Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem is tudom megmerjem-e nézni a meccset a statok alapján, leadtunk 1 félidő alatt 300 yardot...
A meccs alatt kaptunk 8 sacket, mi nem szereztünk... 😒
OL, DL-t nem vittünk Tampába?!
P@trik
Én néztem élőben de az első félidő végével be is fejeztem, azt a tipikus kilátástalan Browns képet festettük le magunkról tegnap. Mindettől függetlenül szerintem ez a csapat jobb lesz idén mint a tavalyi volt, azért ebben az RGIII+Gordon+Pryor+Coleman négyesben van fantázia, de a védelem szerintem ottfogja folytatni ahol tavaly abba hagyták :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem is tudom megmerjem-e nézni a meccset a statok alapján, leadtunk 1 félidő alatt 300 yardot...
A meccs alatt kaptunk 8 sacket, mi nem szereztünk... 😒
OL, DL-t nem vittünk Tampába?!

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Az 1/1t lehet mi szállítjuk nektek s ennek első lépése már az első héten lehet 😛
dande
1/1 meg egy 1/2 elég durván nézne ki 😀
zsutu
Ja, rögtön a két legígéretesebb karriert tenni tönkre 😀 😀 😀
Csiriba
nem lehetsz ennyire bizakodó 😀 😀 😀
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Az 1/1t lehet mi szállítjuk nektek s ennek első lépése már az első héten lehet 😛
dande
1/1 meg egy 1/2 elég durván nézne ki 😀
zsutu
Ja, rögtön a két legígéretesebb karriert tenni tönkre 😀 😀 😀
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Az 1/1t lehet mi szállítjuk nektek s ennek első lépése már az első héten lehet 😛
dande
1/1 meg egy 1/2 elég durván nézne ki 😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az 1/1t lehet mi szállítjuk nektek s ennek első lépése már az első héten lehet 😛
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
90%, h. rosteren sem lett volna, nem véletlen, h. a Falcons ellen már kizárólag ILBnek próbálgattuk.
Joey Tribbiani
Főleg így, hogy jött Ogba meg Nassib, akik szerintem már most jobbak mint Mingo.
Bad 31
Egyértelmű. Így legalább kaptunk érte valamit.
szerk.: Ja mellékesen hozzátenném, hogy jövőre már 13 pickünk van, ha a kompenzációs jogokat is belevesszük 😀


Drip
Pont eszembe jutott amúgy nekem is de lusta voltam utána számolni, nagyon durva, és még mennyi lehet jövő májusig....
P@trik
Kell is a sok pick Watsonra. Most faszan felepititek a csapatot RGIII kore es abba illeni is fog a srác ☺
silent7939
Ha netán széttörik RGIII-t a 3. héten, jó esélyünk lesz az 1/1-re és akkor elég 1 pick 😊
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
90%, h. rosteren sem lett volna, nem véletlen, h. a Falcons ellen már kizárólag ILBnek próbálgattuk.
Joey Tribbiani
Főleg így, hogy jött Ogba meg Nassib, akik szerintem már most jobbak mint Mingo.
Bad 31
Egyértelmű. Így legalább kaptunk érte valamit.
szerk.: Ja mellékesen hozzátenném, hogy jövőre már 13 pickünk van, ha a kompenzációs jogokat is belevesszük 😀


Drip
Pont eszembe jutott amúgy nekem is de lusta voltam utána számolni, nagyon durva, és még mennyi lehet jövő májusig....
P@trik
Kell is a sok pick Watsonra. Most faszan felepititek a csapatot RGIII kore es abba illeni is fog a srác ☺
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gilbert is repülhet a napokban. Trade vagy cut mindegy

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
90%, h. rosteren sem lett volna, nem véletlen, h. a Falcons ellen már kizárólag ILBnek próbálgattuk.
Joey Tribbiani
Főleg így, hogy jött Ogba meg Nassib, akik szerintem már most jobbak mint Mingo.
Bad 31
Egyértelmű. Így legalább kaptunk érte valamit.
szerk.: Ja mellékesen hozzátenném, hogy jövőre már 13 pickünk van, ha a kompenzációs jogokat is belevesszük 😀


Drip
Pont eszembe jutott amúgy nekem is de lusta voltam utána számolni, nagyon durva, és még mennyi lehet jövő májusig....
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
90%, h. rosteren sem lett volna, nem véletlen, h. a Falcons ellen már kizárólag ILBnek próbálgattuk.
Joey Tribbiani
Főleg így, hogy jött Ogba meg Nassib, akik szerintem már most jobbak mint Mingo.
Bad 31
Egyértelmű. Így legalább kaptunk érte valamit.
szerk.: Ja mellékesen hozzátenném, hogy jövőre már 13 pickünk van, ha a kompenzációs jogokat is belevesszük 😀

Szerkesztette: Drip

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
90%, h. rosteren sem lett volna, nem véletlen, h. a Falcons ellen már kizárólag ILBnek próbálgattuk.
Joey Tribbiani
Főleg így, hogy jött Ogba meg Nassib, akik szerintem már most jobbak mint Mingo.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Ez a veretes névsor a Browns első körös választottjait tartalmazza 2011-15 között:
Phil Taylor
Trent Richardson
Brandon Weeden
B. Mingo
Justin Gilbert
Johnny Manziel
Danny Shelton
Cam Erving
Klaci79
azért szép, mert pl Weedenről már a kihúzásakor tudni lehetett, hogy szar lesz ide. Szomorú az egész....
Amadeus91
Mingorol meg rögtön mondták, hogy bele kell erősödnie az nflbe, hát nem sikerült, komoly sérülése után nem tudott meghatározó játékosa lenni még ennek a harmatgyenge defenznek sem, meglátjuk mire jut Coach Belichick-el. Sok sikert neki ott is!
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 934
Ez a veretes névsor a Browns első körös választottjait tartalmazza 2011-15 között:
Phil Taylor
Trent Richardson
Brandon Weeden
B. Mingo
Justin Gilbert
Johnny Manziel
Danny Shelton
Cam Erving
Klaci79
azért szép, mert pl Weedenről már a kihúzásakor tudni lehetett, hogy szar lesz ide. Szomorú az egész....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
5. körös kompenzációs picket kaptunk elvileg.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
90%, h. rosteren sem lett volna, nem véletlen, h. a Falcons ellen már kizárólag ILBnek próbálgattuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hulladék egy névsor az tény.
Gilbert is jó úton halad a kuka felé.
Shelton és Erving iránt még megvan a bizalom.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Ez a veretes névsor a Browns első körös választottjait tartalmazza 2011-15 között:
Phil Taylor
Trent Richardson
Brandon Weeden
B. Mingo
Justin Gilbert
Johnny Manziel
Danny Shelton
Cam Erving
Klaci79
ejha

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
Ez a veretes névsor a Browns első körös választottjait tartalmazza 2011-15 között:
Phil Taylor
Trent Richardson
Brandon Weeden
B. Mingo
Justin Gilbert
Johnny Manziel
Danny Shelton
Cam Erving
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tavaly se rengette meg a világot, én nem sajnálom.
#moneyball
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 934
Csá Mingó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elhoztuk tőletek Mingót

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Lementek a közös edzések a Tampával, a lényeg, h. komoly sérülés nem történt. Ervingnek tegnap idő előtt el kellett hagynia a pályát (Garth Gerhart pótolta, center poszton ha kidől Erving azért komoly gondok lehetnek), de Hue azt mondta, h. akár már szombat éjjel is játszhat. Összességében jól ment mindkét egységnek, Dominique Alexander, Haden és Taylor is interceptiont jegyeztek, egyedül Gilbert volt (megint) gyenge. Az offenseben RG-ra nem lehetett panasz, ez a Gordon, Coleman, Pryor trió meg iszonyat masszívnak néz ki - várjuk meg az éles meccseket, de egyelőre nagyon bíztató.
A másik három rookie elkapó közül Higgins emelkedik ki, az ő helye biztosnak tűnik, Louisról és Paytonról nem sokat olvasni. Nagy harc lesz a 6. helyért a Coleman, Pryor, Gordon, Hawk, Higgins ötös mögött, Gabrielt is nehéz kihagyni, 7 WR-t pedig tuti nem viszünk.
A kicker versenyben Murray áll nyerésre, 4-ből 4-et bevágott, Coons 3-ból egyszer hibázott. Nem is baj, Coons-szal a 45 feletti FG-ok esélytelenek, mint azt tavaly láttuk, jó lenne egy olyan rúgó akivel azért messzebbről is neki lehet menni. A Tampa fanok egybk. már visszakövetelik Murray-t, annyira gyenge Aguayo 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Örülök neki, hogy Hue nem bánik velük kesztyűs kézzel, aki nem teszi oda magát 100%al az megérdemli a büntetést. Sajnálom K'Waunt mert tavaly tetszett a játéka, de egy évi királyság semmit sem ér az NFL-ben. Mondhatnám úgyis, hogy nem tart sokáig (Not For Long). Szabad fordításban.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Csak egy edzés volt a meccs óta, holnap és szerdán közös gyakorlás a Tampával, aztán pénteken dress rehersal. Szinte mindenki egészséges, egyedül Glenn Winston, Ricardo Louis, Nile Lawrence-Stample és Trey Caldwell hagyták ki a gyakorlást.
Gilbert ott folytatta, ahol a Falcons ellen abbahagyta, ezúttal Gordon szop@tta, egymás után három elkapást csinált ellene... Coleman is bemutatkozhat a Bucs ellen, sokat gyakorolták RG-vel a hosszú bombákat. Nagyon kiváncsi vagyok 😊
Jamar Taylor jól játszott az első két meccsen, meg is lett az eredménye, beelőzte Tramont (végre!) a DC-n, ő és Haden a két kezdő CB, Williams pedig ezentúl nickel felállásokban jön majd fel a pályára. K`Waun kvázi elvesztése azért érvágás, de úgy tűnik nem örült, h. csak a 4.-5. a sorban és nem tette oda magát 100 százalékosan, Huenak pedig értelemszerűen ez nem tetszett. Hédi véleménye a szituról beszédes.
“It’s a tough situation — you’ve got to really love this to be here. It’s a lot of hours and other things you’ve got to put in to it. If you’re not all in to it, it’s no ones place to tell you what to do. I’m here for K’Waun — whatever he wants to do — but we got to keep moving with what we’ve got here.”Haden
Volt még két kisebb roster mozgás, Patrik írta, h. Ladsont kivágtuk, az ő helyére egy futó érkezett, Jahwan Edwards személyében, Dennis Parks WR helyett pedig ezúttal Josh Boyce nem fog játszani. Ő valamivel azért ismertebb név, a Pats 2013-ban a 4. körben választotta ki a drafton, nem sokat mutatott azóta.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964