Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Cooper viszont biztato volt. Ha lesz hozza iranyitonk.
Blevi
Hát az nem nagyon lesz egyelőre. Jövőre nincs első körös pick-künk. 😕
100yard
Idén nem is lesz senki aki első kört érhet....


több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Amari legalább jó volt, kb 5-ször is szarráverte Butlert, kár hogy 10 yardnál hosszabb labda nem ment felé.
Kár hogy lesz még 2 meccse idén ellenünk. Eagles fanként annyira nem bánkódom, de kéne ide egy jobb QB és HC. Mondjuk ezzel sok újat nem mondtam szerintem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Byron Jonesnak jar a pacsi viszont. Kiterelte a majmokat a csillagrol.
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Én mégnéztem még a meccs utáni postgame show-t Broaddus mesterrel, majd felrobbant a dühtől. Ő mindenkit ekézett...
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
felvettem a magyar verziót, de reggel láttam az eredeményt így nem nézem meg feleslegesen... állítólag még Witten is durván ekézte a playhívást meg az edzői stábot úgy generálban
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kb én is végeztem idénre. Amíg Garrett marad, számomra felejtős ez a meccsnézősdi.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Cooper viszont biztato volt. Ha lesz hozza iranyitonk.
Blevi
Hát az nem nagyon lesz egyelőre. Jövőre nincs első körös pick-künk. 😕
100yard
hát ha azt vesszük, Brady meg Wilson sem első körös volt, szóval nem feltétlenül szükséges feltétel az első körös pick.
erősen fontolgatom, hogy lemondom a GamePass-t, inkább feleslegesen van meg, mint nem.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
jól van, azért látom, a támadósor nem karcolt, cserébe a védelem is inkább volt rossz, mint nem
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Cooper viszont biztato volt. Ha lesz hozza iranyitonk.
Blevi
Hát az nem nagyon lesz egyelőre. Jövőre nincs első körös pick-künk. 😕
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Cooper viszont biztato volt. Ha lesz hozza iranyitonk.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Három, a posztjára alkalmatlan személy jutott eszembe a meccs közben:
Garrett, Linehan, Prescott

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én meg amilyen hülye vagyok, fel szoktam riadni meccsidőben, és akkor már be is kapcsolom a tv-t.
Házasélet..hajaj...
Charlie Firpo
Hát az idei meccseink valahogy ilyenek, hogy én még ha ébren is vagyok, olyan érzés nézni, mintha egy két és fél órás “felriadás” lenne.

Te hány éve “ülsz”? 😀
Cowboykarcsi90
16 - Tizenhat tonna, fekete szén... 😊
És te?
Charlie Firpo
Még egy éve sincs xD

Nem emlékszel? Még hetvenkedtem is vele áprilisban itt a forumon, hogy Slowmotion és Utánad, egy ujabb nős Dallas drukkereel gyarapodott a brigád 😊
Cowboykarcsi90
A volt nős drukker számít? 😉
tamas424
A leginkább!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Jerry papa most mondta, hogy nincs edzőváltás...
tamas424
Ev vege elott szerintem nem rugjuk ki.
Blevi
Addig teljesen felesleges, akkor viszont kötelező!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jerry papa most mondta, hogy nincs edzőváltás...
tamas424
Ev vege elott szerintem nem rugjuk ki.
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Bár most simán jöhet 5 vereség (Eagles, Falcons, Redskins, Saints, Eagles), akkor már Jerry bá is máshogy fogja gondolni
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Jerry papa most mondta, hogy nincs edzőváltás...
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ebben a keretben sokkal több van tovabbra is. Garett era veget latjuk nagyon remelem. Ez az egy dolog tartja a lelket bennem.
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Hát ez szánalmas volt
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én meg amilyen hülye vagyok, fel szoktam riadni meccsidőben, és akkor már be is kapcsolom a tv-t.
Házasélet..hajaj...
Charlie Firpo
Hát az idei meccseink valahogy ilyenek, hogy én még ha ébren is vagyok, olyan érzés nézni, mintha egy két és fél órás “felriadás” lenne.

Te hány éve “ülsz”? 😀
Cowboykarcsi90
16 - Tizenhat tonna, fekete szén... 😊
És te?
Charlie Firpo
Még egy éve sincs xD

Nem emlékszel? Még hetvenkedtem is vele áprilisban itt a forumon, hogy Slowmotion és Utánad, egy ujabb nős Dallas drukkereel gyarapodott a brigád 😊
Cowboykarcsi90
A volt nős drukker számít? 😉
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én meg amilyen hülye vagyok, fel szoktam riadni meccsidőben, és akkor már be is kapcsolom a tv-t.
Házasélet..hajaj...
Charlie Firpo
Hát az idei meccseink valahogy ilyenek, hogy én még ha ébren is vagyok, olyan érzés nézni, mintha egy két és fél órás “felriadás” lenne.

Te hány éve “ülsz”? 😀
Cowboykarcsi90
16 - Tizenhat tonna, fekete szén... 😊
És te?
Charlie Firpo
Még egy éve sincs xD

Nem emlékszel? Még hetvenkedtem is vele áprilisban itt a forumon, hogy Slowmotion és Utánad, egy ujabb nős Dallas drukkereel gyarapodott a brigád 😊
Cowboykarcsi90
😊 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én meg amilyen hülye vagyok, fel szoktam riadni meccsidőben, és akkor már be is kapcsolom a tv-t.
Házasélet..hajaj...
Charlie Firpo
Hát az idei meccseink valahogy ilyenek, hogy én még ha ébren is vagyok, olyan érzés nézni, mintha egy két és fél órás “felriadás” lenne.

Te hány éve “ülsz”? 😀
Cowboykarcsi90
16 - Tizenhat tonna, fekete szén... 😊
És te?
Charlie Firpo
Még egy éve sincs xD

Nem emlékszel? Még hetvenkedtem is vele áprilisban itt a forumon, hogy Slowmotion és Utánad, egy ujabb nős Dallas drukkereel gyarapodott a brigád 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
én nem maradok fent, így is hatkor kell kelni, hogy a kölköket vigyem a mindenfelé.
majd megnézem az eredményt meg az értékelést, aztán eldöntöm, hogy megéri-e megnézni.

mondjuk nekem a hajnali meccsek már amúgy sem játszanak egy-két éve. az a két ember, aki miatt néznék hajnali meccset, az már pár pár emelettel feljebb szokott tartózkodni meccsek alatt (az egyik ráadásul a kommentátor lesz).
slowmotion
Lehet, hogy meredek, de nekem szinte csak Gallup játéka tetszik támadó oldalon. A védők, az más tészta.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én meg amilyen hülye vagyok, fel szoktam riadni meccsidőben, és akkor már be is kapcsolom a tv-t.
Házasélet..hajaj...
Charlie Firpo
Hát az idei meccseink valahogy ilyenek, hogy én még ha ébren is vagyok, olyan érzés nézni, mintha egy két és fél órás “felriadás” lenne.

Te hány éve “ülsz”? 😀
Cowboykarcsi90
16 - Tizenhat tonna, fekete szén... 😊
És te?

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
én nem maradok fent, így is hatkor kell kelni, hogy a kölköket vigyem a mindenfelé.
majd megnézem az eredményt meg az értékelést, aztán eldöntöm, hogy megéri-e megnézni.

mondjuk nekem a hajnali meccsek már amúgy sem játszanak egy-két éve. az a két ember, aki miatt néznék hajnali meccset, az már pár pár emelettel feljebb szokott tartózkodni meccsek alatt (az egyik ráadásul a kommentátor lesz).
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én is tervezem, de nagy kérdés hogy fel tudok e kelno majd 😊

Cowboys 4ever.