Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ha a Raiders nem támad fel a hamvaiból és az Eagles tényleg nem működne Foles vezérletével, akkor "CSAK" a Seahawks elleni meccs lesz igazán kemény.

éppen ezért mindkettő csapat most fog superbowl formát mutatni, ahogy szokott ilyenkor lenni.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
ezzel ha nem is lett lényegesen könnyebb a helyzetünk, azért az benne lehet, hogy mivel tuti PO résztvevők így az utolsó héten lényegesen kevesebb ellenállást fognak kifejteni (értsd - gondolom nem kockáztatnak sérülést) azaz ha hajszálnyit is, de nőttek az esélyeink. nem számítva azt, hogy Foles és McGloin minden tudása együtt sem közelíti meg Wentz-et.

az állás nem változott: minden meccset nyerni kell, és emellé pár csapat botlásának is szurkolni kell (hétvégén a Browns közel volt, hogy megviccelje a Packerst pl, de szép is lett volna)
rva
És a packers az a csapat aki mákkal lehozta a meccsét Tampa ellen 2 fordulóval ezelőtt..
Pitts dettó sírból hozza vissza a meccseit.

Remélem mindkettőnek visszanyal a jégkrém 😀
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ezzel ha nem is lett lényegesen könnyebb a helyzetünk, azért az benne lehet, hogy mivel tuti PO résztvevők így az utolsó héten lényegesen kevesebb ellenállást fognak kifejteni (értsd - gondolom nem kockáztatnak sérülést) azaz ha hajszálnyit is, de nőttek az esélyeink. nem számítva azt, hogy Foles és McGloin minden tudása együtt sem közelíti meg Wentz-et.

az állás nem változott: minden meccset nyerni kell, és emellé pár csapat botlásának is szurkolni kell (hétvégén a Browns közel volt, hogy megviccelje a Packerst pl, de szép is lett volna)

Szerkesztette: rva
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na szoval Wentz térdszallag szakadást szenvedett. Az idei szezonjának biztosan vége, jusson akármeddig is a PO-ban a Philly. Bár az az igazság, hogy szerintem nem változtat sokat a mi helyzetünkön. Az Eagles igy is egy jó csapat, akiket idegenben kell verni.
Vasárnap rohadt kíváncsi leszek, mit fog játszani a Raiders ellenünk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Tank nekiment a bíróknak:

 www.sbnation.com/2017/12/10/16759432/cowboys-demarcus-lawrence-criticizes-officials-giants

Igaza van, fuck'em!
gyeek
okos dolog volt. most vagy eltíccsák, vagy még kevésbé fognak befújni mellette akármit is.
slowmotion
megússza pénzbüntetéssel.
rva
mármint pénzbüntetéssel, ÉS rászállnak a bírók? 40 százalék esélyt látok erre.
de mivel az aranyifjú idén rászállt a vén kurvapecérre, ezért simán el tudom képzelni, hogy kreálnak valami fellengzősen hangzó, de teljesen alaptalan jogcímet, hogy elmeszelhessék.
slowmotion
szerintem bírózásért még nem ültettek le senkit
mivel a hivatalos oldal is lehozta, így ha megalapozott lenne a félelem akkor legalább ők nem hozzák le.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Tank nekiment a bíróknak:

 www.sbnation.com/2017/12/10/16759432/cowboys-demarcus-lawrence-criticizes-officials-giants

Igaza van, fuck'em!
gyeek
okos dolog volt. most vagy eltíccsák, vagy még kevésbé fognak befújni mellette akármit is.
slowmotion
megússza pénzbüntetéssel.
rva
mármint pénzbüntetéssel, ÉS rászállnak a bírók? 40 százalék esélyt látok erre.
de mivel az aranyifjú idén rászállt a vén kurvapecérre, ezért simán el tudom képzelni, hogy kreálnak valami fellengzősen hangzó, de teljesen alaptalan jogcímet, hogy elmeszelhessék.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Tank nekiment a bíróknak:

 www.sbnation.com/2017/12/10/16759432/cowboys-demarcus-lawrence-criticizes-officials-giants

Igaza van, fuck'em!
gyeek
okos dolog volt. most vagy eltíccsák, vagy még kevésbé fognak befújni mellette akármit is.
slowmotion
megússza pénzbüntetéssel.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Tank nekiment a bíróknak:

 www.sbnation.com/2017/12/10/16759432/cowboys-demarcus-lawrence-criticizes-officials-giants

Igaza van, fuck'em!
gyeek
okos dolog volt. most vagy eltíccsák, vagy még kevésbé fognak befújni mellette akármit is.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
uh-oh.
ennyit az Eagles SB-reményeiről.
slowmotion
Hivatalos a torn ACL? Vagy csak most tudtad meg a sérülést?
Cowboykarcsi90
ja, utóbbi.
nem néztem a meccset, talán csak a harmadik Iggles TD-t láttam.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
A tegnapi Panthers győzelemmel az eddig is halovány PO esélyeink a minimumra csökkentek. 😕
Bár talán nincs is most idén ez a csapat hogy PO-t érdemelne. A gyengébb csapatokat simán vertük, viszont a PO csapatoktól meg többé kevésbé simán kikaptunk. Ez mutatja talán legjobban, hogy ebben az évben nincs ott a csapat hogy rájátszást érdemelne. Egy erős középszint, illetve talán afelett ahol most tartunk.
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Tank nekiment a bíróknak:

 www.sbnation.com/2017/12/10/16759432/cowboys-demarcus-lawrence-criticizes-officials-giants

Igaza van, fuck'em!
gyeek
Vannak akik hasra esnek és dicsérik a videóbírót,hát szart sem ér azt is emberek nézik...ugyanúgy lehet csalni,minta a példánk mutatja.A NYG akkor kapott csak büntit mikor már mindegy volt...Goodellt bántja JJ hozzáállása.
sztaking
Remélem JJ-nek sikerül megbuktatnia 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Tank nekiment a bíróknak:

 www.sbnation.com/2017/12/10/16759432/cowboys-demarcus-lawrence-criticizes-officials-giants

Igaza van, fuck'em!
gyeek
Vannak akik hasra esnek és dicsérik a videóbírót,hát szart sem ér azt is emberek nézik...ugyanúgy lehet csalni,minta a példánk mutatja.A NYG akkor kapott csak büntit mikor már mindegy volt...Goodellt bántja JJ hozzáállása.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Tank nekiment a bíróknak:

 www.sbnation.com/2017/12/10/16759432/cowboys-demarcus-lawrence-criticizes-officials-giants

Igaza van, fuck'em!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
uh-oh.
ennyit az Eagles SB-reményeiről.
slowmotion
szakadt? vagy csak nyúlt?
rva
Még reménykedünk, h hátha, de nem tudjuk... délután kiderül
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
uh-oh.
ennyit az Eagles SB-reményeiről.
slowmotion
szakadt? vagy csak nyúlt?
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
uh-oh.
ennyit az Eagles SB-reményeiről.
slowmotion
Hivatalos a torn ACL? Vagy csak most tudtad meg a sérülést?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
uh-oh.
ennyit az Eagles SB-reményeiről.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ami mégfontosabb, ugyanis férfiasan bevallom a negyedik negyed elején feladtam, nem sérült meg senki?
Cowboykarcsi90
Én nem láttam, de ettől még persze lehet. Ahogy láttam a kezdők többé-kevésbé végig fenn voltak.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ami mégfontosabb, ugyanis férfiasan bevallom a negyedik negyed elején feladtam, nem sérült meg senki?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Nem nagyon fényeskedtünk ma, de a győzelem megvan.
Ami biztató, hogy a két rookie CB nagyon szépen játszott, ma is meg amit eddig láttunk tőlük.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez milyen duma már Machotától:
Dan Bailey is actually human after all. He just missed his first career extra point. He also missed field goals from 50 and 53 yards.
Charlie Firpo
Cseppet se vicces. Nehogy Baileyt is gajra tegye a sérülése, mint ahogy Folkot anno.
Cowboykarcsi90
Remélem én is, hogy nem erről van szó. Ma mindenki idegesen játszott.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Ez milyen duma már Machotától:
Dan Bailey is actually human after all. He just missed his first career extra point. He also missed field goals from 50 and 53 yards.
Charlie Firpo
Cseppet se vicces. Nehogy Baileyt is gajra tegye a sérülése, mint ahogy Folkot anno.
Cowboykarcsi90
ha már Folk akkor én tudnék mesélni mennyi álmatlan éjszakát okozott nekem a tudatlansága
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ez milyen duma már Machotától:
Dan Bailey is actually human after all. He just missed his first career extra point. He also missed field goals from 50 and 53 yards.
Charlie Firpo
Cseppet se vicces. Nehogy Baileyt is gajra tegye a sérülése, mint ahogy Folkot anno.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
#csempjönship

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Ez milyen duma már Machotától:
Dan Bailey is actually human after all. He just missed his first career extra point. He also missed field goals from 50 and 53 yards.
Charlie Firpo
😀😀😀DDDDD