NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Sztem annyival mindenképp csökkenteni fogják Gordon eltiltását, h. legalább a TC-ben ott lehessen.

Burleson alig edzett az elmúlt egy hónapban, így nehéz odaérni a rosterre. Biztosan jön valaki waiverről. Engem az Ogbo-Dion Lewis cut jobban meglepett, 3 RB-vel kezdjük a szezont, ebből 2 rookie. Crowellnek örülök, azt hinné az ember a 4. pre-meccs már semmit sem számít, erre ez történik 😊

Gilkey-t is elküldtük, egyetlen normális csere OL maradt, McQuistan. Nem tudom mit terveznek itt Farmerék, Wallace, Fragel, Parsons rossz vicc.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
... Kellett volna az a wr draft :/Drip
Hát igen főleg, hogy előlünk vittétek ki Gilbertet állítólag.
Már kérdezni is akartam, hogy mik róla a vélemények eddig?Bazzani
az utolsó két pre-meccsen szenvedett, a TC-ben még jól ment neki. Nem aggódok, Hadennek sem ment egyszerűen az átállás anno. Most talán még nehezebb lesz a gyökér flagek miatt...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
... Kellett volna az a wr draft :/Drip
Hát igen főleg, hogy előlünk vittétek ki Gilbertet állítólag.
Már kérdezni is akartam, hogy mik róla a vélemények eddig?

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 867 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hat cumi, de sajna varhato volt. Mondjuk, h. mit kellett ezen 4 honapot ulni, azt meg mindig nem tudom. Ezzel most a szerzodesenek a lejarta is tolodik egy evvel ?Joey Tribbiani
Igen.vassadi
Jól olvastam, hogy a következő offseasont is ki kell hagynia?

Burleson cut. Váo, azt hittem keretben lesz.Bazzani
aug 28-ig tart az eltiltas, ha hamarabb akar eddzeni kervenyezni kell

Burleson meg tudtommal serulesekkel kuszkodott ettol fuggetlen en megtartottam volna
... Kellett volna az a wr draft :/

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hat cumi, de sajna varhato volt. Mondjuk, h. mit kellett ezen 4 honapot ulni, azt meg mindig nem tudom. Ezzel most a szerzodesenek a lejarta is tolodik egy evvel ?Joey Tribbiani
Igen.vassadi
Jól olvastam, hogy a következő offseasont is ki kell hagynia?

Burleson cut. Váo, azt hittem keretben lesz.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 867 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A meccs végére kiderült számomra miért is cutolták Bakert aki nekem nagyon megtetszett tavaly, az a helyettes srác már most jobb mint Ogbo. .Csiriba
Crowellre gondolsz ? Kurva nagy steal csak legyen esze

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megnézve a condensed változatot, az nekem tetszett. A medvéket ugyan nem ismerem, de mivel tudják kik a fix kezdőik azért nem játszatták agyon őket ahogy elnéztem. Csiriba
Hát nem, hogy agyon nem játszatták a kezdőket, de még a cserék közül is igen kevesen játszottak... 35-en (abból 3 ST) tolták végig a meccset, mert az 1. csapat és a 2. csapat első fele át se öltözött. A csere-(csere) D#-ben összvissz 15 ember játszott.

Szóval a végére a seggükön vették a levegőt, de pl szünetig elég kiegyenlített, szoros meccs volt. Pedig a Browns első csapat még játszott is.
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
A secondarynk.. ..kritikán aluli volt, nagyanyám ugyanennyi passz tudott volna elhárítani, azzal a plusszal, hogy rajta nem hoznak extra yardokat mert az elkapó elesik a járókeretében. Csiriba
😕)

Hajjajj, alighanem pompás kis szezon elé nézünk ismét.. :p

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Na Gordon egész év minusz ...
 www.sbnation.com/nfl/2014/8/27/5843288/josh-gordon-suspension-cleveland-browns-nfl-drug-policyDrip
verte volna az asszonyt cucc helyett... kicsit álszent ahogy sok minden... nagy veszteség nektek.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Megnézve a condensed változatot, az nekem tetszett. A medvéket ugyan nem ismerem, de mivel tudják kik a fix kezdőik azért nem játszatták agyon őket ahogy elnéztem. Nálunk viszont Johnny fijú kapott lehetőséget nem keveset és ő egy igazi kétélű fegyver. Voltak szép passzai amit droppoltak, voltak jó menekülései és tervezett futásai is, de ha összeomlóban van a zseb akkor kb 10%ban fog kijönni belőle jól. Nálunk pedig a zsebek évek óta összeomlóban vannak. Ha van ideje dönteni, nézelődni(turistáskodni) a pályán, akkor jó megoldásokat talál de ha nincs akkor igen csak vége van a gyereknek. Szóval tipikus csere irányító az idén, mivel fejlődnie kell a védelem olvasásában és a döntés hozatalban is. Jövőre biztos jobb lesz, nem írnám le azért, remélem nem Tebow szindrómában szenved.

A futójátékunk Tate-l sokat fog javulni, végre kiléphet Arian Foster árnyékából az idén, hajrá Tate! Az elkapóink harmatosak, főleg Gordon nélkül... A meccs végére kiderült számomra miért is cutolták Bakert aki nekem nagyon megtetszett tavaly, az a helyettes srác már most jobb mint Ogbo.

A védelemben is a kezdők voltak először a pályán, hozzák a tavalyi formát, nagyon játszanak elsőre, másodikra és a hosszú harmadikat meg ellinkeskedik és beszopjuk. A secondarynk az még mindig valamelyik egyetemen játszik, mert ami itt és most Gilbert, McFadden művelt az kritikán aluli volt, nagyanyám ugyanennyi passz tudott volna elhárítani, azzal a plusszal, hogy rajta nem hoznak extra yardokat mert az elkapó elesik a járókeretében.

Szerintem hozzuk majd a tavalyit, de Gordon kiesése sokba került nekünk. Marad a szokásos, superbowl majd jövőre, ki nem eshetünk, így szórakozásból nézem majd az összes meccsünket.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
hat cumi, de sajna varhato volt. Mondjuk, h. mit kellett ezen 4 honapot ulni, azt meg mindig nem tudom. Ezzel most a szerzodesenek a lejarta is tolodik egy evvel ?Joey Tribbiani
Igen.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
hat cumi, de sajna varhato volt. Mondjuk, h. mit kellett ezen 4 honapot ulni, azt meg mindig nem tudom. Ezzel most a szerzodesenek a lejarta is tolodik egy evvel ?

Ma a Macik ellen a kezdok kb. 1 negyedet kapnak, aztan jon Johnny, majd a 3.-4.-ben Grossman es Shaw.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Gordon egész év minusz ...
 www.sbnation.com/nfl/2014/8/27/5843288/josh-gordon-suspension-cleveland-browns-nfl-drug-policyDrip
Egy zseni a srác, de bassza meg, az NFL Suárezje. Egyszerűen hülye, és semmiből nem tanul. Amiatt reménykedtem, hogy megússza pár meccsel, hogy hátha megint állat módban tolja. De lehet, hogy ez elég lesz ahhoz, hogy észhez térjen végre. Aki második évében, (nem bántó szándékkal) ilyen irányítók mellett úgy végez csont simán az élen elkapott yardokban, hogy két meccsen nem játszhatott (mi van, ha egy Stafford dobál neki 16 meccsen? Nem tartom kizártnak, hogy Megatron rekordja nem sokáig élt volna...)... Ha egy pici esze lenne, mekkora játékos válhatna belőle...

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Na Gordon egész év minusz ...
 www.sbnation.com/nfl/2014/8/27/5843288/josh-gordon-suspension-cleveland-browns-nfl-drug-policyDrip
Ez bazi nagy torkosborz....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 867 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na Gordon egész év minusz ...
 www.sbnation.com/nfl/2014/8/27/5843288/josh-gordon-suspension-cleveland-browns-nfl-drug-policy

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Bakert meg visszahozhatjuk a PS-be.

LaCanfora szerint komoly erdeklodes van a defensive linemenjeink irant. A ket Bryant, Tuba es Taylor helye biztos, de egy Winn v. Hughes trade nem lepne meg, ha megfelelo az ellenertek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 867 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Baker engem is meglepett, nem szar ő .... máshol tuti hasznos lesz még

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Bakert sajnálom hogy cutolták, a tavalyi mutatott teljesítménye és az első meccs alapján őt vártam 3. futónak.
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Joey, te mondod mindig, hogy az előszezon semmit sem számít 😉Bad31
a playcalling resze nem szamit, de attol meg, h. preseason nem kene minden masodik szerelest elhibazni 😊 Ugyanez all az elejtett labdakra, elrontott blokkokra, etc.

egybk. a meccs utani elso gondolatom az volt, h. mostmar tenyleg kene par ev nyugalom. Ez, h. minden evben uj rendszert/playbookot kell megtanulni nem eppen hasznos, pl. Big Joenak Pettine az 5. HC-ja. :-8Joey Tribbiani
Ironikus voltam 😉 nyilván ezek azok a hibák amik egy edzésen is számítanak! Amúgy igen, remélem ha siralmas szezonunk lesz, amihez minden adott, azért nem lesz egyből megint rendszerváltás!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Joey, te mondod mindig, hogy az előszezon semmit sem számít 😉Bad31
a playcalling resze nem szamit, de attol meg, h. preseason nem kene minden masodik szerelest elhibazni 😊 Ugyanez all az elejtett labdakra, elrontott blokkokra, etc.

egybk. a meccs utani elso gondolatom az volt, h. mostmar tenyleg kene par ev nyugalom. Ez, h. minden evben uj rendszert/playbookot kell megtanulni nem eppen hasznos, pl. Big Joenak Pettine az 5. HC-ja. :-8

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Joey, te mondod mindig, hogy az előszezon semmit sem számít 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
14 játékos repült, még egyet kell kivágni holnapig. Armstrong kicsit meglepő, ennyit ér pár jó edzés a TC-ben...

WR Anthony Armstrong, RB Edwin Baker, WR Jonathan Krause, WR Tim Smith, TE Martell Webb, OL Randall Harris, OL Ryan Lee, OL Keavon Milton, OL Jeremiah Warren, DL Cam Henderson, ILB Caleb McSurdy, OLB Keith Pough, CB Royce Adams , CB T.J. Heath

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Nagy szenvedések árán, de végignéztem a meccset. Az egy dolog, h. az O foscsi – megszoktuk -, de a defense-től ennyi bénázást rég láttam. Missed tackle hegyek, benyalt 3rd&25, etc…

Egyik irányító sem brillírozott, de ha BH így folytatja tényleg csere lesz 3 meccs után... Az OL eléggé szenvedett, de pont az int-nél tökéletes védelmet kapott Hoyer, egyszerűen nem vette észre az LB-t. Ilyen hiba nem fér bele. Láthatóan nincs szinkronban az elkapókkal (talán Hawk az egyetlen kivétel), reméljük segíteni fog, h. vége a rotálásnak QB-poszton. Manziel futott TD-je szép volt, az egyszerűbb playeket ügyesen megoldja, nem erőlteti a nagy játékot, csak ezt a hátsó lábról dobálást kéne elfelejteni. A sackekről nem tehetett, Saménél a RT Wallace a levegőt blokkolta. Shaw és Grossman nem játszottak.

Tate 3 labdacipelést kapott, West a szar átlag ellenére nem volt vészes (persze jó sem), kicsit sokat gondolkozik, tanulja még a rendszert. A 3. RB úgy néz ki Dion Lewis lesz, a playek felénél pályán volt. Tőle sem voltam elájulva, Westhez hasonlóan nem elég határozott. Az FB battle érdekesen alakul, Gray egyértelműen jobb és sokoldalúbb játékos, viszont a Skins meccs után szombat éjjel is fumblizott egyet, ez lehet Agnew esélye. A Bears ellen kiderül.

Hawkins nagyon állat, élmény nézni milyen pontosan futja a routeokat és mennyire biztos kézzel húzza be a passzokat a többi elkapóhoz képest. Egyelőre ő az egyetlen használható WR a csapatban. Austin sokat droppol, Burleson még mindig sérült, a többiek pedig (Johnson, Snead, Gabriel) tucatjátékosok. A rosterszűkítések után biztos érkezik ide valaki.

Cameron-t nem sokszor kereste Hoyer, a többi TE stat nélkül zárta a meccset.

Az OL káosz 😕 Lehet itt sem tökéletes még a kommunikáció, de ez Lebeau ellen édeskevés lesz. Bitonio két holding + rendszeresen megverték; a Hoyer-fumbli előtt Schwartz mellett ment el simán Donald, de még Thomasra is dobtak holdingot, pedig akkor már a B v. C védelem játszott a Ramsnél... A cserékre tippelni sem merek, nagyon gyenge a backup-sor, főleg center poszton lehetnek gondok.

Védelem... asszem sok mindent elmond, h. a 3. számú QB Austin Davis majdnem 200 yardot passzolt 2 TD-vel. Ráadásul mindkét TD-driveot a kezdő D ellen hozta össze... Emellett 63%-os 3rd down hatékonyság ?! Ezt bezzeg sikerült átmenteni tavalyról.

A DL-ből ismét Armonty emelhető ki, eszméletlen robbanékony játékos, tökéletesen kapja el a snap pillanatát. Nem véletlen, h. ő volt a pályán a legtöbbet a DL-ből. A Rubin NT – Taylor RDE felállás állandósulni látszik, utóbbi Winn-nel rotál, Tuba cseréje pedig Kitchen lehet. Hughes kicsit eltűnt.

Az LB-sorban Kirksey ismét zúzott, TFL, INT, mi kell még ? Klasszisokkal jobb Robertsonnál. Az OLBk-től sokkal több kell, Mingo és Kruger hozták a szokásos átlagos játékukat. (Barkevious barátunknak továbbra sem erőssége a tackling.) Sheard-del nemtom mi van, egyszer sem hallottam a nevét.

Haden nélkül ez a sec. konkrétan hígfos. Sokat elmond, h. McFadden volt a legjobb CB, aki ezzel valszeg biztosította a helyét az 53-as rosteren. Gilbert nagyon gyenge volt, utálom amikor a corner a biztos szerelés helyett a labdára megy...és TD a vége. Aaron Berry mellett mindent elkaptak a Rams WR-ek, instant cut a csávó. A FS poszt sem éppen megnyugtató, Gipson még úgy-ahogy elmegy, de Bademosi se szerelni se zónázni nem tud. Poyer a snapek 60 százalékánál pályán volt, ennek ellenére észrevehetetlenül játszott.

Az egyetlen tényleg pozitívum a ST. Szinte minden visszahordásunk jól sikerült, a Kosok returnjeit pedig jól megfogtuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Noonkickre felkerült a meccs, ma sztem megnézem, de a beszámolók alapján katasztrófa 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
#Browns backup QB Johnny Manziel was fined $12,000 for his middle finger at the #Redskins sideline, source said.Blitzburgh
Majd kap komolyabb büntit ha az alapszakaszban pályára lép 😀