Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
a tehetségét senki nem veszi kétségbe, de az utóbbi három meccs alapján azért az csak nem ördögtől való kijelentés, hogy Zeke (és a tavalyi Ofal) rendesen alásegített annak a jó rookie idényének (és rávilágít, hogy igazából a futó volt a OROY)
ZERO_L
A futásra semmi panasza nem lehet a Cowboys szurkolóknak, Morris és Smith 4-5 körüli yardot hoztak tegnap, és múlt héten is jó volt. Dak összeesett (a miértje spekuláció), fel kell kelnie jövőre.
gyeek
Dak Prescott: 'I've never been this frustrated'
Van azért némi magyarázat. Maga mondja. Nyilván az önbizalom megingott súlyosan.
100yard
Félretéve a haterkedést és a csoport rivalizálást...............
Simán előfordulhat....., de ettől ő még egy jó játékos. Kevesebb lenne nélküle az NFL.Nem kéne temetni mert minden játékosnál vannak mélypontok. (ezt azért írom mert olvastam olyat, hogy sokan most padoztatnák...ami alá áshatná a karrierjét). Vicc nélkül mondom, hogy nélküle silányabb lenne az NFC East. Nem ragozom tovább, de kell az Eastbe minden csapatnál egy jó QB...ettől lehet erős a csoport. (lásd NFC South) Prescott elé kell egy jó fal és a wookie.Ez akár egy offseason alatt orvosolható.
A védelem más kérdés. Jó a D lineotok, de mögötte nincs semmi. Egy sérülékeny Lee (valljuk be...jó játékos, de alig látni a pályán évek óta) A secondaryra meg ráférne egy vérfrissítés.Scandrick? Vannak jó meccsei kevésbé jó csapatok ellen, de ez kevés.Illetve van az a plusz faktor amit csak egy jó HC tud kimaxolni. Ki gondolta volna, hogy nálunk Mills ekkorát tud előrelépni illetve a cserék cseréje a Saintsben már lesajnált PatRob újra magára talál. Ehhez kell a jó edzői stáb és a jó szemlélet. Közel vagytok ti is a jó csapathoz, de idén kijöttek a gyengeségek.

Greengo
Félretéve a haterkedést és a csoport rivalizálást...............
Néhány továbbgondolásra érdemes/felületes felvetésed:
- Hogy pl. Lee-t alig látni a pályán - sérülni minden játékos megsérülhet, az LB problémakör ennél bonyolultabb azért.
- A secondary-ra ráférne a vérfrissítés, mikor pont ezt látod?
- Jó fal Prescott előtt - de hát az van, még a cserék is jó játékosoknak számítanak (persze papíron), és hogy szarul játszanak? Még Martin is fejben (most pont tényelgesen is) szétesett.

Az meg, hogy mekkorát lépett előre nálatok egy játékos, vagy maga a csapat, azért pl. viszonylatban értelmezhető: ahogy nekünk tavaly nagyon könnyű sorsolásunk volt, úgy idén ti sem panaszkodhattok:
1. Wash meccs - azt pont láttam, fifti-fifti volt sokáig, és bár szépen nyertetek, de nem mondtam volna, hogy a Philly ilyen jó lesz.
2. Utólag látszik, hogy a gyenge formában játszó, azóta feléledő csapatokat szerencsésen kaptátok el, pl. Chargers, Broncos. Persze Te láttad a meccseiteket közelről, hibákkal és erősségekkel együtt. Mikorra meg ideértünk az egymás ellenihez, akkor már eldőlt a kérdés a morális szétesés és a sérülések miatt (plusz érdekes vonal a bírók működése Jerry bá működésének fényében).
3. Nálunk meg az érthetetlenül és majdnem tökéletesen játszó Broncos (azóta se) és az akkor még verhető de mégsem Rams meccs tökéletesen kifektette a csapatot.
4. Sérülések

Nálunk felerősödtek a hibák, kiszámítható lett a játékunk.
Ti pedig a győzelmek hatására egyre jobban belelendültök, önbizalom ezerrel, mint nálunk tavaly. Elnézve a sorsolásotokat, ez maradhat is így.
Elnézve a sorsolásunkat, nálunk a bukóforduló is nehéz lesz, most csak bukó van.

Szóval nem kéne ezt itt erőltetni, örüljetek az állásnak, jövőre jövünk vissza. A csapatunk fiatal, más edzőkkel, más szisztémában jobbak leszünk, ne aggódj.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha logikai alapon tudjátok értékelni, félretéve az érzelmi alapú döntést, elküldenétek Garrett-et?
Wong
Én pont hogy logikai alapon tartanám meg, érzelmi alapú döntéssel meg már péntek reggel kivágtam volna a gecibe.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ha logikai alapon tudjátok értékelni, félretéve az érzelmi alapú döntést, elküldenétek Garrett-et?
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
a tehetségét senki nem veszi kétségbe, de az utóbbi három meccs alapján azért az csak nem ördögtől való kijelentés, hogy Zeke (és a tavalyi Ofal) rendesen alásegített annak a jó rookie idényének (és rávilágít, hogy igazából a futó volt a OROY)
ZERO_L
A futásra semmi panasza nem lehet a Cowboys szurkolóknak, Morris és Smith 4-5 körüli yardot hoztak tegnap, és múlt héten is jó volt. Dak összeesett (a miértje spekuláció), fel kell kelnie jövőre.
gyeek
Dak Prescott: 'I've never been this frustrated'
Van azért némi magyarázat. Maga mondja. Nyilván az önbizalom megingott súlyosan.
100yard
Félretéve a haterkedést és a csoport rivalizálást...............
Simán előfordulhat....., de ettől ő még egy jó játékos. Kevesebb lenne nélküle az NFL.Nem kéne temetni mert minden játékosnál vannak mélypontok. (ezt azért írom mert olvastam olyat, hogy sokan most padoztatnák...ami alá áshatná a karrierjét). Vicc nélkül mondom, hogy nélküle silányabb lenne az NFC East. Nem ragozom tovább, de kell az Eastbe minden csapatnál egy jó QB...ettől lehet erős a csoport. (lásd NFC South) Prescott elé kell egy jó fal és a wookie.Ez akár egy offseason alatt orvosolható.
A védelem más kérdés. Jó a D lineotok, de mögötte nincs semmi. Egy sérülékeny Lee (valljuk be...jó játékos, de alig látni a pályán évek óta) A secondaryra meg ráférne egy vérfrissítés.Scandrick? Vannak jó meccsei kevésbé jó csapatok ellen, de ez kevés.Illetve van az a plusz faktor amit csak egy jó HC tud kimaxolni. Ki gondolta volna, hogy nálunk Mills ekkorát tud előrelépni illetve a cserék cseréje a Saintsben már lesajnált PatRob újra magára talál. Ehhez kell a jó edzői stáb és a jó szemlélet. Közel vagytok ti is a jó csapathoz, de idén kijöttek a gyengeségek.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
a tehetségét senki nem veszi kétségbe, de az utóbbi három meccs alapján azért az csak nem ördögtől való kijelentés, hogy Zeke (és a tavalyi Ofal) rendesen alásegített annak a jó rookie idényének (és rávilágít, hogy igazából a futó volt a OROY)
ZERO_L
A futásra semmi panasza nem lehet a Cowboys szurkolóknak, Morris és Smith 4-5 körüli yardot hoztak tegnap, és múlt héten is jó volt. Dak összeesett (a miértje spekuláció), fel kell kelnie jövőre.
gyeek
Dak Prescott: 'I've never been this frustrated'
Van azért némi magyarázat. Maga mondja. Nyilván az önbizalom megingott súlyosan.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
a tehetségét senki nem veszi kétségbe, de az utóbbi három meccs alapján azért az csak nem ördögtől való kijelentés, hogy Zeke (és a tavalyi Ofal) rendesen alásegített annak a jó rookie idényének (és rávilágít, hogy igazából a futó volt a OROY)
ZERO_L
A futásra semmi panasza nem lehet a Cowboys szurkolóknak, Morris és Smith 4-5 körüli yardot hoztak tegnap, és múlt héten is jó volt. Dak összeesett (a miértje spekuláció), fel kell kelnie jövőre.
gyeek
azért más 9-10 futásból összehozni a 4-5-ös átlagot, meg 27 kísérletből 3,5-set
ZERO_L
Hátrányban nem lehet futni sajna, ezt tudja Alf is és a többiek is. A passzok pedig weedeni mélységeket karcoltak tegnap.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
a tehetségét senki nem veszi kétségbe, de az utóbbi három meccs alapján azért az csak nem ördögtől való kijelentés, hogy Zeke (és a tavalyi Ofal) rendesen alásegített annak a jó rookie idényének (és rávilágít, hogy igazából a futó volt a OROY)
ZERO_L
A futásra semmi panasza nem lehet a Cowboys szurkolóknak, Morris és Smith 4-5 körüli yardot hoztak tegnap, és múlt héten is jó volt. Dak összeesett (a miértje spekuláció), fel kell kelnie jövőre.
gyeek
azért más 9-10 futásból összehozni a 4-5-ös átlagot, meg 27 kísérletből 3,5-set



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
a tehetségét senki nem veszi kétségbe, de az utóbbi három meccs alapján azért az csak nem ördögtől való kijelentés, hogy Zeke (és a tavalyi Ofal) rendesen alásegített annak a jó rookie idényének (és rávilágít, hogy igazából a futó volt a OROY)
ZERO_L
A futásra semmi panasza nem lehet a Cowboys szurkolóknak, Morris és Smith 4-5 körüli yardot hoztak tegnap, és múlt héten is jó volt. Dak összeesett (a miértje spekuláció), fel kell kelnie jövőre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Prescott mi a budos lofaszt muvel 3 meccsen keresztul? Nem erdekel ez a szoveg, hogy nyomas stb. Passzolni nem igazan tud. Kurva gyenge. En nem tudom hogy o lenne-e a fr QB
krisz0621
Fejben Ő is össze van zuhanva. Ne temessük még.
Blevi
Nem is kell...én kedvelem, és amúgy kicsit mélyebben is meg kell látni a dolgokat nála. Tegnap a végéig, mikor már rohanni kellett az eredmény után, akkor 17/22 148y-al állt, ami 95-ös QB rating, és teljesen korrekt, sőt. (tehát a passzolni nem tud, k gyenge elég erős...)
Aztán kb 2 TD hátrányban nyomás alatt a liga Top3 D# ellen meg persze bárkinél jöhet a hiba.
Fejben egyértelműen gond van, de miért ne lenne?...(amúgy ez coaching probléma is)...a liga egyik legjobb LT-je lesérült, helyette kapott egy bűn rosszat, amire senki nem számított. Neki meg ez pláne új volt...Első évében kevés volt a hiba, most több, de a körülmények is mások...meg kell tanulni, milyen az NFL-ben átlagos fal mögött Top védelem ellen játszani...óriási a különbség nyilván. Tehetséges a srác, ha nem lenne az, lehet akármilyen a fal, nem hozott volna olyan idényt, mint tavaly. De át kell élni azokat a szitukat, amik szükségesek a fejlődéshez, tanuláshoz.
Meg nem Dakotán múlt ez a 3 meccs...védelem is van a világon. Ha a Chargers nem peches, majdnem minden drive ponttal végződött volna, ami elég gázos. Ehhez Prescottnak, Eliott hiányának, semmi köze.
Az meg, hogy vagy 3-4 éve baj van, ha nincs captain Lee, nem jött le a vakoknak az oldalvonalon, az baj. Nyilván egy elit LB hiányát megérzi minden csapat...de nem szabadna ennyire.
Chargers LT
a tehetségét senki nem veszi kétségbe, de az utóbbi három meccs alapján azért az csak nem ördögtől való kijelentés, hogy Zeke (és a tavalyi Ofal) rendesen alásegített annak a jó rookie idényének (és rávilágít, hogy igazából a futó volt a OROY)

nyilván nem azt mondom, hogy a most mutatott játéka az igazi arca, de kijönnek azok a hibák amik egy átlagos újoncnál megmutatkoztak volna, aki nem elit futó+fal mellé kerül



Garettnek meg szerintem nem jövőre kéne az állásáért küzdeni, hanem a köv 3 meccsen, Zeke és egy LT kiesése nem lehet magyarázat a 10 pont alatti termelésre, ki lehet kapni 15-el, 20-al mert a védelem olyan amilyen Lee sérülésével, de hogy ezzel a támadó egységgel ilyen minősíthetetlen támadójátékot mutasson fel az elég komolyan a támadófelfogású(!) HC felelőssége
(bár nekem van egy olyan konteom, hogy leginkább azért van bizalom iránta, mert engedi hogy a vezetés itt-ott beleszóljon az edzői munkába, aztán ez vagy igaz vagy nem)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Prescott mi a budos lofaszt muvel 3 meccsen keresztul? Nem erdekel ez a szoveg, hogy nyomas stb. Passzolni nem igazan tud. Kurva gyenge. En nem tudom hogy o lenne-e a fr QB
krisz0621
Fejben Ő is össze van zuhanva. Ne temessük még.
Blevi
Nem is kell...én kedvelem, és amúgy kicsit mélyebben is meg kell látni a dolgokat nála. Tegnap a végéig, mikor már rohanni kellett az eredmény után, akkor 17/22 148y-al állt, ami 95-ös QB rating, és teljesen korrekt, sőt. (tehát a passzolni nem tud, k gyenge elég erős...)
Aztán kb 2 TD hátrányban nyomás alatt a liga Top3 D# ellen meg persze bárkinél jöhet a hiba.
Fejben egyértelműen gond van, de miért ne lenne?...(amúgy ez coaching probléma is)...a liga egyik legjobb LT-je lesérült, helyette kapott egy bűn rosszat, amire senki nem számított. Neki meg ez pláne új volt...Első évében kevés volt a hiba, most több, de a körülmények is mások...meg kell tanulni, milyen az NFL-ben átlagos fal mögött Top védelem ellen játszani...óriási a különbség nyilván. Tehetséges a srác, ha nem lenne az, lehet akármilyen a fal, nem hozott volna olyan idényt, mint tavaly. De át kell élni azokat a szitukat, amik szükségesek a fejlődéshez, tanuláshoz.
Meg nem Dakotán múlt ez a 3 meccs...védelem is van a világon. Ha a Chargers nem peches, majdnem minden drive ponttal végződött volna, ami elég gázos. Ehhez Prescottnak, Eliott hiányának, semmi köze.
Az meg, hogy vagy 3-4 éve baj van, ha nincs captain Lee, nem jött le a vakoknak az oldalvonalon, az baj. Nyilván egy elit LB hiányát megérzi minden csapat...de nem szabadna ennyire.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Rico olyat kapott Woodstól még előszezon során, hogy az se biztos játszik-e még valaha.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nézzük csak. A Giantset és a Raiderst verhetjük még reálisan, ők ugyan úgy szét vannak esve mint mi. Mondjuk az is megérdemelne egy mélyebb elemzést, hogy ez a három csapat tavaly a liga legjobbjai voltak, most meg - és ebbe sajnos a Dallas is beletartozik - a legrosszabbak...
Illetve az Eaglesnek az utolsó meccs valószínüleg már tét nélküli lesz. Ha így nézem összejöhet egy 8-8 is. Mondjuk tudjuk hogy draft szempontjából a 8-8 a legszarabb, most már jobb lenne a magasabb pozíció.
Én továbbra is azt mondom ugyanakkor, hogy Garrettet megmenti Lee és Elliott kiesése, Smith idei halovány teljesítménye. Jövőre viszont az állásáért fog küzdeni ez biztos.

Martinnal mi van amugy? Súlyos a sérülése?
Cowboykarcsi90
Mindkét meccs idegenben lesz. Oklandnak létkérdés, a NYG meg presztízs.
Szerintem most már a jövő évet kellene alapozni. Játszatni a fiatalokat, egyrészt hogy szerezzenek némi meccs rutint, meg megnézni hogy kiben van potenciál a jövőre nézve.
Taco-t nyomni kellene ezerrel, Awuzit is ki kellene próbálni hogy hol lesz használható, akár annak árán is hogy Brown-t leültetik. Úgyis csapnivaló idén. Rico-t is megérné aktiválni, megnézni mit tud, éles helyzetben. Kellene egy jó elkapó TE, meg ha nem válik be akkor draftolni kell.

Martin szerintem agyrázkódás.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nézzük csak. A Giantset és a Raiderst verhetjük még reálisan, ők ugyan úgy szét vannak esve mint mi. Mondjuk az is megérdemelne egy mélyebb elemzést, hogy ez a három csapat tavaly a liga legjobbjai voltak, most meg - és ebbe sajnos a Dallas is beletartozik - a legrosszabbak...
Illetve az Eaglesnek az utolsó meccs valószínüleg már tét nélküli lesz. Ha így nézem összejöhet egy 8-8 is. Mondjuk tudjuk hogy draft szempontjából a 8-8 a legszarabb, most már jobb lenne a magasabb pozíció.
Én továbbra is azt mondom ugyanakkor, hogy Garrettet megmenti Lee és Elliott kiesése, Smith idei halovány teljesítménye. Jövőre viszont az állásáért fog küzdeni ez biztos.

Martinnal mi van amugy? Súlyos a sérülése?

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
a jövő évi drafton a kompenzáció miatt kinéz két negyedik, két ötödik meg két hatodik amiből max. a 4 legjobb jár
és ha Leary véletlenül ProBowl-er lesz, akkor elképzelhető, hogy egy harmadik, egy negyedik és két ötödik körrel gazdagodunk
szükség is lesz arra, hogy hatszor húzzunk a top150-ben
és nem ártana, ha képesek lennénk legalább 2-3 épkézláb FA szerződést kötni olyanokkal, akik a csapatban képesek maradni egy szezonon át...

matematikailag van esély a 10-6 szezonra, de aki látta az utolsó három mérkőzést, az tudja, hogy aki ilyet mond az illúziókat kerget.
3 meccs, 1 sack.
3 meccs, darabonként 7-9-6 szerzett pont

az egyedüli ember, aki All Pro szinten játszik, az Chris Jones
“Chris Jones has the highest percentage of punts downed inside the 20 in NFL History”
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Sztem egy jó S-re lenne nagy szükségünk. Bár én Jones teljesítményével sem vagyok kibékülve...

több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Hát eléggé szétesett a csapat. Zeke kiválásával varázsütésre összezuhantak. Pedig tegnap is ment a futás. Smith is és Morris is hozta rendre a 4-5 yardokat az első kísérletekből. Tavaly így működött az Offense, és DAK ezekből helyzetekből másodikra aztán kényelmesen megcsinálta a first downt.

Ami ehhez képest még érthetetlen hogy a Dline-ból is eltűnt a nyomás. Az elmúlt három meccsen összesen egy sack jött össze. Az előtte lévő nyolcon meg 27. Továbbá nem volt szerzett labdánk se, se INT se fumble. És ez mind Zeke eltiltása óta jött össze.

DAK-on meg látszott, hogy nyomasztja a Philly elleni 3 INT. A meccs elején semmit se mert bevállalni csak nehogy INT legyen, aztán kénytelen volt. Meg is lett az eredménye. Látszik hogy fejben nincs most rendben, elment az önbizalma rendesen.
A WR-ek meg külön talány. Nem képesek szeparálódni. Én Dez-t nem láttam az egész meccsen fél yard-nál távolabb a cornereknél. Így azért nem könnyítik meg a QB dolgát sem.

Érthetetlen, hogy hova tűnt a meccsenként 30 pontot termelni képes offense. Zek kiválása óta 10 pont alatt meg a béka segge alatt vagyunk .😕 Ennyit nem számíthat egy futó, pláne úgy hogy azért van elfogadható helyettes, még ha nem is teljesen Zeke szintűek. Itt fejben vannak szerintem nagy gondok.

A PO elment, és még egy jó draft cetli is kinéz. Ahol mi fogunk draftolni ott azért lesz még jó LB, CB, SS, WR is. Kíváncsi leszek mibe invesztálunk majd ? Olyan 6-10-es mérleg néz ki most.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
ezt még az eredménykövetőből:
Garrett-nél nekem már az sem volt szimpatikus, hogy a rossz nyelvrk szerint fúrta Wade papát, hogy HC lehessen.
Blevi
Cupcake Wade-nél egy fokkal erősebb is a jelenléte a pálya mellett. no persze Parcells-hez képest a béka segge alatt van...
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Prescott mi a budos lofaszt muvel 3 meccsen keresztul? Nem erdekel ez a szoveg, hogy nyomas stb. Passzolni nem igazan tud. Kurva gyenge. En nem tudom hogy o lenne-e a fr QB
krisz0621
Fejben Ő is össze van zuhanva. Ne temessük még.
több mint 6 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Prescott mi a budos lofaszt muvel 3 meccsen keresztul? Nem erdekel ez a szoveg, hogy nyomas stb. Passzolni nem igazan tud. Kurva gyenge. En nem tudom hogy o lenne-e a fr QB
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ezért a 3 meccsért valakinek felelnie kell. Leszarom a sérülteket a fasz bíráskodást. Így nem mehetsz ki a pályára 3 egymást követő héten. Top 10 here we come!
több mint 6 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
PO-t iden felejtsuk el! O kibaszott szanalmas tul hypeolt emberekkel teletuzdelve
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Amit itt elővezetett a csapat az első félidőben, az a satufék.
Az a kérdés csk, hogy miért.

Néhány felvetés csak:
Mekkora anyagi csőd ez a szezon, ezek a meccsek, ez a vergődés? Főműsoridős imázsrombolás.
Ja, és a pénz:
Dez - nagy lóvé és semmi
Beasley - lóvé és semmi
Witten - nagy lóvé és semmi, bár őt a kora védi
Martin - nagy lóvé igény???
Lawrence - nagy lóvé igény???
Marinelli, Scott, Garrett - látva ezt a szart, nem tudom védeni őket.
A többit a szezon után, off-ra teszem magam, mert nincs itt csoda.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Olvasom hogy a félidőre lehozták Martint is, valami fejsérüléssel. Na innen lesz csak vidám ez a történet.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez a csapat fejben teljesen szet van esve. Ez Garrett hibaja akarki akarmit mond. Bírók menjenek a pi..-ba, remélem Jerry nem áll le...
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Jones lökése 15yard.. Witten késői földrevitele miért nem?