Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Great and well deserved Win! Good job guys!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 679 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Gratula a W-hez.

" class="embed">
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Megint úgy kell gratuláljak a brigádnak, hogy semmit nem láttam a meccsből.. szép dolog is vasárnap esténként melózni.. 😕

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Most kerültem net közelébe csütörtök óta, mert külföldön voltam, úgyhogy az eredményt is csak most láttam meg. Nagyon örültem, amikor megláttam az eredményt. Éreztem én, h ez W lesz, de nem gondotlam volna, h ennyire magabiztos lesz a csapat. Ha esetleg tud valaki meccslinket akkor légyszi írjátok meg, estére meglenne akkor a program. 😊
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az elmúlt két idényhez hasonlóan idén is csak a győzelmeket töltöm le, szerintem most több lesz a nézni való 😀 ilyen dominanciával még nem győztük le a Steelerst mióta követem a csapatot!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
természetesen a vizsgálatok még hátra vannak, de az első hírek szerint Mack bokatörés 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
kéne ez a Panthers W a cicák ellen...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 282 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jobbulást Macknek és gratula a Whez.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
baszki, simán 5-0-lal kéne állnotok.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát ez egy kurva jó meccs volt. Azt hisszem senki nem számított arra, hogy Hoyer ilyen magabiztosan tolja majd a meccseket 😊 K'Waun Williamsnek ma is voltak jó megmozdulásai, nem akarok megmondóembernek tűnni de anno mikor nézegettem az UDFA listát mondtam is, hogy neki kifejezetten örülök 😛 Cameron 3 elkapás ból hozott 102 yardott meg egy TD-t ... íggy kell effektívnek lenni 😀 Kirksey és Kitchen sem volt szar, és végre Haden is kezd visszarázódni 😊
Manziel nálunk van még ? Nem látom , hogy az ESPN vagy az NFL.com foglalkozna vele 😀

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat skacok! Tessék PO-ba menni! 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
ilyen az, amikor az O, a D és a speciális egység is jól játszik ! hatalmas win, le a kalappal az egész csapat előtt !

Mack és A. Bryant sérülése nagyon nem jött jól, de Greco egész jól pótolta. Remélem nem season ending.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Hát gratula! Teljesem megérdemelten győztetek, a maródiaknak meg jobbulást.
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Gratulálok, teljesen megérdemelt győzelem.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Most hogy kicsit jobban megy a szekér, vhogy nem mutatják annyit Johhnyt... érdekes ez a média 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na ez már hosszabb injury report...

out: Taylor, Winn, Rodney Smith
questionable: Kruger, Haden, Rubin
probable: D. Bryant, Cameron, Gipson, Greco, Mingo, Skrine, Tate

Kiváncsi vok Kitchen és Hughes mit mutatnak, eddig nem sok lehetőséget kaptak. Kruger nagyon hiányozna, egész héten nem edzett, sanszos, h. kihagyja a meccset. Eric Martin játszhat a helyén. Haden játékára sincs sok esély, őt Gilbert helyettesítheti.Joey Tribbiani
Haden hiánya érdekes lesz. Antonio Brown ihletett formában van egész évben és első meccsen egy 5/116-os számokat hozott. Az nem túl előnyös párharc nektek.
Viszont a passzsiettetés szinte semmit, a futás elleni védekezés pedig nem sokat javult azóta. Ilyen O Line ellen pedig igazán kemény kihívás lesz játszani.Klaci79
Még messze nem tökéletes, vagy jó, de azért sokat javult a rush D-nk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
na ez már hosszabb injury report...

out: Taylor, Winn, Rodney Smith
questionable: Kruger, Haden, Rubin
probable: D. Bryant, Cameron, Gipson, Greco, Mingo, Skrine, Tate

Kiváncsi vok Kitchen és Hughes mit mutatnak, eddig nem sok lehetőséget kaptak. Kruger nagyon hiányozna, egész héten nem edzett, sanszos, h. kihagyja a meccset. Eric Martin játszhat a helyén. Haden játékára sincs sok esély, őt Gilbert helyettesítheti.Joey Tribbiani
Haden hiánya érdekes lesz. Antonio Brown ihletett formában van egész évben és első meccsen egy 5/116-os számokat hozott. Az nem túl előnyös párharc nektek.
Viszont a passzsiettetés szinte semmit, a futás elleni védekezés pedig nem sokat javult azóta. Ilyen O Line ellen pedig igazán kemény kihívás lesz játszani.Klaci79
Megmondom őszintén, hogy a tavalyi Haden hiánya nagyobb gond lett volna, az idén eddig inkább átlagos mint jobb teljesítményt nyújt, főleg a kulcs szituációkban betlizik.. Antonio Brown kikapcsolása sikerülhetne pass rush-al viszont azt nem lehet egész meccsen 100%osan nyújtani. Remélem Kruger és Rubin játszik ők azért kellenének.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
na ez már hosszabb injury report...

out: Taylor, Winn, Rodney Smith
questionable: Kruger, Haden, Rubin
probable: D. Bryant, Cameron, Gipson, Greco, Mingo, Skrine, Tate

Kiváncsi vok Kitchen és Hughes mit mutatnak, eddig nem sok lehetőséget kaptak. Kruger nagyon hiányozna, egész héten nem edzett, sanszos, h. kihagyja a meccset. Eric Martin játszhat a helyén. Haden játékára sincs sok esély, őt Gilbert helyettesítheti.Joey Tribbiani
Haden hiánya érdekes lesz. Antonio Brown ihletett formában van egész évben és első meccsen egy 5/116-os számokat hozott. Az nem túl előnyös párharc nektek.
Viszont a passzsiettetés szinte semmit, a futás elleni védekezés pedig nem sokat javult azóta. Ilyen O Line ellen pedig igazán kemény kihívás lesz játszani.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
na ez már hosszabb injury report...

out: Taylor, Winn, Rodney Smith
questionable: Kruger, Haden, Rubin
probable: D. Bryant, Cameron, Gipson, Greco, Mingo, Skrine, Tate

Kiváncsi vok Kitchen és Hughes mit mutatnak, eddig nem sok lehetőséget kaptak. Kruger nagyon hiányozna, egész héten nem edzett, sanszos, h. kihagyja a meccset. Eric Martin játszhat a helyén. Haden játékára sincs sok esély, őt Gilbert helyettesítheti.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
sportfogadási oldalon a hétvégi meccsre Cle 1,7 Pit 1,9 az odds 😊gergogergo
akkor rossz oldalon fogadsz, máshol 1.813 - 2.11 az odds 😛Joey Tribbiani
Több helyen is van 2,1-es odsz a Steelers-re, bár manapság nehéz jó oldalt találni ami jól fizet.
Érdekes, mert találtam olyan oldalt ahol 6,5-es hendikeppel adják a Steelers-t, ami viszont szerintem kifejezetten csacsiság. Máshol inkább 2,5-es az előnyünk. Egyébként fogadási szempontból érdemes a Steelers-re tenni, mert valahogy szívesen játszunk ellenetek. Legutóbb ugyebár akkor nyertetek 2012-ben, amikor 7 alkalommal adtuk el a labdát. (bár van ahol nyolc labdaeladást emlegetnek, de az már teljesen mindegy)
Nagy meccs lesz az biztos, mert elég kiegyenlítettek most az erőviszonyok.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Számmisztikai érdekességek az elmúlt mérkőzésről: eddig az NFL során több mint 1600 csapat került idegenben 25 pontos hátrányba, és mi voltunk az elsők akiknek sikerült nyerni! 😀
Az offenseünk eddig minden meccsen minimum 21 pontot ért el, ezt 1969-ben értük el legutóbb, viszont akkor az első hét meccsen volt ez a minimum szerzett pontunk.
Kíváncsi leszek hogy a harmatgyengének mondott Jax-ot csak megverő, és nem agyon verő pissburg ellen mire leszünk képesek, pláne ezután a meccs után, ráadásul otthon. Szerintem a szurkolókon nem fog múlni.
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
sportfogadási oldalon a hétvégi meccsre Cle 1,7 Pit 1,9 az odds 😊gergogergo
akkor rossz oldalon fogadsz, máshol 1.813 - 2.11 az odds 😛Joey Tribbiani
akkor még jobb 😊
nem fogadok, csak megláttam és jó látni, h végre mi vagyunk az esélyesek a bukik szerint 😀
Épp most olvastam viszont, h Phil Taylor pár meccset kihagy térdsérülés miatt, aminek túlságosan nem örülök...gergogergo
ez kb. olyan meccs lesz, mint a tavalyi bye utáni Bengals idegen. Előtte legyőztük a Ravens-t, 4-5 volt a mérleg, végül beleszaladtunk egy hatalmas zakóba. Remélem most nem lesz nagy pofáraesés.

Taylor nem jó hír, de szerencsére ott van depth. Armonty többet lesz a pályán, kiváncsi vok él-e a lehetőséggel.Joey Tribbiani
Ne is mondd, és a 4-5-ből lett 4-12... de én továbbra is úgy érzem, h ha meglenne ez a mostani meccs akkor idén még bármi lehet, főleg, h utána hozható meccsek jönnek. De szép is lenne úgy menni Cin-be, h 6-2-vel állunk... 😊
Sajnos a Steelers meccset pont nem fogom látni,de következő héttől gőzerővel jövök élőben drukkolni. 😊
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
sportfogadási oldalon a hétvégi meccsre Cle 1,7 Pit 1,9 az odds 😊gergogergo
akkor rossz oldalon fogadsz, máshol 1.813 - 2.11 az odds 😛Joey Tribbiani
akkor még jobb 😊
nem fogadok, csak megláttam és jó látni, h végre mi vagyunk az esélyesek a bukik szerint 😀
Épp most olvastam viszont, h Phil Taylor pár meccset kihagy térdsérülés miatt, aminek túlságosan nem örülök...gergogergo
ez kb. olyan meccs lesz, mint a tavalyi bye utáni Bengals idegen. Előtte legyőztük a Ravens-t, 4-5 volt a mérleg, végül beleszaladtunk egy hatalmas zakóba. Remélem most nem lesz nagy pofáraesés.

Taylor nem jó hír, de szerencsére ott van depth. Armonty többet lesz a pályán, kiváncsi vok él-e a lehetőséggel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A PFF-nél az eddigiek alapján a mi OL-ünk a legjobb (Y)

 www.profootballfocus.com/blog/2014/10/08/offensive-line-rankings-2/4/

Ahhoz képest, h. 1 új ember érkezett a nyáron, nem rossz...

1. Cleveland Browns (12th)
PB: 1st, RB: 3rd, PEN: 4th

Stud: How about going for a rookie? Joel Bitonio has been everything advertised and a little bit more. It’s not just that he doesn’t look lost on the field, he’s added some punch to the team’s running game. A great start to life in the NFL.

Dud: All of the starters are grading in the green. There is no dud. Not yet.

Summary: It’s rare the stars align like this. You’ve got five players who have played every snap and look like a line in sync. They’re opening up holes for their backs and giving their quarterback time to make plays. A real testament that the guys you associate with making up the numbers are playing just as well as the guys on the big money.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
sportfogadási oldalon a hétvégi meccsre Cle 1,7 Pit 1,9 az odds 😊gergogergo
akkor rossz oldalon fogadsz, máshol 1.813 - 2.11 az odds 😛Joey Tribbiani
akkor még jobb 😊
nem fogadok, csak megláttam és jó látni, h végre mi vagyunk az esélyesek a bukik szerint 😀
Épp most olvastam viszont, h Phil Taylor pár meccset kihagy térdsérülés miatt, aminek túlságosan nem örülök...