Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Milyen kérdőjelek?
Én mindenhol azt olvasom, hogy szuperatlétikus, fejben összeszedett, munkamorálja kitűnő.
Lehet, hogy nem válik be, de a most tudott, ismert infók alapján tökéletes franchise QB, mindenféle red flag nélkül. Egy dolog szól ellene, hogy a jövőt nem lehet ismerni, nem lehet 100 százalékos biztonsággal tudni, hogy mit hoz.
Képzeld el, hogy elszalasztjátok, megy tovább a szerencsétlenkedés QB nélkül, majd 10 év múlva látod, hogy valóban franchise QB lett belőle. Másutt.
És itt nem egy Wilsonról, Kaepernickről van szó, akik a draft elött eléggé vagy-vagy kategóriásak voltak, hanem egy franchise QB-nak beharangozott irányítóról.
Most az a helyes döntés, hogy behúzni bármi áron.
Amely döntést nem igazol az se, ha utána 3 SB-t nyertek vele, és amelyet nem ront el, ha az első edzésen lesérül örökre, vagy szeptemberben visszavonul, vagy nem dob egy értelmesett 2 év alatt.
Most vinni kell.Sobri Jóska
Nekem is nagyon szimpi, de azert az offense amiben jatszott felvet par kerdest.

 www.footballoutsiders.com/futures/2015/futures-oregon-qb-marcus-mariota

Nem latom miert kene mindenaron behuzni. Nem kihagyhatatlan prospect, valszeg lesz hozza hasonlo tehetseg jovore is. Normalis aron igen, meg kell probalni, de nem a jovot teljesen felaldozva.Joey Tribbiani
Pontosan. Nem a jövőt feláldozva, hanem a jövőt megmentve.
Ha most kihagyjátok, mondván, hogy sokba kerül, akkor késöbb még többe kerülhet ez az elszalasztott lehetőség.
És még egyszer: valóban nem tudható, hogy mit fog alkotni az NFL-ben, de az igen, hogy mind fizikálisan, mind szellemileg teljesen rendben van, munkamániás, nincsen rajta semmiféle red flag, így most, a draft elött tökéletes választás irányító posztra egy olyan csapatnak, amelynek azonnal bevethető játékos kell szeptemberre.
A Browns számára pedig a legjobb elérhető opció.
Ilyen esetben, ahol a szükség és a megoldás így találkozik, mondhatni nem számít az ár, a helyes döntés behúzni.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Milyen kérdőjelek?
Én mindenhol azt olvasom, hogy szuperatlétikus, fejben összeszedett, munkamorálja kitűnő.
Lehet, hogy nem válik be, de a most tudott, ismert infók alapján tökéletes franchise QB, mindenféle red flag nélkül. Egy dolog szól ellene, hogy a jövőt nem lehet ismerni, nem lehet 100 százalékos biztonsággal tudni, hogy mit hoz.
Képzeld el, hogy elszalasztjátok, megy tovább a szerencsétlenkedés QB nélkül, majd 10 év múlva látod, hogy valóban franchise QB lett belőle. Másutt.
És itt nem egy Wilsonról, Kaepernickről van szó, akik a draft elött eléggé vagy-vagy kategóriásak voltak, hanem egy franchise QB-nak beharangozott irányítóról.
Most az a helyes döntés, hogy behúzni bármi áron.
Amely döntést nem igazol az se, ha utána 3 SB-t nyertek vele, és amelyet nem ront el, ha az első edzésen lesérül örökre, vagy szeptemberben visszavonul, vagy nem dob egy értelmesett 2 év alatt.
Most vinni kell.Sobri Jóska
Nekem is nagyon szimpi, de azert az offense amiben jatszott felvet par kerdest.

 www.footballoutsiders.com/futures/2015/futures-oregon-qb-marcus-mariota

Nem latom miert kene mindenaron behuzni. Nem kihagyhatatlan prospect, valszeg lesz hozza hasonlo tehetseg jovore is. Normalis aron igen, meg kell probalni, de nem a jovot teljesen felaldozva.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Nem kell elképzelni, tavaly ugyanez történt Bridgewaterrel :pbaggio
Még 9 év, és igazad is lehet. 😊

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Nem kell elképzelni, tavaly ugyanez történt Bridgewaterrel :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Ha a vezetőség úgy gondolja, hogy se Manziel, se más, jelenleg kereten lévő irányító nem elégséges a sikerhez, akkor bizony technikailag bármit megadhatnak érte, egy rg3 féle csomagot is. Sőt, nem is nagyon tehetnek mást.
Irányító nélkül egyszerűen nem lehet sikeres egy csapat.
De szerintem a Brows eltökörészi, és Kelly elviszi 1/2-n.Sobri Jóska
Csak kérdés itt mi lenne az RG3 féle csomag. Az a +1 idei első körös nagy ütőkártya, sokkal többet ér, mint egy két év múlva esedékes választási jog. Főleg Whiznek, aki 2-14-el indította a nashville-i karrierjét. Vagy Bradleynek, akinek valszeg ez lesz az utolsó éve ha nem villant valamit.

Szóval hidd el, most a Brownsnak meg kell tennie minden tőle telhetőt egy franchise QB megszerzéséért, ha 4 első körért, akkor 4 első körért.Sobri Jóska
Haslam kiszámíthatatlan, ez tény, de hatalmas eredménykényszer még nincs Petin és Farmeren. Nem élet v. halál Mariota (=potenciális fr QB) draftolása. Az elmúlt talán 7 szezon legjobb eredménye volt a tavalyi 7-9, figyelembe véve a körülményeket (Hoyer, Manziel piálása, Mack sérülése, Shanny-ügye, Gordon eltiltása) absz. nem rossz... A 2016-os szezont - ha nem gurul el Jimmah gyógyszere - még meg fogja kapni ez a rezsim. Simán gondolkozhatnak úgy, h. idén behúznak két kiváló játékost az első körben, aztán jövőre a kvázi PO-kész csapatba hoznak egy rookie QB-t.

Normális áron én Mari mellett voksolok, de 3 első körösért nem. Ha Luckhoz hasonló tehetségről lenne szó persze, de azért vele kapcsolatban van bőven kérdőjel.Joey Tribbiani
Milyen kérdőjelek?
Én mindenhol azt olvasom, hogy szuperatlétikus, fejben összeszedett, munkamorálja kitűnő.
Lehet, hogy nem válik be, de a most tudott, ismert infók alapján tökéletes franchise QB, mindenféle red flag nélkül. Egy dolog szól ellene, hogy a jövőt nem lehet ismerni, nem lehet 100 százalékos biztonsággal tudni, hogy mit hoz.
Képzeld el, hogy elszalasztjátok, megy tovább a szerencsétlenkedés QB nélkül, majd 10 év múlva látod, hogy valóban franchise QB lett belőle. Másutt.
És itt nem egy Wilsonról, Kaepernickről van szó, akik a draft elött eléggé vagy-vagy kategóriásak voltak, hanem egy franchise QB-nak beharangozott irányítóról.
Most az a helyes döntés, hogy behúzni bármi áron.
Amely döntést nem igazol az se, ha utána 3 SB-t nyertek vele, és amelyet nem ront el, ha az első edzésen lesérül örökre, vagy szeptemberben visszavonul, vagy nem dob egy értelmesett 2 év alatt.
Most vinni kell.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ha a vezetőség úgy gondolja, hogy se Manziel, se más, jelenleg kereten lévő irányító nem elégséges a sikerhez, akkor bizony technikailag bármit megadhatnak érte, egy rg3 féle csomagot is. Sőt, nem is nagyon tehetnek mást.
Irányító nélkül egyszerűen nem lehet sikeres egy csapat.
De szerintem a Brows eltökörészi, és Kelly elviszi 1/2-n.Sobri Jóska
Csak kérdés itt mi lenne az RG3 féle csomag. Az a +1 idei első körös nagy ütőkártya, sokkal többet ér, mint egy két év múlva esedékes választási jog. Főleg Whiznek, aki 2-14-el indította a nashville-i karrierjét. Vagy Bradleynek, akinek valszeg ez lesz az utolsó éve ha nem villant valamit.

Szóval hidd el, most a Brownsnak meg kell tennie minden tőle telhetőt egy franchise QB megszerzéséért, ha 4 első körért, akkor 4 első körért.Sobri Jóska
Haslam kiszámíthatatlan, ez tény, de hatalmas eredménykényszer még nincs Petin és Farmeren. Nem élet v. halál Mariota (=potenciális fr QB) draftolása. Az elmúlt talán 7 szezon legjobb eredménye volt a tavalyi 7-9, figyelembe véve a körülményeket (Hoyer, Manziel piálása, Mack sérülése, Shanny-ügye, Gordon eltiltása) absz. nem rossz... A 2016-os szezont - ha nem gurul el Jimmah gyógyszere - még meg fogja kapni ez a rezsim. Simán gondolkozhatnak úgy, h. idén behúznak két kiváló játékost az első körben, aztán jövőre a kvázi PO-kész csapatba hoznak egy rookie QB-t.

Normális áron én Mari mellett voksolok, de 3 első körösért nem. Ha Luckhoz hasonló tehetségről lenne szó persze, de azért vele kapcsolatban van bőven kérdőjel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekünk nem kell bemutatni a QB nélkül sikertelen vagy problémát, 15 éve ezt tapossuk.
Viszont akkor se ér meg egy rg3 csomagot Maris, meglehet nézni a Washingtont is mire kinyögte rg3-at aztán most mit művelnek szerencsétlennel.
Jó a felhozatal idén, ésszel kell draftolni. Joey Tribbiani jól mondta egyszerűen nem dobhatunk ki 4 első kört az ablakon két év alatt.P@trik
Komolyan 1 (egy) esetből általánosítasz?
Mi az összefüggés aközött, hogy RG3 miként vált be, és Mariota miként fog beválni?
A te butuska logikáddal meg lehet nézni még vagy 20 csapatot, akik semmilyen csomagot nem adtak első körös irányítóért, és ugyanúgy nincsenek sehol.
Bills (Manuel), Miami (Tannehill), Browns (Weeden), Jax (Gabbert), Vikings (Ponder), Tampa (Freeman), Jets (Sanchez), Oakland (JaMarcus) és ez csak az elmúlt pár év és mind elsőkörös irányító.
Utólag könnyű okosnak lenni, előre meg kockázatot kell vállalni.
Most egy csomó csapat tradelne rendesen Bradyért vagy Wilsonért, pedig őket hátrább húzták, de akkor ki tudta, hogy ilyen jól bevállnak? (BB-t, és PC-t leszámítva senki. És ők is csak remélhették.)
Szóval hidd el, most a Brownsnak meg kell tennie minden tőle telhetőt egy franchise QB megszerzéséért, ha 4 első körért, akkor 4 első körért.Sobri Jóska
Pont BB és Wilson esete bizonyítja, hogy semmit sem kell megtenniük. Lehet, hogy a 2-3. körben találják meg a franchise QB-t, és azért nem kellett a fél jövőjüket odaadni. 😉

A kérdés az, hogy a Browns stábja látja-e Mariotában a franchise QB-t, annak reális esélyét, hogy beváljon. Ha igen, lehet gondolkozni épeszű tréden. Ha nem, akkor szóba se kerülhet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Bills (Manuel), Miami (Tannehill), Browns (Weeden), Jax (Gabbert), Vikings (Ponder), Tampa (Freeman), Jets (Sanchez), Oakland (JaMarcus) Sobri Jóska
Tannehillel mi a problémád? Évről-évre fejlődik. Sok csapat szeretne olyan irányítót mint ő.Adirotor
Eredménytelen.
De ha gondolod őt kihúzom a listáról.Sobri Jóska
Az igaz , de akkor ird oda Matt Ryant is.Adirotor
Lényegtelen, de ő azért már bekolbászolt 1-2 PO-ba.

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Bills (Manuel), Miami (Tannehill), Browns (Weeden), Jax (Gabbert), Vikings (Ponder), Tampa (Freeman), Jets (Sanchez), Oakland (JaMarcus) Sobri Jóska
Tannehillel mi a problémád? Évről-évre fejlődik. Sok csapat szeretne olyan irányítót mint ő.Adirotor
Eredménytelen.
De ha gondolod őt kihúzom a listáról.Sobri Jóska
Az igaz , de akkor ird oda Matt Ryant is.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Bills (Manuel), Miami (Tannehill), Browns (Weeden), Jax (Gabbert), Vikings (Ponder), Tampa (Freeman), Jets (Sanchez), Oakland (JaMarcus) Sobri Jóska
Tannehillel mi a problémád? Évről-évre fejlődik. Sok csapat szeretne olyan irányítót mint ő.Adirotor
Eredménytelen.
De ha gondolod őt kihúzom a listáról.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Lehet megváltót találni később is csak kurva ritkán...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Bills (Manuel), Miami (Tannehill), Browns (Weeden), Jax (Gabbert), Vikings (Ponder), Tampa (Freeman), Jets (Sanchez), Oakland (JaMarcus) Sobri Jóska
Tannehillel mi a problémád? Évről-évre fejlődik. Sok csapat szeretne olyan irányítót mint ő.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Érthető az indokod, viszont 1 kezeden megtudod számolni azt is hány olyan csapat van az utóbbi pár évbe aki a gatyáját is odaadta "top" újonc irányítóér, és most nagy célokért küzd.
Példáid jók voltak, Wilson 3.körös, Brady 6.körös volt,szóval lehet hátrébb is megváltót találni.
Lehet ezt még ragozni majd két nap múlva okosabbak leszünk.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Nekünk nem kell bemutatni a QB nélkül sikertelen vagy problémát, 15 éve ezt tapossuk.
Viszont akkor se ér meg egy rg3 csomagot Maris, meglehet nézni a Washingtont is mire kinyögte rg3-at aztán most mit művelnek szerencsétlennel.
Jó a felhozatal idén, ésszel kell draftolni. Joey Tribbiani jól mondta egyszerűen nem dobhatunk ki 4 első kört az ablakon két év alatt.P@trik
Komolyan 1 (egy) esetből általánosítasz?
Mi az összefüggés aközött, hogy RG3 miként vált be, és Mariota miként fog beválni?
A te butuska logikáddal meg lehet nézni még vagy 20 csapatot, akik semmilyen csomagot nem adtak első körös irányítóért, és ugyanúgy nincsenek sehol.
Bills (Manuel), Miami (Tannehill), Browns (Weeden), Jax (Gabbert), Vikings (Ponder), Tampa (Freeman), Jets (Sanchez), Oakland (JaMarcus) és ez csak az elmúlt pár év és mind elsőkörös irányító.
Utólag könnyű okosnak lenni, előre meg kockázatot kell vállalni.
Most egy csomó csapat tradelne rendesen Bradyért vagy Wilsonért, pedig őket hátrább húzták, de akkor ki tudta, hogy ilyen jól bevállnak? (BB-t, és PC-t leszámítva senki. És ők is csak remélhették.)
Szóval hidd el, most a Brownsnak meg kell tennie minden tőle telhetőt egy franchise QB megszerzéséért, ha 4 első körért, akkor 4 első körért.

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha fel is megyünk Marisér,újonc irányítóval akkor sincs sok esély rövid időn belül kijutni a csoportból, (jól összerakott brigádok bejáratot rutinos irányítokkal a riválisok,) és ugyanúgy seggbe rúgják Pettinet.
Nekünk ez az első körös irányító dolog nem megy,Johnny, Weeden, Quinn...
Ismételni tudom csak nem szabad egyszerűen eldobni 4 első kört két év alatt.
Főleg akkor fáj az ember szíve ha belegondol hogy tavaly húzhattuk volna Beckham-Bridewater duót is, és idén is van két jó pick lehetőség.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Ez a "nem éri meg x értéket y játékos" abban az esetben lehetne csak igaz érvelés, ha a tulajdonos és az edző ugyanabban lennének érdekeltek, a hosszútávú profitábilitás fenntartásában. Utóbbitól viszont a pályán elért gyors sikerek kellenek, felépíthet ő bármilyen erős magot, ha nincs irányító, aki igazán ütőképessé teszi a gárdát, majd jön egy újabb edző, aki erre az alapra építkezve talán eredményes is lesz.

Gruden külön kiemelte, hogy manapság már tényleg rohamtempóban cserélhetik a főedzőket és a segédedzőket egyaránt, így egy fiatal qb-nek még kevesebb esélye van, hogy megfelelően beilleszkedjen a rendszerbe. Korábban Manziel valószínűleg még kapott volna pár szezont, most azonban ott tartunk, hogy Pettine-nek nem fér bele egy újabb elbaltázott év borzalmas qb játékkal, az ő szemszögéből nézve meg két első köröst ellőni olyan játékosokra, akiket lehet az utóda fog sztárrá csiszolni, sok értelme nincs. Mondjuk ha a Titans-t nézem, Whisenhunt úgy tűnik nem tanult korábbi baklövéséből.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nekünk nem kell bemutatni a QB nélkül sikertelen vagy problémát, 15 éve ezt tapossuk.
Viszont akkor se ér meg egy rg3 csomagot Maris, meglehet nézni a Washingtont is mire kinyögte rg3-at aztán most mit művelnek szerencsétlennel.
Jó a felhozatal idén, ésszel kell draftolni. Joey Tribbiani jól mondta egyszerűen nem dobhatunk ki 4 első kört az ablakon két év alatt.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
egyebkent mariota-ra van valami realis esely, vagy ez ilyen dream scenario?

milyen csomagot kene erte adni?Zolee23
12,19 es egy masodik kor sztem biztos eleg. semmikepp sem rg3 fele package.Joey Tribbiani
Ha a vezetőség úgy gondolja, hogy se Manziel, se más, jelenleg kereten lévő irányító nem elégséges a sikerhez, akkor bizony technikailag bármit megadhatnak érte, egy rg3 féle csomagot is. Sőt, nem is nagyon tehetnek mást.
Irányító nélkül egyszerűen nem lehet sikeres egy csapat.
De szerintem a Brows eltökörészi, és Kelly elviszi 1/2-n.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
egyebkent mariota-ra van valami realis esely, vagy ez ilyen dream scenario?

milyen csomagot kene erte adni?Zolee23
12,19 es egy masodik kor sztem biztos eleg. semmikepp sem rg3 fele package.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
egyebkent mariota-ra van valami realis esely, vagy ez ilyen dream scenario?

milyen csomagot kene erte adni?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Nálatok mi a legjobb/legrosszabb forgatókönyv?

Best case Mariota v. Shelton/WR kombó, worst bármilyen OT, RB első körben. De DGB-t is utálnám. Vagy ha feltradelünk, de nem Mariért. Ilyen pletykák is vannak...Joey Tribbiani
szerintem 99%, hogy nem fog jönni, de ha az az 1% bejönne én nagyon örülnék 😛 de ez van tavaly Manzielnek örültem volna (örültem is) szóval az ilyen karakter problémás játékosok engem nem nagyon zavarnak 😀 apropó JF, valószínű csak én vagyok aki még valamilyen szinten bízik benne, hogy 3 meccs után nem dobjuk kukába ... Mariota ettől még jöhet, de szerintem nem fog.Drip
Én egy dolgot szeretnék, h. ez a rezsim (főleg Pettine) maradjon 4 évet. Vagy minimum még kettőt. Ez Dzsonival sztem nagyon necces. A legnagyobb esély erre akkor van, ha idén találunk egy épkézláb irányítót, 2016 már lehet késő.
DGB egy stabil PO csapatnak megérheti a rizikót, de Farmernek most eredmény kell. 4 első körös picket elb@szni két év alatt világrekord lenne 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nálatok mi a legjobb/legrosszabb forgatókönyv?

Best case Mariota v. Shelton/WR kombó, worst bármilyen OT, RB első körben. De DGB-t is utálnám. Vagy ha feltradelünk, de nem Mariért. Ilyen pletykák is vannak...Joey Tribbiani
szerintem 99%, hogy nem fog jönni, de ha az az 1% bejönne én nagyon örülnék 😛 de ez van tavaly Manzielnek örültem volna (örültem is) szóval az ilyen karakter problémás játékosok engem nem nagyon zavarnak 😀 apropó JF, valószínű csak én vagyok aki még valamilyen szinten bízik benne, hogy 3 meccs után nem dobjuk kukába ... Mariota ettől még jöhet, de szerintem nem fog.

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha trade akkor csak 2 QB valamelyikéért, habár én már nagyon félek a QB húzásoktól, nem tudom milyen sámán átok ülhet a csapaton,ha nem QB trade akkor max az 1/19 és valami hátsó kör mellé.
OT nem kell korai körbe, 1-2 csapat örülne ha olyan OL sora lenne mint nekünk.
RB főleg nem, én személy szerint nagy Crowell rajongó vagyok hatalmas húzás volt ő, UDFA-ként 8 TD-t futni nagyon jó, méltánytalanul kevés szó esik amúgy róla szerintem. Bőven jó lesz idén is a West-Crowell duó.
OLB-el 3-4 kör körül annyira nem vagyok tisztába persze nem lenne ellenemre.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ja, inkább a kettes, Armstednek sok értelmét nem látom. A falból a nullás hiányzik nagyon, ha nem feltrade akkor Sheltont ide tizenkettőn.

Mindkét mockból picit hiányolom az OLB-t, 3. körben Grayson helyett oda húztam volna. Oké, h. Armonty Bryantet próbálgatni fogjuk Sheard helyén, de ez édeskevés.
Igazából ha nem Mariota, akkor a 6. kör előtt nem is hoznék QB-t, minél több videót nézek a Petty, Grayson, Hundley trióról annál inkább gondolom úgy, h. kidobott pick lenne bármelyik.

Nálatok mi a legjobb/legrosszabb forgatókönyv?

Best case Mariota v. Shelton/WR kombó, worst bármilyen OT, RB első körben. De DGB-t is utálnám. Vagy ha feltradelünk, de nem Mariért. Ilyen pletykák is vannak...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a 2essel én is