Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megvan a szerződés Collinssal, négy év, mást nem olvastam csak instagramon láttam a csapat oldalàn 😊
Bad 31



Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Megvan a szerződés Collinssal, négy év, mást nem olvastam csak instagramon láttam a csapat oldalàn 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
I think this qualifies as a terrific waste of opportunity: Quarterback Deshaun Watson is skipping the Senior Bowl this week. Clemson’s Watson would logically have played for the South team, which will be coached by Hue Jackson and his Cleveland Browns’ assistants. If you’ve got faith in your ability, and you want to convince the coach of the team with the first pick in the draft—the team that desperately needs a quarterback and will almost certainly choose one high in the draft if it can’t trade for one or sign one before that—why would you not take the golden opportunity to work with Jackson for a week? The other two prime quarterbacks in the draft, Mitch Trubisky and DeShone Kizer, were not eligible, either because they weren’t seniors or because they hadn’t graduated. But a couple notes about the Watson miss: The Browns talked to him and asked him to play this week; he declined. Some of the other players who in the past declined a Senior Bowl invitation went much lower in the draft, fairly or unfairly, than they’d hoped—Geno Smith, Brett Hundley, Connor Cook, A.J. McCarron. I’m not saying the same fate will befall Watson. And I will be clear: If the Browns fall in love with Watson, the fact that he didn’t participate in the Senior Bowl won’t matter. But what if it’s close? What if Jackson’s on the fence about one or more quarterbacks? Just feels like a big miss to me.MMQB Peter King
Sztem is csak nyerhetett volna ezzel, ő tudja. Azt nem hiszem, h. emiatt nagyot zuhanna a boardunkon, de mindenképp feljebb kapaszkodhatott volna.
Joey Tribbiani
Érthetetlen. Egyébként én valamiért szkeptikus vagyok Watsonnal, - persze úgy, h láttam játszani 1x egy 41 perces összefoglalóban, tehát nem biztos, h ez egy megalapozott vélemény, inkább csak érzés - nem dőlnék a kardomba, ha nem ő lenne a QB kérdésre a megoldás.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Browns hozzájárulása a Super Bowlhoz:

- Didn't re-sign C Alex Mack
- Cut WR Taylor Gabriel
- Cut RB Dion Lewis
- Traded pick that Falcons used on WR Julio Jones

Falcons nevében is köszönjük 😊
ervinator
Macket ha akartuk volna se tudtuk volna itt tartani, nagyon menni akart. Taylor Gabriel egyértelmű hiba volt a részünkről, és a Julio Jones pick... hát még rágondolni is rossz. De legalább így hozzájárultunk egy remek karrierhez!

Mivel Mackel személyesen is találkoztam, ezért az Atlantának szurkolok a továbbiakban.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Browns hozzájárulása a Super Bowlhoz:

- Didn't re-sign C Alex Mack
- Cut WR Taylor Gabriel
- Cut RB Dion Lewis
- Traded pick that Falcons used on WR Julio Jones

Falcons nevében is köszönjük 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Sztem is csak nyerhetett volna ezzel, ő tudja. Azt nem hiszem, h. emiatt nagyot zuhanna a boardunkon, de mindenképp feljebb kapaszkodhatott volna.
Joey Tribbiani
És ha összetöri magát, a browns viszi el 1/1-re? én egyetértek Watsonnal, van róla elég videó
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
I think this qualifies as a terrific waste of opportunity: Quarterback Deshaun Watson is skipping the Senior Bowl this week. Clemson’s Watson would logically have played for the South team, which will be coached by Hue Jackson and his Cleveland Browns’ assistants. If you’ve got faith in your ability, and you want to convince the coach of the team with the first pick in the draft—the team that desperately needs a quarterback and will almost certainly choose one high in the draft if it can’t trade for one or sign one before that—why would you not take the golden opportunity to work with Jackson for a week? The other two prime quarterbacks in the draft, Mitch Trubisky and DeShone Kizer, were not eligible, either because they weren’t seniors or because they hadn’t graduated. But a couple notes about the Watson miss: The Browns talked to him and asked him to play this week; he declined. Some of the other players who in the past declined a Senior Bowl invitation went much lower in the draft, fairly or unfairly, than they’d hoped—Geno Smith, Brett Hundley, Connor Cook, A.J. McCarron. I’m not saying the same fate will befall Watson. And I will be clear: If the Browns fall in love with Watson, the fact that he didn’t participate in the Senior Bowl won’t matter. But what if it’s close? What if Jackson’s on the fence about one or more quarterbacks? Just feels like a big miss to me.MMQB Peter King
Sztem is csak nyerhetett volna ezzel, ő tudja. Azt nem hiszem, h. emiatt nagyot zuhanna a boardunkon, de mindenképp feljebb kapaszkodhatott volna.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Jerod Kruse (assistant defensive backs), Clyde Simmons (defensive line), DeWayne Walker (defensive backs), Blake Williams (linebackers) és Bob Wylie (offensive line).
Alakul a brigád.
P@trik
Az egyik legrosszabb egységünk ( OL ) kapott egy igen tapasztalt faledzőt, ha ő nem tudja őket megtanítani akkor a nyersanyaggal van a baj. Hue már a raidersnél dolgozott vele régen és az ő "fala" blokkolt Emmett Smithnek is anno. Valamint nfl szinten is rendkívül alacsony 17 sacken tartotta a medvéket korábban. Hozzánk a CFLből érkezik, a Winnipegtől, ahonnan az all star csapatba minden OL posztról került be játékos (T-C-G)
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
 www.clevelandbrowns.com/media-center/videos/Gregg-Williams-introductory-press-conference/1470f2bb-fc21-4c05-a3d4-29148aab0069

az egyik legjobb bemutatkozó sajtótájékoztató az elmúlt évekből, pedig volt pár... Jó volt hallani, h. Hue-nak mekkora szerepe volt a megszerzésében. Az meg ahogy Grossit leoltotta, priceless 😀 Williams fel fogja tüzelni a srácokat, az biztos. Már is várom a szezont 😀
Joey Tribbiani
Hihetetlen, hogy több mint tíz év után is tudunk még bizakodni 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
 www.clevelandbrowns.com/media-center/videos/Gregg-Williams-introductory-press-conference/1470f2bb-fc21-4c05-a3d4-29148aab0069

az egyik legjobb bemutatkozó sajtótájékoztató az elmúlt évekből, pedig volt pár... Jó volt hallani, h. Hue-nak mekkora szerepe volt a megszerzésében. Az meg ahogy Grossit leoltotta, priceless 😀 Williams fel fogja tüzelni a srácokat, az biztos. Már is várom a szezont 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
The Browns have made significant progress on an extension with pending free-agent Jamie Collins, sources said. Deal to be done by weekend

Így legyen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tramon szerintem maradni fog,azon az elven hogy maradjon rutin is a secondarybe,
cornernek már kevés de Hue-ék próbálgatták a szezon végén már a safetybe is.

Kik lesznek amúgy nagy nevű FA-k várhatóan?
P@trik
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/
keresgélj 😊

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jerod Kruse (assistant defensive backs), Clyde Simmons (defensive line), DeWayne Walker (defensive backs), Blake Williams (linebackers) és Bob Wylie (offensive line).
Alakul a brigád.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tramon szerintem maradni fog,azon az elven hogy maradjon rutin is a secondarybe,
cornernek már kevés de Hue-ék próbálgatták a szezon végén már a safetybe is.

Kik lesznek amúgy nagy nevű FA-k várhatóan?
P@trik
Berry-ről beszélgetünk hetek óta Drippel, ő egy csapásra hatalmas változást hozna a secondarybe. Nagy verseny lesz érte ha kiengedi a Chiefs.

Tramont azért nem látom reálisnak, mert ott van Haden is veteránnak. Őt nem fogjuk (még) elküldeni, de az kicsit sok, h. ketten elvinnék a cap több, mint 10%-át.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Nem is a csapatra gondoltam, hanem az írókra, elemzőkre, bloggerekre. Vagy ennyire egyértelmű, hogy kivágják?
taxilovearsenal
Ha QB-t hozunk 1/1-re akkor sokan lennének, Kessler marad de ott van még RGIII,McCown,Hogan,
P@trik
így van, Kessler helye fix, mentornak // beugrónak ott van McCown, Róbert egyszerűen nem ér ennyit 3.-4. QB-nak. Az más kérdés, ha Hue még mindig vele képzeli el a jövőt, de akkor simán nem normális.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Úgy néz ki ennyi cap space áll majd rendelkezésre: $108,964,702.

In your face.

Ha ezek után nem marad Collins és Pryor, plusz nem igazolunk min. 1 tényleg komoly FA-t mindenki mondjon le.
Joey Tribbiani
több csapat is lesz komoly cap space-el, nem az a lényeg, hogy van lóvé, hanem, hogy mennyit kérnek és ér-e nektek mondjuk Pryor évi 10-12 millát. Collins tagelve lesz szvsz.
gordon
Sztem ez a csapat jelenleg nem engedheti meg, h. bármilyen, posztján top15 játékost elengedjen. Lehet a draftban bízni, de az első minta azért nem olyan egetverő sajnos. Tegyük fel, idén megtaláljuk a FR QB-t, neki is 4-5 évig még nem kell nagy lóvét fizetni. Nincs miért spórolni. Ha túl kell is fizetni bárkit, belefér ekkora cap space-be.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Úgy néz ki ennyi cap space áll majd rendelkezésre: $108,964,702.

In your face.

Ha ezek után nem marad Collins és Pryor, plusz nem igazolunk min. 1 tényleg komoly FA-t mindenki mondjon le.
Joey Tribbiani
több csapat is lesz komoly cap space-el, nem az a lényeg, hogy van lóvé, hanem, hogy mennyit kérnek és ér-e nektek mondjuk Pryor évi 10-12 millát. Collins tagelve lesz szvsz.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha RGIII meg McCown is kuka akkor még egy +10.
P@trik
Függetlenül attól, hogy milyen szar volt, én még sehol nem láttam azt, hogy bárki RGIII nélkül gondolkozik a jövő évi csapatban, szal meglepne, ha legalább a camp elejéig nem maradna.
taxilovearsenal
Azt nem is fogják mondani, amíg nem kötelező. Nincs arányban a teljesítménye a fizetésével, ha kivágjuk 7Mt spórolhatunk 1.75M dead money mellett.
Ugyanez Tramon, ráadásul nála csak 500K a halott pénz 😊

McCown hasznos lehet azért a rookie mellé, én őt megtartanám még egy évig, aztán QB edzőnek visszahoznám 😊 csak hogy a propelleres ugrást faszán meg tudja tanítani.
Joey Tribbiani
Nem is a csapatra gondoltam, hanem az írókra, elemzőkre, bloggerekre. Vagy ennyire egyértelmű, hogy kivágják?
taxilovearsenal
Ha QB-t hozunk 1/1-re akkor sokan lennének, Kessler marad de ott van még RGIII,McCown,Hogan,
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Ha RGIII meg McCown is kuka akkor még egy +10.
P@trik
Függetlenül attól, hogy milyen szar volt, én még sehol nem láttam azt, hogy bárki RGIII nélkül gondolkozik a jövő évi csapatban, szal meglepne, ha legalább a camp elejéig nem maradna.
taxilovearsenal
Azt nem is fogják mondani, amíg nem kötelező. Nincs arányban a teljesítménye a fizetésével, ha kivágjuk 7Mt spórolhatunk 1.75M dead money mellett.
Ugyanez Tramon, ráadásul nála csak 500K a halott pénz 😊

McCown hasznos lehet azért a rookie mellé, én őt megtartanám még egy évig, aztán QB edzőnek visszahoznám 😊 csak hogy a propelleres ugrást faszán meg tudja tanítani.
Joey Tribbiani
Nem is a csapatra gondoltam, hanem az írókra, elemzőkre, bloggerekre. Vagy ennyire egyértelmű, hogy kivágják?
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tehát 58 milliót költötök összesen játékosokra, amiből Haden meg Thomas 25 öt foglal. A maradék 51 re meg jut 33 millió. Ez szerintem elég kemény.
kapitnono
Annyira nem kemény. A 110 millió szabad keret a 2016-ról átvitt 47 millióval együtt jön ki. 102 millió van lekötve 2017-re 50 aktív szerződésű játékosra és 5 millió dead money.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tramon szerintem maradni fog,azon az elven hogy maradjon rutin is a secondarybe,
cornernek már kevés de Hue-ék próbálgatták a szezon végén már a safetybe is.

Kik lesznek amúgy nagy nevű FA-k várhatóan?
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Úgy néz ki ennyi cap space áll majd rendelkezésre: $108,964,702.

In your face.

Ha ezek után nem marad Collins és Pryor, plusz nem igazolunk min. 1 tényleg komoly FA-t mindenki mondjon le.
Joey Tribbiani
Azért az mi kemény, hogy 168 milliós cap-el számolva majdnem 110 millió szabad helyetek van. Tehát 58 milliót költötök összesen játékosokra, amiből Haden meg Thomas 25 öt foglal. A maradék 51 re meg jut 33 millió. Ez szerintem elég kemény. Tényleg rátok férne egy fr qb meg egy pár jó FA igazolás ennyi pénzből.


több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ha RGIII meg McCown is kuka akkor még egy +10.
P@trik
Függetlenül attól, hogy milyen szar volt, én még sehol nem láttam azt, hogy bárki RGIII nélkül gondolkozik a jövő évi csapatban, szal meglepne, ha legalább a camp elejéig nem maradna.
taxilovearsenal
Azt nem is fogják mondani, amíg nem kötelező. Nincs arányban a teljesítménye a fizetésével, ha kivágjuk 7Mt spórolhatunk 1.75M dead money mellett.
Ugyanez Tramon, ráadásul nála csak 500K a halott pénz 😊

McCown hasznos lehet azért a rookie mellé, én őt megtartanám még egy évig, aztán QB edzőnek visszahoznám 😊 csak hogy a propelleres ugrást faszán meg tudja tanítani.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Ha RGIII meg McCown is kuka akkor még egy +10.
P@trik
Függetlenül attól, hogy milyen szar volt, én még sehol nem láttam azt, hogy bárki RGIII nélkül gondolkozik a jövő évi csapatban, szal meglepne, ha legalább a camp elejéig nem maradna.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Úgy néz ki ennyi cap space áll majd rendelkezésre: $108,964,702.

In your face.

Ha ezek után nem marad Collins és Pryor, plusz nem igazolunk min. 1 tényleg komoly FA-t mindenki mondjon le.
Joey Tribbiani
Még szarjon SÜNT!!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018