Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Brutális, imádom. Ízigvérig north, original horror. Szerintem nem Farmer tolja, hanem Pettine. A billegős pozik a Dben mind telibevarrva, Shelton isten, XCooper nálam end, Orchard óriáskedvenc. Szerintem Pettine, ez az ő keze, nem Farmeré.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
hopp, a nap végén volt még egy pickünk, a Pats-szel cseréltünk. Trade details: #Browns receive picks 96 (3rd round) and 219 (7th) #Patriots receive picks 111 (4th), 147 (5th) and 202 (6th)

Xavier Cooper érkezett, sokan a draft egyik legjobb belső pass rusherének tartják, kiváló kéz- és lábmunkája van. Ha 3rd downoknál lejön Shelton, ő mehet a helyére, egyébként 3-tech DE lehet.

Elég telített lett ezzel a defensive line, Armontyval sztem OLB-ként számolunk a továbbiakban, Taylor térdével pedig komoly gondok lehetnek. Kitchen maradásában sem vagyok biztos.

Összességében nagyon jól sikerült ez a 2. nap, Maxx Williamst ahogy várható volt nem akartuk (sokkal jobban örülök Orchardnak egybk. is), Strongért esetleg felmentem volna, de úgy látszik Farmer elégedett a Bowe, Hawkins, Hartline, Gabriel, Benji WR-sorral. Duke Johnson a visszahordásoknál is segíthet és azért ne feledjük el West munkamoráljával voltak gondok a tavalyi szezonban.

LA - theOBR @TheRealLA__ · 7h 7 hours ago
Stop the run, rush the passer, run the ball and over the top ability.....getting closer

Adkins már a draft előtt is írta, h. ezek a fő szempontok, eddig tökéletesen alakul.

Még mindig bőven maradt pick, WR, TE, ILB, S posztokra jöhetne még valaki, de remélem nem választunk ötször, 10 rookie úgysem fér a rosterre, főleg, h. még lesznek UDFA-k is.

Round 4, Pick 16 (115) (from Bills)
Round 4, Pick 17 (116) (from Texans)
Round 6, Pick 13 (189)
Round 6, Pick 19 (195) (from Texans)
Round 7, Pick 2 (219) (from Patriots through Titans)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Elég biztonsági húzásoknak tűnnek ezek a pickek, ami persze nem baj, én se bánom annyira, hogy a franchise QB hajszolása helyett, ami évek óta nem sikerül, inkább a többi csapatrész akarják helyrepofozni! Egyébként egy erős védelemmel, stabil futással, is meglehet segíteni a passzjátékot átvitt értelemben!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Eddig remek draft.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
... mondjuk mi a brét akarunk kezdeni ennyi pickkel fogalmam sincs@)

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
komolyan tetszik eddig ez a draft class 😊

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Itt az elkapó RB, Duke Johnson. Value, valszeg BPA volt a boardon. Tetszik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
megjött az OLB, Nate Orchard.

fasza 😊 vele sem lesznek off field problémák.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Viszont a TE is nagy need, én eltudnék képzelni egy feltradet van bőven hátsókörös pick. Maxxnek vagy Walfordnak örülnék.P@trik
Maxx a legújabb hírek szerint nem győzte meg Farmert és Petit, meglepne ha őt választanánk. A feltrade viszont jöhet szerintem is, jó lenne három játékossal zárni a napot.

WR, OLB, ILB, de nagyon szeretnének egy 3rd downoknál is jól használható RB-t. Ez utóbbi azért remélem a 4. kör utánra marad.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hát nagy vihart nem kavart a draft itt a topicba 😊 Shelton egyértelmű, jó lesz a def. line idén, de Erwing-el k*rvára nem értek egyet, bőven ráért volna OL-be később választani, az én szememben ez a húzás egy durván elfecsérelt első kör volt, 19. helyen jóval nagyobb needekbe is lehetett volna játékost találni!
u.i.: Mondjuk az igaz, hogy nálunk minden nagy playmaker bust lesz, szóval náluk legalább van esély rá, hogy beváljanak 😀Bad31
Mack szerződésében van egy opt-out záradék, a szezon végén mindenféle kompenzáció nélkül leléphet. Állítólag nem nagyon bíznak a csapatnál az átstrukturálásban, egy AFC-s klub meg is kereste Farmert trade-ügyben...

Ha tényleg nem tudjuk megtartani, akkor nem volt olyan rossz Erving kiválasztása. Idén - ahogy a prospect ismertetőben is olvasható - 6. falemberként indíthat, aztán jövőre Mack döntésének függvényében mehet C-nek v. RG/T-nek. Reggel még én sem voltam nagy fanja a picknek, de egyre jobban tetszik 😀

Köszönjük meg a Ramsnek, h. kivitték Gurleyt, előkelő helyen volt a draft boardon, lehet őt vittük volna 12-n, ha elérhető |8 Vele nem tudtam volna megbarátkozni 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én örültem hogy nem jöttek be ezek a jósolt feltradek.
Shelton választás rendbe is van,legtöbb mockba is hozzánk várták, felfog nőni a feladathoz.
Cameron picken én is nagyon meglepődtem, viszont nagy húzás lehet mivel több poszton is játszhat a falba.
WR nagyon hiányzott. Második körben mindenképp kellene húzni WR-t.
Viszont a TE is nagy need, én eltudnék képzelni egy feltradet van bőven hátsókörös pick. Maxxnek vagy Walfordnak örülnék.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez a Shelton-pick nagyon adta magát, az egyetlen igazán kiemelkedő 0-s prospect volt az idei drafton, kiváló. Az első szezonjában rotálhat Taylorral. D. Bryant/Winn - Shelton/Taylor - Hughes/Starks, nem rossz. Ha most sem fogjuk a futást, akkor soha...

Erwing valóban nagyon meglepő, nem akartam OL-t az első körben, kicsit luxusnak érzem, mikor bőven volt még fasza WR és OLB (és pont a két riválisnál kötött ki Perriman és Dupree...). A logikát persze látom benne, nagy upside, mindenhol bevethető, Mack leléphet jövőre ha akar + Schwartz is FA lesz , de ráért volna a 3.-4. körben is. Nem vállalhatatlan pick, végülis elsőre Mekk sem tetszett annyira, csak volt nagyobb need idén.

Persze nincs még vége, sőt. Ahogy Drip is írta WR-TE jöhet, de én mindenképp akarok egy pass rushert. Érdekes lesz, h. hozunk-e QB-t, vagy csak a 5.+ körben.Joey Tribbiani
Hát nagy vihart nem kavart a draft itt a topicba 😊 Shelton egyértelmű, jó lesz a def. line idén, de Erwing-el k*rvára nem értek egyet, bőven ráért volna OL-be később választani, az én szememben ez a húzás egy durván elfecsérelt első kör volt, 19. helyen jóval nagyobb needekbe is lehetett volna játékost találni!
u.i.: Mondjuk az igaz, hogy nálunk minden nagy playmaker bust lesz, szóval náluk legalább van esély rá, hogy beváljanak 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ez a Shelton-pick nagyon adta magát, az egyetlen igazán kiemelkedő 0-s prospect volt az idei drafton, kiváló. Az első szezonjában rotálhat Taylorral. D. Bryant/Winn - Shelton/Taylor - Hughes/Starks, nem rossz. Ha most sem fogjuk a futást, akkor soha...

Erwing valóban nagyon meglepő, nem akartam OL-t az első körben, kicsit luxusnak érzem, mikor bőven volt még fasza WR és OLB (és pont a két riválisnál kötött ki Perriman és Dupree...). A logikát persze látom benne, nagy upside, mindenhol bevethető, Mack leléphet jövőre ha akar + Schwartz is FA lesz , de ráért volna a 3.-4. körben is. Nem vállalhatatlan pick, végülis elsőre Mekk sem tetszett annyira, csak volt nagyobb need idén.

Persze nincs még vége, sőt. Ahogy Drip is írta WR-TE jöhet, de én mindenképp akarok egy pass rushert. Érdekes lesz, h. hozunk-e QB-t, vagy csak a 5.+ körben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A Shelton pick fasza, papírforma, állat lesz
Ervingel viszont mondhatni nem is számoltam, nem gondoltam volna, hogy 1. körben fogunk Ofalba húzni.
Mindenesetre ma kell WR és TE is Strong, DGB (😛), Williams, Walford ... van opció bőven

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
1. Danny Shelton---pofásan alakul a Def line, ahogy az várható volt, és ezzel vége lett a feltrades találgatásoknak. Kicsit még edzőtáborban fejlődget a srác és tuti kezdő lesz a szezonban. Ami aggaszt, hogy a jó statjait mindig gyengébb ellenfelek ellen érte el, a jobbak ellen beszürkült és nem tudott kiemelkedőt nyújtani. Már pedig itt lesznek jobb centerek és guardok akik ki akarják taposni az emésztőrendszerét.

2. Cameron Erwing--- meglepő húzás, első pillanatban nekem kicsit korai húzás, ugyanakkor egy sokoldalú offense fal játékos. Szerettem volna mindenképp én is egy OL-t a draftról mert akárki akármit mond az OL egy fos volt, pláne Mack kiesése után. Érdekes lesz, hogy milyen poszton akarják játszani, de bízok bennük, Bitonio is jó választás volt tavaly.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alakul a trade, de ahogy olvasom Webstert, jó sokat akarnak kapni az 1/2-ért.

ten.247sports.com/Bolt/Browns-Offer-First-Rounders-for-Mariota-37023356Nandito
Paul Kuharsky (az ESPN Titans riportere) szerint a Browns nem kereste még a Titanst egy esetleges feltradedel kapcsolatban.iktriad
pont ezert felesleges 1-2 nappal a draft elott barmilyen pletykat bemasolni 😀Joey Tribbiani
Nem zörög a haraszt.... 😀Nandito
Ha az ESPN nem fújja? Ugyanaz a média hozta le a pletykát és annak megcáfolását is, ami teljesen véletlenül közvetíti is az eseményt, kicsit se furcsa?baggio
Mondjuk Paul Kuharsky azon kevés ESPNnek dolgozók egyike, akit komolyan lehet venni, Titans ügyekben meg pláne. Szerintem nagyszerű beat. Nagyon sajnáltam, mikor minden csapat kapott külön beatwritert az ESPNtől, mert addig nagyon jól tudósított a 4 AFC South csapatról.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Alakul a trade, de ahogy olvasom Webstert, jó sokat akarnak kapni az 1/2-ért.

ten.247sports.com/Bolt/Browns-Offer-First-Rounders-for-Mariota-37023356Nandito
Paul Kuharsky (az ESPN Titans riportere) szerint a Browns nem kereste még a Titanst egy esetleges feltradedel kapcsolatban.iktriad
pont ezert felesleges 1-2 nappal a draft elott barmilyen pletykat bemasolni 😀Joey Tribbiani
Nem zörög a haraszt.... 😀Nandito
Ha az ESPN nem fújja? Ugyanaz a média hozta le a pletykát és annak megcáfolását is, ami teljesen véletlenül közvetíti is az eseményt, kicsit se furcsa?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Alakul a trade, de ahogy olvasom Webstert, jó sokat akarnak kapni az 1/2-ért.

ten.247sports.com/Bolt/Browns-Offer-First-Rounders-for-Mariota-37023356Nandito
Paul Kuharsky (az ESPN Titans riportere) szerint a Browns nem kereste még a Titanst egy esetleges feltradedel kapcsolatban.iktriad
pont ezert felesleges 1-2 nappal a draft elott barmilyen pletykat bemasolni 😀Joey Tribbiani
Nem zörög a haraszt.... 😀Nandito
ha nem túrja a paraszt....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Alakul a trade, de ahogy olvasom Webstert, jó sokat akarnak kapni az 1/2-ért.

ten.247sports.com/Bolt/Browns-Offer-First-Rounders-for-Mariota-37023356Nandito
Paul Kuharsky (az ESPN Titans riportere) szerint a Browns nem kereste még a Titanst egy esetleges feltradedel kapcsolatban.iktriad
pont ezert felesleges 1-2 nappal a draft elott barmilyen pletykat bemasolni 😀Joey Tribbiani
Nem zörög a haraszt.... 😀

Music City Miracle
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Alakul a trade, de ahogy olvasom Webstert, jó sokat akarnak kapni az 1/2-ért.

ten.247sports.com/Bolt/Browns-Offer-First-Rounders-for-Mariota-37023356Nandito
Paul Kuharsky (az ESPN Titans riportere) szerint a Browns nem kereste még a Titanst egy esetleges feltradedel kapcsolatban.iktriad
pont ezert felesleges 1-2 nappal a draft elott barmilyen pletykat bemasolni 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
azt a Manzielt, amelyik az - egyik - legjobb QB volt abban a classban.Amadeus91
inkább: akkor az egyik legjobb draft prospect-nek tartották, de egy év elteltével talán többen újragondolnák ezt a véleményüket.
nem biztos, hogy Johnny fiú megfelelően traszformálódott NFL játékossá (és/vagy a megfelelő csapatban tette ezt)
nem beszélve az off-field problémákról, amik csak nem szűnnek.

Teddy akkor is biztosabb prospect volt, és az idő azokat igazolta, akik erre fogadtak.rva
"inkább: akkor az egyik legjobb draft prospect-nek tartották, de egy év elteltével talán többen újragondolnák ezt a véleményüket."

a kihúzása pillanát ettől még nem igen lehet bírálni, egy év elteltével nagyon sok csapat gondolhat másképp sok dolgot..

"Teddy akkor is biztosabb prospect volt, és az idő azokat igazolta, akik erre fogadtak"

a jelek valóban erre mutatnak, de még azért szerintem korai arról beszélni, hogy mit igazolt az idő.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Paul Kuharsky (az ESPN Titans riportere) szerint a Browns nem kereste még a Titanst egy esetleges feltradedel kapcsolatban.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Pontosan. Nem a jövőt feláldozva, hanem a jövőt megmentve.
Ha most kihagyjátok, mondván, hogy sokba kerül, akkor késöbb még többe kerülhet ez az elszalasztott lehetőség.
És még egyszer: valóban nem tudható, hogy mit fog alkotni az NFL-ben, de az igen, hogy mind fizikálisan, mind szellemileg teljesen rendben van, munkamániás, nincsen rajta semmiféle red flag, így most, a draft elött tökéletes választás irányító posztra egy olyan csapatnak, amelynek azonnal bevethető játékos kell szeptemberre.
A Browns számára pedig a legjobb elérhető opció.
Ilyen esetben, ahol a szükség és a megoldás így találkozik, mondhatni nem számít az ár, a helyes döntés behúzni.Sobri Jóska
várj, most ugyanarról a Browns-ról és az elérhető legjobb opciójáról beszélünk, aki kihúzta Manziel-t Bridgewater előtt?rva
azt a Manzielt, amelyik az - egyik - legjobb QB volt abban a classban.Amadeus91
inkább: akkor az egyik legjobb draft prospect-nek tartották, de egy év elteltével talán többen újragondolnák ezt a véleményüket.
nem biztos, hogy Johnny fiú megfelelően traszformálódott NFL játékossá (és/vagy a megfelelő csapatban tette ezt)
nem beszélve az off-field problémákról, amik csak nem szűnnek.

Teddy akkor is biztosabb prospect volt, és az idő azokat igazolta, akik erre fogadtak.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Pontosan. Nem a jövőt feláldozva, hanem a jövőt megmentve.
Ha most kihagyjátok, mondván, hogy sokba kerül, akkor késöbb még többe kerülhet ez az elszalasztott lehetőség.
És még egyszer: valóban nem tudható, hogy mit fog alkotni az NFL-ben, de az igen, hogy mind fizikálisan, mind szellemileg teljesen rendben van, munkamániás, nincsen rajta semmiféle red flag, így most, a draft elött tökéletes választás irányító posztra egy olyan csapatnak, amelynek azonnal bevethető játékos kell szeptemberre.
A Browns számára pedig a legjobb elérhető opció.
Ilyen esetben, ahol a szükség és a megoldás így találkozik, mondhatni nem számít az ár, a helyes döntés behúzni.Sobri Jóska
várj, most ugyanarról a Browns-ról és az elérhető legjobb opciójáról beszélünk, aki kihúzta Manziel-t Bridgewater előtt?rva
azt a Manzielt, amelyik az - egyik - legjobb QB volt abban a classban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Pontosan. Nem a jövőt feláldozva, hanem a jövőt megmentve.
Ha most kihagyjátok, mondván, hogy sokba kerül, akkor késöbb még többe kerülhet ez az elszalasztott lehetőség.
És még egyszer: valóban nem tudható, hogy mit fog alkotni az NFL-ben, de az igen, hogy mind fizikálisan, mind szellemileg teljesen rendben van, munkamániás, nincsen rajta semmiféle red flag, így most, a draft elött tökéletes választás irányító posztra egy olyan csapatnak, amelynek azonnal bevethető játékos kell szeptemberre.
A Browns számára pedig a legjobb elérhető opció.
Ilyen esetben, ahol a szükség és a megoldás így találkozik, mondhatni nem számít az ár, a helyes döntés behúzni.Sobri Jóska
várj, most ugyanarról a Browns-ról és az elérhető legjobb opciójáról beszélünk, aki kihúzta Manziel-t Bridgewater előtt?