amúgy 😊 ) Desmond Bryant jövője számomra kérdéses, kár, azért a sérülésért :/

A Safety poszt az amivel nem tudok kibékülni, sem Reynolds sem Poyer. Egyiket se akarom pályán látni. Korai pick, FA tökmindegy de ott változások kellenek
Drip
Ugye Williams a sajtótájékoztatón is elmondta, h. 42 féle felállást használ és ebből csak az egyik a 4-3. Ahogy Drip írja többet leszünk nickelben (4-2-5), mint base D-ben, de ez általános már az egész ligában. Az mindenesetre biztos, h. az LB-need kb. a legutolsó lett a sorban ezzel a sémaváltással és a Collins hosszabbítással. Sztem Jamie barátunk egybk. középen lesz, nagyon fontos Williamsnél ez a poszt, sokszor kap szabad kezet az MLB az O-felállástól függően, át is hívhatja a playeket (a Saintsnél Vilma, a Ramsnél Laurinaitis és legutóbb Ogletree irányított itt). Kirksey az egész pályát be tudja játszani, ő biztosan megoldja a másik LB posztot, kiegészítő 3., 4. embernek meg majd kukázunk valakit. Nem prioritás.

A nagy hiányposzt az biza az UT, elég csak megnézni Aaron Donald statjait. Fele olyan jó játékos sincs a keretben ide, mint ő. Lehet abban reménykedni, h. majd Desmond Bryant megoldja, de 31 évesen egy komoly sérülés után kevés erre az esély. Meder, Cooper, Paea munkások, sebességben, technikában a közelébe sem érnek egy klasszis UT-nek. Ezt a posztot mindenképp a draftról oldanám meg, Jonathan Allen-t nehéz lesz bent hagyni... Utána McDowell jöhetne, de mintha ő kicsit csúszna, a legtöbb mockban a késői 20-asok között megy ki. FA-ről mindenesetre nehéz lesz ezt a lyukat befoltozni, ide tényleg jó játékos kéne, fél megoldás nem elég.

DE posztra speed rushernek én mindenképp adnék Ogbahnak egy esélyt, Nassib megoldja az LDE-t. Ogbah-ra elég prémium picket áldoztunk, ha azonnal a nyakára hozzuk Garrettet lehet sosem bontakozik ki.

A safety szitu valóban tarthatatlan, Reynolds és Poyer rossz vicc. Azt érdemes lehet megjegyezni, h. Williams imádja az egyik S-t a LOS-hoz közel játszatni és blitzre küldeni. Tehát klasszik SS poszt. Ilyen játékost könnyedén lehet találni a 2. körben, a'la TJ Ward.

CB posztot én is adom, ezekkel a játékosokkal el lehet karcolni egy szezont, aztán meglátjuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szegény tudhatja miről beszél, kellett már egy két kókler seggét védenie 😛

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qr3d9jzlvpnit3ezpyto
Joe Thomas: QB too risky, Browns should take pass rusher No. 1
Cleveland Browns OT Joe Thomas has some thoughts about what the club should do with the No. 1 pick of the 2017 NFL Draft, and shared them Thursday morning.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Itt a top25 FA az "Around the League" szerint:

1) Le'Veon Bell, Pittsburgh Steelers running back
2) Eric Berry, Kansas City Chiefs safety
3) Kirk Cousins, Washington Redskins quarterback
4) Kawann Short, Carolina Panthers defensive tackle
5) Chandler Jones, Arizona Cardinals outside linebacker
6) Alshon Jeffery, Chicago Bears wide receiver
7) Melvin Ingram, Los Angeles Chargers outside linebacker
8) Calais Campbell, Arizona Cardinals defensive end
9) Brandon Williams, Baltimore Ravens defensive tackle
10) Jason Pierre-Paul, New York Giants defensive end
11) Jamie Collins, Cleveland Browns outside linebacker (hosszabbított a Browns-al)
12) Kevin Zeitler, Cincinnati Bengals guard
13) Stephon Gilmore, Buffalo Bills cornerback
14) A.J. Bouye, Houston Texans cornerback
15) Dont'a Hightower, New England Patriots linebacker
16) Dontari Poe, Kansas City Chiefs defensive tackle
17) Martellus Bennett, New England Patriots tight end
18) DeSean Jackson, Washington Redskins receiver
19) Terrelle Pryor, Cleveland Browns receiver
20) T.J. Lang, Green Bay Packers guard
21) Nick Perry, Green Bay Packers outside linebacker
22) Trumaine Johnson, Los Angeles Rams cornerback
23) Tony Jefferson, Arizona Cardinals safety
24) Ricky Wagner, Baltimore Ravens tackle
25) Barry Church, Dallas Cowboys safety

A kivastagítottakat kérném leigazolni. És egy szabadon választott defense fal játékost, közülük nem tudtam dönteni.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Örülnék ha sikerülne Ronald Leary elhozni LG-nek, Joel Bitonio átmozgatni RG-nek.

Thomas-Leary-Erving-Bitonio-Greco fal papíron nem nézz ki rosszul, bár Erving és Greco helyére örülnék, ha találnánk valami alternatívát, mert ők erősen húzzák lefele a falat.
zsutu
inkább pasztorral voltak bajok mint Grecoval. Drafton lehet hozunk középső körökben egy C-t utolsó meccsen Erving asszem RT volt, úgyhogy offseasonben lehet őt próbálgatjuk majd mozgatni.

@Rolni Nagy részt egyet értek veled. Valószínűleg Collins és Kirksey lesz fent a legtöbbet Williams rendszerében, Davis pedig így maradhat kiegészítő szerepben. Egy UT valóban kéne, FA-n jó nevek vannak én onnan hoznék valakit Shelton mellé. ( Végsősoron kísérleteznék eggyet Nassibbal is akár amúgy 😊 ) Desmond Bryant jövője számomra kérdéses, kár, azért a sérülésért :/

A Safety poszt az amivel nem tudok kibékülni, sem Reynolds sem Poyer. Egyiket se akarom pályán látni. Korai pick, FA tökmindegy de ott változások kellenek

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Örülnék ha sikerülne Ronald Leary elhozni LG-nek, Joel Bitonio átmozgatni RG-nek.

Thomas-Leary-Erving-Bitonio-Greco fal papíron nem nézz ki rosszul, bár Erving és Greco helyére örülnék, ha találnánk valami alternatívát, mert ők erősen húzzák lefele a falat.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Megvan a szerződés Collinssal, négy év, mást nem olvastam csak instagramon láttam a csapat oldalàn 😊
Bad 31


alatriste
Nem kis összeg, de rengeteg a cap space és mint tudjuk túl kell fizetni ahhoz, hogy maradjon vagy érkezzen rendes játékos. Megéltük ezt mi is nemrég...

Gondolom SLB lesz az alakuló 4-3ban majd.
Kirksey megoldja az MLB vagy WLB posztot gondolom, így egy kiadó poszt marad az LB sorban, bár végülis ha Demorio Davis egy erős interior DL mögött jó lehet MLBnek átmenetileg és akkor végülis a LB kezdő meg is van.

NT posztra Shelton adott, gondolom Nile S-L megoldja a back up feladatot, ha nincs upgrade.

DT posztra van bőven jelentkező, de ide kell sztem erősítés majd. S.Paea (gondolom visszahozzátok) és X.Cooper egyenlőre a legjobb opció talán kezdő, back up szerepre. Des Bryant visszatérése lehet még érdekes sztem, mert Ő anno nálunk pont 3T poszton tudott jól játszani, kvázi arra kapta a nagy pénzt tőletek, amit ott mutatott. Gondolom neki azért egy nagyobb összegről le kéne mondani, h maradhasson...drafton azért ide gondolom érkezik erősítés.

DE posztra adott Carl Nassib és Emmanuel Ogbah, de Cam Johnson vagy Nate Orchard is szóba jöhet gondolom. Igazából a speed rusher RDE-t nem látom, mert sztem Ogbah és Nassib is inkább LDE-nek való, de aztán lehet Ogbah RDE-nek is megállja a helyét. Ide is simán el tudok képzelni vmi korai erősítést.

CB poszton Jamar Taylor személyében egy megoldás már van. BBC sztem slotCB posztra lehet megoldás és gondolom Joe Haden marad még, hátha az új DC alatt visszatér egy jó\jobb szintre.

Ed Reynolds vagy\és Jordan Poyer megoldhatja az egyik S posztot, így PFF grade alapján inkább az SS-t, így marad az FS poszt ami betöltésre vár. Az idei FA piacon jó eséllyel lesz pár korrekt S, ahonnan (persze túlfizetéssel) lehetne hozni veterán megoldást sztem.

Sok kérdőjel, sok lyuk, de sztem lehet meglepetést okoz majd ez a Browns védelem jó értelemben, ha sikerül jól draftolni.

Offense sztem így ránézésre messzebb van, főleg azért, mert nincs QB...drafton elég jó lehetőség lesz ezt orvosolni, illetve Hue elvileg O guru, sza oldja meg 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
"Bármennyire is szeretném, hogy a haverom, Alex Mack Super Bowlt nyerjen, azt mindennél szívesebben megnézném, ahogy Roger Goodell átadja a Lombardi-trófeát Tom Bradynek" – jelölte meg a Browns támadófalembere, Joe Thomas, hogy kinek szurkol majd ötödikén. 😀

via 120 yard
zsutu
Fordítás kérdése. Én inkább döntetlenre adnám, hogy melyik kimenetelnek szurkol jobban. (Szerintem inkább: "biztosan nagy örömmel nézném (azt is)")

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
"Bármennyire is szeretném, hogy a haverom, Alex Mack Super Bowlt nyerjen, azt mindennél szívesebben megnézném, ahogy Roger Goodell átadja a Lombardi-trófeát Tom Bradynek" – jelölte meg a Browns támadófalembere, Joe Thomas, hogy kinek szurkol majd ötödikén. 😀

via 120 yard