Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a 2essel én is

több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit játszottam a draft szimulátorokkal 😊

ezzel a két verzióval megtudnék barátkozni:

12: R1P12
WR DEVANTE PARKER
19: R1P19
DT ARIK ARMSTEAD
43: R2P11
TE MAXX WILLIAMS
77: R3P13
QB GARRETT GRAYSON
111: R4P12
OT TY SAMBRAILO
115: R4P16
DE COREY CRAWFORD
147: R5P11
TE TYLER KROFT
189: R6P13
K KYLE BRINDZA
202: R6P26
CB NICK MARSHALL
229: R7P12
QB CODY FAJARDO


12: R1P12
DT DANNY SHELTON
19: R1P19
WR JAELEN STRONG
43: R2P11
TE CLIVE WALFORD
77: R3P13
QB GARRETT GRAYSON
111: R4P12
WR TYLER LOCKETT
115: R4P16
OT DARYL WILLIAMS
147: R5P11
TE TYLER KROFT
189: R6P13
K KYLE BRINDZA
202: R6P26
DT TYELER DAVISON
229: R7P12
OLB J.R. TAVAI
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
így egy héttel a draft előtt azt mondom, ha normális áron elérhető Mariota (12+19+jövő évi második/idei 3., v. ehhez hasonló, de semmiképp sem 3 első) akkor rá kell hajtani. Nem bízom JFF-ben, alapból sok kérdés volt vele kapcsolatban, ehhez még hozzájön egy olyan kis apróság, mint az elvonó... Ha én lennék a HC/GM, biztos nem alapoznám a jövőmet egy ekkora kérdőjelre.

Apróság, de nekem az sem tetszett, h. pár nappal a rehab után Texas Rangers és Cavs meccsen szórakozott az első sorban. Minden lépésének arról kéne szólnia, h. megváltoztassa a róla kialakult képet (legalább az első pár hónapban...), én biztos nem így indítottam volna. Persze lehet bennem van a hiba.







Gilbert 6 hetet edzett Hadennel Floridában.

Joey Tribbiani
Janika a prototípus Raider, mindenhol bust, csak Oaklandben nem (lenne), és fordítva. (Ken Stabler dublőre) Kár érte, mert színes egyénisége lenne a ligának.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
így egy héttel a draft előtt azt mondom, ha normális áron elérhető Mariota (12+19+jövő évi második/idei 3., v. ehhez hasonló, de semmiképp sem 3 első) akkor rá kell hajtani. Nem bízom JFF-ben, alapból sok kérdés volt vele kapcsolatban, ehhez még hozzájön egy olyan kis apróság, mint az elvonó... Ha én lennék a HC/GM, biztos nem alapoznám a jövőmet egy ekkora kérdőjelre.

Apróság, de nekem az sem tetszett, h. pár nappal a rehab után Texas Rangers és Cavs meccsen szórakozott az első sorban. Minden lépésének arról kéne szólnia, h. megváltoztassa a róla kialakult képet (legalább az első pár hónapban...), én biztos nem így indítottam volna. Persze lehet bennem van a hiba.

Joey Tribbiani
Sajnos amíg nem látom, hogy a pályán bizonyít addig én se bízok Janiban. Viszont legalább a Texas meccsen már nem sörösdoboz van előtte, hanem üdítős 😀 valamint azt a kis szőkét én is kivittem volna a meccsre szórakozni 😀 😀 😀Csiriba
ki tudja mi volt az üdítős dobozban xD

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
így egy héttel a draft előtt azt mondom, ha normális áron elérhető Mariota (12+19+jövő évi második/idei 3., v. ehhez hasonló, de semmiképp sem 3 első) akkor rá kell hajtani. Nem bízom JFF-ben, alapból sok kérdés volt vele kapcsolatban, ehhez még hozzájön egy olyan kis apróság, mint az elvonó... Ha én lennék a HC/GM, biztos nem alapoznám a jövőmet egy ekkora kérdőjelre.

Apróság, de nekem az sem tetszett, h. pár nappal a rehab után Texas Rangers és Cavs meccsen szórakozott az első sorban. Minden lépésének arról kéne szólnia, h. megváltoztassa a róla kialakult képet (legalább az első pár hónapban...), én biztos nem így indítottam volna. Persze lehet bennem van a hiba.

Joey Tribbiani
Sajnos amíg nem látom, hogy a pályán bizonyít addig én se bízok Janiban. Viszont legalább a Texas meccsen már nem sörösdoboz van előtte, hanem üdítős 😀 valamint azt a kis szőkét én is kivittem volna a meccsre szórakozni 😀 😀 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
így egy héttel a draft előtt azt mondom, ha normális áron elérhető Mariota (12+19+jövő évi második/idei 3., v. ehhez hasonló, de semmiképp sem 3 első) akkor rá kell hajtani. Nem bízom JFF-ben, alapból sok kérdés volt vele kapcsolatban, ehhez még hozzájön egy olyan kis apróság, mint az elvonó... Ha én lennék a HC/GM, biztos nem alapoznám a jövőmet egy ekkora kérdőjelre.

Apróság, de nekem az sem tetszett, h. pár nappal a rehab után Texas Rangers és Cavs meccsen szórakozott az első sorban. Minden lépésének arról kéne szólnia, h. megváltoztassa a róla kialakult képet (legalább az első pár hónapban...), én biztos nem így indítottam volna. Persze lehet bennem van a hiba.





Teljesen egyetértek Eisennel.



Gilbert 6 hetet edzett Hadennel Floridában.

Joe Haden said fellow cornerback Justin Gilbert made strides in the offseason following a disappointing rookie season on and off the field. Gilbert joined Haden in Miami for about six weeks for workouts.
“That was a big step. He didn’t have to come out there, so me and him were getting some good work in together,” Haden said. “He was there on time every day, and we really put that work in. His ability isn’t a problem, so I just know I talked to him and he knows that he has a lot to prove, and he just can’t wait to get after it.
“Justin Gilbert feels like he has another chance to prove himself. He knows he messed up, so there’s no need to keep bashing on him.”

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A tippem:
Jets: W
Titans: W
Raiders: W
Chargers: L
Ravens: L
Broncos: L
Rams: W
Cards: L
Bengals: L
Steelers: W
49ers: W (az ottani topicban mindenki L-re veszi, szóval szerintük is nyerünk 😀)
Seahóx: L
Chiefs: L
Steelers: W

Összesen 7-9, annyira nem lesz rózsás a dolgunk sztem.Csiriba
Szerintem ez az egész QB kérdés, nem tudnám megjósolni hogy JF milyen formában fog játszani, vagy ha jön Mariota akkor ő, már láttunk példát bámulatos újonc évre, és kitudja, Manziel is előhozhatja a mindenkit torkonsz@rok mentalitást! Kell egy irányító, különben mehet ez a szezon is a kukába :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Többséggel egyet értek, de szerintem a steelers oda vissza kicsit álom kategória, viszont szerintem a chargers vagy a chiefs megfogható, és a bengals is idehaza.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A tippem:
Jets: W
Titans: W
Raiders: W
Chargers: L
Ravens: L
Broncos: L
Rams: W
Cards: L
Bengals: L
Steelers: W
49ers: W (az ottani topicban mindenki L-re veszi, szóval szerintük is nyerünk 😀)
Seahóx: L
Chiefs: L
Steelers: W

Összesen 7-9, annyira nem lesz rózsás a dolgunk sztem.
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Igen nehéz a sorsolás én már egy tavalyi 7-9-nek is örülnék, de van egy rossz érzésem h csak 6-10 vagy 5-11 lesz belőle,mondjuk a QB kérdés a nagy kérdőjel az egyenletbe.
Ha jön Mariska akkor betanuló év nem kell csodát várni, ha nem akkor meg Manziel kijózanodott-e már?!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander


Kivetelesen tetszik a schedule 😊 A bye kicsit keson, de inkabb itt, mint a 4. heten (ahogy tavaly volt). Kelleni is fog, mert jelen allas szerint brutalis a vege.
2 prime time meccs, a korabban emlitett TNF mellett a Ravenst hetfo esti rangadon fogadjuk, lesz ido felkeszulni, 15 nap pihi elotte.
Az elejet meg kell nyomni, akkor lehet esely a 8-8-ra ._.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
úgy tűnik a Jets ellen kezdünk idegenben, nov. 5 pedig Battle of Ohio TNF.

Mary Kay Cabot ‏ @ MaryKayCabot 2m 2 minutes ago
So, the Browns will debut their new jersey in New Jersey

muahaha.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
" ... a full fehér elég erőltetett pl."
" ... a fehé meg nem az ő világuk.."

atyaégDrip
most tényleg ízlésen akarsz vitatkozni? vagy?rva
ezzel arra utaltam, hogy mióta létezik a franchise azóta van fehér színvilág.Drip
azt értem, ezzel nincs is baj.
ezért írtam, hogy erőltetett (erőltetve hozza / hozná vissza azt az időt, amikor full fehérben játszottak)
és ráadásul szerintem sem szép, de ezt mondjuk ki lehet olvasni abból amit írtam 😊rva
hm ? amióta követem a csapatot többször játszottunk full fehérben, mint bármi másban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
" ... a full fehér elég erőltetett pl."
" ... a fehé meg nem az ő világuk.."

atyaégDrip
most tényleg ízlésen akarsz vitatkozni? vagy?rva
ezzel arra utaltam, hogy mióta létezik a franchise azóta van fehér színvilág.Drip
azt értem, ezzel nincs is baj.
ezért írtam, hogy erőltetett (erőltetve hozza / hozná vissza azt az időt, amikor full fehérben játszottak)
és ráadásul szerintem sem szép, de ezt mondjuk ki lehet olvasni abból amit írtam 😊
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
– Expect the talk of teams wanting to trade up for Marcus Mariota to pick up intensity in the coming week. From all accounts I’m hearing the Cleveland Browns are the front runners and working hardest in the hopes of acquiring the quarterback. Early last week I was told the asking price from the Tennessee Titans was both of the Browns first round picks as well as their choice in the second round, to which Cleveland replied no. Understandable Tennessee would have a high asking price at this point and even more understandable the Browns would say no. I’m told the Browns may be willing to part with both first round picks for Maroita but want to hold on to the second round choice to draft a much needed receiver.Tony Pauline
 www.draftinsider.net/blog/?p=10495Joey Tribbiani
#smokescreen
ilyenkor én már nem olvasok semmit

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
" ... a full fehér elég erőltetett pl."
" ... a fehé meg nem az ő világuk.."

atyaégDrip
most tényleg ízlésen akarsz vitatkozni? vagy?rva
ezzel arra utaltam, hogy mióta létezik a franchise azóta van fehér színvilág.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
" ... a full fehér elég erőltetett pl."
" ... a fehé meg nem az ő világuk.."

atyaégDrip
most tényleg ízlésen akarsz vitatkozni? vagy?
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
bár tök lényegtelen, de úgy tűnik egyik csapattárs sem tudott Gordon alkohol banjáról.

 espn.go.com/nfl/story/_/id/12734628/joe-haden-says-cleveland-browns-teammates-did-not-know-josh-gordon-alcohol-ban

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
– Expect the talk of teams wanting to trade up for Marcus Mariota to pick up intensity in the coming week. From all accounts I’m hearing the Cleveland Browns are the front runners and working hardest in the hopes of acquiring the quarterback. Early last week I was told the asking price from the Tennessee Titans was both of the Browns first round picks as well as their choice in the second round, to which Cleveland replied no. Understandable Tennessee would have a high asking price at this point and even more understandable the Browns would say no. I’m told the Browns may be willing to part with both first round picks for Maroita but want to hold on to the second round choice to draft a much needed receiver.Tony Pauline
 www.draftinsider.net/blog/?p=10495

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.dawgsbynature.com/2015/4/18/8438463/tracking-the-cleveland-browns-2015-nfl-draft-interests

14 elkapóval volt valamilyen kontakt, közülük 6 Bereaban is járt. Az mondjuk érdekes, h. Kevin White-tal semmi. Persze hivatalosan Mariota-val sem találkoztunk 😊Joey Tribbiani
Nemmonták, hogy a tulifehér nem szokás, meg nem is áll jól 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 www.dawgsbynature.com/2015/4/18/8438463/tracking-the-cleveland-browns-2015-nfl-draft-interests

14 elkapóval volt valamilyen kontakt, közülük 6 Bereaban is járt. Az mondjuk érdekes, h. Kevin White-tal semmi. Persze hivatalosan Mariota-val sem találkoztunk 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
nem lesz mariotaDrip

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem lesz mariota

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Manci bocsánatkérő statementje.

"I would like to thank my family, friends, the Browns organization, my teammates and Browns fans everywhere for your patience, understanding and support during my stay at Caron. The doctors and staff have been amazing and what I’ve learned in the last couple of months has been tremendous. I owe private apologies to a lot of people that I disappointed but a very public one to the Browns organization and the fans that I let down. I take full responsibility for my actions and it’s my intention to work very hard to regain everyone’s trust and respect. I understand that will take time and will only happen through what I do and not what I say.

I also understand there’s a lot of curiosity about this but anyone who has a friend or family member that’s been through things like this knows it’s an ongoing process. I’m going to continue to ask folks to try to respect my privacy as I determine to what degree I am comfortable talking about a subject which I consider very personal. Most of you have been considerate about that and I thank you for it. I look forward to seeing my teammates next week and focusing on football and my desire to be the best possible player, teammate, and man that I can be."
Tényleg a legjobbakat neki, remélem soha többet nem nyúl a pohár után.Joey Tribbiani
Egyetlen egyszer megengedem neki hogy igyon egy pohár pezsgőt. Ha a Browns-al nyer Superbowlt. Addig viszont csak gatorade vagy víz! Kíváncsi leszek majd most az edzésmunkájára, pláne ha egy trade-el elhozzuk mariotát 😀 😀 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Manci bocsánatkérő statementje.

"I would like to thank my family, friends, the Browns organization, my teammates and Browns fans everywhere for your patience, understanding and support during my stay at Caron. The doctors and staff have been amazing and what I’ve learned in the last couple of months has been tremendous. I owe private apologies to a lot of people that I disappointed but a very public one to the Browns organization and the fans that I let down. I take full responsibility for my actions and it’s my intention to work very hard to regain everyone’s trust and respect. I understand that will take time and will only happen through what I do and not what I say.

I also understand there’s a lot of curiosity about this but anyone who has a friend or family member that’s been through things like this knows it’s an ongoing process. I’m going to continue to ask folks to try to respect my privacy as I determine to what degree I am comfortable talking about a subject which I consider very personal. Most of you have been considerate about that and I thank you for it. I look forward to seeing my teammates next week and focusing on football and my desire to be the best possible player, teammate, and man that I can be."
Tényleg a legjobbakat neki, remélem soha többet nem nyúl a pohár után.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964