Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Griffin odatette párszor, Pryor is villantott, a védelem viszont olyan amilyen, a Gilbert-projekt teljesen felejtős, kb annyira reménytelen a srác, mint Mingo. Nassib biztató, kár, h. csak preseason 😊 Jamar Taylor is jónak tűnik.
Colemanre nagyon kíváncsi lennék, talán a Tampa ellen.
Joey Tribbiani
Lassan ott tartunk, hogy ha a Gordon visszatér, ellesz kényeztetve RGIII ilyen elkapó gárdával, sose hittem volna, és nem is akarom elkiabálni, de úgy tűnik Pryor nagyon nem világtalan elkapónak 😊 és még Gordon-Coleman-Barnidge ez így jónak tűnik. Ami miatt aggódok, az a futójáték meg a védelem, Hortonban bízok annyira, hogy azért majd összekapja ezt a védelmet a rendes alapszakaszra, viszont Hue, hogy akar futás orientált csapatot csinálni ezzel a felhozatallal?!

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Griffin odatette párszor, Pryor is villantott, a védelem viszont olyan amilyen, a Gilbert-projekt teljesen felejtős, kb annyira reménytelen a srác, mint Mingo. Nassib biztató, kár, h. csak preseason 😊 Jamar Taylor is jónak tűnik.
Colemanre nagyon kíváncsi lennék, talán a Tampa ellen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Élőképes stream a 2:00-kor kezdődő Browns-meccshez (a többihez is találtok az oldalon):

 www.batmanstream.com/nfl-live-streaming-video-2016-2.html

Remélem, ezúttal sikerül nyerni. Igaz, ez még csak offseason, no de akkor is. 😊
caseyjones
Szerintem nem a győzelem számít az előszezonban, lásd pár éve a Lions tolt egy 4-0 ás előszezont, majd sima 16 vereség követte az évben. A fordítottjával kiegyeznék, de még egy pozitív mérleggel is.
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Élőképes stream a 2:00-kor kezdődő Browns-meccshez (a többihez is találtok az oldalon):

 www.batmanstream.com/nfl-live-streaming-video-2016-2.html

Remélem, ezúttal sikerül nyerni. Igaz, ez még csak offseason, no de akkor is. 😊

Szerkesztette: caseyjones
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hírmorzsa:
K’Waun Williams két hétre felfüggesztve,bírságot is kap, a csapat szabályok megsértése miatt.
OL Erle Ladson kivágva.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Amúgy egy ideje már figyelem ezeket az UDFA játékos cserélődéseket de nem igazán látom benne a logikát.
Mi alapján megy ez?
Példa: Rannell Hall WR srác tampából kirakták, nálunk többet láttak benne?
vagy WR Josh Lenz tavaly nálunk volt kiraktuk most Houstonba van, ott többet látnak benne?
Vince Mayle WR draftoltuk 2015be majd kivágtuk mert lyukas kezű volt, most dallasba vitézkedik de sorolhatnám még pl Pryor is.
Ennyire másképp értékelnek edzők játékosokat hogy ki NFL érett és ki nem?!
Tudom hogy a többség nem éri meg az 53-as rostert, de akkor is fura nekem ez az évekig dobálgatjuk egymás közt a sallangot hátha valahol beválik.
P@trik
Kb. ja, más edzők, más rendszer, más feladatkör. 22 jó játékost is marha nehéz találni, nem hogy 90-et, amennyi a TC-ben lehet. Lenznek pl volt pár szép megmozdulása a tavalyi preseasonben, de pont slot wr posztra volt elég játékosunk, így nem fért be az 53-ba. A Texans megnézte a tavalyi felvételeket, valszeg tetszett nekik, egy próbát megér alapon behúzták.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amúgy egy ideje már figyelem ezeket az UDFA játékos cserélődéseket de nem igazán látom benne a logikát.
Mi alapján megy ez?
Példa: Rannell Hall WR srác tampából kirakták, nálunk többet láttak benne?
vagy WR Josh Lenz tavaly nálunk volt kiraktuk most Houstonba van, ott többet látnak benne?
Vince Mayle WR draftoltuk 2015be majd kivágtuk mert lyukas kezű volt, most dallasba vitézkedik de sorolhatnám még pl Pryor is.
Ennyire másképp értékelnek edzők játékosokat hogy ki NFL érett és ki nem?!
Tudom hogy a többség nem éri meg az 53-as rostert, de akkor is fura nekem ez az évekig dobálgatjuk egymás közt a sallangot hátha valahol beválik.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Rannel Hall sérülése után WR Ed Eagan jött próbálkozni.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sok hazudozás után, íme.

Az első 5 nap után történtek:

Augusztus 12 volt a határidő amit, Hue kiszabott magának, amikor is hivatalosan is kinevezi a kezdő QB-t. Persze azóta már kiderült, hogy Griffin lett az, de a camp első negyedében McCown is (papíron) esélyes volt. Kesslerről is jöttek hírek, de semmi eget rengető. Griffin kapta a legtöbb snapet az első csapattal és Colemannel viszonylag hamar egymásra találtak. (De jól hangzik a Baylor trió 😊 ) McCown Pryorból csinált sztárt a TC alatt.

A camp mondhatni újítása a sziréna szó volt. A terv egyszerűen annyi, hogy véletlenszerűen valaki megszólaltatja a szirénákat, ekkor pedig jönnek a full-contact drillek. Mondani sem kell, hogy a védők folyton bezsongtak és alig várták, hogy munkához lássanak.

A 2015-ös classnak is volt mit bizonyítani. Sheltonról és Ervingről is jó hírek érkeztek. Orchard beállt kezdeni Kruger mellé, ami Mingo vesztét jelenti. Xavier Cooper, pedig Desmond Bryant helyén edzett.
Ibraheim Campbell szintén a kezdő safety poszton játszott.

További posztok ahol küzdelmek folynak/tak: RT Shon Coleman és Alvin Bailey osztozott egyenlően a snapekken. Egyik se tűnt jobbnak a másiknál de mind a kettejüknek megvoltak a maga pillanatai. Barnidge mögött a TE2 posztra is megy a harc, Travis Coonsés Patrick Murray pedig a kezdő rugó posztért küzd. Hála égnek az ILB posztra is van jelentkező, eleddig Demario Davis és Kirksey a két kezdő, mögöttük sorakozik Dominique Alexander, Justin Tuggle, Scooby Wright és Tank Carder. Mindenkinek odakell tenni magát mert ekkora tumultus nem fog elférni az 53ba. Schobertről semmi hír

6. - 7. nap[/b
]
Coleman mindenkit lenyűgözött, elkapott mindent, és egy hosszú TD passzt is behúzott. Eleinte húztam egy kicsit a számat mikor draftoltuk, de azóta egyre jobban hozzászoktam a vizionált képhez, amiben Coleman meghatározó WR a csapatunkban. Hogy szerinte miben kell fejlődnie?
“I’d say as a rookie, and for all the rookies, (it’s) the playbook. Some stuff is difficult but you just have to stay in that playbook and really focus and take pride in studying that thing because that can keep a lot of people from not playing.”Corey Coleman
Greco megnyugtatott mindenkit, hogy az Eagles elleni szezonnyitóra 100%os lesz, és alig várja, hogy ismét a pályán legyen.

Rashard Higgins és Ricardo Louis is villantott (Előbbi egyébként is végig toppon volt a TC alatt) Pep Hamilton mind a kettejüket megdicsérte. (Ettől függetlenül kétlem, hogy Ricardo helyet kapna majd a végső 53-ban. Legrosszabb esetben PS)

Demario Davis elég hamar a védelem egyik vezérévé lépett elő, Horton dicsérte is a hozzáállását.

Coons és Murray még mindig fej-fej mellett. Crowell és Duke pedig bizakodóak, főleg mert Hue szeretne egy futás-orientált támadósort létrehozni. Crowellnek szerintem már nincs hova fejlődnie, Duke-nak igen, de a sikerükhöz elengedhetetlen az O-fal javulása.

...és végre a játékos akiről senki nem tud semmit, de sikerül érvényesülnie: Rannell Hall. Egy gyors WR-ről van szó a Central Floridáról, tavaly a Tampa Bay szolgálatában állt, de nem lépett pályára egyszer sem. Idén nálunk próbál szerencsét és eddig úgy néz ki minden rendben halad. persze nem kell sokat beleképzelni a dologba, de szurkolok neki. Egy PS hely kinéz neki,és ne adj isten sérülés esetén még be is állhat.

A secondaryben pedig végre kísérletezünk azzal, amit én Gipson távozása óta szeretnék: Desir FS psozton gyakorol. Képes lenne ott játszani, és sokkal jobb lenne egy Campbell-Desir párossal neki futni, mint egy Campbell-Poyerrel.

Orange and Brown Scrimmage
Ekkor még mindig nem volt hivatalos kezdő QB. Griffin ellenben jól játszott, és valószínűleg Jackson itt dönthette el, hogy kivel is akar neki vágni a szezonnak, de a "meccs" igazi sztárja Pryor volt. A QB-ból lett Wr-ről eddig is nagyszerű hírek érkeztek, ennek ellenére szkeptikus maradtam (és még mindig az vagyok) de meg kell mondjam tényleg jól sikerült a homecomingja. 2 TD-t is szerzett, persze, hogy a őrületbe kergette a szurkolókat. Emellett Hue az offenset emelte ki, és hogy mennyi playmaker van a csapatba, ami valljuk be régóta hiányzott már nekünk. Barndige, Coleman, Hawkins, Pryor ... és Gordon. Griffin tényleg nem panaszkodhat.

9.-11. nap
Hivatalosan is megtörtént RG3 kinevezése. A 9. nap főleg erről szólt, és a riporterek hadától. McCown igazi profiként, ahogy azt megszokhattuk, kezelte a helyzetet. Ha beüt a krach úgyis tudjuk, hogy zokszó nélkül beáll és 300 yardokat fog szórni 😛 Elmondta persze, hogy tovább mentorálja Kesslert, és Davist is. Egy szó mint száz, jó az öreg a háznál.

Joe Haden is visszatért a pályára, de a stáb csak szép lassan iktatja be az edzésekbe. Haden elmondta, hogy elsődlegesen az Eagles elleni meccsre szeretne kész lenni, ezért valószínűleg nem sok időt fog preseason meccseken pályán lenni, ami teljesen jogos.

Az RT posztra új jelentkező érkezett Spencer Drango személyében, akiről elmondták, hogy az egész camp alatt a playbookba temette magát, és 100%ot adott minden edzésen. Valószínűleg ennek köszönhette, hogy a nem hivatalos DC-n már kezdőként van feltüntetve. De csak, hogy még izgalmasabb legyen az egész, a 10. napon már Austin Pasztor is megkapta a lehetőséget a kezdőkkel. Nem lesz egyszerű a döntés.

Ami még nagyobb meglepetés volt számomra a DC-n az Pryor mint WR2. Tényleg komolyan gondolnak itt valamit.

Jamar Taylornak is sikerült bemutatkoznia egy interceptionnel, aki a nickel posztért verseng K'waun Williamsel. Ami mindenképp mellette szól, hogy az edzők szerint képes kívül és belül is játszani.

Seth Devalve is visszatért. Drafton fogalmam sem volt róla kicsoda, ezért igazán kíváncsivá tett a stáb, hogy mit látnak benne. Devalve egyértelműen kijelentette, hogy ő akar lenni a TE2, ezért viszont sokat kell bizonyítania. Ami biztos, hogy amíg sérült volt nem lazsált, falta a playbookot, minden meetingen ott volt
"Jackson said he hopes DeValve can stay healthy so the Browns can evaluate him. "If he's healthy, he's a tremendous athlete ... We haven't seen much of him and he needs to be out there with his teammates practicing."Hue
A korai örömöm, hogy Desir lehet a kezdő Safety, hamar összetörtek, hiszen Poyer ismét nagyobb szerephez jutott, ami persze nem jelent semmit, de az edzők inkább őt preferálják a snapek során. Bízzunk benne, hogy igazuk van.

Preseason Opener:
5 játékos akit kilehet emelni:
Carl Nassib és Emmanuel Ogbah. Rendkívül örültem, hogy a két újonc ilyen nagyszerűen kezdett. Nassibbról amúgy is keveset lehetett hallani, viszont a meccsen bőven elnémíthatta a kétkedőket. 3 tackle 1 sack és 1 TFL. Ogbah Ezen is felülmúlt az egész védelemből ő teljesített a legjobban 6 tackle 1 sack, 1 TFL
Terrelle Pryor szintén kiemelhető, hiszen nem elhanyagolható tény az, hogy WR1 ként kellett szolgáljon, és egy gyönyörű 49 yardos elkapással kezdett.
Austin Pasztor aki az első és második csapattal is szerephez jutott végig magabiztos volt, Raheem Mostert 27 yardos futása nélküle létre se jöhetett volna.
Csapatunk egyetlen INT-jét Eric Patterson szerezte,aki ezenkívül 4 tacklet szerzett.
+1 Cody Kesslerből csak 2 passzt láthattunk, de abból az egyik egy TD amelyet Higginsel tökéletesen hajtottak végre.

A meccs után
Rannell Hall itt be is fejezte. Szárkapocscsont törés vetett véget a szezonjának. Austin Davis agyrázkódás miatt kihagyhat párnapot.
Hue Jackson elmondta, hogy marad Pasztor az RT
A futóktól sokkal többet vár Hue, valamint elmondta, hogy ahhoz képest, hogy 1 éve nem játszott Griffin megvolt vele elégedve.

The End (esetleg majd folyt.köv.)

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 www.sport-video.org.ua/americanfootball.html
nem tőlem tudjátok
Drip
Még a mentőben is tagadok! Köszönöm szépen!
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Mivel megszállott mazochista vagyok ezért meg szeretném nézni a teljes meccset, tud valaki egy linket vmi működő oldalhoz? A tenyardtorrentről hallottam de mivel annyi szar vírus van a neten nem merek sehova kattintgatni meg letöltögetni, regisztrálgatni, mi a "hivatalos" linkjük?
Csiriba
Keresek én is, de nem találok, akárhol is nézek körül. Mindenhol csak összefoglaló videók vannak.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mivel megszállott mazochista vagyok ezért meg szeretném nézni a teljes meccset, tud valaki egy linket vmi működő oldalhoz? A tenyardtorrentről hallottam de mivel annyi szar vírus van a neten nem merek sehova kattintgatni meg letöltögetni, regisztrálgatni, mi a "hivatalos" linkjük?
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Nem volt valami jó meccs, reméljük, 18-án az Atlanta Falcons ellen már jobban fogunk teljesíteni.

https://i.ytimg.com/vi/YpYn6lMOXE4/maxresdefault.jpg
Browns vs. Packers | Game Highlights | NFL
Don't miss the Week 1 Preseason highlights between the Cleveland Browns and the Green Bay Packers!Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bVBuSubscribe to the NFL Y...


Szerkesztette: caseyjones
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Lement az első meccs, sok dolgot még nem kell levonni, viszont...
Az összefoglalón kívül is belenéztem a meccsbe, hát gyerekek OL falunk az nincs, 3 meccset nem adok RGIII-nek és rommá fogják törni ha nem találnak ki valamit. Volt 2 safety is, mint kés a vajon úgy mentek át rajtunk.
Elég súlytalan volt a DL is,nem sok nyomást generáltunk. Van min javítani.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Shit meccs előtt akartam egy kis összefoglalót írni TC-ről, de ez már csak holnapra csúszik :/
Drip
megmondom őszintén hiányoltam is, mindig tuti infókat nyomsz, de ami késik nem vonat!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Shit meccs előtt akartam egy kis összefoglalót írni TC-ről, de ez már csak holnapra csúszik :/

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mingo ilyen ergya?

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Pryor szerintetek mennyire futhat be "még" nagy karriert?

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Scooby Wright-ról lehet tudni valamit? Hogy teljesít a campen? Egyetemen kedvencem volt, kíváncsi vagyok befér-e az 53ba.
Ka'deemCarey25
láttam egy cikket amiben dicsérték, sztem be fog férni az 53ba minimum
Csiriba
Azért durva hogy csak a 7. körben húzták ki annak ellenére hogy 2014-ben szinte az összes védekező díjat bezsebelte.Bronco Nagurski, All-American, First team All-Pac stb.
Ka'deemCarey25
volt egy komoly térdsérülése, és azért fizikailag nincsen Jaylon Smith nyomában, hogy megkockáztatva behúzzák az első körökben.
kapitnono
Ja tudom de azért fura h ennyit csúszott egy ilyen tehetség.
Ka'deemCarey25
Csak a harmadik csapattal edz, a preseason meccsek alatt majd tud bizonyítani, szerintem egy spec team pozíciót megtud fogni majd.
Bad 31
Olvastam róla egy pár nyilatkozatot, semmitmondó, általánosságban udvariaskodó, közhelyszótárból kivett jellemzések, szóval elismerik de nincsenek tőle hanyatt esve, kb spec team kategória lesz ha rostert fog, de utóbbi azért valószínű sztem.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Scooby Wright-ról lehet tudni valamit? Hogy teljesít a campen? Egyetemen kedvencem volt, kíváncsi vagyok befér-e az 53ba.
Ka'deemCarey25
láttam egy cikket amiben dicsérték, sztem be fog férni az 53ba minimum
Csiriba
Azért durva hogy csak a 7. körben húzták ki annak ellenére hogy 2014-ben szinte az összes védekező díjat bezsebelte.Bronco Nagurski, All-American, First team All-Pac stb.
Ka'deemCarey25
volt egy komoly térdsérülése, és azért fizikailag nincsen Jaylon Smith nyomában, hogy megkockáztatva behúzzák az első körökben.
kapitnono
Ja tudom de azért fura h ennyit csúszott egy ilyen tehetség.
Ka'deemCarey25
Csak a harmadik csapattal edz, a preseason meccsek alatt majd tud bizonyítani, szerintem egy spec team pozíciót megtud fogni majd.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Scooby Wright-ról lehet tudni valamit? Hogy teljesít a campen? Egyetemen kedvencem volt, kíváncsi vagyok befér-e az 53ba.
Ka'deemCarey25
láttam egy cikket amiben dicsérték, sztem be fog férni az 53ba minimum
Csiriba
Azért durva hogy csak a 7. körben húzták ki annak ellenére hogy 2014-ben szinte az összes védekező díjat bezsebelte.Bronco Nagurski, All-American, First team All-Pac stb.
Ka'deemCarey25
volt egy komoly térdsérülése, és azért fizikailag nincsen Jaylon Smith nyomában, hogy megkockáztatva behúzzák az első körökben.
kapitnono
Ja tudom de azért fura h ennyit csúszott egy ilyen tehetség.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Scooby Wright-ról lehet tudni valamit? Hogy teljesít a campen? Egyetemen kedvencem volt, kíváncsi vagyok befér-e az 53ba.
Ka'deemCarey25
láttam egy cikket amiben dicsérték, sztem be fog férni az 53ba minimum
Csiriba
Azért durva hogy csak a 7. körben húzták ki annak ellenére hogy 2014-ben szinte az összes védekező díjat bezsebelte.Bronco Nagurski, All-American, First team All-Pac stb.
Ka'deemCarey25
volt egy komoly térdsérülése, és azért fizikailag nincsen Jaylon Smith nyomában, hogy megkockáztatva behúzzák az első körökben.


több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Scooby Wright-ról lehet tudni valamit? Hogy teljesít a campen? Egyetemen kedvencem volt, kíváncsi vagyok befér-e az 53ba.
Ka'deemCarey25
láttam egy cikket amiben dicsérték, sztem be fog férni az 53ba minimum
Csiriba
Azért durva hogy csak a 7. körben húzták ki annak ellenére hogy 2014-ben szinte az összes védekező díjat bezsebelte.Bronco Nagurski, All-American, First team All-Pac stb.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Scooby Wright-ról lehet tudni valamit? Hogy teljesít a campen? Egyetemen kedvencem volt, kíváncsi vagyok befér-e az 53ba.
Ka'deemCarey25
láttam egy cikket amiben dicsérték, sztem be fog férni az 53ba minimum
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Scooby Wright-ról lehet tudni valamit? Hogy teljesít a campen? Egyetemen kedvencem volt, kíváncsi vagyok befér-e az 53ba.