Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
utálom a bye weeket, de végre vége 😊

A hétvégén Bruges-ben jártam, ő sétált előttem 😛

Joey Tribbiani
Mikor játszik már Johnny Fooball???!!!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
utálom a bye weeket, de végre vége 😊

A hétvégén Bruges-ben jártam, ő sétált előttem 😛


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
“I’m one of my biggest critics and I know that I haven’t been playing up to my ability,” said Haden. “There’s been some plays where I definitely need to be able to make those. But I’m working hard every day. I’m my biggest critic, so I know I need to work…I’m down. I can play better. I know I can play better. I’m not changing my attitude. I’m just going to keep trying to push forward and eventually start making those plays.”

illetve Pettine-ről

“I love coach Pettine,” Haden said. “I understand that they put me in the category to be great. I want to be great. Great players do make those plays. I just didn’t make it. I have the ability and the talent and I know I can make those plays…I just haven’t been playing my best ball yet.”

most van plussz 1 hete összekapni magát. A Titans ellen már villoghat 😊

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Na ugy latom nem csak nekem nincs kedvem irni egy ilyen f@sz meccs utan.

Pettine elmondta lehetnek valtozasok long snapper poszton. Hadenrol es a meccs vegi Smith elkapasrol is beszelt, a legjobbak a legfontosabb pillanatokban bizonyitanak...

Nagy gond persze nincs, a szakik 90%-a 0-3-as merlegre tippelt a bye weeking, ehhez kepest siman allhatnank 3 gyozelemmel is. A kovi 5 mecs eleg finom: @Tennessee, Pittsburgh, @Jax, Oakland, Tampa. 6-2 feltavnal ? 😊Joey Tribbiani
Ha ez így lesz, sör+felesre a vendégem vagy!

Annak viszont örülök, hogy a szurkolók (mi) és a szakma (Pettine) is hasonlóan látják a dolgokat 😀 (és nem arról kezdenek magyarázni, hogy jó volt a longsnap csak a pálya nagyon fel volt locsolva és emiatt és az épp akkor odaérő kritikus erősségű napkitörésnek köszönhetően ment rossz helyre.)
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Na ugy latom nem csak nekem nincs kedvem irni egy ilyen f@sz meccs utan.

Pettine elmondta lehetnek valtozasok long snapper poszton. Hadenrol es a meccs vegi Smith elkapasrol is beszelt, a legjobbak a legfontosabb pillanatokban bizonyitanak...

Nagy gond persze nincs, a szakik 90%-a 0-3-as merlegre tippelt a bye weeking, ehhez kepest siman allhatnank 3 gyozelemmel is. A kovi 5 mecs eleg finom: @Tennessee, Pittsburgh, @Jax, Oakland, Tampa. 6-2 feltavnal ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
egy megnyert meccset buktunk el vagy 3-szor. A longsnapper remélem holnap repül, Cundiffon is elgondolkodnék.Joey Tribbiani
Ezen a spec teamen mindenképp változtatni kellene szerintem is. Simán nyerhettünk volna...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
egy megnyert meccset buktunk el vagy 3-szor. A longsnapper remélem holnap repül, Cundiffon is elgondolkodnék.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Cameron és Mingo limitáltan ugyan, de részt vettek az edzésen. Tate kihagyja a meccset.

Az új, tiltott szerekre vonatkozó megegyezésnek köszönhetően Gordon részt vehet a meetingeken és kondicionáló-edzéseket is végezhet Bereaban. Legközelebb az Atlanta ellen láthatjuk a pályán, persze ha addig nem csinál újabb faszságot...Joey Tribbiani
zárják gumiszobába edzés utánDrip
Ha megint elkúrja, akkor már tényleg megérdemli, hogy tiltsák el a picsába!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Cameron és Mingo limitáltan ugyan, de részt vettek az edzésen. Tate kihagyja a meccset.

Az új, tiltott szerekre vonatkozó megegyezésnek köszönhetően Gordon részt vehet a meetingeken és kondicionáló-edzéseket is végezhet Bereaban. Legközelebb az Atlanta ellen láthatjuk a pályán, persze ha addig nem csinál újabb faszságot...Joey Tribbiani
zárják gumiszobába edzés után

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Cameron és Mingo limitáltan ugyan, de részt vettek az edzésen. Tate kihagyja a meccset.

Az új, tiltott szerekre vonatkozó megegyezésnek köszönhetően Gordon részt vehet a meetingeken és kondicionáló-edzéseket is végezhet Bereaban. Legközelebb az Atlanta ellen láthatjuk a pályán, persze ha addig nem csinál újabb faszságot...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sajnos itt nem lehet torrentezni, úgyh. a teljes felvételt majd elkérem valakitől, remélem már leszedtétek xD
Joey Tribbiani
ment a PM

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Megnéztem (kétszer is) a shortcutot, ezzel a meccsel nem lehet betelni 😊 Sajnos itt nem lehet torrentezni, úgyh. a teljes felvételt majd elkérem valakitől, remélem már leszedtétek xD

A meccs embere
Sokat gondolkoztam ki legyen, végül Karlos Dansby-re esett a választásom. Már a Pittsburgh ellen is jól játszott, de ott azért becsúszott pár csúnya missed tackle tőle is, vasárnap viszont hibátlan teljesítményt nyújtott. Ilyen egy tökéletes 3-4-es ILB. Stabilan szerel, jól zónázik és a kulcspillanatokban villan. Ha nincs az a sack a 4. negyedben 99%, h. bukjuk a meccset.


A számok önmagukért beszélnek: 8 tackles, 4 assists (12 combined). 1 sack, 2 tackles for loss, 1 quarterback hit. Pontosan egy ilyen arc hiányzott a védelemből, örülök, h. Farmer agresszíven ráment.

A leggyengébb láncszem
Erre a címre már kevesebb versenyző volt, sajnos Haden megint gyenge napot fogott ki. Nem teljesen korrekt számon kérni rajta Graham elkapásait, ő tényleg az egész ligának mismatch, de egy 68 milliós cornertől többet vár az ember. Jimmy első TD elkapásánál borzasztóan helyezkedett, esélye sem volt bármiféle pozitív megmozdulásra (még egy PI is az lett volna). Ott egybk. Kirksey is nagyot hibázott, neki kellett volna besegíteni, de későn kapcsolt. Rookie hiba.



Összességében, ahogy Drip és Csiribá is írták nagyon jó, végig élvezetes meccs volt. Talán a „legkomplettebb” teljesítmény, amióta követem a Browns-t. Eddig is voltak szép győzelmeink (2008 Giants, 2009 Steelers, 2010 Saints/Pats, 2011 Dolphins, 2012 Bengals, 2013 Vikes/Bengals), de ezeken vagy valamelyik egység játszott kiemelkedően, v. az ellenfél bénázott nagyon, v. minden húzásunk bejött. A vasárnapi találkozón nem éreztem, h. akár az O, akár a D ihletett formában játszana, voltak hibák és hullámvölgyek, de egyik sem volt meccset eldöntő, ami nagy szó. Innen még simán lehet és kell is fejlődni.

Az OL-re nem lehet panasz, 1 sacket engedtek (ez persze Hoyernek is köszönhető, aki ha érzi, h. gond van azonnal szabadul a labdától), pedig Ryan nyomatta a blitzeket rendesen. A futóktól a 4 yardos átlag megint megvolt, öröm nézni Westet és Crowellt. Hawkins elnevezte őket „Baby Backs”-nek 😊

A WR-sorral már vannak gondok, Gabriel 50 playnél pályán volt, ehhez képest egyetlen értékelhető megmozdulását PatRobnak és a pass interferencenek köszönheti. Benji láthatatlan. Hawk viszont állat, Austin is nagyon kellett a végén, ha visszatér Flesss és a draftról hozunk valakit a csapat erőssége lehet ez az egység jövőre. A TE-kben kellemesen csalódtam, persze egyik sem Graham, most szerencsére ez is elég volt.

Ami egy kicsit csalódás, az a DL. Taylor és Rubin is végzik a munkájukat - nem könnyű persze úgy, h. folyamatosan dupláznak - de 1-1 TFL v. QB hit azért jöhetne tőlük. Mindig Big Baby Shaun Rogers jut eszembe, ha volt kedve játszani folyamatosan a backfielden zúzott. A két OLB - főleg Kruger - jól tolták, de a végére elfáradtak. Nem csoda, Paul 3, Sheard 5 snapet hagyott ki.

Meglepő, de jelenleg Skrine a legjobb CB. Gilbert is összekapta magát, persze a Steelers elleni értékelhetetlen teljesítmény után ez a minimum. Gipson jó, Whitner jó. ^ ^

Special teams. Az első meccsen nagyon nem tetszett, amit műveltek, most viszont megérdemlik a vállveregetést, leszámítva az elbarnázott extra pontot.

Jön a Ravens, egyelőre annyit mondok, jó lenne 2-1-el menni a bye weekre. 🏈

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer 3 p
Under the new drug policy, Josh Gordon's DUI conviction subjects him to a two-game suspension.

Mary Kay Cabot ‏@MaryKayCabot 3 p
#Browns wr Josh Gordon has pleaded guilty to his DWI in Raleigh, N.C., per @ABC11_WTVD.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én végig izgultam az egészet, de nem hittem volna hogy meg lesz. Gilbert játéka tetszett, West megint jól tette a dolgát, de nem tudom hogy Hadennel mi van. Már a vasas ellen a múlt héten is gyengusz volt, de Jimmy teljesen eltüntette. A szünetben asszonta az edzőbá, hogy az első tdnél az ő legjobb emberük a mi legjobb emberünk ellen volt és ez lett a vége, van ilyen. Mondjuk nem tudom mi volt az elképzelése hogy védekezze le azt a passzt, de amit csinált az csak szemmel verés volt. Tavaly a hasonló méretű Megatront leradírozta a pályáról, Jimmy meg csak lenyomta mint a bélyeget. Többet várok tőle mindenesetre.Csiriba
Mivel egyik kedvenc játékosom (Már Gator kora óta) ezért én is minimum többet várok tőle. Főleg, hogy tavaly nem csak Megatront de az összes top receivert tökéletesen fogta, talán egy Steelers meccsen Brown ment 100 yard fölé

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Izgalmas meccset hoztatok össze a Szentekkel. Nagy összegben nem fogadtam volna rátok a meccs előtt, az tuti, de főleg az utolsó drive és ahogy végigküzdötte a Browns...állat volt. Gratula (Y)

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Joey Tribbiani
zseniális ez a kép 😊
Hihetetlen jó meccs volt, Cundiff beverte úgy ahogy kell. Az utolsó drive is fasza volt a Barnidge elkapáson konkrétan tátva maradt a szám 😀 Nesze Cameron 😛 Gilbertnek sem volt már annyi rookie hibája egy szép deflectiont is bemutatott viszont, hogy Haden-el mi a tök van nem tudom 😐 Kruger is kellemes meglepetés eddig 😊 A futó játék eddig nagyon tetszik, maradjanak még sokáig 😀 Mi lenne ha Cam és Gordon is játszana ?Drip
Én végig izgultam az egészet, de nem hittem volna hogy meg lesz. Gilbert játéka tetszett, West megint jól tette a dolgát, de nem tudom hogy Hadennel mi van. Már a vasas ellen a múlt héten is gyengusz volt, de Jimmy teljesen eltüntette. A szünetben asszonta az edzőbá, hogy az első tdnél az ő legjobb emberük a mi legjobb emberünk ellen volt és ez lett a vége, van ilyen. Mondjuk nem tudom mi volt az elképzelése hogy védekezze le azt a passzt, de amit csinált az csak szemmel verés volt. Tavaly a hasonló méretű Megatront leradírozta a pályáról, Jimmy meg csak lenyomta mint a bélyeget. Többet várok tőle mindenesetre.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Joey Tribbiani
zseniális ez a kép 😊
Hihetetlen jó meccs volt, Cundiff beverte úgy ahogy kell. Az utolsó drive is fasza volt a Barnidge elkapáson konkrétan tátva maradt a szám 😀 Nesze Cameron 😛 Gilbertnek sem volt már annyi rookie hibája egy szép deflectiont is bemutatott viszont, hogy Haden-el mi a tök van nem tudom 😐 Kruger is kellemes meglepetés eddig 😊 A futó játék eddig nagyon tetszik, maradjanak még sokáig 😀 Mi lenne ha Cam és Gordon is játszana ?

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
NOT the same old Browns !

nagyon jó meccs volt, egy fillért nem tettem volna a győzelmünkre az utolsó Saints-drive közben, de felálltunk a padlóról, megoldottunk egy 4&7-et (mekkora elkapás volt Barnidgetől), Cundiff belőtte, yeah 😊

És mindezt a két legjobb elkapónk nélkül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Kijárt már egy tisztességes home opener ennek a szerencsétlen városnak..

..letöltjük, eltesszük.. :A:

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Remek siker csak ezután is így tovább!!!!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
JC out, Mingo out.

Jordan Cameron (shoulder) is inactive for Week 2 against the Saints.
Cameron aggravated his AC joint injury in the opener against the Steelers and missed practice all week. The Browns are giving him a rest in hopes of having him right for Week 3. Gary Barnidge and Jim Dray will fill in at tight end. Also inactive for the Browns are OLB Barkevious Mingo (shoulder), Ben Tate (knee), WR LaRon Byrd, CB Pierre Desir, NT Ishmaa'ily Kitchen, and DE John Hughes.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A legújabb hírek szerint 10 meccset kell kihagynia Gordonnak. Nem biztos, h. annyira jó ez nekünk, így bukjuk az extra évet, a szezonnak meg addigra valszeg úgyis lőttek.Joey Tribbiani
Ilyenkor edzésen részt vehetnek a játékosok, vagy totál el van tiltva a csapattól?winston
maximum csak Maddenezhet.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
cameronrol mit lehet tudni játszani fog?csupi4
holnap 5 körül derül ki.Joey Tribbiani
kösz a választ akkor lehet kihagyom a fantasycsapatombol