Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én meg amilyen hülye vagyok, fel szoktam riadni meccsidőben, és akkor már be is kapcsolom a tv-t.
Házasélet..hajaj...
Charlie Firpo
Hát az idei meccseink valahogy ilyenek, hogy én még ha ébren is vagyok, olyan érzés nézni, mintha egy két és fél órás “felriadás” lenne.

Te hány éve “ülsz”? 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én meg amilyen hülye vagyok, fel szoktam riadni meccsidőben, és akkor már be is kapcsolom a tv-t.
Házasélet..hajaj...

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hol lehet online nezni? Game pass?
Needa
Nekem ez eddig jól ment:
 www.vipleague.lc/american-football-sports-stream

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Hol lehet online nezni? Game pass?
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én nézem, bár nálam ez nem újdonság, minden Dallas meccset élőben nézek 😊
tamas424
Lehet maradok akkor én is, kicsit felültem azért az egész heti hype trainnek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...
Cowboykarcsi90
Én nézem, bár nálam ez nem újdonság, minden Dallas meccset élőben nézek 😊
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marad valaki innen fent, megnézni hajnalban Cooper debütálását? Én holnap nem dolgozok, ezért | ha az asszony rábólint, házas élet ugye 😀 | a lehetőség adott egy hajnalozásra. Csak rohadt szkeptikus vagyok idén a csapattal...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most látom, Irving 4-6 hétre kiesett.
Minő öröm.
Charlie Firpo
hol láttad? biztos a 4-6 hét? nekem valami húzódás vagy ficam rémlett
 twitter.com/robphillips3/status/1058753894099099648
rva
Én ezt láttam a Landry-n:
The biggest name among those listed as officially out on the Cowboys’ final injury report is defensive tackle David Irving. The fourth-year defender suffered a high-ankle sprain during practice on Thursday and is expected to miss up to four to six weeks because of it.
 thelandryhat.com/2018/11/03/cowboys-titans-out-david-irving/

Hátha nem igaz, én örülnék neki. De volt pénteken MRI is:
 cowboyswire.usatoday.com/2018/11/03/dallas-cowboys-week-9-injury-report-david-irving-randy-gregory-zack-martin-tavon-austin/

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Most látom, Irving 4-6 hétre kiesett.
Minő öröm.
Charlie Firpo
hol láttad? biztos a 4-6 hét? nekem valami húzódás vagy ficam rémlett
 twitter.com/robphillips3/status/1058753894099099648

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most látom, Irving 4-6 hétre kiesett.
Minő öröm.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nézve a tradeket ez az első kör nagyon sok volt... 😕
beltazor
egy) az Egales egy második kört ajánlott, rá kellett liciálni
kettő) csipkebokor vessző 😊
három) sem a Thomas sem a Tate csere nem mérhető össze a Cooper cserével, Thomas 31 éves, Tate 30 éves, Cooper meg 24 éves.
rva
Kor teljesen mindegy szerintem. A szerződés hossza ami számít.
A mi 2. körös pickünk is jobb helyen lesz mint az eaglesé.
beltazor
a kor nem mindegy
Cooper-t még 2,5 szezonon keresztül kontrollálod, és a rookie fizetésén van
24 évesen ráadásul gyakorlatilag karrierje csúcsán van

ha bejön az a pár változtatás, amit a bye alatt csináltak, akkor lehet jobb helyen lesz az Eagles pick-je mint a miénk
rva
Masfel szezonon at, plusz tag, de egy WR-t szvsz addigra nem igazan eri majd meg tagelni. Premierposzt, brutal fizetesekkel.

Charlie Firpo:

Cooperben nem ot ev kell, hogy legyen. Legalabbis, ha nem serul le. O sosem a sebessegebol elt, hanem a preciz route-okbol, szoval nala alapvetoen az, hogy ha veszit valamit a sebessegbol, nem szabadna, hogy nagy visszaesest produkaljon.

Ami oriasi kerdes, az az, hogy a Raiderstol allitolag tobben is mondtak, hogy Cooper mentalitasa gaz, nem akar dolgozni, nem tesz meg mindent a sikerert, a csapatert, a tarsaiert, es utkozni sem igazan szeret.

Na most ha ez igaz, akkor baromira vigyazni kell vele, foleg, hogy kb. szigno sem kerult a cserere, de mar jott az ugynoke es csapdosta az asztalt, hogy uj szerzodest akar.

De egyebkent ha akar is jatszani es nem serul, akkor szerintem boven top WR lesz/lehet 32-33 eves koraig, ellentetben Thomasszal, aki igazabol mindig is arrol volt hirs, hogy sebesen futni baromira tud.

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
nézve a tradeket ez az első kör nagyon sok volt... 😕
beltazor
egy) az Egales egy második kört ajánlott, rá kellett liciálni
kettő) csipkebokor vessző 😊
három) sem a Thomas sem a Tate csere nem mérhető össze a Cooper cserével, Thomas 31 éves, Tate 30 éves, Cooper meg 24 éves.
rva
Kor teljesen mindegy szerintem. A szerződés hossza ami számít.
A mi 2. körös pickünk is jobb helyen lesz mint az eaglesé.
beltazor
a kor nem mindegy
Cooper-t még 2,5 szezonon keresztül kontrollálod, és a rookie fizetésén van
24 évesen ráadásul gyakorlatilag karrierje csúcsán van

ha bejön az a pár változtatás, amit a bye alatt csináltak, akkor lehet jobb helyen lesz az Eagles pick-je mint a miénk
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
nézve a tradeket ez az első kör nagyon sok volt... 😕
beltazor
egy) az Egales egy második kört ajánlott, rá kellett liciálni
kettő) csipkebokor vessző 😊
három) sem a Thomas sem a Tate csere nem mérhető össze a Cooper cserével, Thomas 31 éves, Tate 30 éves, Cooper meg 24 éves.
rva
Kor teljesen mindegy szerintem. A szerződés hossza ami számít.
A mi 2. körös pickünk is jobb helyen lesz mint az eaglesé.
beltazor
természetesen számít a kor.
senki sem lesz fiatalabb, ellenben lassabban regenerálódik, és nagyobb esélye van a sérülésre, mint pl a két évvel azelőtti énjének.

lásd Joe Thomas, aki kb 12 évet lehúzott a Brownsban, minden egyes kiszabott playnél ott volt, aztán kidobta a számát a gép, és nyert egy IR-t.

Tate évekkel korábban jött a ligába, plusz ha jól emékszem, akkor még visszahordó is volt, ami külön rizikófaktor.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
nézve a tradeket ez az első kör nagyon sok volt... 😕
beltazor
egy) az Egales egy második kört ajánlott, rá kellett liciálni
kettő) csipkebokor vessző 😊
három) sem a Thomas sem a Tate csere nem mérhető össze a Cooper cserével, Thomas 31 éves, Tate 30 éves, Cooper meg 24 éves.
rva
Kor teljesen mindegy szerintem. A szerződés hossza ami számít.
A mi 2. körös pickünk is jobb helyen lesz mint az eaglesé.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nézve a tradeket ez az első kör nagyon sok volt... 😕
beltazor
A cikkekkel meg a szakértőkkel meg folyamatosan sulykoják, hogy jól jártunk. Még ma is olvastam, hogy mindenki szerint wr lett volna
jövőre az első körünk, akkor már inkább egy kipróbált. Az, hogy mit ér, meg csak a pályán látszik majd.
De még csak 24 éves, lehet egy jó 5 év a pályafutásában.( Meg baromi sok fizuigény, már most félek tőle.)

Én azért egy biztonsági DT trade láttán nem szomorodtam volna el.
Charlie Firpo
nem kell parázni, Amari kurva jó lesz. Sajnos.

mills biztos örült tőlünk hogy dallasba igazolt😀


No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
nézve a tradeket ez az első kör nagyon sok volt... 😕
beltazor
egy) az Egales egy második kört ajánlott, rá kellett liciálni
kettő) csipkebokor vessző 😊
három) sem a Thomas sem a Tate csere nem mérhető össze a Cooper cserével, Thomas 31 éves, Tate 30 éves, Cooper meg 24 éves.
 twitter.com/Implied_Alpha/status/1057466487814918145
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
nézve a tradeket ez az első kör nagyon sok volt... 😕
beltazor
A cikkekkel meg a szakértőkkel meg folyamatosan sulykoják, hogy jól jártunk. Még ma is olvastam, hogy mindenki szerint wr lett volna
jövőre az első körünk, akkor már inkább egy kipróbált. Az, hogy mit ér, meg csak a pályán látszik majd.
De még csak 24 éves, lehet egy jó 5 év a pályafutásában.( Meg baromi sok fizuigény, már most félek tőle.)

Én azért egy biztonsági DT trade láttán nem szomorodtam volna el.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
nézve a tradeket ez az első kör nagyon sok volt... 😕

több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
olvastam twitteren, hogy kettőn áll a vásár: nem csak az volt a baj, hogy Alexander egy egészen új (high-low) technikát akart megtaníttatni a játékosokkal, plusz ugye átálltunk ismét a McFadden éra beli power blocking sémára a zone blocking-ról, hanem az is, hogy egyes játékosok nem igazán akarták Alexandert edzőnek látni, és nem azért nem ment a játék, mert nehéz volt megtanulni, hanem mert lesz@rták..
most a játékosok között népszerű Colombo megkapta a lehetőséget, de azért nyilván félnek tőle (és eleve azért nem lett o-line coach idénre, mert azt akarták, hogy tanuljon még) így jött Houck aki már kétszer is volt a csapatnál, Garrett az egész karrierjét vele dolgozta végig pl.
az optimizmus azt mondatja velem, hogy innen már nincs lentebb, szóval akár jól is elsülhet a dolog.
rva
Én azért rákérdeznék, hogy ki volt az, aki ezt az egész vásárt kigondolta, azaz ki hozta ide Szandert az új technikájával?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kicsit off, de Golden Tate az Eaglesben. Úgy kellett, mint szar a zsebbe. Ő is az a elkapó, akinek tradicionálisan megy a ‘Boys ellen mindegy, hogy milyen csapatban játszik.
Cowboykarcsi90
Nem off.
Meg még Ha-Ha is begyütt a képbe, bónusznak.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kicsit off, de Golden Tate az Eaglesben. Úgy kellett, mint szar a zsebbe. Ő is az a elkapó, akinek tradicionálisan megy a ‘Boys ellen mindegy, hogy milyen csapatban játszik.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
olvastam twitteren, hogy kettőn áll a vásár: nem csak az volt a baj, hogy Alexander egy egészen új (high-low) technikát akart megtaníttatni a játékosokkal, plusz ugye átálltunk ismét a McFadden éra beli power blocking sémára a zone blocking-ról, hanem az is, hogy egyes játékosok nem igazán akarták Alexandert edzőnek látni, és nem azért nem ment a játék, mert nehéz volt megtanulni, hanem mert lesz@rták..
most a játékosok között népszerű Colombo megkapta a lehetőséget, de azért nyilván félnek tőle (és eleve azért nem lett o-line coach idénre, mert azt akarták, hogy tanuljon még) így jött Houck aki már kétszer is volt a csapatnál, Garrett az egész karrierjét vele dolgozta végig pl.
az optimizmus azt mondatja velem, hogy innen már nincs lentebb, szóval akár jól is elsülhet a dolog.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
BTB-n olvastam még a nyáron egy tagtól aki összefutott egy belföldi repjáraton DJ Flukerrel, hogy mi lett volna ha a Cowboysba jött volna. Nem tudom hirtelen ki volt a spanja az egyetemről (talán Martin), de azt felelte, hogy a Cowboys játékosok mondták neki, hogy ne akarjon jönni, mert Alexander kb. egy gyökér. Úgy látszik volt a sztorinak valami alapja.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Paul Alexander - kirúgva.
Asszem nem minden alap nélkül.
Érdekes lesz, hogy Colombo meg tud-e küzdeni a felelősséggel, mert igen hamar változást kellene elérnie (tanácsadó: Hudson Houck, ami nem hangzik rosszul).
Charlie Firpo
Colombo segédedző volt már évek óta (szerintem már Callahan alatt is, de ez nem tuti), szóval látta, hogyan működött a 2014-16 közötti fal
slowmotion
Biztos, hogy az volt.
Charlie Firpo
Felkészül Linehan.
100yard
Azzal az a baj, hogy akkor ki hívja be a játékokat? Jason?
Charlie Firpo
Vagy a TE-edző Nussmeier, college-ból 10 szezonnyi OC tapasztalata van, vele döntött anno iskolarekordokat McCarron a Bamán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Paul Alexander - kirúgva.
Asszem nem minden alap nélkül.
Érdekes lesz, hogy Colombo meg tud-e küzdeni a felelősséggel, mert igen hamar változást kellene elérnie (tanácsadó: Hudson Houck, ami nem hangzik rosszul).
Charlie Firpo
Colombo segédedző volt már évek óta (szerintem már Callahan alatt is, de ez nem tuti), szóval látta, hogyan működött a 2014-16 közötti fal
slowmotion
Biztos, hogy az volt.
Charlie Firpo
Felkészül Linehan.
100yard
Azzal az a baj, hogy akkor ki hívja be a játékokat? Jason?
Charlie Firpo
Akár. Nem volt Ő rossz offense edző.
100yard
A 2007es szezonra emlékszem egyedül kiugróként, mint playcaller. A többi évben semmi extra.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!